NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Megadta a hangulatot mind a két csapat az utolsó meccsükön. Home runból se volt hiány összesen 5 darab volt és 9 pont született az 9 inningben. Én azt mondom hogy a Bostonnal valami bajvan hiába tudott a riválisa ellen 3/2 meccset megnyerni.Mondjuk mult évbe is hót utolsókból lettek elsők.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
ha három bases loaded szituból 0 runt sikerül összehoznod 6 out mellett, miközben olyan emberek nem tudnak RBI-t ütni, mint Kemp, Ethier és Ramirez, akkor pont megérdemled, hogy elveszítsd a meccset.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
2 meccs alatt 23 run jó vajon? A 6. inningben szerintem a szertáros is ütött volna egy double-t, ilyet én még nem láttam.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Ilyen mázlis csapatot mint mi a 9.inning be tudjuk megszerezni a vezetés a Boston ellen.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
A srácok Home Run Derbyt tartanak a Rangers dobokról, 13 inning (tegnapi 9 ma 4) 7HR.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Rammert talán érdekelheti:

The White Sox released Triple-A Charlotte reliever Mitchell Boggs on Tuesday.

A late signing this offseason, Boggs struggled in spring training, was released and never got going at Triple-A. He was 2-3 with a 9.50 ERA in 36 innings, allowing 64 hits and walking 17 while striking out 18.

Chicago Tribune
Ma este/éjjel doubleheader az Angels ellen. Egy ilyen amúgy is hosszú program, hát még akkor ha Noesí és Carroll a két kezdőd...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Már-már el is felejtettem, milyen érzés egy hitet engedve, háromszor annyi baserunnerrel kikapni, rendes a srácoktól, hogy emlékeztettek rá :p

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Húú amilyen meccs volt ma. A Cubs csak könnyedén játszadozott a Red Soxal a védelmünk gyönyörű volt ami azért mutatja hogy arrietat a 8. Inning felébe hozták le . Oké most sokat nem vártam a Red Sox tól hiszen nekik nem volt pihenőjük. Majd ma már picit nehezebb lesz .

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Hiba a mátrixban: Ubaldo Jimenez egyetlen séta nem egy, de nyolc inning alatt? Lefagy az agyam.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 131 — Deion Sanders for president!
Athletics ---> San Jose ???
Most olvastam egy cikket, hogy Wolff ismét felvetette a témát. A stadionnal érvelnek ugye.gaben
Jogos erv, az a hely kivulrol (telen voltam ott) majdnem olyan tre, mint regen volt a Nepstadion. Meg ugye San Jose kozelebb van a Valley gocpontjaihoz is (Mountain View, Palo Alto, stb.), nem veletlenul koltozott az obol deli oldalara a 49ers is.marci
Viszont talán a Giants miatt is költöznének messzebb. Érdekes lesz ez a Raiders helyzetével együtt. A Coliseum a jelenlegi helyzetében csak lehúzza mind a két csapatot (kinti viszonylatban).

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Athletics ---> San Jose ???
Most olvastam egy cikket, hogy Wolff ismét felvetette a témát. A stadionnal érvelnek ugye.gaben
Jogos erv, az a hely kivulrol (telen voltam ott) majdnem olyan tre, mint regen volt a Nepstadion. Meg ugye San Jose kozelebb van a Valley gocpontjaihoz is (Mountain View, Palo Alto, stb.), nem veletlenul koltozott az obol deli oldalara a 49ers is.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
 gfycat.com/LargeEnlightenedBrocketdeerJakehomer
jaja, akartam is mondani, hogy köszi a seprűt.
június 8-án 9,5 meccs hátrányban volt a csapat a Giants-cel szemben, csak azóta ők 4-15-öt csináltak, a Dodgers meg 14-6-ot.és mivel este a Giants nem hivatalos egy meccsre sem, júliusra akár az első helyen is lehetne ébredni 😊slowmotion
A Brewers ellen majd lehet visszaadni a szívességet 😊
Elég csúnyán fejreállt a Giants mostanában, főleg a bullpenjük (kettőt ellenünk is ők kúrtak el), de meglepne, ha nem jönnének ki belőle hamarosan.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Meg közben aláírtak egy plusz tíz éves bérleti szerződést, szóval csak a kavarás megy a részéről ezerrel.
 www.sportsonearth.com/article/82307222/the-as-oakland-and-the-coliseum-are-acting-like-second-graders#!6qbUQ

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 131 — Deion Sanders for president!
Athletics ---> San Jose ???
Most olvastam egy cikket, hogy Wolff ismét felvetette a témát. A stadionnal érvelnek ugye.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
Értem én hogy vicces, de egy meccs kellős közepén + rengeteg pénzt is keresnek?? Tudom hogy ki kell kapcsolódni, ki kell engedni a gőzt, de akkor max. a meccs végén.danyly
azt Phoenix-ben lehet jól csinálni, mert a pálya mellett ott lehet egyet csobbanni 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 gfycat.com/LargeEnlightenedBrocketdeerJakehomer
jaja, akartam is mondani, hogy köszi a seprűt.
június 8-án 9,5 meccs hátrányban volt a csapat a Giants-cel szemben, csak azóta ők 4-15-öt csináltak, a Dodgers meg 14-6-ot.és mivel este a Giants nem hivatalos egy meccsre sem, júliusra akár az első helyen is lehetne ébredni 😊slowmotion
Én is akartam írni a minap, hogy a sorozat most elég jól néz ki. De tavaly és azt hiszem tavaly előtt is álmosan kezdtünk, de utána pozitív lett a dolog. Most már úgy tűnik fejben is összeálltak a fiúk. A batting mutatókon még lehet csiszolni, de a pitching stat igen pofás.

De jól ráérnek a fiúk:
 mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2014_06_29_slnmlb_lanmlb_1&mode=video&content_id=34164517&tcid=vpp_copy_34164517

Értem én hogy vicces, de egy meccs kellős közepén + rengeteg pénzt is keresnek?? Tudom hogy ki kell kapcsolódni, ki kell engedni a gőzt, de akkor max. a meccs végén.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
 gfycat.com/LargeEnlightenedBrocketdeerJakehomer
jaja, akartam is mondani, hogy köszi a seprűt.
június 8-án 9,5 meccs hátrányban volt a csapat a Giants-cel szemben, csak azóta ők 4-15-öt csináltak, a Dodgers meg 14-6-ot.és mivel este a Giants nem hivatalos egy meccsre sem, júliusra akár az első helyen is lehetne ébredni 😊
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
 gfycat.com/LargeEnlightenedBrocketdeer

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Oké köszönöm a válaszokat.
Amúgy a yankees jól elszúrta a rangadóját a red sox ellen
Ma már nézhetem is akkor a Red Sox Cubsot 😀

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
@Mariners-drukkerek: csak nem oda akartok érni a wild cardra?robiroboter
De, oda. 13 év után talán belefér az AL többi részének is a terv. 😀

És a rotáció csak erősödni fog, ma visszatér Walker, a hetekben jön Paxton is, nem kell Ramirezt, meg a mágus fly-ball pitchert, Chris Youngot nézni, akinek szerintem lassan mínuszban van a BABIP-ja. 😀

10 runnal jobb a run diffünk, mint a 18 meccsel .500 felett lévő Brewersnek, hát ez sok mindent elmond, az egy runon múló meccseket sose hozzuk, de mikor nyerünk, akkor legtöbbször blowout.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
@Mariners-drukkerek: csak nem oda akartok érni a wild cardra?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
A bankod az MLBAMnak fogja utalni a 100 dollárt. Neked csak annyi a dolgod, hogy megadod a kártyaadataidat, a többit intézi a pénzvilág. (És mielőtt rákérdezel, tuti biztonságos, tíz éve előfizető vagyok, pöpec minden.)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Tehát nem tom hogy hova utalom a pénzt hiába küldök 3000 forintot hogyha lehet levon 10 000 ftotdjrock
Holy mothafuckin cocksuckin gangbangin sweet black baby jesus.

 mlb.mlb.com/mlb/subscriptions/index.jsp?product=mlbtv&affiliateId=MLBTVREDIRECT

BUY NOW!

Kiválasztod melyik kell.

Kitöltöd az adatokat.

Nézed.

Ne haljunk már ilyenbe bele 2014-ben, könyörgöm.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Tehát nem tom hogy hova utalom a pénzt hiába küldök 3000 forintot hogyha lehet levon 10 000 ftot

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Yanks cumi, Blue Jays cumi, erre mi mit csinálunk, ahelyett hogy az élre állnánk? Otthagyunk négyből három meccset a Tampának – otthon 😕

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.