Baseball
42 feliratkozó
több mint 5 éve
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)
Szerkesztette: Löfli
több mint 1 éve
Vödör Kupa első felvonást simán hoztuk a Padres ellen, pedig hasonló formában vagyunk, papíron még jobbak is.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Persze félig viccnek szántam a városi jelzőt.mondjuk az Angels inkább Anaheim, mint Los Angeles, de attól még Freeway Series.Sweep a Dodgers ellen, soha nem latott magassagokban az Angels.Városi rangadón nem számít ki hol áll a tabellán.😛
Hendrix
zavi27
ráadásul Trout nélkül 😮
slowmotion
több mint 1 éve
mondjuk az Angels inkább Anaheim, mint Los Angeles, de attól még Freeway Series.Sweep a Dodgers ellen, soha nem latott magassagokban az Angels.Városi rangadón nem számít ki hol áll a tabellán.😛
Hendrix
zavi27
ráadásul Trout nélkül 😮
több mint 1 éve
Sweep a Dodgers ellen, soha nem latott magassagokban az Angels.Városi rangadón nem számít ki hol áll a tabellán.😛
Hendrix
több mint 1 éve
Sweep a Dodgers ellen, soha nem latott magassagokban az Angels.
I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
Kollégám megjött Seattle-ből és a berendelt Ichiro-póló is megérkezett, öröm és boldogság 😊
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Katasztrófa ez a szezon....remélem lesz valami fordulat benne, de ez eddig...mióta vagy Orioles drukker? 😀 😀 😀
Gergőke
hatmeccses bukóban vagyunk.
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 1 éve
szegény Skenes...😕Katasztrófa ez a szezon....remélem lesz valami fordulat benne, de ez eddig...
Klaci79
több mint 1 éve
Ez is focimeccs volt, csak ilyen Serie B-s kicsapatok kiesési rangadójaArizona nyomott egy focimeccsetna most meg a lehető legkevesebb runnal nyertünk, ezért imádom ezt a sportot 😀
Löfli
Löfli
több mint 1 éve
Arizona nyomott egy focimeccsetna most meg a lehető legkevesebb runnal nyertünk, ezért imádom ezt a sportot 😀
Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
biznisz meg minden, de a héten a második olyan játékost teszi ki a klub, aki hosszú ideje a klubnál van. először Barnes, most Chris Taylor, jövőre talán már Kershaw sem lesz, mondjuk remélem, lesz annyi gerince a front office-nak, hogy ne kitegyék szezon közben, hanem szezon végén már ne újítsanak vele.edit: viszont az a szép az egészben, hogy két napig az a Jansen szopatott taknyosra minket closerként, akit pár éve engedtünk el, mert már nem bíztunk benne - tizensok év után.
Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
szegény Skenes...😕anno Kershaw volt ilyen, jobbnál jobb startokat tett le, aztán nulla szerzett futás ment mellé, és ilyen tényleg nevetséges számú veresége lett 2.00 alatti ERA mellett.
Klaci79
viszont ha egy hasonló pályafutást csinál ő is, akkor Cooperstown tárt karokkal várja.
több mint 1 éve
szegény Skenes...😕
több mint 1 éve
Arizona nyomott egy focimeccsetA Dodgers meg egy ping-pongot.
Löfli
több mint 1 éve
Arizona nyomott egy focimeccset

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
Elias két hete még nagyon bízott Hyde-ban. Ma kirúgták. Mintha ő nem igazolt volna normális kezdődobókat.A legegyszerűbb a menedzsert elküldeni. 🤷♂️
robiroboter
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Elias két hete még nagyon bízott Hyde-ban. Ma kirúgták. Mintha ő nem igazolt volna normális kezdődobókat.
Szerkesztette: robiroboter
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 1 éve
Indokolatlanul hosszú volt a tegnapi Cubs-Sox
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
www.mlb.com/news/mlb-ineligibility-status-after-death-decisioneeez 😀
szóval akkor pár év múlva Pete Rose végül mégis bejut?
slowmotion
babylonbee.com/news/ghost-of-pete-rose-bets-on-hall-of-fame-induction/
(szatirikus oldal)
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 1 éve
A legtöbb meccs ingyenes az MLB oldalán mától egész hétvégén.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Hátha Shelton után bejön ez is. Fire Bednar!😃😃előbb az ilyen Mets elleni meccseket kellene behúzni, ahol mindenünk tele van és akkor jönnek a strikeoutok...ráadásnak bőven kívül a zónán....hú de bosszantó
Gergőke
több mint 1 éve
In Memoriam Bob Ueckerwww.youtube.com/watch?v=fZtuco0sFaw
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Skenes in the house:

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Sporttv műsorból heti MLB közvetítések:Ma este 19 órától S2 Guardians - Brewers
Pénteken 20.15-től S2 Cubs - White Sox


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 1 éve
www.mlb.com/news/mlb-ineligibility-status-after-death-decisionki tudja, szavaznak-e rá elegen, és hogy lesz(nek)-e "csillagozott" Hall of Famer(ek), mint ahogy Bonds homér-rekordja mellett is ott az a kis "asterisk"
szóval akkor pár év múlva Pete Rose végül mégis bejut?
slowmotion
Szerkesztette: robiroboter
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.