Baseball
42 feliratkozó
több mint 5 éve
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)
Szerkesztette: Löfli
több mint 1 éve
Na majdnem sikerült elbalfaszkodni, de a végén Megill ment.
több mint 1 éve
A Nagy Dömper kilőtt a sztratoszférába.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
"San Diego Padres manager Mike Shildt and Los Angeles Dodgers manager Dave Roberts were both suspended a game after an on-the-field exchange on Thursday"ment a catfight rendesen
🤘 gaben 🤘
több mint 1 éve
"San Diego Padres manager Mike Shildt and Los Angeles Dodgers manager Dave Roberts were both suspended a game after an on-the-field exchange on Thursday"
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Orioles meccsen csúnyán kiütötték az egyik játékost a Rays-kispadon.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
YoungZeeZee
9 845
tetszik h van meg ilyen ellenter.Othani elég korrektül viselkedett, miután Suarez agyondobta a jobb lapockáját...igazából számított rá szerintem, még akkor is, ha most Tatist nem lapockán dobták, csak túl közelre dobta a labdát a tarcsiból frissen felhívott dobó élete első mlb-meccsén, Tatis meg pont beleforgott a hátsó kezével.
nagir
de nincs értelme annak, hogy a fél csapatot eltiltsák, szakmányban jönnek a meccsek, nem ér annyit.
mondjuk ha mindenáron szándékosan meg akarnának dobni valakit, akkor azt a faszpörgettyű Machado-t kéne már, akkor is faszkalap volt, amikor a Dogersben alibizett fél évet, de azóta szintet lépett. vagy kettőt.
slowmotion
az nba azert is szarabb mert mindenki haver
több mint 1 éve
Othani elég korrektül viselkedett, miután Suarez agyondobta a jobb lapockáját...igazából számított rá szerintem, még akkor is, ha most Tatist nem lapockán dobták, csak túl közelre dobta a labdát a tarcsiból frissen felhívott dobó élete első mlb-meccsén, Tatis meg pont beleforgott a hátsó kezével.
nagir
de nincs értelme annak, hogy a fél csapatot eltiltsák, szakmányban jönnek a meccsek, nem ér annyit.
mondjuk ha mindenáron szándékosan meg akarnának dobni valakit, akkor azt a faszpörgettyű Machado-t kéne már, akkor is faszkalap volt, amikor a Dogersben alibizett fél évet, de azóta szintet lépett. vagy kettőt.
több mint 1 éve
Othani elég korrektül viselkedett, miután Suarez agyondobta a jobb lapockáját...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
"US Immigration and Customs Enforcement agents attempted to enter Dodger Stadium but were denied entry to the grounds by the team, a source familiar with the circumstances told CNN.""Los Angeles Dodgers say they denied ICE attempt to enter Dodger Stadium grounds"
Szép.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Amikor sorozatot veszítünk a Red Sox ellen és ők így kerülnek elénk az utolsó PO-helyre aktuálisan, az beárazza, hogy megint a végén csúszunk le a rájátszásról, szokásosan.hol van még a szezon vége? kár még ezen aggódni
Dzsokijuing

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
Siralmas ez a padres tök más szintet képvisel ez a dbacks, giants, dogi trió. Mindegyik szanaszéjjel ver minket.á, mi is ugyanolyan középcsapat vagyunk, mint a Padres
Jön az amit év elején megjósoltam.
P@trik

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
Amikor sorozatot veszítünk a Red Sox ellen és ők így kerülnek elénk az utolsó PO-helyre aktuálisan, az beárazza, hogy megint a végén csúszunk le a rájátszásról, szokásosan.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
8-0-as O's vezetesnel elmentem aludni erre arra ébredek hogy visszajöttünk és nyertünk 12-8-ra. Nagyon megy május óta a Rays és még a csapat eladása is úgy látszik megvalósul.
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Siralmas ez a padres tök más szintet képvisel ez a dbacks, giants, dogi trió. Mindegyik szanaszéjjel ver minket.Jön az amit év elején megjósoltam.
több mint 1 éve
11 surprising stats that have defined the 2025 MLB seasonwww.espn.com/mlb/story/_/id/45524592/2025-mlb-surprising-stats-aaron-judge-paul-skenes-shohei-ohtani-cal-raleigh-pete-crow-armstrong
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 1 éve
Egyik legnagyobb faszság a sportban, főleg amikor a "túlzott" ünneplés miatt kezdik el. Tetszett volna olyan labdát dobni amit nem ütnek ki.Alattomos, kicsinyes, féreg dolog. Akárki is kezdi.minden úgy kezdődik, hogy a másik visszaüt.Valahogy nem tudom elhinni, hogy véletlenül dobták le Ohtanit.elotte tatist dobtak meg.ez valasz volt arra ha jol olvastam
A mozdulat is teljesen természetesen oldalra irányul.
x.com/dodgerslite/status/1935174399885521087?s=46
KeyG
YoungZeeZee
egy nappal korábban Pagés felé sikeredett egy dobás nagyon magasra, nagyon belülre. kb mint Tatisnak. nyilván lehetett volna ott és akkor üzenni, ez így most átcsúszott.
slowmotion
🤘 gaben 🤘
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Orioles infielder Luis Guevara has passed away at the age of 19, the team announced late tonight.Guevara, a minor leaguer, was involved in a jet ski crash in Sarasota, Florida over the weekend
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
minden úgy kezdődik, hogy a másik visszaüt.Valahogy nem tudom elhinni, hogy véletlenül dobták le Ohtanit.elotte tatist dobtak meg.ez valasz volt arra ha jol olvastam
A mozdulat is teljesen természetesen oldalra irányul.
x.com/dodgerslite/status/1935174399885521087?s=46
KeyG
YoungZeeZee
egy nappal korábban Pagés felé sikeredett egy dobás nagyon magasra, nagyon belülre. kb mint Tatisnak. nyilván lehetett volna ott és akkor üzenni, ez így most átcsúszott.
slowmotion
Alattomos, kicsinyes, féreg dolog. Akárki is kezdi.minden úgy kezdődik, hogy a másik visszaüt.Valahogy nem tudom elhinni, hogy véletlenül dobták le Ohtanit.elotte tatist dobtak meg.ez valasz volt arra ha jol olvastam
A mozdulat is teljesen természetesen oldalra irányul.
x.com/dodgerslite/status/1935174399885521087?s=46
KeyG
YoungZeeZee
egy nappal korábban Pagés felé sikeredett egy dobás nagyon magasra, nagyon belülre. kb mint Tatisnak. nyilván lehetett volna ott és akkor üzenni, ez így most átcsúszott.
slowmotion
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
minden úgy kezdődik, hogy a másik visszaüt.Valahogy nem tudom elhinni, hogy véletlenül dobták le Ohtanit.elotte tatist dobtak meg.ez valasz volt arra ha jol olvastam
A mozdulat is teljesen természetesen oldalra irányul.
x.com/dodgerslite/status/1935174399885521087?s=46
KeyG
YoungZeeZee
egy nappal korábban Pagés felé sikeredett egy dobás nagyon magasra, nagyon belülre. kb mint Tatisnak. nyilván lehetett volna ott és akkor üzenni, ez így most átcsúszott.
több mint 1 éve
YoungZeeZee
9 845
Valahogy nem tudom elhinni, hogy véletlenül dobták le Ohtanit.elotte tatist dobtak meg.ez valasz volt arra ha jol olvastam
A mozdulat is teljesen természetesen oldalra irányul.
x.com/dodgerslite/status/1935174399885521087?s=46
KeyG
több mint 1 éve
Valahogy nem tudom elhinni, hogy véletlenül dobták le Ohtanit. A mozdulat is teljesen természetesen oldalra irányul.
x.com/dodgerslite/status/1935174399885521087?s=46
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Átlagba a stadionbaA stadioné vagy a second?Ohtani visszatér a dobóhelyre. Remélem, a Padres hajnalban sokat fog shoheitozni 😮Ahhoz ez kiderült 2,5-ös árakra ugrottak a jegyek
slowmotion
KeyG
🤘 gaben 🤘
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
A stadioné vagy a second?Ohtani visszatér a dobóhelyre. Remélem, a Padres hajnalban sokat fog shoheitozni 😮Ahhoz ez kiderült 2,5-ös árakra ugrottak a jegyek
slowmotion
KeyG
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Ohtani visszatér a dobóhelyre. Remélem, a Padres hajnalban sokat fog shoheitozni 😮Ahhoz ez kiderült 2,5-ös árakra ugrottak a jegyek
slowmotion
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!