Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Elfogult vagy. 😊 Konkrétumokat mond/mutass.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szóljatok rám ha rosszul látom: de azért egy-két dobást benézet rendesen a bíró bácsi az Orioles kárára tegnap.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Most, hogy Harvey már ekkora király, csak mosolygok ezen:
több mint 11 éve
taxilovearsenal 42
azt viszont nem értettem, hogy pl. a Napoli-Victorino kettős minek kellett (főleg ennyi pénzért). Jöjjenek az olyanok ,mint Middlebrooks, aki tegnap is alakított szépen 😊taxilovearsenal
leginkább azért, mert az ilyen Middlebrooks féleket nem csak úgy leveszik a boltban a polcról, hanem idő kell, hogy felnőjenek a feladathoz.rsk
Nyilván, a tavalyi szezonban miután elment a hajó, elég sokat játszott (bár lehet h előtte is, mert Youk elcserélése után is volt már), és nemcsak ő, hanem pl. Nava is.

De a lényeg nem ez volt, hanem h szvsz Napoli meg Victorino túl lettek fizetve.taxilovearsenal
konkrétan azért cserélték el Youk-ot, hogy Middlebrooks-nak helyet csináljanak a csapatban. simán meglépik majd az ilyet, ha lehetőség van rá. nem is Middlebrooks-ra utaltam, hanem arra, hogy hozzá hasonló kaliberek egyelőre nem kopogtatnak a nagycsapat ajtaján. Nava nem Middlebrooks szint, csak egy karrier minor ligás epizódszereplő, akinek szerencsére néha jó pillanatban sül el a keze. az hogy ő sokat játszott tavaly az kényszerből volt és leginkább kellemetlen, hogy ennyire nem volt miből meríteni. jövőre és utána termel ki majd a farm olyan játékosokat, akikkel ezeket a rövid távú megoldásokat (Napoli, Victorino és a többi idén igazolt veterán) ki fogják váltani.
Napoli 1 évre 5 milla nem hiszem, hogy túlfizetés. Victorino már inkább, de még az is belefért a keretbe. a 2012-es katasztrófa szezon után az volt a lényeg, hogy megállítsák a hajó süllyedését. kellettek a veteránok, akik összefogják a klubházat és utat mutatnak a feljövő fiataloknak. az előszezon és pár alapszakasz meccs fényében úgy tűnik sikerül, de hátra van még 155 meccs, úgyhogy lesz min izgulni 😊

szerk: The Red Sox are 46-31 with Will Middlebrooks in the starting lineup 😉rsk
A Middlebrooks sztoriban igazad van, Nava-t meg megnéztem, ő már 30 éves, valóban nem az a nagy ígéret...Viszont JB Jr. az lehet 😊

Mondjuk Napoli okés, bár sztem nem kellett volna, de Dempster 13,250 K, Victorino 13 K, az nagyon sok, nem?
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jól éreztem, hogy a Giants ellen kevesek leszünk. Az eddigi leggyengébb meccsünk volt ütésben, nagy kár érte, hogy EYJR kiejtette magát pickoff-fal közvetlenül a CarGo öbölben landoló hazafutása előtti dobásnál, sok minden másképp történhetett volna, ha az két pontot ér, nem csak egyet. A korai 3-run HR-nal minden eldőlt, nem tudtunk visszajönni.
CarGo viszont idén is joggal pályázik a GG-ra, fantasztikus catch-ek mindenfele, és hét meccs alatt a harmadik olyan outfield assist, amilyet nem sok ember tud megcsinálni a ligában.
Holnap a hajléktalan ellen sem várok mást, a Francis-Zito matchup viszont nekünk áll, hozni kéne, hogy ne legyen sweep.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Hamar eljött az az interliga széria, amelyet az ideiek közül a legjobban várok: mától White Sox @ Nationals.
A mai Peavy vs Gonzalez meccs 'must see' kategória nem csak nekem, hanem kb. mindenki másnak is.
A holnapi Floyd vs Zimmermann és a csütörtöki Axelrod vs Haren meccsen pedig a legjobbját kell hoznia a két Sox dobónak, hogy legyen esély.
Nagyon kíváncsi leszek, hogy Dunn mit alakít LF-en, a ballpark mindenesetre ismerős számára.
Szerencsére mindhárom meccs 1:05-ös kezdésű, így élőben megnézősek.
Go Sox!
több mint 11 éve
rsk 66
azt viszont nem értettem, hogy pl. a Napoli-Victorino kettős minek kellett (főleg ennyi pénzért). Jöjjenek az olyanok ,mint Middlebrooks, aki tegnap is alakított szépen 😊taxilovearsenal
leginkább azért, mert az ilyen Middlebrooks féleket nem csak úgy leveszik a boltban a polcról, hanem idő kell, hogy felnőjenek a feladathoz.rsk
Nyilván, a tavalyi szezonban miután elment a hajó, elég sokat játszott (bár lehet h előtte is, mert Youk elcserélése után is volt már), és nemcsak ő, hanem pl. Nava is.

De a lényeg nem ez volt, hanem h szvsz Napoli meg Victorino túl lettek fizetve.taxilovearsenal
konkrétan azért cserélték el Youk-ot, hogy Middlebrooks-nak helyet csináljanak a csapatban. simán meglépik majd az ilyet, ha lehetőség van rá. nem is Middlebrooks-ra utaltam, hanem arra, hogy hozzá hasonló kaliberek egyelőre nem kopogtatnak a nagycsapat ajtaján. Nava nem Middlebrooks szint, csak egy karrier minor ligás epizódszereplő, akinek szerencsére néha jó pillanatban sül el a keze. az hogy ő sokat játszott tavaly az kényszerből volt és leginkább kellemetlen, hogy ennyire nem volt miből meríteni. jövőre és utána termel ki majd a farm olyan játékosokat, akikkel ezeket a rövid távú megoldásokat (Napoli, Victorino és a többi idén igazolt veterán) ki fogják váltani.
Napoli 1 évre 5 milla nem hiszem, hogy túlfizetés. Victorino már inkább, de még az is belefért a keretbe. a 2012-es katasztrófa szezon után az volt a lényeg, hogy megállítsák a hajó süllyedését. kellettek a veteránok, akik összefogják a klubházat és utat mutatnak a feljövő fiataloknak. az előszezon és pár alapszakasz meccs fényében úgy tűnik sikerül, de hátra van még 155 meccs, úgyhogy lesz min izgulni 😊

szerk: The Red Sox are 46-31 with Will Middlebrooks in the starting lineup 😉
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Szegény Astros, bomba meglepi lesz, ha 60 meccs fölött nyernek...

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
taxilovearsenal 42
azt viszont nem értettem, hogy pl. a Napoli-Victorino kettős minek kellett (főleg ennyi pénzért). Jöjjenek az olyanok ,mint Middlebrooks, aki tegnap is alakított szépen 😊taxilovearsenal
leginkább azért, mert az ilyen Middlebrooks féleket nem csak úgy leveszik a boltban a polcról, hanem idő kell, hogy felnőjenek a feladathoz.rsk
Nyilván, a tavalyi szezonban miután elment a hajó, elég sokat játszott (bár lehet h előtte is, mert Youk elcserélése után is volt már), és nemcsak ő, hanem pl. Nava is.

De a lényeg nem ez volt, hanem h szvsz Napoli meg Victorino túl lettek fizetve.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Rossz nézni, mit szerencsétlenkedik Halladay, ennyi rossz pitchet, mint itt három inning alatt, régen három meccs alatt nem dobott.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
@ Jakehomer: Ez mi ez?  read.bi/146DyKm
Volt valami törleszteni valója Molinával?robiroboter
Ezek szerint igen 😊 Elég suttyó dolog volt, el kell ismerni.

@Jakehomer: gondolom most gurulsz a röhögéstől 😊 elképesztő ez az inning 😊robiroboter
Elég lett volna 3 run is, jól jött volna egy Broxton save fantasyben 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
@Jakehomer: gondolom most gurulsz a röhögéstől 😊 elképesztő ez az inning 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
@ Jakehomer: Ez mi ez?  read.bi/146DyKm
Volt valami törleszteni valója Molinával?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
valaki, aki ért hozzá (és persze látja a meccseket), elmondhatná a véleményét arról, hogy Kempet vajon megéri-e per pillanat harmadiknak tenni az ütősorrendbe? azon kívül persze, hogy .210-es OBP-vel ez azért elég könnyű válasznak tűnik...slowmotion
Egyetlen csapat sem tolna hátra a lineupban egy ekkora sztárt egy rossz hét miatt (nem Kemp az egyetlen nagy név, aki egy szép slumpban kezdte az idényt).Jakehomer
persze hogy nem, de a Dodgersnek végre van olyan első-második ütője, akik nem csak minden szökőévben érik el a first base-t, és Kemp jelenlegi formájával csak pocsékolják ezt a teljesítményt (persze mire ezt írom, nyilván csinált egy 3/4-es meccset, de az a baj, hogy Kemp nem szezon eleji rossz szériában van, hanem effektíve a tavalyi sérülése óta nem üt úgy, ahogy előtte 2+ szezonon át).
meg azt is értem, hogy a csapat ikonja, meg óriási a szerződés stb... de ha ott van mögötte Gonzalez a lineupban, aki minimum ugyanakkora sztár, akkor miért ne lehetne mondjuk négyesbe sorolni? 3-4-5-re (ha Ramirez felépül) ott lesz Kemp, Gonzalez, Ramirez és Ethier is. tavaly a szezon második felében Kempnél nem csak Gonzalez ütött jobban, hanem Ramirez és Ethier is. tényleg ne lehetne megbeszélni Kemppel, hogy amíg nem lendül formába, addig pihenjen hátrébb?slowmotion
Tényleg nem olyan, mint a sérülés előtt, de tudják ezt a Dodgersnél is. Nem lehet erre okosat mondani, ha nagyon látványosan húzza vissza a csapatot, akkor arrébb fogják tenni, de nem mostanában lesz szerintem.

Bmeg Choo, ehhez a csókához képest Soriano egy GG védő.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
rsk 66
azt viszont nem értettem, hogy pl. a Napoli-Victorino kettős minek kellett (főleg ennyi pénzért). Jöjjenek az olyanok ,mint Middlebrooks, aki tegnap is alakított szépen 😊taxilovearsenal
leginkább azért, mert az ilyen Middlebrooks féleket nem csak úgy leveszik a boltban a polcról, hanem idő kell, hogy felnőjenek a feladathoz.
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Söpörtük a Padres-t, nagy formában rajtoltunk:

 denversports.blog.hu/2013/04/08/rockies_padres_3_0_w

A Giants ellen viszont biztosan jóval nehezebb dolgunk lesz.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
taxilovearsenal 42
Ez a tegnapi Red Sox valami tragédia volt. Nem tudom ki hogy van vele, de engem kiráz a hideg, ha meglátom a dombon ezt a Lackey gyereket. Tegnap mondjuk hozta K-kat a sérüléséig, de az sokkal inkább az ütőjátékosok töketlenségének volt köszönhető.
Ha jól értettem a szakik azt mondták meccs közben, hogy a Red Sox nem tartott BP-t meccs előtt, hanem extra fielding edzést. Hát rájuk fért volna. Happ gyakorlatilag changeupot és fastballt dobált felváltva, mégis csak két érvényes ütésünk volt. Elég unalmas meccs volt.GRAFI
Sztem addig jó volt amíg nem sérült le. Remélem nem lesz komoly, mert a rotation nélküle is elég közepes. Egyébként red sox-ként eddig szar, meg anno túl lett fizetve, de angels-ként jó volt, hátha visszatér ahhoz a formájához.

Az ütőkre rátérve meg, igazából sokkal többet nem tudom h lehet-e várni tőlük...(oké, ennél többet igen, de nem fogjuk tudni szétütni az ellenfelek nagy részét).

Egyébként hova várod a csapatot? Ahány elemzést olvastam, annyiféleképp rangsorolták az AL east-et. Mondjuk a BoSox-ot általában az utolsóra 😊 taxilovearsenal
Nem vagyok nagy szakértő, de azért egy wildcard hely elcsípésében reménykedem. O's erősnek tűnik, de ezt az elmúlt két szezonban is eljátszották. NYY eddig elég gyengusz, de ez ugye még semmit nem jelent. Kérdés, hogy ki mennyire marad egészséges. Ellsbury nagy kedvencem, elég jó formában van, csak bírja végig.GRAFI
Sztem se a yankees, sem a red sox nem lesz playoff-ban, sőt, de ne legyen igazam.

Ellsbury-t én is bírom Pedroia-val egyetemben, azt viszont nem értettem, hogy pl. a Napoli-Victorino kettős minek kellett (főleg ennyi pénzért). Jöjjenek az olyanok ,mint Middlebrooks, aki tegnap is alakított szépen 😊

Dickey-t meg túlfizette sztem a jays.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Áh, nagyon jól néz ki ez a '83-as mez a Sox játékosain... akit érdekel, csekkolhatja a mai SEA@CHW meccsen.Mikey
Brutál. Én nagyon bírom az ilyen mezeket. Asszem van is egy ötletem... 😉Matthew99
Szerintem sejtem mire gondolsz. 😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Áh, nagyon jól néz ki ez a '83-as mez a Sox játékosain... akit érdekel, csekkolhatja a mai SEA@CHW meccsen.Mikey
Mosolyogtam csak a walkoffon, mikor Loe bejött dobni, már tudtam, hogy szopni fogunk.

Csalódott vagyok, hogy 1-2 lett a series, ha nincs Felix átlagnál gyengébb startja, vagy épp tegnap nem 0/18945 vagyunk RISP, akkor könnyen a másik irányba is mozdulhatott volna. Mondjuk Sale nekem nem tűnik ace kalibernek, legalábbis van olyan ballpark ahol a tegnapi 2 homerun helyett 4 is kiment volna.Maka
Most mondjam, hogy simán 3-0 a széria ide, ha a Sox ütői nem 0/235647 RISP mutatót hoznak? 😊 Kétoldalú a dolog Maka, és ebben a Sox is botrányos volt azon a két és fél meccsen, amelyet láttam a szériából.

BTW Sale abszolút nem volt jó formában tegnap, az hogy két HR-t is benyalt, kb. teljesen szokatlan tőle.

Nem most kell jó formában lenni... most elég csak nyerni. 😀
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
valaki, aki ért hozzá (és persze látja a meccseket), elmondhatná a véleményét arról, hogy Kempet vajon megéri-e per pillanat harmadiknak tenni az ütősorrendbe? azon kívül persze, hogy .210-es OBP-vel ez azért elég könnyű válasznak tűnik...slowmotion
Egyetlen csapat sem tolna hátra a lineupban egy ekkora sztárt egy rossz hét miatt (nem Kemp az egyetlen nagy név, aki egy szép slumpban kezdte az idényt).Jakehomer
persze hogy nem, de a Dodgersnek végre van olyan első-második ütője, akik nem csak minden szökőévben érik el a first base-t, és Kemp jelenlegi formájával csak pocsékolják ezt a teljesítményt (persze mire ezt írom, nyilván csinált egy 3/4-es meccset, de az a baj, hogy Kemp nem szezon eleji rossz szériában van, hanem effektíve a tavalyi sérülése óta nem üt úgy, ahogy előtte 2+ szezonon át).
meg azt is értem, hogy a csapat ikonja, meg óriási a szerződés stb... de ha ott van mögötte Gonzalez a lineupban, aki minimum ugyanakkora sztár, akkor miért ne lehetne mondjuk négyesbe sorolni? 3-4-5-re (ha Ramirez felépül) ott lesz Kemp, Gonzalez, Ramirez és Ethier is. tavaly a szezon második felében Kempnél nem csak Gonzalez ütött jobban, hanem Ramirez és Ethier is. tényleg ne lehetne megbeszélni Kemppel, hogy amíg nem lendül formába, addig pihenjen hátrébb?
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Áh, nagyon jól néz ki ez a '83-as mez a Sox játékosain... akit érdekel, csekkolhatja a mai SEA@CHW meccsen.Mikey
Brutál. Én nagyon bírom az ilyen mezeket. Asszem van is egy ötletem... 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Áh, nagyon jól néz ki ez a '83-as mez a Sox játékosain... akit érdekel, csekkolhatja a mai SEA@CHW meccsen.Mikey
Mosolyogtam csak a walkoffon, mikor Loe bejött dobni, már tudtam, hogy szopni fogunk.

Csalódott vagyok, hogy 1-2 lett a series, ha nincs Felix átlagnál gyengébb startja, vagy épp tegnap nem 0/18945 vagyunk RISP, akkor könnyen a másik irányba is mozdulhatott volna. Mondjuk Sale nekem nem tűnik ace kalibernek, legalábbis van olyan ballpark ahol a tegnapi 2 homerun helyett 4 is kiment volna.

A 3-4-gyel meg kell, hogy elégedjek 7 idegenbeli meccs után, jön 10 otthon, ha az Astros ellen nem nyerünk meg legalább kettőt, akkor csalódott leszek.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
ezért a nagy ríszpekt a detroitnak
 newyork.yankees.mlb.com/video/play.jsp?content_id=26087321&topic_id=42930092&c_id=nyy


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
valaki, aki ért hozzá (és persze látja a meccseket), elmondhatná a véleményét arról, hogy Kempet vajon megéri-e per pillanat harmadiknak tenni az ütősorrendbe? azon kívül persze, hogy .210-es OBP-vel ez azért elég könnyű válasznak tűnik...slowmotion
Egyetlen csapat sem tolna hátra a lineupban egy ekkora sztárt egy rossz hét miatt (nem Kemp az egyetlen nagy név, aki egy szép slumpban kezdte az idényt).

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
valaki, aki ért hozzá (és persze látja a meccseket), elmondhatná a véleményét arról, hogy Kempet vajon megéri-e per pillanat harmadiknak tenni az ütősorrendbe? azon kívül persze, hogy .210-es OBP-vel ez azért elég könnyű válasznak tűnik...