NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Kiváncsi lennék, hogy ezek a sport(?)szerkesztők honnan szedik ezeket a videókat, mert csak a tökig bulvár (vetkőzött, fejbe dobta, eltörött, sörbe esett) jut el a nagyobb magyar oldalakra, szóval gondolom nem az SB Nation van az RSS-olvasójukban, hanem valami gagyivideó-gyűjtő. Amúgy akinek nincs meg, olvassa a Play Ballt fácsén, frissek és változatosak vagyunk mint a héccáz:  www.facebook.com/PlayBallBaseballBlog

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Nesztek, bézbóz.. 😛

 index.hu/index2/#bloghu/indavideo.hu/video/Baseballmeccsen_vetkozott_a_jogaoktato

több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Ne értem mi volt ez a tegnapi Cubs vs cincinetti bunyó pont nem láttamdjrock
Rizzo menstruált :pJakehomer
Csak beindult mert all star

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Egészen szívósnak tűnik az idei Indians..

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Punto és Melvin is rinyált, mint a ribanc, hogy az utolsó pitch ball volt.

Faszkiss.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 001
Ez a Hamilton óriási, ahogy a Reds kommentátor mondja, úgy kerüli ki a taget, mint a futballjátékos a free safety-t 😀

 m.mlb.com/video/topic/8877984/v34489515/
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
"The Yankees acquired left-hander Jeff Francis and cash considerations from the Athletics."
World Series here we come!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Ne értem mi volt ez a tegnapi Cubs vs cincinetti bunyó pont nem láttamdjrock
Rizzo menstruált :p

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Ne értem mi volt ez a tegnapi Cubs vs cincinetti bunyó pont nem láttam

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
Időszerű lenne egy Belisario cut, de most már tényleg.Mikey
vajon miért?
az offseason egyik legszebb napja volt, amikor kiderült, hogy lelép a Chavez Ravine-ból 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
Kershaw és Sale végre elérte a kvalifikációs határt a rangsoroláshoz.át is rendezték kicsit a terepet 😊
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Időszerű lenne egy Belisario cut, de most már tényleg.
...
Nem mertem volna nagyobb összeget tenni arra, hogy idén három All-Star játékosa is lesz a Soxnak, és mégis.
...
Az idei 1/3-as pick Carlos Rodon aláírt cirka 6,5 millió dollárért, szinte mindenki szerint "Sale-szerű" gyorsasággal a ML-ben találhatja magát. Ámen!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
Azért vannak pici gyógyszeradagolási problémák néhány csapatnál 😕)
 m.mlb.com/video/v34457583/minsea-wilhelmsen-and-waits-show-off-dancing-moves


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
A srác nem ott hibázott, hogy elaludt (szíve joga), hanem amikor hallgatott a kapzsi ügyvédjére, és nemzet(közi)ileg ismert bohócot csinált magából. Mondjuk ha peren kívül leesik neki plö egy százas, még az ügyvédi költségek és az adózás után is marad egy pár hamburgerre való.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
A hülye dagikretén elalszik egy ilyen meccsen 😊 Egyébként az összes bénán röhög mindenki (labda/ütő az arcba, elesés a lelátón, bolond tánc) nem csak rajta. De hát ez amerika. Remélem többet nem kell ebben a stadionban ilyet átélnie mert be se engedik. Egyébként meg dolgozni kéne nem így meggazdagodni.
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/a-lelaton-elalvo-drukker-10-millio-dollarra-pereli-az-espn-t-2348415Matthew99
De most komolyan: kimegy a meccsre aludni? Ha fáradt, nézze otthon a nagy fotelből.
Vagy lehet arra apellált, hogy kiszúrja a kamera, becsmérlő szavakkal illeték, és akkor perelhet nagy zséért? 😛

Én meg egy inning élőben való megnézésének örülnék, mint majom a farkának. 😀danyly
Élőben amúgy nagyon más tészta egy meccs, mint gép előtt. Nem mondom, mikor én voltam, akkor minden egyes momentumát élveztem, de simán elhiszem, hogy egy casual fan elálmosodik közben. Ha megnézed a közönséget, akkor mindneki telefonozik és dumál közben, általában ha nincs RISP vagy 9. inning, akkor leszarják a meccset. 😊

Nekik ez olyan, mint nekünk mondjuk egy mozi. Olyanról meg biztos hallottál, hogy valaki elaludt egy film alatt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem akarok egy meccsnek túlzott jelentőséget tulajdonítani, de eddig elképzelni se tudtam, hogy ez az idei Reds meg tud fordítani egy meccset 0-5-ről (jó, hogy a Cubs ellen, de akkor is), kezd egyre jobban összeállni a kép a csapatnál. Ha még Votto is kipihenné a sérülését és normális formában térne vissza...Jakehomer
A 0-5 menő volt tegnap. Az első inningben még ennyivel ment a Dodgers, de utána mészárlást tartott a Tigers. 😕
Ryu-t le is kapta Mattingly 2.1 IP után.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Nem akarok egy meccsnek túlzott jelentőséget tulajdonítani, de eddig elképzelni se tudtam, hogy ez az idei Reds meg tud fordítani egy meccset 0-5-ről (jó, hogy a Cubs ellen, de akkor is), kezd egyre jobban összeállni a kép a csapatnál. Ha még Votto is kipihenné a sérülését és normális formában térne vissza...

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Nagy lehet a baj Bostonban, ha a Scott Carroll, Javy Guerra, Zach Putnam trió 2-hit shutoutot tudott lehozni ellene. 😛
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A hülye dagikretén elalszik egy ilyen meccsen 😊 Egyébként az összes bénán röhög mindenki (labda/ütő az arcba, elesés a lelátón, bolond tánc) nem csak rajta. De hát ez amerika. Remélem többet nem kell ebben a stadionban ilyet átélnie mert be se engedik. Egyébként meg dolgozni kéne nem így meggazdagodni.
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/a-lelaton-elalvo-drukker-10-millio-dollarra-pereli-az-espn-t-2348415Matthew99
De most komolyan: kimegy a meccsre aludni? Ha fáradt, nézze otthon a nagy fotelből.
Vagy lehet arra apellált, hogy kiszúrja a kamera, becsmérlő szavakkal illeték, és akkor perelhet nagy zséért? 😛

Én meg egy inning élőben való megnézésének örülnék, mint majom a farkának. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
Újabb szép próbálkozás, de cuetoing lett a vége XD


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
A hülye dagikretén elalszik egy ilyen meccsen 😊 Egyébként az összes bénán röhög mindenki (labda/ütő az arcba, elesés a lelátón, bolond tánc) nem csak rajta. De hát ez amerika. Remélem többet nem kell ebben a stadionban ilyet átélnie mert be se engedik. Egyébként meg dolgozni kéne nem így meggazdagodni.
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/a-lelaton-elalvo-drukker-10-millio-dollarra-pereli-az-espn-t-2348415


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Reds All Star hírek 😊
Mesoraco bekerült, kicsit meglep, hogy Molina és Lucroy után (a sorrendnek ugye fordítva kéne lennie igazság szerint...) még felfért egy harmadik catcher is a rosterre, de nagyon megérdemli, védekezésben és támadásban is kiemelkedőt nyújt. Frazier akár kezdőként se lett volna túlzás - a kezdő Ramireznél bőven jobb, de McGehee valami kegyetlen szezont tol, ő meg kimaradt.

A pitchereknél Cueto és Chapman papírforma (Cueto valszeg nem fog dobni, az AS meccs előtti vasárnapra van beírva kezdőnek). Broxton is szóba jöhetett volna még, mert ő szerintem jobb, mint Neshek vagy Watson, de ez van.

Az NL AS roster pont felét adja a Central, nem gyenge.

Ó ez milyen komoly már, Jeter és Frazier 1998

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Az megvolt, mikor Tulo didn't give a flying fuck?


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Buck Showalter a Lackey-féle "no komment" kommentről:
"You understand that nobody makes those comments after they pitched a complete-game shutout or Nelson is 0-for-5. It's human nature. We need to all make sure we check our own backyard before we start looking at someone else's."

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.