Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Dánia kötelező ha film.
Janek
Ez így van. A nyomtalanul is elég jó film.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Dánia kötelező ha film.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
A vadászat - nem mondanék róla semmit, aki szereti a lassú lefolyású drámákat ami alatt olyan feszültség van, hogy a nézőt végig a székhez szegezi és mindezt megspékeli elementáris színészi alakításokkal annak kötelező.
Utána azon szomorkodtam inkább, hogy idő híján, illetve információ hiánya miatt mennyi ilyen remeket nem láttam még és valszeg sokat nem is fogok soha...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
pont tegnap néztem meg a kezdőt és nem volt rossz, de nagyon szirupos és bár nem a hagyományos értelemben vett Rom-Com de igencsak az
Negritis
nemrég láttam én is...
| persze bevállalta a pali, de lehet nem is tudta pontosan mit! 😊 ! de nem tudom hogy ha én naponta kb 1/2 órára látnám a feleségem (akinek szemmel láthatóan más céljai vannak mint a családi élet és a gyerek ) és közben unatkozó anyukákkal tölteném a napom akkor mi történne, de kicsit azért megértem a palit hogy ezek után belegabalyodott végül valakibe...aztán meg mehetett pitizni... félreértés ne essék, fordított helyzetben is mindenképpen mindkettő fél hibája egy ilyen kialakult helyzet és változtatás nélkül nem is megoldható szerintem..tehát így a fő mondanivaló gáz nekem egy kicsit! |
yooker
igazából a film története nem működött szerintem, az egyes elemei igen de az egész egybe nem
de egynek nem volt rossz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
pont tegnap néztem meg a kezdőt és nem volt rossz, de nagyon szirupos és bár nem a hagyományos értelemben vett Rom-Com de igencsak az
Negritis
nemrég láttam én is...
| persze bevállalta a pali, de lehet nem is tudta pontosan mit! 😊 ! de nem tudom hogy ha én naponta kb 1/2 órára látnám a feleségem (akinek szemmel láthatóan más céljai vannak mint a családi élet és a gyerek ) és közben unatkozó anyukákkal tölteném a napom akkor mi történne, de kicsit azért megértem a palit hogy ezek után belegabalyodott végül valakibe...aztán meg mehetett pitizni... félreértés ne essék, fordított helyzetben is mindenképpen mindkettő fél hibája egy ilyen kialakult helyzet és változtatás nélkül nem is megoldható szerintem..tehát így a fő mondanivaló gáz nekem egy kicsit! |
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
pont tegnap néztem meg a kezdőt és nem volt rossz, de nagyon szirupos és bár nem a hagyományos értelemben vett Rom-Com de igencsak az

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A Nagyfater úgy ajánlott, hogy közvetlen előtte megnézed a Kezdőt. A egyik a jányoknak a másik a rücskösfarkú kanászoknak, na mindegy Deniro jelezte, hogy VAN...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 16 754
'szóljál anyádnak is, és hányjatok együtt...' (bazzeg géza a láncodat) Mi ez a műsor??! hazajövök, és üres a belem...hiszti az van... az a te bajod, hogy sokat voltál vidéken, és ezért nem fejlődött ki az agyad... menjünk, ne habozzunk..

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
biztos sok Alabama State fannal nézted ezt a rendkívül igényes humorral operáló alkotást

 www.ohmygahh.com/wp-content/uploads/2015/12/zac-efron-naked-horny-bad-grandpa-2015.gif
baggio
Gondolom nem láttad.
Mert valóban jól felépített poénok voltak, végig pörgött, de Niro jól hozta a karaktert, és ez az 1 mp pont annyira alkalmas egy film megítélésére, mintha egy random field goalhoz való készülődés alapján akarnád megítélni az idei egyetemi focidöntőt. 😉
Kimondottan ügyes, szórakoztató film, és akár hiszed, akár nem, nem adamsandleres fingóshányósobszcénkodó poénok jellemzik, bár ha látom a trailerét tuti nem ülök be rá, de így csak annyit tudva, hogy de Niro, egyáltalán nem volt vállalhatatlan, sőt.
Kimondottan jó vígjáték.

 assets-s3.usmagazine.com/uploads/assets/article_photos/1db4dbb2e53c7ad4c47c422b39182d219cef09c4.jpg
Sobri Jóska
ne kötekedj, mert a végén megint beilleszti a Mozgóképelemzés tankönyv képét 😊
slowmotion
Pont az abban vázoltak alapján jó film!
Az egy dolog, ha valakinek nem tetszik, ízlésbéli dolog, de az ismérvek alapján 8/10-es film.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 363 — Cowboys fan
biztos sok Alabama State fannal nézted ezt a rendkívül igényes humorral operáló alkotást

 www.ohmygahh.com/wp-content/uploads/2015/12/zac-efron-naked-horny-bad-grandpa-2015.gif
baggio
Gondolom nem láttad.
Mert valóban jól felépített poénok voltak, végig pörgött, de Niro jól hozta a karaktert, és ez az 1 mp pont annyira alkalmas egy film megítélésére, mintha egy random field goalhoz való készülődés alapján akarnád megítélni az idei egyetemi focidöntőt. 😉
Kimondottan ügyes, szórakoztató film, és akár hiszed, akár nem, nem adamsandleres fingóshányósobszcénkodó poénok jellemzik, bár ha látom a trailerét tuti nem ülök be rá, de így csak annyit tudva, hogy de Niro, egyáltalán nem volt vállalhatatlan, sőt.
Kimondottan jó vígjáték.

 assets-s3.usmagazine.com/uploads/assets/article_photos/1db4dbb2e53c7ad4c47c422b39182d219cef09c4.jpg
Sobri Jóska
ne kötekedj, mert a végén megint beilleszti a Mozgóképelemzés tankönyv képét 😊
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
biztos sok Alabama State fannal nézted ezt a rendkívül igényes humorral operáló alkotást

 www.ohmygahh.com/wp-content/uploads/2015/12/zac-efron-naked-horny-bad-grandpa-2015.gif
baggio
Gondolom nem láttad.
Mert valóban jól felépített poénok voltak, végig pörgött, de Niro jól hozta a karaktert, és ez az 1 mp pont annyira alkalmas egy film megítélésére, mintha egy random field goalhoz való készülődés alapján akarnád megítélni az idei egyetemi focidöntőt. 😉
Kimondottan ügyes, szórakoztató film, és akár hiszed, akár nem, nem adamsandleres fingóshányósobszcénkodó poénok jellemzik, bár ha látom a trailerét tuti nem ülök be rá, de így csak annyit tudva, hogy de Niro, egyáltalán nem volt vállalhatatlan, sőt.
Kimondottan jó vígjáték.

 assets-s3.usmagazine.com/uploads/assets/article_photos/1db4dbb2e53c7ad4c47c422b39182d219cef09c4.jpg

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
biztos sok Alabama State fannal nézted ezt a rendkívül igényes humorral operáló alkotást

 www.ohmygahh.com/wp-content/uploads/2015/12/zac-efron-naked-horny-bad-grandpa-2015.gif

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 902
Dirty Grandpa

Mindenhol mindenki szidja, De Niro így, Efron úgy. Én betegre röhögtem rajta magam, és nem csak én hanem az egész mozi.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
Sicario

nem teljesen azt kaptam amit vártam, ez jóval inkább arról szól hogyan lehet elfogadni azt hogy nem lehet a helyes úton járni ha eredményeket akarsz elérni
brutális ábrázolásmód
jó film volt, de jó darabig nem akarom újranézni
8/10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 566 — The Mathematician
nah ma megvolt a Creed
hát bazz, kész talán jobb mint a Rocky I-II, de ehhez kell hogy építsen is a nosztalgia faktorra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Disney elengedte a Girl on the Train és a Ghost in the Shell filmeket.. Dreamworks/Paramount csinálja tovàbb. Legalább ennyi haszna volt a Star Wars sikerének.

Bár jobban örülnék, ha az utóbbi projectet teljesen elfelejtenék, föleg ha Johanssonnal képzelik el...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 363 — Cowboys fan
és nem értem, hogy erre a fosra hogy tudták rávenni Arnold papát.Tony
$ $ $
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nem értem, hogy a kritikák meg a szájhagyomány miért csinálta ki a terminátor 5öt. Nyílván nem lehet az 1-2höz mérni de nem is szabad. Viszont a 3-4nél klasszisokkal jobb szvsz. Arra a két órára engem szórakoztatott és kikapcsolt. Mondjuk lehet azért mert este 6kor is még cefet másnapos voltam 😀 ráadásul még jai courtney sem idegesített halrá, szegénykémnek ez most sikerült először. Szóval aki szereti annak nem kell megilyedni, egyszer simán jó mozi... 😉
peach
Nekem semmi bajom nem volt a csávóval egészen addig, míg meg nem néztem a filmet. Egész idő alatt abban reménykedtem, hogy kinyírják, mert akkor lett volna valami élvezhető is a produkcióban. Szerintem ez a Terminátor rész szánalmas volt. A "történet" mint valami ZS kategóriás Asylum vagy Uwe Boll filmben, a karakterek idegesítőek és némelyik gagyi (pl. Connor és Reese). Szeretem a Terminator filmeket, de ez elborzasztott és nem értem, hogy erre a fosra hogy tudták rávenni Arnold papát.

Szerkesztette: Tony
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 16 754
...lehet innod kellett volna inkább egy gyógysört' 😊
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nem értem, hogy a kritikák meg a szájhagyomány miért csinálta ki a terminátor 5öt. Nyílván nem lehet az 1-2höz mérni de nem is szabad. Viszont a 3-4nél klasszisokkal jobb szvsz. Arra a két órára engem szórakoztatott és kikapcsolt. Mondjuk lehet azért mert este 6kor is még cefet másnapos voltam 😀 ráadásul még jai courtney sem idegesített halrá, szegénykémnek ez most sikerült először. Szóval aki szereti annak nem kell megilyedni, egyszer simán jó mozi... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
A Wallace & Gromitot és a Csibefutamot ismered és szereted? Meg magának a Shaunnak is volt előzménye, 4 évadnyi sorozatrész, ezek ismeretében nem lehetett zsákbamacska a film sem.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 467 — situational football
Elég sok helyen olvastam és páran ajánlották, hogy ez a Shaun a bárány mennyire jó és vicces film...

Nem tudom, hogy velem van-e a baj, de én totál nem értem mire fel mondják ezt az emberek. A stop motion filmekbe belepakolt energiát értékelem és elismerem, de hogy mi volt ezen vicces vagy mitől lenne ez az "év filmje" kategória azt nagyon nem értem. Egy erőltetett mosolyt tudtam magamból kierőszakolni a nézése közben (éttermi jelenet), de ennyi.

Volt akinek bejött?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
...békésen kapcsolgatva a tv-t belenéz az ember egy jelenetbe, mert ugyan már százszor látta Luca Brasi kivégzését, de azért pár percre 101x-re is belenézek, utána hirtelen azon kapom magam hogy megint nézem a filmet...😊
ozibozi
utána tortúra

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 16 754
...békésen kapcsolgatva a tv-t belenéz az ember egy jelenetbe, mert ugyan már százszor látta Luca Brasi kivégzését, de azért pár percre 101x-re is belenézek, utána hirtelen azon kapom magam hogy megint nézem a filmet...😊
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hateful 8

Megkockáztatom hogy a ponyvaregeny es a kutyaszoritoban mellett top3 QT forgatókönyv. Egy percet nem unatkoztam pedig nem egy gyors film, jo karakterekkel es színészekkel. Szerettem.

ami nem hajlik, az törik!