Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Hopp, hamar megcsíptük Kurodát 😉

Nick Swisher és az ő golden sombrerója 😉

És már csak 2 meccsre a Yanks az Al East élén. Holnap Chen. Nagyok a srácok.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Na jó, őt jövőre már lehet ásznak nevezni 😉 És Tsuyoshi Wada is lesz jövőre.

Huh, belegondoltam, jövőre lesz egy Wada, Chen, Britton, Hummel, MiGo rotationünk, már vigyorgok.

Drukkolok nektek, szakítsátok le keményen a Tigerst a Wild Cardról.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Mi lenne, ha lenne legalább egy ászunk? 😀robiroboter
Chen Wei-Yin FTW!

---

Mától @Detroit, nagyon kéne a szériagyőzelem...
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Sorianonak nagyon megy - tegnap walk-off single, ma 2AB RBI dupla + 2 run homár.

Az O's starterek az eddigi 130 meccsen 61 quality startból 54 W-t húztak be. 0.885 - a legjobb arány a ligában. A gond a többi meccsel volt. Mi lenne, ha rendes rotationünk lenne? Mi lenne, ha lenne legalább egy ászunk? 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocsi ha én vagyok egy kicsit korlátolt, de mi volt itt a vita tárgya?
 mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=24354569&query=%26game_pk%3D319685 (Kershaw commits a balk videó)

Kiakarta ejteni az 1B-ből, labda földet ér és Gonzalez nem bírta elkapni, mert szarul dobta Kershaw. De nem ez a lényeg. Miért ne mehetett volna tovább a 2B-re a támadó?danyly
A videó linkje:  mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=24354651&topic_id=&c_id=mlb&tcid=vpp_copy_24354651&v=3

A 1B umpire "balk"-nak ítélte a pickoff kísérletet. Ilyenkor a futók automatikusan mennek egyet előre.

MEGTORPANÁS (balk) a dobó szabálytalan cselekedete amikor futó vagy futók vannak base-en, feljogosítva minden futót, hogy előrehaladjon egy base‑t.

 bbrules.blog.hu/2012/01/01/2_00_kifejezesek_meghatarozasa

Ill. 8.01 szabályok:

 bbrules.blog.hu/2012/01/01/8_00_a_doborobiroboter
Köszi szépen. Így már érthető.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
@TheMileHighCity: Colorado Rockies plan to use "piggyback" four-man rotation in 2013

WTF? Vélemény?robiroboter
Egész jól bejött az elmúlt hónapokban, bár inkább kényszermegoldásnak tűnt, amíg sok starter sérült. Azért ha jövőre DLR jó formában tudna visszatérni, és igazi ace lenne, akkor talán lehetne öt épkézláb embert alkalmazni, ami megnyugtatóbb lenne a bullpen terhelése miatt, mert az idei nem kifejezetten egészséges.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Bocsi ha én vagyok egy kicsit korlátolt, de mi volt itt a vita tárgya?
 mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=24354569&query=%26game_pk%3D319685 (Kershaw commits a balk videó)

Kiakarta ejteni az 1B-ből, labda földet ér és Gonzalez nem bírta elkapni, mert szarul dobta Kershaw. De nem ez a lényeg. Miért ne mehetett volna tovább a 2B-re a támadó?danyly
A videó linkje:  mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=24354651&topic_id=&c_id=mlb&tcid=vpp_copy_24354651&v=3

A 1B umpire "balk"-nak ítélte a pickoff kísérletet. Ilyenkor a futók automatikusan mennek egyet előre.

MEGTORPANÁS (balk) a dobó szabálytalan cselekedete amikor futó vagy futók vannak base-en, feljogosítva minden futót, hogy előrehaladjon egy base‑t.

 bbrules.blog.hu/2012/01/01/2_00_kifejezesek_meghatarozasa

Ill. 8.01 szabályok:

 bbrules.blog.hu/2012/01/01/8_00_a_dobo

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 594 — Lucas Scott
én MLB 2K13-ban tolok egy myplayert. 1st baseman vagyok, random választottam a csapatot és Rockies lett. 3. év végén voltam már fenn, de nem sok sikerrel, most 4. év végén úgy néz ki megmaradok... Amúgy a csapat talán el tudja csípni a PO-t. Tavaly Dodgers nagyon elhúzott a végére. Lejár a szerződésem idén, még nem tudom, hogy maradok-e.

Van egy starter pitcherem, de azzal nem foglalkoztam sokat. Ott a Nationals dobta ki randomra (két randomot kellett nyomnom, mert elsőre megint a rockies jött...)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocsi ha én vagyok egy kicsit korlátolt, de mi volt itt a vita tárgya?
 mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=24354569&query=%26game_pk%3D319685 (Kershaw commits a balk videó)

Kiakarta ejteni az 1B-ből, labda földet ér és Gonzalez nem bírta elkapni, mert szarul dobta Kershaw. De nem ez a lényeg. Miért ne mehetett volna tovább a 2B-re a támadó?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
RHP André Rienzo is felkerült AAA-be. Kurvajó. 😊

A Soxban meg lassan csak az nem játszik, aki nem létezik. Igaz, José López jó [volt egykoron].
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
@TheMileHighCity: Colorado Rockies plan to use "piggyback" four-man rotation in 2013

WTF? Vélemény?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az utolsó meccset leadtuk, de a series meglett a Dodgers ellen. 😛

 denversports.blog.hu/2012/08/30/rockies_dodgers_2_1_w_172

1-jén visszatér Tulo és Giambi!TheMileHighCity
Ezen az oldalon mindig jó cikekket lehet olvasni. Grat.
De azért ne feledkezzünk el A. Ellis karrier első Grand Slam-ről sem. 😊 De majdnem elszórakoztuk ezt a meccset is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
A harmadikban megcsíptük Quintana-t 😉 B2B homár + RBI dupla.

Britton rokkolt: 8 IP 10 K

+5-tel kezdtük a hónapot, +14-gyel megyünk holnap New Yorkba 😉 Orioles Magic 😉

"Jim Johnson now has more saves than the Houston Astros have wins."

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az utolsó meccset leadtuk, de a series meglett a Dodgers ellen. 😛

 denversports.blog.hu/2012/08/30/rockies_dodgers_2_1_w_172

1-jén visszatér Tulo és Giambi!


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Saundersnek 31 dobás kellett az első 3 outhoz. És ebben vastagon benne volt JJ Hardy kétszer is. A tegnapról ennyit. Pff. Lássuk ma Brittont…

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Nálunk se lesz Bundy szeptemberben, Instrux-ba küldik.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
White Sox promoted OF Trayce Thompson to AAA Charlotte.

Oh yeah. :cool:Mikey
Aranyos év végi ajándék a srácnak a AAA-playoff. 😊marci
Egyébként tök jó látni, hogy a három top pozíciós prospect - Jared Mitchell, Carlos Sánchez és most Trayce - felkerült AAA-be így év végére. 😊 (Courtney Hawkins még új gyerek, így nem venném figyelembe a rangsor kialakításánál.)

@Robi: Major League playoff? Áh, nagyon korai lenne még akkor is, ha a ST során láttam szép dolgokat tőle.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
White Sox promoted OF Trayce Thompson to AAA Charlotte.

Oh yeah. :cool:Mikey
Aranyos év végi ajándék a srácnak a AAA-playoff. 😊marci
@Mikey: lesz belőle májer playoff? bedobjátok őszre?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
White Sox promoted OF Trayce Thompson to AAA Charlotte.

Oh yeah. :cool:Mikey
Aranyos év végi ajándék a srácnak a AAA-playoff. 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
White Sox promoted OF Trayce Thompson to AAA Charlotte.

Oh yeah. :cool:
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
4.5 millió vs. 74.2 millió 8:4

Ennyi.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Morcosnak benne van pár blown save, de kinek nincs? Ha Mariano csinálta volna ezt tegnapelőtt, akkor az egész sajtó attól lenne hangos, hogy "Rivera öreg, kiégett, vége a karrierjének, stb." 😊 Egyébként ha Hughes-t nem üldöznék ennyire a home run-ok, akkor elég jó éve lenne idén. De nagyon sok HR-t enged. CC-től és Kurodától nagyon kellenek most a jó startok és főleg a győzelmek, mert a rotatiton többi része cseppet megbízhatatlan, vagy ha éppen jól megy valakinek, akkor az ütők betliznek egy nagyot. Ráadásul a bullpen is kicsit szétesettnek tűnik néha, ami viszont rohadt nagy érvágás lenne a későbbiekre nézve.
DS!Darksun3
Nem magával a blown save-vel van bajon, hanem azzal, ahogy legutóbb összehozta. A bullpen tényleg elég ingatag mostanság, kell a plusz a SP-ek részéről.

Nézem a mai lineupot, Jones a cleanup hitter, hát ez vicc. Stewart lesz a C, és a 9. helyen üt. Miért nem Ichiro a second leadoff??? Fél óra sincs hátra és meglátjuk, hogy ma mi jön össze.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ennyit ér ez az összevásárolt tróger dádzsersz, 10-0. Szerintem a liga legszarabb csapata ellen egy kicsit égő. 😀TheMileHighCity
Teljesen egyetértek. Most, hogy a második meccsen is kikaptunk a rájátszásnak annyi. Tudom sok van még hátra az alapszakaszból, de sokkal keményebb meccsek lesznek hátra.
Kemp crashes into the wall 😊 :
 mlb.mlb.com/video/play.jsp?c_id=mlb&content_id=24284143&topic_id=8878728

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Phil Hughes megszerezte tagnap az 500. strike out-ját. 😊
DS!Darksun3
Kell is a jó teljesítmény a dobóktól, mert ez a lineup siralmas. Szerencsére Soriano két meccsen egymás után nem szúrta el a végét.gdavid
Morcosnak benne van pár blown save, de kinek nincs? Ha Mariano csinálta volna ezt tegnapelőtt, akkor az egész sajtó attól lenne hangos, hogy "Rivera öreg, kiégett, vége a karrierjének, stb." 😊 Egyébként ha Hughes-t nem üldöznék ennyire a home run-ok, akkor elég jó éve lenne idén. De nagyon sok HR-t enged. CC-től és Kurodától nagyon kellenek most a jó startok és főleg a győzelmek, mert a rotatiton többi része cseppet megbízhatatlan, vagy ha éppen jól megy valakinek, akkor az ütők betliznek egy nagyot. Ráadásul a bullpen is kicsit szétesettnek tűnik néha, ami viszont rohadt nagy érvágás lenne a későbbiekre nézve.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Phil Hughes megszerezte tagnap az 500. strike out-ját. 😊
DS!Darksun3
Kell is a jó teljesítmény a dobóktól, mert ez a lineup siralmas. Szerencsére Soriano két meccsen egymás után nem szúrta el a végét.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: