Baseball
42 feliratkozó
több mint 5 éve
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)
Szerkesztette: Löfli
több mint 1 éve
Mi meg aztán rendes mèlyrepülèsbe kezdtünk, remélem kimászunk belôle vhogy....Nálunk is a szokásos leolvadás, már 3.5-re integetünk az Astrosnak..
dande2
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Mi meg aztán rendes mèlyrepülèsbe kezdtünk, remélem kimászunk belôle vhogy....
több mint 1 éve
Ráersz Casparius, nyugodtan nézz szét, nyugodtan setálj oda, legközelebb nyiss egy kávézót is.biztos úgy volt vele, hogy úgyis elbaszott a helyzet, de akkor errorra viszi, és nem számit ER-nek. és mindezt kétszer.
KeyG
több mint 1 éve
pedig azt hittem, a Braves elleni söprés miatt megfordul a szezon, de hát ez megint vállalhatatlan, amit a Reds ellen mutatunk

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
Ráersz Casparius, nyugodtan nézz szét, nyugodtan setálj oda, legközelebb nyiss egy kávézót is.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Nick Gonzales 3B és walk off. 😎 Rögtön a visszatérő meccsén.🙂
több mint 1 éve
Burnes Tommy John, szóval tényleg ez leszvégre nyerünk egy meccset már nem is tudom mióta, erre lesérül a 200 milliós kezdőd75-87
Löfli
Kampman

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
Szépen elcseszték az biztosMicsoda kezdésKorai öröm a söröm 😉
imádom amikor a Sox sucks 😊
🤘 gaben 🤘
dande2
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
dawyd728
4 269
Söpörtünk egy szériát 2024 májusa óta. 😀 Csóró Marlins. 3W júniusban. Győzelmeink 25%-a az elmúlt 3 napon jött össze.
több mint 1 éve
Korai öröm a söröm 😉én ezt anno még úgy fújtam, hogy: A legszebb örömöm a jéghideg söröm 😀 😀 😀
dande2
PS. más idén úgy sincs, pont olyan szxr vagyok fenteziben, mint a rigók 😕
PS2. '25 ROX + SOX SUX
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 1 éve
Micsoda kezdésKorai öröm a söröm 😉
imádom amikor a Sox sucks 😊
🤘 gaben 🤘
több mint 1 éve
Micsoda kezdésimádom amikor a Sox sucks 😊
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
De jó volt elcsípni ezt a villanyfényes Dodgers-Mets rangadót a Sport TV-nek, hozta a remélt színvonalat!
több mint 1 éve
Majd lehiggadCal Raleigh a HR-lista élén, Judge és Ohtani árnyékában historikus szezont hoz össze.hihetetlen egy catchertől.
Dzsokijuing
zavi27
több mint 1 éve
végre nyerünk egy meccset már nem is tudom mióta, erre lesérül a 200 milliós kezdőd75-87
Löfli
több mint 1 éve
végre nyerünk egy meccset már nem is tudom mióta, erre lesérül a 200 milliós kezdőd

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
Sima, unalmas győzelem helyett összeomlás a 7.ben. Ilyen dobokat azonnal küldenék valami farmcsapatba, bár lehet az sincs elég messze.
több mint 1 éve
Cal Raleigh a HR-lista élén, Judge és Ohtani árnyékában historikus szezont hoz össze.hihetetlen egy catchertől.
Dzsokijuing
több mint 1 éve
Cal Raleigh a HR-lista élén, Judge és Ohtani árnyékában historikus szezont hoz össze.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Köszi mindenki. Mintha valahol olyat olvastam volna, hogy ezt átveszi majd a technika. Vagy ezt csak remélem?Minor ligákban tesztelik már a robot umpire technikát.
Klaci79
több mint 1 éve
Köszi mindenki. Mintha valahol olyat olvastam volna, hogy ezt átveszi majd a technika. Vagy ezt csak remélem?
több mint 1 éve
Sajnos, nem, majd agyvérzést is kaptam miatta.Ez egész jól nézett ki. 2 ütést és 0 runt engedtünk a Padresnek. Falter nagyot ment.Segíts már nekem…tegnap a 8.ban elég durva bírói hiba volt, bőven a kereten kívülre ment a labda és persze azzal egyenlítettünk volna. De ilyenkor nincs lehetőség visszanézni?
Gergőke
Klaci79
több mint 1 éve
Nem lehet erre reklamálni, elég gyors kiállítás jár érteSzerintem a ball-strike call nem megkérdőjelezhetőEz egész jól nézett ki. 2 ütést és 0 runt engedtünk a Padresnek. Falter nagyot ment.Segíts már nekem…tegnap a 8.ban elég durva bírói hiba volt, bőven a kereten kívülre ment a labda és persze azzal egyenlítettünk volna. De ilyenkor nincs lehetőség visszanézni?
Gergőke
Klaci79
slowmotion
több mint 1 éve
Szerintem a ball-strike call nem megkérdőjelezhetőEz egész jól nézett ki. 2 ütést és 0 runt engedtünk a Padresnek. Falter nagyot ment.Segíts már nekem…tegnap a 8.ban elég durva bírói hiba volt, bőven a kereten kívülre ment a labda és persze azzal egyenlítettünk volna. De ilyenkor nincs lehetőség visszanézni?
Gergőke
Klaci79