Filmek

39 feliratkozó

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Matt-el értek egyet 😀
Persze nem vágtam, hogy paródia, de iszonyat volt végigszenvedni 😀
több mint 15 éve
tenorx 14 197 — fő libsi
Én a Machetet a Schönherzben néztem meg, és szarrá röhögtük magunkat 😀 Jó volt számolgatni, hogy hány perce nem ölt meg senkit.
több mint 15 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 455 — Invisible man
MACHETE, csupa nagybetűvel! :cool:
Számomra az év legszórakoztatóbb filmje volt, kérdés nélkül.
DS!Darksun3
Hát én komolyan nem értelek. Ekkora sz...t én már rég láttam. Egy pillanatig se tetszett.Matthew99
ezek szerint a filmet se érted. a Machete valóban egy zseniális film. persze ha komolyan veszed, nem az. kb a 70-es, 80-as évek darabolós-bosszúállós filmjeinek állít emléket és paródiát, cikizi ki őket.Szobi22
Nem vettem komolyan, de így visszagondolva elcsesztem másfél órát az életemből.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 783 — Sworn to the Black
MACHETE, csupa nagybetűvel! :cool:
Számomra az év legszórakoztatóbb filmje volt, kérdés nélkül.
DS!Darksun3
Hát én komolyan nem értelek. Ekkora sz...t én már rég láttam. Egy pillanatig se tetszett.Matthew99
a Machete valóban egy zseniális film. persze ha komolyan veszed, nem az. kb a 70-es, 80-as évek darabolós-bosszúállós filmjeinek állít emléket és paródiát, cikizi ki őket.Szobi22
Persze, komolyan még véletlenül sem. De én a cikizést se érzem, én inkább tisztelgésnek mondanám.

Mondani sem kell, nekem is nagyon bejött, Terjo ezer éve az egyik kedvencem, de a jó öreg Seagal is nagyon kemény benne. 😀
több mint 15 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
MACHETE, csupa nagybetűvel! :cool:
Számomra az év legszórakoztatóbb filmje volt, kérdés nélkül.
DS!Darksun3
Hát én komolyan nem értelek. Ekkora sz...t én már rég láttam. Egy pillanatig se tetszett.Matthew99
ezek szerint a filmet se érted. a Machete valóban egy zseniális film. persze ha komolyan veszed, nem az. kb a 70-es, 80-as évek darabolós-bosszúállós filmjeinek állít emléket és paródiát, cikizi ki őket.

több mint 15 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 455 — Invisible man
MACHETE, csupa nagybetűvel! :cool:
Számomra az év legszórakoztatóbb filmje volt, kérdés nélkül.
DS!Darksun3
Hát én komolyan nem értelek. Ekkora sz...t én már rég láttam. Egy pillanatig se tetszett.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 48 719 — Whoops, looks like something went wrong.
human centipede? nézhető? a fűrészeket szeretem.rihu
fos

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
human centipede? nézhető? a fűrészeket szeretem.
több mint 15 éve
Darksun3 1 254 — Yankees fan
MACHETE, csupa nagybetűvel! :cool:
Számomra az év legszórakoztatóbb filmje volt, kérdés nélkül.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 15 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 329 — Eagles fan
RIP Leslie Nielsen 😕 Drebin hadnagy miatt -is- helye van a filmtörténelemben!iktriad
Sziki-szökevény, Airplane... nyugodjék békében 😕JJ Tiller
Épp írni akartam, hogy az Airplane-ben volt az egyik legjobb.

RIPEscalade
RIP
Én is szerettem.Nálam a Csupasz pisztolyok jöttek be nagyon..persze Airplane is hatalmas volt.Nagyon különleges ügyosztály(Police Squad) című sorozatot ismeri vki?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Basszus, ez nagyon beteg... Kusturica sírva fakadt szerintem... Megijedtek a szerb horrortól a britekapeszos
A világ beteg. Ez csak egy film a valóság egy szeletéről.Dzsokijuing
Nagyon remélem, hogy ez csak egy kis szelete a valóságnak....
több mint 15 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 10 901 — Saturday Night Lights
Basszus, ez nagyon beteg... Kusturica sírva fakadt szerintem... Megijedtek a szerb horrortól a britekapeszos
A világ beteg. Ez csak egy film a valóság egy szeletéről.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 15 éve
Darksun3 1 254 — Yankees fan
Mindketten nyugodjanak békében. 😕
Igor: a baseballos jelenet nálam is mindent visz.
"... strike"
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 15 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Irvin Kershner is meghalt. 😕 RIP


több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
még csak most látom
RIP Leslie Nielsen 😕

több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Basszus, ez nagyon beteg... Kusturica sírva fakadt szerintem... Megijedtek a szerb horrortól a britek
több mint 15 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerk. gabtsi , a social network kb 90%ban fiktív story.... ettől függetlenül sztem is jó film.

peach
ellentétes infokat olvastam. az tuti h zuckerberg nem vett részt a forgatókönyv írásban, illetve a film jó része Severin elmeséléséből perirataiból készült. szal a 90% sztem magas szám, de ettől függetlenül érdekes story.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 754 — All those moments will be lost in time, like tears in rain.
RIP Enrico Palazzo 😕 az en abszolut kedvencem:
- http://www.youtube.com/watch?v=x-S-eeInJVk

es minden idok egyik legjobb egysorosa
- http://www.youtube.com/watch?v=0A5t5_O8hdA

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 15 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 696 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Istenem. Az egyik kedvenc színészem volt! :'-( :'-( :'-( :'-(
Nyugodjék békében! Nem felejtünk! :'-(

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 15 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
MNF Promo
http://www.youtube.com/watch?v=dTHsNVXXlus

Nyugodjék békében 😕
több mint 15 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az egyik kiváló nyitójelenet, egy klasszikus film paródiájával és némi focis beütéssel a háttérben: http://www.youtube.com/watch?v=QLVXgs5BS-M&feature=player_embedded

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 15 éve
StormST Denver Broncos 12 972 — SB 50 Champion @ Grund
RIP Leslie!! 😕 😕 😕

Eszméletlen jó volt, nálam minden idők egyik legjobb komikus színésze!

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 15 éve
Stez SMU Mustangs 48 719 — Whoops, looks like something went wrong.
RIP Leslie Nielsen 😕 Drebin hadnagy miatt -is- helye van a filmtörténelemben!iktriad
RIP. 😕
Bírtam a filmjeit.

több mint 15 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
RIP Leslie Nielsen 😕 Drebin hadnagy miatt -is- helye van a filmtörténelemben!iktriad
Sziki-szökevény, Airplane... nyugodjék békében 😕JJ Tiller
Épp írni akartam, hogy az Airplane-ben volt az egyik legjobb.

RIP

több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 078 — no es importante
RIP Leslie Nielsen 😕 Drebin hadnagy miatt -is- helye van a filmtörténelemben!iktriad
Sziki-szökevény, Airplane... nyugodjék békében 😕


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal