Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vannak a Blumhouse-nak egész jó filmjei, de ez a Fantasy island ez valami bűngyenge lett... nagyjából minden aspektusban rossz.
Na jó, néhol dzépen van fényképezve 😁, de ennyi.
warr_b
teljesen hit and miss
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Blumhouse_Productions_projects

de azért itt van pár ami túl lép az "egész jón" 😀
upgrade, whiplash, the gift

hunt-t kéne megnézni még
Negritis
Számomra a legtöbb korrekt iparosmunka, de legalább csinálnak horrort, ráadásul legtöbbször nézhetőt.
A The river sorizat is jó volt, filnek közül talán a két Happy death day jött be legjobban.
A The hunt is jó volt, pont nemrég írtam is róla, nézd meg nyugodtan 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Vannak a Blumhouse-nak egész jó filmjei, de ez a Fantasy island ez valami bűngyenge lett... nagyjából minden aspektusban rossz.
Na jó, néhol dzépen van fényképezve 😁, de ennyi.
warr_b
teljesen hit and miss
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_Blumhouse_Productions_projects

de azért itt van pár ami túl lép az "egész jón" 😀
upgrade, whiplash, the gift

hunt-t kéne megnézni még

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vannak a Blumhouse-nak egész jó filmjei, de ez a Fantasy island ez valami bűngyenge lett... nagyjából minden aspektusban rossz.
Na jó, néhol dzépen van fényképezve 😁, de ennyi.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
 youtu.be/7VK5HlQOczc

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=4UOA8AHFy5I
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
balatoni pihi közbeni új termés

The Dirt
nekem tetszett, kb ismertem a zenéjüket de semmit nem tudtam a bandáról
nem is néztem utólag utána hogy mennyi ferdítés volt esetleg talán nem sok

Lion King ('94)
még mindig kurvajó, nem akarom látni a remaket

Harry Potter 6-7.1-7.2
a 3. után folyamatosan csökken a szinvonal de így a végére már elérünk a rossz filmekhez
lehet csak a könyvek mondatják velem (ott az 5. a kedvencem) de nagyon nehéz volt nézni

Scary Movie 5
sajnos itt már a 2. is nehezen volt nézhető, az első még egész jó
de így az 5.re teljesen látszik hol tartott a 2010es évek elején jelenleg a "paródia"

Ál/Arc
az hogy a történet baromság egy dolog, travolta pocsék színész
Cage kellően over the top, de egy akciófilm amiben szar az akció nem lesz jó
Negritis
Ah, pedig az Ál/arc, Szikla, Con air egy klasszikus szentháromság 😁😊
warr_b
Ámen! 😉
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
balatoni pihi közbeni új termés

The Dirt
nekem tetszett, kb ismertem a zenéjüket de semmit nem tudtam a bandáról
nem is néztem utólag utána hogy mennyi ferdítés volt esetleg talán nem sok

Lion King ('94)
még mindig kurvajó, nem akarom látni a remaket

Harry Potter 6-7.1-7.2
a 3. után folyamatosan csökken a szinvonal de így a végére már elérünk a rossz filmekhez
lehet csak a könyvek mondatják velem (ott az 5. a kedvencem) de nagyon nehéz volt nézni

Scary Movie 5
sajnos itt már a 2. is nehezen volt nézhető, az első még egész jó
de így az 5.re teljesen látszik hol tartott a 2010es évek elején jelenleg a "paródia"

Ál/Arc
az hogy a történet baromság egy dolog, travolta pocsék színész
Cage kellően over the top, de egy akciófilm amiben szar az akció nem lesz jó
Negritis
Ah, pedig az Ál/arc, Szikla, Con air egy klasszikus szentháromság 😁😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
balatoni pihi közbeni új termés

The Dirt
nekem tetszett, kb ismertem a zenéjüket de semmit nem tudtam a bandáról
nem is néztem utólag utána hogy mennyi ferdítés volt esetleg talán nem sok

Lion King ('94)
még mindig kurvajó, nem akarom látni a remaket

Harry Potter 6-7.1-7.2
a 3. után folyamatosan csökken a szinvonal de így a végére már elérünk a rossz filmekhez
lehet csak a könyvek mondatják velem (ott az 5. a kedvencem) de nagyon nehéz volt nézni

Scary Movie 5
sajnos itt már a 2. is nehezen volt nézhető, az első még egész jó
de így az 5.re teljesen látszik hol tartott a 2010es évek elején jelenleg a "paródia"

Ál/Arc
az hogy a történet baromság egy dolog, travolta pocsék színész
Cage kellően over the top, de egy akciófilm amiben szar az akció nem lesz jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Meghalt Kelly Preston. Mellrákos volt😕
NB2
Emlékszem a Nekem 8-ban mennyire megható volt, amikor ő meg Tim Robbins egymásra talált utóbbi meglehetősen őrült kalandjai végén. Nem beszélve arról, mennyire csinos volt abban a filmben.
iktriad
én még a Zikrekből emlékszem rá, de hát ott is ő volt nyilván a jónő
slowmotion
a Mischief-ben meg amilyen dzsungelt villantot, abban máig is harcoló vietkongok voltak 😊

Nyugodjon békében 😕
g.ci rák....

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
Meghalt Kelly Preston. Mellrákos volt😕
NB2
Emlékszem a Nekem 8-ban mennyire megható volt, amikor ő meg Tim Robbins egymásra talált utóbbi meglehetősen őrült kalandjai végén. Nem beszélve arról, mennyire csinos volt abban a filmben.
iktriad
én még a Zikrekből emlékszem rá, de hát ott is ő volt nyilván a jónő
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
En a Band of Brothers / Elitalakulat cimu mini sorozatra bukkantam ra ismet. Orulet, hogy mar 20 ev eltelt a sugarzasa ota... Azota sem szuletett szerintem jobb film vagy sorozat ami a 2. vh. emberi tragediajat az amerikai sereg oldalan bemutatna.
undisputedly
Epikus sorozat, ha nem láttam már vagy 10x szerintem egyszer se, és bármikor újra tudnám nézni.
Kenny
És milyen jó, hogy "csak" 10x60 perc, gyorsan végignézhető, és nem higították túl
slowmotion
az első perctől az utolsóig tökéletes.
Kenny
régi szép idők amikor még nem 600an voltunk a cégnél és mindig amikor váltott valaki, benyomtuk ezt:

 www.youtube.com/watch?v=VcMk85ZsBh0
briareos
 www.youtube.com/watch?v=MTRZRRlA4sw

abszolút favorit jelenet 😀
Kenny
megértem sobelt, they were on a break
briareos
Meg kell adni, Sobel a maga módján egy zseni.
...
Nincs olyan a században, aki ne futna fel önként teljes menetfelszerelésben a Currahee-ra, csak hogy belehúzhasson a kávéjába...
slowmotion
Sokan mondták utólag az egység tagjai közül, hogy Sobel nélkül nem lett volna olyan egységes az Easy, mint amilyenné vált. mondhatjuk, hogy ő volt a sikerhez szükséges Ross. 😊
iktriad
Én is évente egyszer biztosan megnézem, abszolút favorit.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Meghalt Kelly Preston. Mellrákos volt😕
NB2
Ehh 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Meghalt Kelly Preston. Mellrákos volt😕
NB2
És ami az origot illeti, nincs lejjebb. Pont ma rakják be a kamaszkorom legszebb mellei sorozatunkban az ő sex jeleneteit.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Meghalt Kelly Preston. Mellrákos volt😕
NB2
Emlékszem a Nekem 8-ban mennyire megható volt, amikor ő meg Tim Robbins egymásra talált utóbbi meglehetősen őrült kalandjai végén. Nem beszélve arról, mennyire csinos volt abban a filmben is.
iktriad
Nagyon szép nő volt, Már a Titkos imádó című filmben is feltűnt.
(öreg HBO-sok még talán emlékeznek a filmre)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meghalt Kelly Preston. Mellrákos volt😕
NB2
Emlékszem a Nekem 8-ban mennyire megható volt, amikor ő meg Tim Robbins egymásra talált utóbbi meglehetősen őrült kalandjai végén. Nem beszélve arról, mennyire csinos volt abban a filmben.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Meghalt Kelly Preston. Mellrákos volt😕
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
En a Band of Brothers / Elitalakulat cimu mini sorozatra bukkantam ra ismet. Orulet, hogy mar 20 ev eltelt a sugarzasa ota... Azota sem szuletett szerintem jobb film vagy sorozat ami a 2. vh. emberi tragediajat az amerikai sereg oldalan bemutatna.
undisputedly
Epikus sorozat, ha nem láttam már vagy 10x szerintem egyszer se, és bármikor újra tudnám nézni.
Kenny
És milyen jó, hogy "csak" 10x60 perc, gyorsan végignézhető, és nem higították túl
slowmotion
az első perctől az utolsóig tökéletes.
Kenny
régi szép idők amikor még nem 600an voltunk a cégnél és mindig amikor váltott valaki, benyomtuk ezt:

 www.youtube.com/watch?v=VcMk85ZsBh0
briareos
 www.youtube.com/watch?v=MTRZRRlA4sw

abszolút favorit jelenet 😀
Kenny
megértem sobelt, they were on a break
briareos
Meg kell adni, Sobel a maga módján egy zseni.
...
Nincs olyan a században, aki ne futna fel önként teljes menetfelszerelésben a Currahee-ra, csak hogy belehúzhasson a kávéjába...
slowmotion
Sokan mondták utólag az egység tagjai közül, hogy Sobel nélkül nem lett volna olyan egységes az Easy, mint amilyenné vált. mondhatjuk, hogy ő volt a sikerhez szükséges Ross. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Nem is olyan rossz ez a Greyhound, sokkal rosszabbra számítottam.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Három óriásplakát így újranézve is még mindig ölég erős film.
Mondjuk Frances McDormandnek bem feltétlenül adtam volna Oscart, de Sam Rockwell megérdemelte.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Tegnap végre meg tudtam nézni a Hunger Games uccsó két részét(nem röhög).
Van bennem hiányérzet, de Donald Sutherland simán uralja a képernyőt.
Maga a sztoriban is film alapján sok lehetett volna még, lehet összecsapták, nem olvastam a könyveket. De így egyben a 4 részre azt mondom, beszippantott a disztópia és kerek egész lett. Szerintem adok 1 sanszot a könyveknek.
petey
Az az ipse még aktív? nyolcvan X évesen? (igen, 1 részt se láttam abból a filmből 😊 )
shagi0206
persze, 2 éve az Ad Astrában is nyomta még

több mint 4 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
Tegnap végre meg tudtam nézni a Hunger Games uccsó két részét(nem röhög).
Van bennem hiányérzet, de Donald Sutherland simán uralja a képernyőt.
Maga a sztoriban is film alapján sok lehetett volna még, lehet összecsapták, nem olvastam a könyveket. De így egyben a 4 részre azt mondom, beszippantott a disztópia és kerek egész lett. Szerintem adok 1 sanszot a könyveknek.
petey
Az az ipse még aktív? nyolcvan X évesen? (igen, 1 részt se láttam abból a filmből 😊 )
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
Meg kell adni, Sobel a maga módján egy zseni.
...
Nincs olyan a században, aki ne futna fel önként teljes menetfelszerelésben a Currahee-ra, csak hogy belehúzhasson a kávéjába...
slowmotion
Nemtom te hogy vagy vele, de én nem húznék bele abba, amibe Sobel már egyszer beleivott...
#JC6
Ezt amúgy a szinkron nem tudta visszaadni, a könyvben asszem még belevizelésként ment
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Tegnap végre meg tudtam nézni a Hunger Games uccsó két részét(nem röhög).
Van bennem hiányérzet, de Donald Sutherland simán uralja a képernyőt.
Maga a sztoriban is film alapján sok lehetett volna még, lehet összecsapták, nem olvastam a könyveket. De így egyben a 4 részre azt mondom, beszippantott a disztópia és kerek egész lett. Szerintem adok 1 sanszot a könyveknek.
petey
nekem tetszettek a könyvek, és pár dologban úgy emlékszem, hogy bővebb volt, amiért jobban lehetett érteni döntéseket/szitukat is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 784
Meg kell adni, Sobel a maga módján egy zseni.
...
Nincs olyan a században, aki ne futna fel önként teljes menetfelszerelésben a Currahee-ra, csak hogy belehúzhasson a kávéjába...
slowmotion
Nemtom te hogy vagy vele, de én nem húznék bele abba, amibe Sobel már egyszer beleivott...
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Tegnap végre meg tudtam nézni a Hunger Games uccsó két részét(nem röhög).
Van bennem hiányérzet, de Donald Sutherland simán uralja a képernyőt.
Maga a sztoriban is film alapján sok lehetett volna még, lehet összecsapták, nem olvastam a könyveket. De így egyben a 4 részre azt mondom, beszippantott a disztópia és kerek egész lett. Szerintem adok 1 sanszot a könyveknek.