Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
jól kezdődik Torontóban, happ kapásból ledobta Markakis sérült kezét.

vagy a Blue Jays ütősorával vannak komoly gondok, vagy Saunders találta meg e régi formáját, de eddig lehozott hat inninget 1H 1BB-val, azokat is 5.2 perfect után. wut?

oké, csak a lekvárfőzéshez kellett neki az idő.

egy meccsre a Yanks 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
szenyoék még várják a megfejtéseket a múltkori pubcast játékukra.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Nektek most O's-Rays-O's-BoSox-Rays sorozatot dobott a gép? Tyí.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ohalala, salala, Reynolds 3 run HR 5:3 ide 😀

Girardi elég agresszíven használja a bullpent.robiroboter
Lowe vajon a Yankees-béli bemutatkozása óta (4 inning, 0 R, save) ejtett ki embert?
...
Ráadásul a Tampa rommáveri a Torontót, remélem nem feltüzelik ezzel magukat, hanem ellövik a puskaport.
Hehh és csak most tudtam meg, hogy a következő széria 4 meccses lesz veletek Robi? Aaaaaaz fasza... 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Ohalala, salala, Reynolds 3 run HR 5:3 ide 😀

Girardi elég agresszíven használja a bullpent.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A botrány a hetedik inning alja volt, igazad volt, ajándékpontok, egészségetekre, holnap ugyanekkor, ugyanitt ;probiroboter
Mi ott leszünk, szerzünk önerőből megint egy pontot, a többi rajtatok áll. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Lehet kicsit off, de végre meg tudtam nézni a Moneyball c. filmet. Már régóta vadásztam rá.. Kurvajó, nagyon tetszett. Lehet jó időzítés volt, amikor végre megint jól toljuk. Nagyon szimpatikus ez a csapat, az összes játékos, van bennük potenciál. Kiváncsi vagyok most meddig jutnánk a PO-ban, ha esetleg bejutnánk (most nagyon úgy néz ki, megy a szekér elég erősen, de nem akarok előre inni a medve bőrére, már így is full meglepi nekem, és örömteli, hogy már most annyi W-nk van mint tavaly a végén, innentől sztem a minimum egy .500as mérleg(bár sztem azzal nem lennénk po résztvevők), csak el ne kúrjuk mostmár, csak így tovább! Go A's!!



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Ma. Éjjel. 2:05. Verlander. Sale. Kötelező.

---

Liriano kurvára nem...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Dan Johnsont végre felhívta a Sox. El se hiszem. :cool:
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Lohse-t keményen csapkodják Washingtonban.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
A botrány a hetedik inning alja volt, igazad volt, ajándékpontok, egészségetekre, holnap ugyanekkor, ugyanitt ;p

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Azért reméltem, hogy a két megbízható reliever nem b.ssza el a végét. Ez e meccs is botrány volt, de legalább megvan a W.
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Kár volt azért a Hardy errorért, francért remeg a keze 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Vazzzze. Messze még a vége 😉

Ez túl hosszú inning volt, leizzadtam rendesen. Lekvár vége.robiroboter
Jól elszartuk a 7. inninget, ja, ennyi bakit. Mostmár nehéz lesz Soriano nagy saveguru😊
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Vazzzze. Messze még a vége 😉

Ez túl hosszú inning volt, leizzadtam rendesen. Lekvár vége.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ez mi? Leadtátok a meccset, vagy mi? Nem kellenek ilyen kegyelempontok bakker! 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Phelpsnek elég komoly command problémái vannak ma.

@Zavi27: ne feledd, hogy a két wild card csapat egymás ellen játszik majd egyetlen meccset, hogy aztán a liga legerősebb divíziógyőztesével meccselhessen a győztes. Szóval, hogy elkerüljük az O's-A's meccset és a tudathasadást, maradjunk abban, hogy mi megnyerjük az AL Eastet, elkerüljük a Rangerst, és a ChiSox-szal meccselünk, az A's pedig megveri a Yankst, és nekieshet a Rangersnek 😉robiroboter
😊 Én benne lennék ezekben természetesen, inkább annak örülök nagyon, hogy első MLB szezonomban amit követek, ez a számomra legkedvesebb 3 csapat, valljuk meg elég gyengének tűnt, semmiképp sme playoffra esélyesnek, ehhez képest viszont mindhárom elöl szerepel, és még most is bőven harcban áll, é a playoffba jutás is elég nagy meglepetés és bravúr lenne. Mondjuk még a kiemelt bandwagonom a 3 mellett a White Sox, úgyhogy én nehezen tudnék nagyon jó párosítást kiszámolni magamnak!😊
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ehh, most a bennem lévő pesszimista beírja, hogy ez már a második inningre eldőlt... 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Phelpsnek elég komoly command problémái vannak ma.

@Zavi27: ne feledd, hogy a két wild card csapat egymás ellen játszik majd egyetlen meccset, hogy aztán a liga legerősebb divíziógyőztesével meccselhessen a győztes. Szóval, hogy elkerüljük az O's-A's meccset és a tudathasadást, maradjunk abban, hogy mi megnyerjük az AL Eastet, elkerüljük a Rangerst, és a ChiSox-szal meccselünk, az A's pedig megveri a Yankst, és nekieshet a Rangersnek 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Jól kezdtünk ma is New Yorkban, Go Orioles! Márcsak 2 meccs a hátrány, hihetetlen! Jelenleg Oakland és Baltimore a 2 wild card helyen, bárcsak így maradna és meglenne a playoff! Pirates sajna kicsit most visszaesett, de még ők is ott vannak a mixben az NL-ben!
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Pff, még jó, hogy nem tudtam nézni ezt a tegnapit. Ez a mostani kilenc (ill. már csak nyolc) meccs rohadt fontos lenne, hogy minél jobb mutatóval legyen lehozva, de az első meccs után már alig merek ilyet beírni. Mondjuk a fantasztikus 3-3-as összesítés a két "powerhouse" Cleveland és Toronto ellen nem túl jó dolgokat vetít előre.
Hajrá Yankees!
DS!Darksun3
Tegnap az ütősorotok 4-6-ja 2-12-t bírt produkálni, ez nem éppen Yankee mutató.robiroboter
De, sajnos az utóbbi másfél hétben ez volt a tipikus. 😕 Jeter és Swisher ütögetett, a többiek 0. De úgy látszik Swish' megunta és inkább ő is betlizett.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Pff, még jó, hogy nem tudtam nézni ezt a tegnapit. Ez a mostani kilenc (ill. már csak nyolc) meccs rohadt fontos lenne, hogy minél jobb mutatóval legyen lehozva, de az első meccs után már alig merek ilyet beírni. Mondjuk a fantasztikus 3-3-as összesítés a két "powerhouse" Cleveland és Toronto ellen nem túl jó dolgokat vetít előre.
Hajrá Yankees!
DS!Darksun3
Tegnap az ütősorotok 4-6-ja 2-12-t bírt produkálni, ez nem éppen Yankee mutató.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Na végre tudok meccset nézni😊 -bekezdtünk a Red Sox ellen, 2.ba 4et vertünk. egyenlőre folytatódik a remek sorozat úgy néz ki.. de jó lenne elcsípni a playoff-t... 😊
GO A's!!!

-szerk:
20-2 lett a vége. uramatyám, nem is láttam még ilyen meccset.. 20 run egy csapattól, omygodRaider89
Fantasztikus siker, kíváncsi leszek az öf-ra majd.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Pff, még jó, hogy nem tudtam nézni ezt a tegnapit. Ez a mostani kilenc (ill. már csak nyolc) meccs rohadt fontos lenne, hogy minél jobb mutatóval legyen lehozva, de az első meccs után már alig merek ilyet beírni. Mondjuk a fantasztikus 3-3-as összesítés a két "powerhouse" Cleveland és Toronto ellen nem túl jó dolgokat vetít előre.
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Na végre tudok meccset nézni😊 -bekezdtünk a Red Sox ellen, 2.ba 4et vertünk. egyenlőre folytatódik a remek sorozat úgy néz ki.. de jó lenne elcsípni a playoff-t... 😊
GO A's!!!

-szerk:
20-2 lett a vége. uramatyám, nem is láttam még ilyen meccset.. 20 run egy csapattól, omygod



Just Win Baby!