Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mindennek a legalja ilyen ponttal veszíteni 1-0-ra.

 mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=24543797&topic_id=&c_id=mlb&tcid=tw_video_24543797TheMileHighCity
Ilyet sem sűrűn látni. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Micsoda fantasztikus meccs volt ez a tegnapi Orioles-Yankees! Tonight műsorban elemezték, hogy nagyon régóta nem volt ilyen baseball láz Baltimore-ban! Go O's!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
3-1-re elvesztettük a Braves elleni párharcot:

 denversports.blog.hu/2012/09/07/braves_rockies_3_1_l


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Kint a tizenharmadik podcast:  playball.baseball.hu/2012/09/07/hbf-pubcast-13/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Mindennek a legalja ilyen ponttal veszíteni 1-0-ra.

 mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=24543797&topic_id=&c_id=mlb&tcid=tw_video_24543797TheMileHighCity
Azta! 😀
Volt valahol valami hasonló, ott a dobóról ütöttek elég szépen és futó volt hármason. A catcher visszadobta, a dobó meg mérgében erőből bele akarta dobni a saját kesztyűjébe, de mellédobta. 😀 A futó meg persze befutott belőle.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A hatodik után elmentem aludni, mert nem bírtam nyitva tartani a szemem már. Még szerencse. 😊 😕
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Visszajövünk a meccsbe a 8. tetején, erre az alján Robertson (és Logan is) olyat csinál, amit mutogatni kéne, hogy ilyet ne (13 dobás, 3 hit, 2 HR). Siralmas állapotban van ez a csapat mentálisan, előzni fog minket az Orioles és a Rays is. De mocskosul csalódott vagyok 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
mekkora első inninggel ünneplik a srácok cal jr-t 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
dzsís.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Mindennek a legalja ilyen ponttal veszíteni 1-0-ra.TheMileHighCity
..ilyet se láttam még.. :/
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mindennek a legalja ilyen ponttal veszíteni 1-0-ra.

 mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=24543797&topic_id=&c_id=mlb&tcid=tw_video_24543797


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 594 — Lucas Scott
Megint egy óriási error kellett... :fejcsóválóssmiley:Matthew99
hát de ez milyen volt? jézusom ilyen segítség kell nekünk...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Megint egy óriási error kellett... :fejcsóválóssmiley:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
 www.facebook.com/NewYorkYankeesHungary
csináltam egy ilyet,akiről tudom hogy yankee fan annak írtam hogy ha van kedvük beszállni a buliba írogatni akkor hajrá,de ha van valaki akit kihagytam de mégis szívesen birizgálná az oldalt az írjon


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Hát ez a tegnapi meccs csoda volt.
Quintana 1.1 IP és 7 ER, Humber 0.1 IP és 8 ER.
Amellett Wise is dobott egy inninget a végén, és ütésben hozott 2 RBI-t. 😀

Ilyenkor aztán marhára nemtudom, mit gondoljak a csapatról...
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
No hát, az Angelshez kevesek vagyunk úgy néz ki. Jó lenne azért 1et hozni.



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Azért az is beszédes, hogy a minket 2-1-re verő Torontót a Baltimore most 12-0-ra verte.
...
Pettitte remélhetőleg tényleg boost lesz legalább a rotation-nek.
...
A mai nap egyetlen pozitívuma, hogy (talán, nem akarom elkiabálni, sőt leírni is alig merem, de picit úgy nézett ki, hogy) Joba visszatért.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Számomra pedig az a hihetetlen (amellett, hogy idén minden kezdő Yankees dobó akkora home run gyáros lett, hogy besz.rás), hogy az All-Star hétvége óta a Yankees ütősora rendre királlyá koronázza az ellenfél kezdődobóit. Komolyan, türelem 0, ütnek mindenre, de van, hogy olyan kövér dobásokra nem ütnek rá, ami már-már ordít, hogy "ÜSS MEG!!!". Nem lesz ez így jó. Rodriguez meg Teixeira nem fognak csodát tenni, attól félek.
DS!Darksun3
Én Andy visszatérésében bízom. Át kell állni egy 4-es rotációra, különben hiába lesznek pihentek az SP-k a rájátszásra, nem leszünk ott. CC, Kuroda, Andy, a negyedik pedig 4-4 inninggel Nova és Hughes.

A lineup lassacskán rendben szerintem, de az tényleg vicc, hogy 50cm-rel a plate előtt a földön a labda, de azért rákalimpál az ember (főleg Grandy csinálja ezt mostanában). Plate discipline az nagyon nincs.

Az utolsó 3 szériában azért még bízom. Twins, Toronto, BoSox. De jelen állapot szerint addigra szinte mindegy lesz 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Számomra pedig az a hihetetlen (amellett, hogy idén minden kezdő Yankees dobó akkora home run gyáros lett, hogy besz.rás), hogy az All-Star hétvége óta a Yankees ütősora rendre királlyá koronázza az ellenfél kezdődobóit. Komolyan, türelem 0, ütnek mindenre, de van, hogy olyan kövér dobásokra nem ütnek rá, ami már-már ordít, hogy "ÜSS MEG!!!". Nem lesz ez így jó. Rodriguez meg Teixeira nem fognak csodát tenni, attól félek.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Ha még egyszer meglátom Garciát kezdő dobóként, akkor kapcsolom is ki a TV-t, PC-t, telefont, vagy azt, amin éppen nézném a meccset. Vicc, hogy ezzel a 0 teljesítménnyel még nem vágtuk ki a pics@ba. Stamina nincs, speed nincs, és még össze-vissza is dobál.

Girardinak meg 4 és fél év után sincs fogalma, hogy mikor kéne dobót cserélni. Ma például az első előtt kellett volna.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Siralmas lett mostanra újra a Tribe úgy egészében, de aki majd később eszembe jut erről a szezonról, az Carmona.. 😀 Ő mindent visz.. 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Amint nem a detroitiakkal játszunk, máris egyedül állunk az első helyen az AL Centralban.
Komoly kis homestand lesz ez: MIN 3x, KC 3x, DET 4x.
Santiago első ML startján 5 IP, 1 ER, 6 K.

---

Nagyon rendben van idén az AL izgalom szempontjából. Az Eastben három csapat 3.5 meccsen belül, de a Centralban is csak 1, és a Westben is csak 4 meccsre van a csoportmásodik az elsőtől. És akkor nem hiszik el a tudatlanok, mikor mondom nekik, hogy a 162 meccs ellenére minden egyes meccs fontos...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Még kapjunk ki 5-ször a Tampától is, hogy wild card se legyen meg. Seggbe kéne rúgni úgy a társaságot, hogy csak füstöl. Szedjék már össze magukat erre a pár meccsre mert így felesleges rájátszásba jutni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egymás után két nagy meccset mentettünk meg! Gonzalez ruhatépése után ma extra innings walks-off single és Ellis ment a darálóba. 😊
Csak a Giants elleni series-ket kellene hozni és meglehet a rájátszás. De én már a 83 W-nek is örülnék (az azért valszeg meglesz).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Már csak egy meccsre az Oriols, nem lesz ebből rájátszás, ha nem térnek vissza egy héten belül a sérültek 😕

Az meg nagyon bosszantó, hogy elfelejtettem a Labor Day-t és ezért lemaradtam a mai meccsről 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: