NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
Leszedtem egy 2001es Yankees-Oakland meccset és közben a szabályokat olvasva másodjára próbálom megérteni a játékot, mostmár van ami sikerül, e nem könnyű. De egyre érdekesebb! 😊 Kár hogy nem találtam szabálymagyarázó videókat, akár magyarul, vagy angolul.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Bővebben a Guthrie-cseréről és a jelenlegi helyzetről:

http://denversports.blog.hu/2012/02/10/rockies_guthrie_a_legujabb_szerzemeny

Aztán végre nemsokára kezdődik a szezon. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hajrá neki. Sok hírt nem hiszem, hogy fogsz olvasni róla, a minor ligás spring traininget riporterek szinte soha nem látogatják.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mitch Mustain's college career as a quarterback didn't pan out, but the Chicago White Sox apparently like his right arm.

The Sox have signed Mustain, who came out of Springdale, Ark., as one of the top high school quarterbacks in the nation, to a minor league contract. Mustain will report to spring training on March 8, according to a story published Thursday at nwahomepage.com.

erdekessegnek pont elmegy majd spring training alatt.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Igazából csak Andruw mellé kell egy olyan platoon DH, aki üti a jobbosokat. Szóval annyira nem vészes a szitu. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Russell Branyan minor league contract with Yankees. Nagyon keressük a DH-t, csak sajnos az eddigi jelöltek nem túl biztatóak :/

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a "Cobb" című filmet látta valaki?Joci
"Cobb le a tököm, bébi" is megteszi?fetomy
az valami székletfehérvári verzió? :/


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a "Cobb" című filmet látta valaki?Joci
"Cobb le a tököm, bébi" is megteszi?
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a "Cobb" című filmet látta valaki?

ez a fickó egy állat volt 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Hammel+Lindstrom for Guthrie :cool:

Tényleg minden be nem vallott ígérettől elbúcsúzunk ezen a télen. A rotáció szerintem most már rendben van, viszont a bullpen kezd gyengébb lenni, 7-8. inninges reliever-re nagy szükségünk van még.TheMileHighCity
Hát igen, most, hogy Street ment és Beton lett a closer, lassan már csak Brothers van setup-ra és most még ő se életbiztosítás. Remélem még ST-ig hozunk valamit, én Lindstrom-ot nem engedtem volna el, Hammel-ért nem nagy kár...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
matt thornton!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hammel+Lindstrom for Guthrie :cool:

Tényleg minden be nem vallott ígérettől elbúcsúzunk ezen a télen. A rotáció szerintem most már rendben van, viszont a bullpen kezd gyengébb lenni, 7-8. inninges reliever-re nagy szükségünk van még.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sziasztok!
nemrég kezdtem el játszani PS3-on játszani az MLB10: The Show-val. tudom, hogy nem a legújabb, de van esetleg aki játszik ezzel vagy egy másik verzióval?
szeretem a sportot, a szabályokat nagyjából már át is látom, de vannak olyan szituációk amiket egyáltalán nem értek és gondoltam kérdeznék.
kösz, sz_0_fisz_0_fi
Játékkal kapcsolatban nem nagyon, de szabálymagyarázatban talán segithetek ha kell valami 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sziasztok!
nemrég kezdtem el játszani PS3-on játszani az MLB10: The Show-val. tudom, hogy nem a legújabb, de van esetleg aki játszik ezzel vagy egy másik verzióval?
szeretem a sportot, a szabályokat nagyjából már át is látom, de vannak olyan szituációk amiket egyáltalán nem értek és gondoltam kérdeznék.
kösz, sz_0_fi
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Prince-témához ezt ki ne hagyjuk. 😂



Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
ha elkapja a fonalat, valoban zseni tud lenni. csak az a baj, h a konzisztencia szot nem ismeri.
persze ettol meg 4-5. szamu starternek jo.

en csak a fegyverkezes jelzore reagaltam, azt azert tulzasnak ereztem vele kapcsolatban. 😊
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A baseball todayben hangoztatják, hogy nincs rossz 1 éves szerződés. Sok a kérdőjel Jacksonnal kapcsolatban (főleg ha a korábban kommunikált 3-4-5 évet kapott volna), de simán steal lehet.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
fegyverkezes, fegyverkezes, de szamomra nem egyertelmu, h edwin jackson erosites. 😊Mikey
Nem frontline starter, de ahhoz képest, hogy kit, kiket vált, (Lannan/Detwiler/Wang lett volna a 4-5. kezdő, így már ők csak az 5. számú SP-k lehetnek), jó upgrade. 😊

Strasburg, Gio, Zimmermann, Jackson pöpec 4-es.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
fegyverkezes, fegyverkezes, de szamomra nem egyertelmu, h edwin jackson erosites. 😊
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tovább fegyverkezik az NL East, Heyman jelenti, hogy Edwin Jackson 1 évre megy a Nationalsba, és a FOX-osok jelentik, hogy igyekeznek elpasszolni Lannant valahová.

szerk.: fórummotor szerint bot voltam, meg kellett válaszolni az ellenőrző kérdést. 😀
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
3 hét és jelentkeznek a dobók és az elkapók ST-re! Közeleg a kezdet. 😊
DS!Darksun3
Alig várom az első képeket és ITBSOHL-cikkeket*. 😊

* In The Best Shape Of His Lifemarci
Épp ma reggel olvastam, hogy Phil Hughes idén eddig "great". 😀
Elvileg már egy ideje Kaliforniában edz és nyoma sincs a tavalyi "velocity problems"-nek... kíváncsi leszek.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kijött a Cubs NRI-lista: remélem sikerül összehozni egy meccset az ST alatt, amin a kis Brenly kezd a plate mögött, apja meg kommentálja. 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
haha, ez bizonyos helyeken mar most megy. 😊
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
3 hét és jelentkeznek a dobók és az elkapók ST-re! Közeleg a kezdet. 😊
DS!Darksun3
Alig várom az első képeket és ITBSOHL-cikkeket*. 😊

* In The Best Shape Of His Life
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
3 hét és jelentkeznek a dobók és az elkapók ST-re! Közeleg a kezdet. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/