A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Filmek

40 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
Corpus Christi
a Hater író/rendező párosának azt megelőző filmje (majdnem azt mondtam tavalyi de 2019es)
a haterhez hasonló a stílusa, emiatt nem is tartom könnyű filmnek
a vallási megvilágosodás és a vallás szerepe egy kis faluban komoly szerepet játszik

Daniel a javítóból kerül ki és egy fűrésztelepen kéne dolgoznia, de helyette előadja hogy papnövendék és mivel az előző pap úgy dönt hogy elutazik ő veszi át a helyét
mindeközben van egy tragédia is amit próbálnak feldolgozni a helyiek

aki szerette a Hater-t sztem annak ez is tetszeni fog

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
 index.hu/kultur/2021/01/13/tragedia_halal_szinkronhang_szinkronszinesz/

😕
Vrij6
Hiányozni fog a jellegzetes, mély hangja.
iktriad
Nagyon szerettem az orgánumát... Nyugodjon Békében!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 index.hu/kultur/2021/01/13/tragedia_halal_szinkronhang_szinkronszinesz/

😕
Vrij6
Hiányozni fog a jellegzetes, mély hangja.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/kultur/2021/01/13/tragedia_halal_szinkronhang_szinkronszinesz/

😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
21 Bridges
aki szereti a cop moviekat sztem tetszeni fog neki
JK Simmons, Sienna Miller és Chad Boseman jók (na meg tim fkin riggins 😀)
az akciók sztem jók és basic akció filmként is működik
Negritis
mikor a kocsmában megölték a rendőröket, az nagyon profi volt
de amúgy tényleg jó film!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
21 Bridges
aki szereti a cop moviekat sztem tetszeni fog neki
JK Simmons, Sienna Miller és Chad Boseman jók (na meg tim fkin riggins 😀)
az akciók sztem jók és basic akció filmként is működik

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Lincoln Lawyer (Netflix)

Nem egy mai film, már azért pár éves, (láttam már korábban is), de mocskos jó! 😊
Aki szereti az ügyvédes krimi-thrillereket, annak be fog jönni, de amúgy is jó. Ez a műfaj eltűnőben van, azért is remek, hogy elkészült, mert korábban megannyi jó film készült (Legbelső Félelem, A Cég, Egy Becsületbeli Ügy, stb)
Matthew McConaughey szerintem legjobb alakítása, a történet baromi jó és csavaros, ahogy egy ilyennek lennie kell!
Ha jól láttam, már csak rövid ideig lesz fent Netflixen, szóval hajrá!
Chargers LT
viszont fent van a Bótban, mink is onnan szerzeztük be, szóval ha valaki lekési nem kell aggódni.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
THE 25 BEST FILMS OF 2020: A Video Countdown



Szerkesztette: r.baggio


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Lincoln Lawyer (Netflix)

Nem egy mai film, már azért pár éves, (láttam már korábban is), de mocskos jó! 😊
Aki szereti az ügyvédes krimi-thrillereket, annak be fog jönni, de amúgy is jó. Ez a műfaj eltűnőben van, azért is remek, hogy elkészült, mert korábban megannyi jó film készült (Legbelső Félelem, A Cég, Egy Becsületbeli Ügy, stb)
Matthew McConaughey szerintem legjobb alakítása, a történet baromi jó és csavaros, ahogy egy ilyennek lennie kell!
Ha jól láttam, már csak rövid ideig lesz fent Netflixen, szóval hajrá!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
The Invisible Guest (2016)
Contratiempo (original title)

huh, aki szereti a "beszélgetős" filmeket és a krimit azoknak szivesen javaslom
spanyol film, és a gyanúsított beszélget egy ügyvéddel(?) akinek az a dolga hogy felkészítse a tárgyalásra
végig mennek azon hogy mi történt és hogy jutottak el oda
ezeket pedig flashbackként láthatjuk, közben ha módosul a sztori újra megy a flashback de már "editálva"
sztem igen jó
Negritis
Jah, ez jóféle volt 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 722
Hajnali háztetők,
Nem könyv, de próbálkozik, csak a 82 perc kevés.
A világ nem változik.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
The Invisible Guest (2016)
Contratiempo (original title)

huh, aki szereti a "beszélgetős" filmeket és a krimit azoknak szivesen javaslom
spanyol film, és a gyanúsított beszélget egy ügyvéddel(?) akinek az a dolga hogy felkészítse a tárgyalásra
végig mennek azon hogy mi történt és hogy jutottak el oda
ezeket pedig flashbackként láthatjuk, közben ha módosul a sztori újra megy a flashback de már "editálva"
sztem igen jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Passengers (2016)

Hát, jól döntöttem hogy nem rohantam moziba, mikor kijött.

És érdekes, az első fele egészen tetszett - jobb volt mint amire számítottam... habár úgy igazán mélyen nem ástak az emberi pszichébe, de egy Hollywood filmtől, őszintén szólva, még ennél is kevesebbet vártam.

Aztán a második fele katasztrófa. Mindent szétrombolnak amit esetleg érdekes és/vagy izgalmas lehetett volna. Kiszámítható és unalmas.

PS: a hajó designja tetszett.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Starship Troopers nekem nagyon hiányzik a listáról 😊
peach
Nem rossz szatíra (bár azért nem egy Dr Strangelove...) + piros pont Basil P miatt + nekem is volt Denise Richards crushom valamikor... de azért come on 😛
Igor
Khm, denise richards sose hozott izgalomba, dina meyer vitte a showt ebben filmben 😊
peach
Ó, a szépséges Dizzy 😊 Köröket vert Richardsra 😛 Imádom a filmet és egyik kedvenc női karakterem ever. Nyilván azért, mert a tinikori hormontúltengés közepén kapott el 😀 😀 😀
Chargers LT
Örülök hogy ennyiben kimerültek a válaszok és egy Dizzy Florest elég lenne a toplistára kerüléshez 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Starship Troopers nekem nagyon hiányzik a listáról 😊
peach
Nem rossz szatíra (bár azért nem egy Dr Strangelove...) + piros pont Basil P miatt + nekem is volt Denise Richards crushom valamikor... de azért come on 😛
Igor
Khm, denise richards sose hozott izgalomba, dina meyer vitte a showt ebben filmben 😊
peach
Ó, a szépséges Dizzy 😊 Köröket vert Richardsra 😛 Imádom a filmet és egyik kedvenc női karakterem ever. Nyilván azért, mert a tinikori hormontúltengés közepén kapott el 😀 😀 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
RIP
 telex.hu/kult/2021/01/07/meghalt-marion-ramsey-rendorakademia


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
A Trópusi vihar még mindig frenetikusan zseniális, végigvigyorogtam meg röhögtem az egészet 🤣😁
warr_b
ne nyomd fullba a kretént.
csebi
Mi baj lehet, legfeljebb Oszkár bácsi nem gyün 😁
warr_b
egyszerű mint az ásóbot.
mikor a pun*ifalót írtad akkor arra gondoltál, hogy Bill homlokán pattog a zacsid?
Jack Black legnagyobb alakítása:
| babusgatom a bogyókat, nyalom a tarsolyt, gyúrom a répát és nyelem a szószt. csak dugd ide és csináljuk. |

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Trópusi vihar még mindig frenetikusan zseniális, végigvigyorogtam meg röhögtem az egészet 🤣😁
warr_b
ne nyomd fullba a kretént.
csebi
Mi baj lehet, legfeljebb Oszkár bácsi nem gyün 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
A Trópusi vihar még mindig frenetikusan zseniális, végigvigyorogtam meg röhögtem az egészet 🤣😁
warr_b
 www.youtube.com/watch?v=SnxzyVrvIAw
Negritis
Tom Cruise legjobb alakítása, karaktere.
csebi
Robert Downeynak is. 😀
Greengo
nála a Zodiacot tuti hamarabb mondom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
A Trópusi vihar még mindig frenetikusan zseniális, végigvigyorogtam meg röhögtem az egészet 🤣😁
warr_b
 www.youtube.com/watch?v=SnxzyVrvIAw
Negritis
Tom Cruise legjobb alakítása, karaktere.
csebi
Robert Downeynak is. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
1956 - Moby Dick
uh, hát 2021ben bálnavadászatos filmet látni nem túl jó nézni
nyilván a film a mindent elemésztő megszállottságról és kapzsiságról szól és azt egész jól mutatja be, de ma nem biztos hogy ez a legjobb megvalósítás
a film jó, és nyilván 70 éve sok minden más volt és elfogadottab
viszont legalább ez megint eszembe jutott
 www.youtube.com/watch?v=f95KjsP9smY

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
A Trópusi vihar még mindig frenetikusan zseniális, végigvigyorogtam meg röhögtem az egészet 🤣😁
warr_b
 www.youtube.com/watch?v=SnxzyVrvIAw
Negritis
Tom Cruise legjobb alakítása, karaktere.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
A Trópusi vihar még mindig frenetikusan zseniális, végigvigyorogtam meg röhögtem az egészet 🤣😁
warr_b
ne nyomd fullba a kretént.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 520 — The Mathematician
A Trópusi vihar még mindig frenetikusan zseniális, végigvigyorogtam meg röhögtem az egészet 🤣😁
warr_b
 www.youtube.com/watch?v=SnxzyVrvIAw

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Trópusi vihar még mindig frenetikusan zseniális, végigvigyorogtam meg röhögtem az egészet 🤣😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta