Baseball
42 feliratkozó
több mint 5 éve
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)
Szerkesztette: Löfli
több mint 1 éve
Ez egész jól nézett ki. 2 ütést és 0 runt engedtünk a Padresnek. Falter nagyot ment.Segíts már nekem…tegnap a 8.ban elég durva bírói hiba volt, bőven a kereten kívülre ment a labda és persze azzal egyenlítettünk volna. De ilyenkor nincs lehetőség visszanézni?
Gergőke
több mint 1 éve
Ez egész jól nézett ki. 2 ütést és 0 runt engedtünk a Padresnek. Falter nagyot ment.
több mint 1 éve
10 run az első inningben? ez tuti valami rekord, asztakurva

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
Huhhh, Luzardo beleszaladt a késbe.
Nem is tudom, láttam-e már olyat, hogy legit SP-t bent hagyjanak 12 benyelt run erejéig...
több mint 1 éve
Na a tegnapi Cubs meccsen kijött a kommentátorok átka.A Yankees-Dodgers után pedig (bár remélhetőleg hosszú évek vannak még hátra a párharcukból) úgy tűnik nekem, hogy Ohtani lehet Judge nemezise.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Small money-val is képesek vagyunk szopni, nem ezen múlikDogersnél most az egyik legjobb closerhez csengetett be Tommy John bácsi, Mookie meg eltörte a lábujját otthon.Big money big curse
Komolyan mondom, kicsit kezd átmenni abszurdba az egész.
slowmotion
KeyG
több mint 1 éve
Dogersnél most az egyik legjobb closerhez csengetett be Tommy John bácsi, Mookie meg eltörte a lábujját otthon.Big money big curse
Komolyan mondom, kicsit kezd átmenni abszurdba az egész.
slowmotion
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Dogersnél most az egyik legjobb closerhez csengetett be Tommy John bácsi, Mookie meg eltörte a lábujját otthon.Komolyan mondom, kicsit kezd átmenni abszurdba az egész.
több mint 1 éve
Nagyszerű szokás ez a péntek délutáni meccs 😊
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
megszórják a Sacramentot rendesen

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
Amennyire balfaszok voltunk az első meccsen, most annyira jött minden. Nagyon kár, hogy néhány ilyen jó mozdulat nem jut minden meccsre. De Skenes egészen elképesztő továbbra is.Egyre több jó megmozdulásunk van. Skenes félelmetes, de Cruz is nagyot megy mostanában. Nekem továbbra is tetszene, ha szezon közepére -végére jönnénk meg és nem az lenne,mint az előző 2 évben, hogy ekkora fogyunk el.
Klaci79
több mint 1 éve
Amennyire balfaszok voltunk az első meccsen, most annyira jött minden. Nagyon kár, hogy néhány ilyen jó mozdulat nem jut minden meccsre. De Skenes egészen elképesztő továbbra is.
több mint 1 éve
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
hogy lett a Tigers az egyik legjobb csapatwww.espn.com/mlb/story/_/id/45347365/mlb-2025-detroit-tigers-skubal-baez-best-team-baseball-last-100-games
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 1 éve
this bullpen makes me drinkna, Pirates ellen végre győzés, kellenek a W-k most nagyonAztán ma jött a 8.inning.🙂
Löfli
Gergőke

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
Cal Raleigh a liga legjobb catchere, meccsenként két HR kezd megszokott lenni.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Végre sikerült behúzni egy extra ininges meccset. De kellett ez.Külön öröm, hogy Yelich végre elkezdte a szezont LOL
több mint 1 éve
dawyd728
4 269
Veszélyes területre tévedtünk, 11-ben a W probability 66,5% is volt.
több mint 1 éve
na, Pirates ellen végre győzés, kellenek a W-k most nagyonAztán ma jött a 8.inning.🙂
Löfli
több mint 1 éve
na, Pirates ellen végre győzés, kellenek a W-k most nagyon

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
eddigi meglepetések a szezon harmadánálOriolestól ekkora leolvadás ilyen rövid idő alatt😕
www.thescore.com/mlb/news/3285227
PS. meh
robiroboter
több mint 1 éve
eddigi meglepetések a szezon harmadánálwww.thescore.com/mlb/news/3285227
PS. meh
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 1 éve
Nagyon össze van rakva ez a Tigers most úgy tűnik, különösen a védekezés, ahogy láttam most teljes meccsen őket.
több mint 1 éve
Borucki....katasztrófa volt. Frazier nagyszerű meccsét dobta a kukába. A W mellett.És amikor az ember már reménykedne, mindig sikerül beállítani valakit, aki elbassza....Pedig tuti voltam benne, hogy Bednar elb@ssza, de nem 😂Kezdünk életjeleket mutatni
Egész reményteli volt ez a tegnapi nap, bár ilyenkor az ember már kevéssel is beéri.
Klaci79
Gergőke
Klaci79
Szerkesztette: Gergőke
több mint 1 éve
nem meglepő módon Soto és Otani fért be a top 10-beOFF: egyedül Dak nem nyert semmit csapatszinten.
www.forbes.com/sites/brettknight/2025/05/15/the-worlds-10-highest-paid-athletes-2025/
robiroboter
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)