NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Az úgy minden oké h én megadom a bankkártyaszámomat de holvan az ő számlaszáma.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
 mlb.mlb.com/register.do
Nekem a regisztráció után ezt dobja be.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
A fehér pixel a labda..Darksun3
Épp h az sincs

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A fehér pixel a labda..

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Bocs h ennyi a kérdés csak már unom hogy a labdát nem lehet látni a pixelektől...

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Őőő nekem már a regisztrációnál azt irja ki hogy hiba az oldallal.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Van valaki itt aki az mlb tvről nézi a meccseket? Ha igen mi a menete annak h én is tudjam nézni tableten? Vagy ha nem is ott akkor gepen.djrock
Bejelentkezel, rákattintasz a meccsre, nézed.Maka
És ha nem free meccs akkor az előfizetéssel kell kezdened.Matthew99
És előfizetést hogy lehet elérni .bankártya stb.djrock
 mlb.mlb.com/mlb/subscriptions/index.jsp?product=mlbtv&affiliateId=MLBTVREDIRECT

És igen: bankkártya stb kell hozzá 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Van valaki itt aki az mlb tvről nézi a meccseket? Ha igen mi a menete annak h én is tudjam nézni tableten? Vagy ha nem is ott akkor gepen.djrock
Bejelentkezel, rákattintasz a meccsre, nézed.Maka
És ha nem free meccs akkor az előfizetéssel kell kezdened.Matthew99
És előfizetést hogy lehet elérni .bankártya stb.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
Van valaki itt aki az mlb tvről nézi a meccseket? Ha igen mi a menete annak h én is tudjam nézni tableten? Vagy ha nem is ott akkor gepen.djrock
Bejelentkezel, rákattintasz a meccsre, nézed.Maka
És ha nem free meccs akkor az előfizetéssel kell kezdened.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Van valaki itt aki az mlb tvről nézi a meccseket? Ha igen mi a menete annak h én is tudjam nézni tableten? Vagy ha nem is ott akkor gepen.djrock
Bejelentkezel, rákattintasz a meccsre, nézed.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Van valaki itt aki az mlb tvről nézi a meccseket? Ha igen mi a menete annak h én is tudjam nézni tableten? Vagy ha nem is ott akkor gepen.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Istenem nem akarom ragozni azt a szörnyű két meccset amit végigszenvedtem két meccset együttvéve talán csak valbuenát tudom kiemelni a védekezéssel kapcsolatban az egy rakás szar volt teljes mindenki tudta a Cubsból hogy figyelni kell LaRochera erre ő szerzett 5 pontot a Natsnek. Nembaj majdtalán tudunk javítani a bajnoktól ahogy nézem a statjukat nincsenek jó formába.😕)

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Köszönöm a válaszokat!! Jakehomer és Matthew99

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Amikor saját fegyvered visszafelé sül el:

Mike Napoli's game-winning home run off Masahiro Tanaka was calculated at 355 feet, and would only have been a homer at Yankee Stadium.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Lenne egy olyan kérdésem h néha mikor a futók 2. És a3. Basenél állnak akkor a picher mért dolja el könnyedén a labdát ú gy egy egy és fél méterre az ütőtől és ezt 4szer tehát walkra ????djrock
Ez a szándékos sétáltatás, alapvetően két oka lehet: jellemzően 2 outnál egy gyengébb ütőt próbál meg a védelem kiejteni és így lezárni az inninget (NL-ben egész gyakori, hogy a pitcher előtti ütőt sétáltatják nehéz szitukban), illetve kettőnél kevesebb out esetén double playre játszik a védelem, ahhoz meg értelemszerűen kell is ember az első bázisra.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
Hogy tele legyenek a bázisok és csak rá kelljen lépni bárhol az outért.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Lenne egy olyan kérdésem h néha mikor a futók 2. És a3. Basenél állnak akkor a picher mért dolja el könnyedén a labdát ú gy egy egy és fél méterre az ütőtől és ezt 4szer tehát walkra ????

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Szezon elején még úgy tűnt, idén végre kicsit gyengébb lett az NL Central, de hát megint ez a legjobb div. A Cubs is .500 körül lenne, ha leveszem a csoporton belüli meccseket.

Kicsit sajnálom, hogy Price nem hagyta benn Cuetót, meglett volna az a CG - kicsit indokolatlannak éreztem Chapman behozatalát, de mondjuk nem csodálom, hogy paranoiás már a bullpennel kapcsolatban 😊Jakehomer
Hát igen sajnos nyagyon nehéz a csoport hiszen ott van a múlt év főcsoport győztese a reds a pirates meg a mostani főcsoport első.
Nemrég tudtam elkezdeni az mlbt nézni mert sajnos sok volt az elfoglaltságom és csodálkoztam a brewers 1. Helyén.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
Bár Pirates aláírásom van de szerintem jogos volt a reklamáció a második visszafordulásnál:
 m.mlb.com/video/v34110303/must-c-curious-harrison-evades-tag-in-rundown


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Szezon elején még úgy tűnt, idén végre kicsit gyengébb lett az NL Central, de hát megint ez a legjobb div. A Cubs is .500 körül lenne, ha leveszem a csoporton belüli meccseket.

Kicsit sajnálom, hogy Price nem hagyta benn Cuetót, meglett volna az a CG - kicsit indokolatlannak éreztem Chapman behozatalát, de mondjuk nem csodálom, hogy paranoiás már a bullpennel kapcsolatban 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Az O's első meccsének egyik hoszabb összefoglalóját láttam a szerint az O's támadásával szerintem semmi baj nem volt de viszont a védekezés meg a dobó teljesítmény hááát nem volt valami eget rengető.
A második meccsről egy pillanatot se láttam viszont tudom hogy nyertek.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Hammel sem volt olyan jó formában de azért hozta amit kellett. Szerintem a meccs legjobbja Baker volt azzal a 4 RBI vel a másik oldalon persze meg az aki megszerezte a csapata 2 pontját LaRoche

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Hát amit most művel a Cubs a Nats-el... oké mondjuk az első meccsen eléggé belenyult a köd az eredménybe de akkor is ma 7:2 😕)djrock
A tegnapi baseballmaratonomban a két O's meccs között pont néztem a meccset, és hát Tanner Roark finoman szólva sem élete formájában dobott. Pedig idén elég jó szezont fut, de tegnap megette a fene, Blevins aztán végképp elcseszte az egészet.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Hát amit most művel a Cubs a Nats-el... oké mondjuk az első meccsen eléggé belenyult a köd az eredménybe de akkor is ma 7:2 😕)

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Kár, hogy Timmy pont nem dob ellenünk majd, őt mindig megcsapkodjuk 😊

A Cubs ellen hoztuk a kötelező series wint, a Giants ellen kicsit nehezebb lesz, de hullámvölgyben vannak, visszaesett a kezdő pitching és a bullpenjük is (elég meglepő volt, amikor Romót back to back szétalázták a múltkor - ha hater lennék, mondanám, hogy nomen est omen ugye :p).

Tepper takarodj!