Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Damon, 38, is expected to need at least 10 days to three weeks to get game ready.. :rolleyes:
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Természetesen a Giants elleni series-t is elvesztettük:

http://denversports.blog.hu/2012/04/13/rockies_giants_1_2_l_2

Nem akarok egy hét után nagy kijelentéseket tenni, de úgy látszik, az égvilágon semmi előrelépés nem történt, a szoros meccseken szenvedünk, időnként egyszer-egyszer jól megy, és akkor 10 pontokkal nyerünk, de ezzel így kitörölhetjük. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Holnap szezonkezdet itthon is: Péntek 13? Pff. Szombat 14!!!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Igen, a bullpen siralom idén, bezzeg tavaly üthetetlenek voltak. Egyébként a Root Sportsos kommentárjaink (Dave Sims & Mike Blowers) tényleg az egyik "legizgalmasabb" duó az MLB-ben. "BASEHIT!" 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vargasnak mondjuk sajnos mocsok rossz matchup a sok jobbos Ranger, tavaly is nem egyszer szanaszét ütötték. Nem örülök, hogy nem Felix van ma.Maka
Hát Vargas nagyon szépen lehozta, 3 run azért Texas ellen simán nem gáz. 5 pontot kaptunk, ez sem lenne tragédia, ha nem megint azon ment volna el, hogy bejött a reliever, aki gyorsan pontot tett a meccsre. Nem hiszem el, hogy ennyire gyengék, hogy bejön és azonnal 2-3 run garantált már. De legalább pozitívum, hogy eddig igen jónak tűnnek a kezdő dobók, és az ütők között is van pár ígéretes, már csak össze kell hozni őket, meg tényleg megtanítani nekik, hogy idejében kezdjenek bele az ütésekbe, ne a kámbekkre várjanak. Ne legyünk az MLB tíbói. 😊

Mindegy, nagyon szoros párbaj volt ez, amit az 1-3 egyáltalán nem ad vissza. Akár még nyerhettük is volna, de hát ez van, jó lesz megszokni 😊 De legalább végre nem ilyen unott szar kommentárt kell ma néznem, hanem jön a hazai pálya a király közvetítéssel és természetesen végre újra a királyunkkal 😊
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Idén 2 győzelmünk van. Mindkét győztes kezdődobó egy 9. inning, 2 outos rutin play errorra volt a complete game-től. Most Garza saját magát fosztotta meg a 3-hit shutouttól, amikor a hozzá visszajövő utolsó outot majdnem kidobta a stadionból... Kár érte, de nagyszerűen kezdi így is az évet.

edit: mindez élőben:

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
ja, rettegek.
"kivancsian" varom hogy scherzer vagy porcello dob-e no-hittert.
na meg hogy peavy es floyd megussza-e 8 earned run alatt.
😀
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ez a széria is behúzva.a rookie Smyly belekóstolt 4 inninget milyen a nagyok között játszani,voltak jó megmozdulások de azért még van mit csiszolni.Boeschnak megvolt az idei első értelmes meccse,4 nagyon fontos RBI-t szerzett.Miggy 4/0,ma nem akart alázni,azt megtartja a cws elleni szériára ami holnap kezdődik.elhagyjuk a Comericát és utazunk a U.S. Cellular Fieldre,rettegj Mikey!! 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Walkoff wild pitch, kösz Simon.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Ezt nem hiszem el. Nincs egy rohadt stream se a Cubs meccsre, erre 7-0 ide a negyedikben.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
tegnap megérkezett az első DBacks vereség is a Padres 2-1-re "gyakta le" őket.
Kiderült, hogy Cahill is a rotáció tagja (persze követtem az offseasont... 😊 ) akit én egy Oakland meccsen láttam még két éve és tetszett a játéka. 😊Fucu
ne kamuzzál hogy te Arizona fan vagy,ma végleg lebuktál 😛

revansot kéne venni a tampán a tegnapiért,csak pontok nélkül kicsit nehéz lesz,mindig nem jön össze a rally a végén(sajnos)Joci
kérlek szépen ma hivatalos formában voltam jelen.
egyébként örülj, hogy nem dobtam menet közben a vonatablakon a bögrédet 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
tegnap megérkezett az első DBacks vereség is a Padres 2-1-re "gyakta le" őket.
Kiderült, hogy Cahill is a rotáció tagja (persze követtem az offseasont... 😊 ) akit én egy Oakland meccsen láttam még két éve és tetszett a játéka. 😊Fucu
ne kamuzzál hogy te Arizona fan vagy,ma végleg lebuktál 😛

revansot kéne venni a tampán a tegnapiért,csak pontok nélkül kicsit nehéz lesz,mindig nem jön össze a rally a végén(sajnos)


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
tegnap megérkezett az első DBacks vereség is a Padres 2-1-re "gyakta le" őket.
Kiderült, hogy Cahill is a rotáció tagja (persze követtem az offseasont... 😊 ) akit én egy Oakland meccsen láttam még két éve és tetszett a játéka. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Na fasza. Cubs meccshez egy darab stream sincsen- Valaki ki tud segíteni egyel?
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Vargasnak mondjuk sajnos mocsok rossz matchup a sok jobbos Ranger, tavaly is nem egyszer szanaszét ütötték. Nem örülök, hogy nem Felix van ma.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ügyes reverse jinx volt, mekkora comeback. Ma este nyolctól nyomjuk, álom lenne 2-2-re lehozni a seriest.Maka
Hát majd megőrültem a 9. inningben 😊

Előtte sem voltunk már rosszak ütésben, volt azért pár hit, csak mindig pont olyankor nem jöttek, mikor kellett volna, illetve hát nagyon elszórva voltak a hitek, ami nálunk gáz, mivel nincs aki homérkodna. De talán seggberúgták őket a 8. után, hogy kapjanak már észhez, mert simán meglehet, és mivel ez a Luetge gyerek sem rossz, szépen sikerült is megoldani 😊 Hát ha meglesz ma ez 2-2re, akkor tényleg azt merem mondani, hogy talán nem kell annyit szenvednünk majd mint tavaly, még ha ugye itt 1-1 meccs nem is számít annyira.

Nagyon pozitív, hogy a picserektől (Vargas, Beavan, Milwood) lehet szép dolgokat várni, és hogy az ütőgárda sem olyan kilátástalan mint tavaly, de ahhoz, hogy hosszútávon felvehessük a versenyt mondjuk egy Texas-al, nagyon kellene hogy legyenek HR-képes ütők is, mert szépek ezek a 10 hites meccsek, csak ha 1 inningben max 2 van, és egy se homér, akkor nem ér túl sokat :/

Viszont az nagyon nagyon bíztató, hogy már a vége felé 0-1-nél a hazai kommentátorok teljesen ki voltak akadva, hogy mi az már, hogy egy ilyen offense, mint az övék, otthon képtelen egymás után 2 meccsen normális pontszámot szerezni 😊 És ma sem lett volna meg, ha Delabart véletlenül nem küldjük be, pedig a stadion történetében a tegnapelőtti volt mindössze a 9. 1-0... de ami fontos, hogy itt volt 3 meccs, amiből akár mindhárom is meglehetett volna egy Texas ellen az üresjáratok nélkül 😊
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Nagyszerű, Milwood lehoz egy kurvajó meccset, egymás után kétszer lehetne 1 ponton tartni egy igen jó offense-t, de nekünk 2 ütő erejéig be kell hozni Delabart, aki gyorsan dob is két homert, nehogy már alázzunk.
Sebaj vannak jó picserek, vannak jó ütők, amiből következik, hogy mindig ki is kapunk szépen 😊

Talán valaki megtanítja majd az ütőknek, hogy amikor jó a picsing az nem azt jelenti, hogy nekik nem kell ütni, és a picsereknek is, hogy ha 8 pontot szerzünk, nem jelenti azt, hogy nyugodtan engedhetünk 10-et, és akkor majd talán egyszer nem leszünk utolsók.fetomy
Ügyes reverse jinx volt, mekkora comeback. Ma este nyolctól nyomjuk, álom lenne 2-2-re lehozni a seriest.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Indians close to signing DH/OF Johnny Damon, FOXSports.com's Ken Rosenthal reports. :cool:Vokey
jol hangzik, backupnak meg boven jo lenne.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Hát a Rockies kihúzta a végén szépen, megdöntve pár franchise rekordot, talán egy kicsit összekapják magukat a fiúk... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Indians close to signing DH/OF Johnny Damon, FOXSports.com's Ken Rosenthal reports. :cool:
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A Red Sox is jól elkúrta. Megint.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Kikészít ez a csapat.Escalade
Nem vagy egyedül. 😊Shawn84
+1 😛

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Kikészít ez a csapat.Escalade
Nem vagy egyedül. 😊
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A Rockies-Giants nagyon komoly, akinek van ereje, az nézze (nekem sajnos már nincs).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nagyszerű, Milwood lehoz egy kurvajó meccset, egymás után kétszer lehetne 1 ponton tartni egy igen jó offense-t, de nekünk 2 ütő erejéig be kell hozni Delabart, aki gyorsan dob is két homert, nehogy már alázzunk.
Sebaj vannak jó picserek, vannak jó ütők, amiből következik, hogy mindig ki is kapunk szépen 😊

Talán valaki megtanítja majd az ütőknek, hogy amikor jó a picsing az nem azt jelenti, hogy nekik nem kell ütni, és a picsereknek is, hogy ha 8 pontot szerzünk, nem jelenti azt, hogy nyugodtan engedhetünk 10-et, és akkor majd talán egyszer nem leszünk utolsók.fetomy
Mit akarsz, 8-9.-ben megoldottátok. 😀 Már csak meg kell tartani az előnyt.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/