NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Jó hosszú és alapos írás a doppinghasználatról és a doppingharcról:
 www.t-nation.com/training/steroids-the-birth-of-a-demon

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
Sziasztok! Beköszönök, mert ide még nem írtam soha.
Pár hete kezdtem el nézni és értelmezni a sportot. Matthew-nak köszönhetően már egész sok dolgot sikerült megértenem.

Nem tudom hogy mennyire követitek a hazai baseball bajnokságot, de nézegettem ( www.baseballfan.hu/index.php?p=0) a mérkőzéseket és láttam hogy lesz vasárnap több is.
Szívesen megnézném hogy zajlik itthon egy ilyen meccs, Ha valamelyikőtök ért hozzá akkor ajánlanátok egy megnézésre érdemes meccset a vasárnapiak közül? Jó lenne ha a főváros közelébe lenne.laby
Én mindenképp az új nemzetközi szabványú Óbudai pályára mennék ki meccset nézni. És hát érdemes az NBI-es meccsek közül választani.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Sziasztok! Beköszönök, mert ide még nem írtam soha.
Pár hete kezdtem el nézni és értelmezni a sportot. Matthew-nak köszönhetően már egész sok dolgot sikerült megértenem.

Nem tudom hogy mennyire követitek a hazai baseball bajnokságot, de nézegettem ( www.baseballfan.hu/index.php?p=0) a mérkőzéseket és láttam hogy lesz vasárnap több is.
Szívesen megnézném hogy zajlik itthon egy ilyen meccs, Ha valamelyikőtök ért hozzá akkor ajánlanátok egy megnézésre érdemes meccset a vasárnapiak közül? Jó lenne ha a főváros közelébe lenne.

több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Szemét Canó csak beleköpött TanaKa levesébe az első hazai HR-jával a 9. alján. De a W, a CG és a 10 K csak meglett 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Cespedes

 gfycat.com/BouncyEnergeticAurochs

choose life
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Chisenhall mai meccse így a 8. inningben: 5AB// 3R; 5H; 3HR; 9RBI :p

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Remélem nem komoly Puig és Gordon csípő sérülése.danyly
nem akarok gonoszkodni, de pl. Gonzaleznek kicsit talán jobban jött volna ez... illetve nem neki, de nekünk mindenképpen :/slowmotion
Igen pont a napokban kritizálta Kemp és Gonzalez teljesítményét Mattingly. Igazat adnak neki, de Gonzalez odaszúrt egy kicsit, hogy Puig-al és Ramirez-el egységes volt a csapat tavaly ha a pályán voltak.. Idén pedig sérülések, sor kavarások vannak és ez Gonzalez-nek nem tetszik.

Nem tetszik ez nekem, hogy a játékos kritizálja a felállást. Szerintem Matti igenis tudja mikor kit. Vannak tévedései (de kinek nincs), de nem olyan súlyosak.
Gonzalez is inkább az ütőteljesítményére figyelne inkább. Én nagyon bírom a srácot, de idén nem valami kirobbanó.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
Remélem nem komoly Puig és Gordon csípő sérülése.danyly
nem akarok gonoszkodni, de pl. Gonzaleznek kicsit talán jobban jött volna ez... illetve nem neki, de nekünk mindenképpen :/
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Jimenez minek van? Négy év/50 gurigáért egész szépen dobálja a ballokat sorban.


Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Remélem nem komoly Puig és Gordon csípő sérülése.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Nagyon tanulságos meccs volt a tegnapi CHW@LAA. Legfőképpen amiatt, hogy a menedzserek mennyire nem merik lehozni a staff ászát akkor sem, ha az egyik pillanatról a másikra teljesen szétesik a 8. inningben 5-0-nál...
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
@Jakehomer:



 cincyillustrators.blogspot.hu/2014/06/reditorial-cartoon-for-june-2-2014.html

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Robi szép hívás volt Cruz home stealje 😊Matthew99
hálistennek nem láttam élőben. Markakisnak kellett volna egy kicsit lábra gyúrni még, ha ő beér, akkor nincs az egész 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 592 — Invisible man
Robi szép hívás volt Cruz home stealje 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Dee Gordon nyomott egy big game-t.
Nagyon bírom a srácot. Kicsit eltűnt tavaly (sérülés, rossz forma), de idén eddig régi önmagát idézi. Csak így tovább.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Jó kis Ichiro cikk. 😊

 online.wsj.com/articles/the-secret-behind-ichiros-circus-catches-1402014355

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
fantasyban Verlandert cserélném egy marék szotyira, de most komolyan... (He has allowed 33 runs in 46 innings since the start of May, giving him a 5.67 ERA over his last seven starts.)Aguirre

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
fantasyban Verlandert cserélném egy marék szotyira, de most komolyan... (He has allowed 33 runs in 46 innings since the start of May, giving him a 5.67 ERA over his last seven starts.)
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 999
Megvan az idei első söprésünk, a Rockies volt az áldozat :cool:
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Uh, JJ Hardynak tegnap valami nagyon csúnyán eltört a fejében: a 3 errorja SS poszton a meccsbe is került @)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Indians improved to 30-30, their first day with a .500 mark since April 24. :A:

több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!


Eleinte nem volt, aki pacsizzon Chris Davis-szel a homárja után, úgyhogy a levegőt boxolta végig a láthatatlan társakkal 😀
 eutawstreetreport.com/davis-goes-yard-gets-silent-treatment-reacts-hilariously/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 631 — Panthers fan
Lincecum - szokás szerint - elpicsázva 😊
Négy győzelem zsinórban, őrület.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
@slowmotion: igen, Beckhamnek elég hektikus meccse volt, de ilyen ez. Gillaspie hibáját pedig azóta se értem, de szerintem Conor maga sem. Szokatlan az ilyen tőle.

Na majd ma Noesível a dombon... 😀 😛
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
Abreu ma visszatér sérüléséből, pont azon a meccsen, amelyen Kershaw lesz az ellenfél. Mellesleg a Quintana vs Kershaw dobó párosítás igencsak jól hangzik, megtekintése mindenki számára ajánlott.Mikey
sima Sox-győzelem, Kershaw-n meglátszik a kihagyás. főleg, hogy Csikágóban még ütni is megtanultak az emberek.slowmotion
Öhm... az a bénázás a hatodik alján, te jó ég, felsírtam.Mikey
na, a szokásos hibákat rossz oldalra tippeltem.
azért valahol ironikus, hogy pont annak az embernek a hibája kellett a futásokhoz, aki a legnagyobb bravúrokat mutatta be (mert ha Kemp pöttyentése nem csúszik el Beckham kesztyűje alatt, akkor a következő ütőnél vége a dalnak. bár ilyen szempontból a 3B ténykedése is facepalm vala, ez még a high school bajnokságban is rutin játék kellene, hogy legyen...)