Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
SI Strike Zone: Despite complaints, postponements are really no big deal

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Joba nagy játéka miért nem lett double play? itt nem vagyok teljesen tisztában a szabállyal, Nunez hiába áll a plate-n, ha megérinti a futó, akkor safe? vki tudna segíteni? elnézést, ha alapvető kérdéseket teszek fel, csak érdekelne minden kis részlete a sportnak!csebi
Nem volt tolás (1st & 3rd volt), és ilyenkor a futót csak érintéssel lehet kiejteni. Ezért nyúlt le Nunez a kesztyűvel, a bíró szerint későn.marci
sztem simán időben volt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
marci, kitalálod, melyik az az egyetlen ML csapat, amely ellen Mark Buehrle nem nyert meccset karrierje során? 😊Mikey
Nem kell kitalálnom, olvastam én is twitteren. 😊
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Adam Dunn szolid, 1-for-33 mutatóval hozta le a White Sox 10 meccses idegenbeli túráját. Jelenleg .105-ös átlag - valamint 3 BB és 20 K - szerepel a neve mellett, ami rosszabb kezdést jelent, mint amit a pár at bat miatt csak "majdnem" történelmi szezonjában 2 éve véghez vitt. Jaj.Mikey
De az az egy milyen szép ütés volt? 😊

Nem tudom miért de ha meghallom, hogy Hughes meg Phelps akkor feláll a szőr a hátamon... Ja és Nuneznek megvan az első error. Valamint Cervelli 2 catcher interference is szép teljesítmény 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Adam Dunn szolid, 1-for-33 mutatóval hozta le a White Sox 10 meccses idegenbeli túráját. Jelenleg .105-ös átlag - valamint 3 BB és 20 K - szerepel a neve mellett, ami rosszabb kezdést jelent, mint amit a pár at bat miatt csak "majdnem" történelmi szezonjában 2 éve véghez vitt. Jaj.

---

marci, kitalálod, melyik az az egyetlen ML csapat, amely ellen Mark Buehrle nem nyert meccset karrierje során? 😊
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Joba nagy játéka miért nem lett double play? itt nem vagyok teljesen tisztában a szabállyal, Nunez hiába áll a plate-n, ha megérinti a futó, akkor safe? vki tudna segíteni? elnézést, ha alapvető kérdéseket teszek fel, csak érdekelne minden kis részlete a sportnak!csebi
Nem volt tolás (1st & 3rd volt), és ilyenkor a futót csak érintéssel lehet kiejteni. Ezért nyúlt le Nunez a kesztyűvel, a bíró szerint későn.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tudom, hogy nehéz összerakni egy tökéletes menetrendet, meg innen a József Attila Ltp-ről tök nyolc, hogy mikor kell keresztül-kasul utazni a Metsnek Amerikát, de hogy lehet ilyen bénán összerakni az áprilist, nem értem. Nem az a baj, hogy északi/hideg városokba kell menni, de áprilisban, amikor valós esély van rá, hogy hideg/hó/egyéb szar idő miatt meccset kell halasztani, akkor miért nem csoportriválisok mennek látogatóba a tundrára? Ha csoportellenfél ellen marad el egy meccs, simán be lehet pótolni, amikor legközelebb találkoznak a felek (a csoportokban mindenki évente háromszor megy a másikhoz) ... ehelyett előre betervezett offnapokon kell majd útba ejteni Minnesotát és valszeg Denvert is.

Uff.marci
Bár alapvetően egyetértek, de talán azért, mert ha nyáron maradnak el a durva utazós meccsek (merthogy esni mindig eshet), akkor augusztus/szeptember folyamán kell őket beiktatni amikor minden apróság sokat számíthat, így meg ott az egész szezon, hogy lehessen pótolni.Rajna
igen, ez is igaz.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Joba nagy játéka miért nem lett double play? itt nem vagyok teljesen tisztában a szabállyal, Nunez hiába áll a plate-n, ha megérinti a futó, akkor safe? vki tudna segíteni? elnézést, ha alapvető kérdéseket teszek fel, csak érdekelne minden kis részlete a sportnak!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
@danyly: mától Dodgers @ B'more. Vazzup arra? Itt csak annyi, hogy a lineup vége tragédia, a Mendoza vonalat nem karcolják, és a DH itt doesn't hitet jelent. A starterek úgy ahogy rendben, de max öt-hat inning alatt elfogynak.robiroboter
Nagy sweeps lesz ez nekünk. De nem mi fogjuk végrehajtani. Amit a Padres ellen műveltek az már vicc.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
@danyly: mától Dodgers @ B'more. Vazzup arra? Itt csak annyi, hogy a lineup vége tragédia, a Mendoza vonalat nem karcolják, és a DH itt doesn't hitet jelent. A starterek úgy ahogy rendben, de max öt-hat inning alatt elfogynak.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tudom, hogy nehéz összerakni egy tökéletes menetrendet, meg innen a József Attila Ltp-ről tök nyolc, hogy mikor kell keresztül-kasul utazni a Metsnek Amerikát, de hogy lehet ilyen bénán összerakni az áprilist, nem értem. Nem az a baj, hogy északi/hideg városokba kell menni, de áprilisban, amikor valós esély van rá, hogy hideg/hó/egyéb szar idő miatt meccset kell halasztani, akkor miért nem csoportriválisok mennek látogatóba a tundrára? Ha csoportellenfél ellen marad el egy meccs, simán be lehet pótolni, amikor legközelebb találkoznak a felek (a csoportokban mindenki évente háromszor megy a másikhoz) ... ehelyett előre betervezett offnapokon kell majd útba ejteni Minnesotát és valszeg Denvert is.

Uff.marci
Bár alapvetően egyetértek, de talán azért, mert ha nyáron maradnak el a durva utazós meccsek (merthogy esni mindig eshet), akkor augusztus/szeptember folyamán kell őket beiktatni amikor minden apróság sokat számíthat, így meg ott az egész szezon, hogy lehessen pótolni.

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Valakinek illett már megcsapkodnia ezt a Fernandez kölköt 😊
Elég impresszív a srác azért összességében.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Hol találom meg a nap legszebb jeleneteit az mlb.comon? (tavaly daily dash néven futott)Matthew99
 www.youtube.com/user/MLB/videos

én itt szoktam nézni, általában felkerül az összes highlight, plusz az összefoglalók is.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Hol találom meg a nap legszebb jeleneteit az mlb.comon? (tavaly daily dash néven futott)


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
CC első rossz inning után 7 másik nagyon jó. Gardner egyenlítő 2 RBI single, 2 outnál. Hafner HR. Rivera save. Még sok ilyet (jó, a CC első rossz inningtől eltekintve 😀 ).Darksun3
De így volt katarzis 😊

Gardner nagyon clutch az utóbbi pár napban, de sajnos még nem az igazi. A másik kedvencem, Robertson pedig alig játszik. De sebaj, a lényeg, hogy a contact lineup végre ütöget (és sétálgat) bőszen, Hafner pedig a legszebb napjait idézi, sőt => contact slugger 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
CC első rossz inning után 7 másik nagyon jó. Gardner egyenlítő 2 RBI single, 2 outnál. Hafner HR. Rivera save. Még sok ilyet (jó, a CC első rossz inningtől eltekintve 😀 ).

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Tudom, hogy nehéz összerakni egy tökéletes menetrendet… Uff.marci
Pont ez jutott eszembe a hólapátolós képeket, meg a télikabátban hógolyózó Mets játékosokat elnézve.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tudom, hogy nehéz összerakni egy tökéletes menetrendet, meg innen a József Attila Ltp-ről tök nyolc, hogy mikor kell keresztül-kasul utazni a Metsnek Amerikát, de hogy lehet ilyen bénán összerakni az áprilist, nem értem. Nem az a baj, hogy északi/hideg városokba kell menni, de áprilisban, amikor valós esély van rá, hogy hideg/hó/egyéb szar idő miatt meccset kell halasztani, akkor miért nem csoportriválisok mennek látogatóba a tundrára? Ha csoportellenfél ellen marad el egy meccs, simán be lehet pótolni, amikor legközelebb találkoznak a felek (a csoportokban mindenki évente háromszor megy a másikhoz) ... ehelyett előre betervezett offnapokon kell majd útba ejteni Minnesotát és valszeg Denvert is.

Uff.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem is tudom, mit lehet mondani erről a doubleheader-ről, talán CarGo foglalta össze a legjobban: "The best worst night ever". Félelmetes volt, elképesztő hidegben játszottunk, de hoztuk mindkét meccset. 😊
Mára még nagyobb havat jósolnak, esélyes csütörtökre az újabb DH, és talán addigra a takarításban is rutinosabbak leszünk. 😊TheMileHighCity
Ti legalább jól toljátok. Mi meg eddig két zakó a gyengécske Padres ellen otthon (!). 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem is tudom, mit lehet mondani erről a doubleheader-ről, talán CarGo foglalta össze a legjobban: "The best worst night ever". Félelmetes volt, elképesztő hidegben játszottunk, de hoztuk mindkét meccset. 😊
Mára még nagyobb havat jósolnak, esélyes csütörtökre az újabb DH, és talán addigra a takarításban is rutinosabbak leszünk. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jó kis hó volt tegnap a Coors Field-en, közel 30 centi, azért ez még Denverben is durva április közepén. Azért a játékosok kimentek melegíteni, mégse vagyunk olyan puhány faszok, mint Chicago-ban, ahol ha napokkal előre egy időjós esőt ígér, akkor már meccseket törölnek. 😀
Ma már jobb idő van, elvileg nincs akadálya a doubleheader-nek, ezerrel takarít mindenki:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
rsk 66
azért a csökkenő nézőszám kijelentésekkel várjuk meg inkább a szezon végét. 2008-ban volt egy nagy szakadás, előtte nőtt. azóta 73 millió alsó részében stagnált a nézőszám, tavaly meg már majdnem elérte a 75 milliót. ez azért nem nevezhető csökkenő trendnek. az hogy szakadó esőben/hóban senki nem kíváncsi az évek óta gyengélkedő Indiansra azért még nem jelenti azt, hogy vége a világnak. a redsox sellout streak megszakadása meg pláne nem indikátora semminek, ahogy marci is írta és nem is meglepő, hogy "vége" a tavalyi gyenge szezon után.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
És ezt se felejtsük ki: Soccer Beats Baseball Thanks to Young Electronic Arts’ FIFA Fansrobiroboter
Apró jelek:  espn.go.com/boston/mlb/story/_/id/9158007/boston-red-sox-820-game-sellout-streak-endsDzsokijuing
Jó, a Red Sox sellout streak kb. a sportélet legnagyobb kamuja volt.
 deadspin.com/red-soxs-sellout-streak-ends-472510787

Egyébként, bár kétségtelenül csökken a nézőszám, áprilisi hideg estéken nyilván kisebb lesz a közönség, mint nyáron, amikor már nincs suli és kellemesebb az esti klíma.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 945 — Saturday Night Lights
És ezt se felejtsük ki: Soccer Beats Baseball Thanks to Young Electronic Arts’ FIFA Fansrobiroboter
Apró jelek:  espn.go.com/boston/mlb/story/_/id/9158007/boston-red-sox-820-game-sellout-streak-ends

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
És ezt se felejtsük ki: Soccer Beats Baseball Thanks to Young Electronic Arts’ FIFA Fans

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.