Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
A Cubsra fogadni egyébként is orosz rulett.

Csak tudnám, mire fel van ilyen magas odds a Dodgersnek, Worley középszar, remélhetőleg szét is lesz csapva.Jakehomer
Beckett most jött vissza a DL-ről, szét van csesződve a csípője, meg amúgyis ingadozik a formája. de az eredményt gondolom úgyis láttad.slowmotion
Ja, még jó, hogy nem tettem meg végül. 12 runt szopni mindenképp erős, nem gondoltam volna.

Nekünk megint jó napunk volt, két újabb sérülés az infielden, persze ki is kaptunk elég hülye módon. Nyeltünk a hr-eket, mint kacsa a nokedlit, ezt leszámítva fasza volt a pitching 😊 Nem vagyok nagy híve a closer tartogatásának az extra inninges meccseken, viszont LeCure-on nem szokott meccs elmenni, de most tényleg minden szarul alakul.Jakehomer
mondjuk 12-ből csak 4 volt Becketté - igaz az kevesebb, mint 4 inning alatt.
mondjuk a bullpen az érdekes, tele van selejttel, Wilsonra nem merek mondani semmit, mert öt meccsből csak egyen betlizik, de azon látványosan nagyot, Jansen tízből egyen, Howell mondjuk jó... de őket előtte használta DM, úgyhogy most inkább tartogatta őket.
ja, és soha nem hittem volna, hogy League valaha is a harmadik legjobb lesz a bullpenben, de úgy látszik, mióta meghoztuk Wilsont, hogy helyenként elvigye a balhét, azóta összerakta a dobását...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
A Cubsra fogadni egyébként is orosz rulett.

Csak tudnám, mire fel van ilyen magas odds a Dodgersnek, Worley középszar, remélhetőleg szét is lesz csapva.Jakehomer
Beckett most jött vissza a DL-ről, szét van csesződve a csípője, meg amúgyis ingadozik a formája. de az eredményt gondolom úgyis láttad.slowmotion
Ja, még jó, hogy nem tettem meg végül. 12 runt szopni mindenképp erős, nem gondoltam volna.

Nekünk megint jó napunk volt, két újabb sérülés az infielden, persze ki is kaptunk elég hülye módon. Nyeltünk a hr-eket, mint kacsa a nokedlit, ezt leszámítva fasza volt a pitching 😊 Nem vagyok nagy híve a closer tartogatásának az extra inninges meccseken, viszont LeCure-on nem szokott meccs elmenni, de most tényleg minden szarul alakul.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
A Cubsra fogadni egyébként is orosz rulett.

Csak tudnám, mire fel van ilyen magas odds a Dodgersnek, Worley középszar, remélhetőleg szét is lesz csapva.Jakehomer
Beckett most jött vissza a DL-ről, szét van csesződve a csípője, meg amúgyis ingadozik a formája. de az eredményt gondolom úgyis láttad.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Headley megpattant Diegóból Bronxba?
megyek, aztán meg is teszem Csikágó szerencsétlenebbik felét ma estére...slowmotion
Az a South Side 😊Jakehomer
Dislike! :pMikey
Miért? Nem a csapat, a városrész 😊

Amúgy milyen durva, hogy ez a Tigers kb verhetetlen lenne egy az átlagosnál csak picit rosszabb bullpennel.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Headley megpattant Diegóból Bronxba?
megyek, aztán meg is teszem Csikágó szerencsétlenebbik felét ma estére...slowmotion
Az a South Side 😊Jakehomer
Dislike! :p
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
A Cubsra fogadni egyébként is orosz rulett.

Csak tudnám, mire fel van ilyen magas odds a Dodgersnek, Worley középszar, remélhetőleg szét is lesz csapva.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Headley megpattant Diegóból Bronxba?
megyek, aztán meg is teszem Csikágó szerencsétlenebbik felét ma estére...slowmotion
Az a South Side 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
Headley megpattant Diegóból Bronxba?
megyek, aztán meg is teszem Csikágó szerencsétlenebbik felét ma estére...
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
Trout és Pujols szerintem ne lepődjön meg, ha esetleg kapnak pár kemény labdát Rodneytól. Minek kell valakit kifigurázni ha sikerül megütni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Kiváncsi vagyok meddig tart ki Bostonban ez a lendület. Kicsit már későnek tűnik belelendülni. ha egyáltalán tart még ez egy ideig.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
igazából csak azért nem fogadom meg a Cardinals-t a Dodgers ellen, mert kedvenc csapat ellen nem fogadok.
egyébként hiába dob Kershaw, szemrebbenés nélkül megtenném a STL-t, mert ott folytatta a csapat a támadójátékot, ahol az ASG előtt abbahagyta - néha a triple A szintet megütik... 😕slowmotion
De két vereség után nagy nehezen csak nyertünk. 😊
Kershaw SB is volt! 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
Fifty, te vagy az? xD


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
Micsoda finis, jobb, mint a Redsé 😀
Megérdemelte amúgy a Padres, jobbak voltak, de azért a chokerkedés náluk is ment keményen: leadoff triple kevés volt a runhoz, aztán meg itt a kilencedik alján 2 on nobody outnál nem buntolnak, hanem double playbe ütnek, és ha nincs ez a kabaré play a végén, tuti ki is kapnak extra inningekben.Jakehomer
mammer nagyon kemény volt a kezdődobásnál, mondjuk jobbat is dobott, mint az a Fél Dollár... 😀
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Micsoda finis, jobb, mint a Redsé 😀
Megérdemelte amúgy a Padres, jobbak voltak, de azért a chokerkedés náluk is ment keményen: leadoff triple kevés volt a runhoz, aztán meg itt a kilencedik alján 2 on nobody outnál nem buntolnak, hanem double playbe ütnek, és ha nincs ez a kabaré play a végén, tuti ki is kapnak extra inningekben.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
Nézem ezt a Mets@Padres meccset, elég durva, végig domináltak a hazaiak, támadásban sok hit, de csak egy run, míg Despaigne 7.2 inningen át no hittert dobott, de már teljesen ki volt purcanva, ám a menedzser nem merte lehozni (első no hitter lehetett volna a franchise történetében...), persze egyenlített is két hit után a Mets.Jakehomer
szívtam is a fogam miatta, főleg az lenne kiváló, ha a Mets nyerne.

szerk: na, nem fognak, most már csak azt kell kiszurkolni, hogy az A's ne szívjon 8 runt out nélkül
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
söpörtük a Cubsot, nem is vagyunk menthetetlenül szarok 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Nézem ezt a Mets@Padres meccset, elég durva, végig domináltak a hazaiak, támadásban sok hit, de csak egy run, míg Despaigne 7.2 inningen át no hittert dobott, de már teljesen ki volt purcanva, ám a menedzser nem merte lehozni (első no hitter lehetett volna a franchise történetében...), persze egyenlített is két hit után a Mets.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
El sem hiszem... 😊Darksun3
Én is nehezen hittem el, hogy az umpire végig kb kétszer akkora strike zónát adott Kurodának, mint Cuetónak... Most bírózok először itt, de ez elképesztő volt. Nyugodtan tehetem, mert végül is nem ezen múlt, Bruce idén egyszerűen többet árt a csapatnak, mint használ.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 362 — Cowboys fan
igazából csak azért nem fogadom meg a Cardinals-t a Dodgers ellen, mert kedvenc csapat ellen nem fogadok.
egyébként hiába dob Kershaw, szemrebbenés nélkül megtenném a STL-t, mert ott folytatta a csapat a támadójátékot, ahol az ASG előtt abbahagyta - néha a triple A szintet megütik... 😕
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
El sem hiszem... 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
 twitter.com/jimcallisMLB/status/490243412957097984

hát ilyen se gyakran vanlol
Kiváncsi leszek milyen hatása lesz ennek. Ugyanis az Astros egy nem egyértelmű sérülésre hivatkozva köcsögözött Aikennel, majd megegyeztek Nix-szel, tudva, hogyha Aiken nincs meg az olcsó összegért, akkor a Nix-szel kötött szóbeli megállapodást sem tudják tartani.

Finoman szólva sem szoritok nekik mostantól, szemetek voltak.
több mint 10 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A "cleanup hitter" kifejezésre tudna valaki esetleg magyar megfelelőt mondani? Egy sorozatban fordult elő, a feliratban kellene frappáns megoldásbaggio
bázistakaritó v takaritó ütő talán.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
A "cleanup hitter" kifejezésre tudna valaki esetleg magyar megfelelőt mondani? Egy sorozatban fordult elő, a feliratban kellene frappáns megoldás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
Garza: 0.1IP 5H 5R 5ER 2BB 1SO
Sok segítséget nem nyújtott a csapatnak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jól jött ez az all star break... Szánalmas teljesítmény tegnap és ma is - ráadásul egy gyenge csapat ellen :pJakehomer
😉 Nem hittem volna, hogy ez lesz. De legalább ideiglenesen elmozdultunk az 50%-ról. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/