Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Eső + lomtalanítás + baleset a Rákóczi hídon

Szerintetek mi megy most a 11-ben közlekedés alatt?
r.baggio
Höhh.
Asszonynak szög ment a gumijába, vittem neki másikat tegnap. Élmény hogy az erőműnél az egész Budafoki szét van kúrva... Hazafelé meg külön jó volt, hogy a híd közepén a külső sávban elakadásjelzővel ácsorgott egy Audi, élvezetes volt az araszolás 😊
warr_b
öcsém tegnap nyelt be egy defektet mielőtt jöttünk haza szegedre pestről
fasza volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eső + lomtalanítás + baleset a Rákóczi hídon

Szerintetek mi megy most a 11-ben közlekedés alatt?
r.baggio
Höhh.
Asszonynak szög ment a gumijába, vittem neki másikat tegnap. Élmény hogy az erőműnél az egész Budafoki szét van kúrva... Hazafelé meg külön jó volt, hogy a híd közepén a külső sávban elakadásjelzővel ácsorgott egy Audi, élvezetes volt az araszolás 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett


hánynom kell hogy ez a szint

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Eső + lomtalanítás + baleset a Rákóczi hídon

Szerintetek mi megy most a 11-ben közlekedés alatt?
r.baggio
radio 1?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Eső + lomtalanítás + baleset a Rákóczi hídon

Szerintetek mi megy most a 11-ben közlekedés alatt?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Megvan a csávó
 www.facebook.com/tibor.lukacs.92
Zseniális 😂😂😂
jobbágy#JC6
igazi konteós agyhalott.
nagyon szomorú az egész.
braxa88
A párja ugyanez. Ezek hogy találnak egymásra amúgy? 😀

Nagyon remélem hogy nem lesz gyerekük, nekem ilyenkor ilyen embereknél mindig ez rémiszt meg a legjobban, hogy előfordulhat hogy ezek nevelnek fel egy gyereket.
esanders10
a facebookon egy babával vannak a képek róluk



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 310
A párja ugyanez. Ezek hogy találnak egymásra amúgy? 😀
esanders10
Van bennük csip, ami jelez.
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Megvan a csávó
 www.facebook.com/tibor.lukacs.92
Zseniális 😂😂😂
jobbágy#JC6
igazi konteós agyhalott.
nagyon szomorú az egész.
braxa88
A párja ugyanez. Ezek hogy találnak egymásra amúgy? 😀

Nagyon remélem hogy nem lesz gyerekük, nekem ilyenkor ilyen embereknél mindig ez rémiszt meg a legjobban, hogy előfordulhat hogy ezek nevelnek fel egy gyereket.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Megvan a csávó
 www.facebook.com/tibor.lukacs.92
Zseniális 😂😂😂
jobbágy#JC6
igazi konteós agyhalott.
nagyon szomorú az egész.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
Megvan a csávó
 www.facebook.com/tibor.lukacs.92
Zseniális 😂😂😂
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
 telex.hu/zacc/2022/09/28/kozuti-ellenorzes-igazolas-akadalyozas-rendorseg

1: mindig ledöbbenek, mennyi hülye van köztünk.
2: újra és újra szembesülni azzal, hogy a magyar rendőrnek ennyi a jogköre nagyon bosszantó. Egyszer egy ilyen hülye agyonlövi majd az éppen könyörgő kéket.
Szokol
Engem azért érdekelne, hogy tényleg ennyire agymosott barom hogy ezeket az UCC s faszságokat tényleg elhiszi, vagy csak ennyire jól esik neki kötözködni...
Mondjuk amennyire nem hiszi hogy létezik Magyarország, ahhoz képest a nem létező ország TAJ kártyájával, csak elment az eset után a kórházba 😂


több mint 2 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
 telex.hu/zacc/2022/09/28/kozuti-ellenorzes-igazolas-akadalyozas-rendorseg

1: mindig ledöbbenek, mennyi hülye van köztünk.
2: újra és újra szembesülni azzal, hogy a magyar rendőrnek ennyi a jogköre nagyon bosszantó. Egyszer egy ilyen hülye agyonlövi majd az éppen könyörgő kéket.
Szokol
Ennél az embertípusnál csak azt nem szoktam érteni, hogy mennyi idejük van mindig 😀

Amennyi ezzel az egész cirkuszolással elment, az alatt 5x is végeznek a procedúrával.
esanders10
Ránéztem a youtube videó leírására, meg magára a csatornára.
Szerintem ez a faszi addig autózott a rendőrök előtt amíg nem igazoltatták.
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 511
 telex.hu/zacc/2022/09/28/kozuti-ellenorzes-igazolas-akadalyozas-rendorseg

1: mindig ledöbbenek, mennyi hülye van köztünk.
2: újra és újra szembesülni azzal, hogy a magyar rendőrnek ennyi a jogköre nagyon bosszantó. Egyszer egy ilyen hülye agyonlövi majd az éppen könyörgő kéket.
Szokol
Ennél az embertípusnál csak azt nem szoktam érteni, hogy mennyi idejük van mindig 😀

Amennyi ezzel az egész cirkuszolással elment, az alatt 5x is végeznek a procedúrával.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
 telex.hu/zacc/2022/09/28/kozuti-ellenorzes-igazolas-akadalyozas-rendorseg

1: mindig ledöbbenek, mennyi hülye van köztünk.
2: újra és újra szembesülni azzal, hogy a magyar rendőrnek ennyi a jogköre nagyon bosszantó. Egyszer egy ilyen hülye agyonlövi majd az éppen könyörgő kéket.
Szokol
Olvasd el a leírást. Na ember, azzal gyilkolni lehet.
Az összes agysejtet.

“Felszólítom hogy igazolja magát!”
“Különben mi lesz, Zoli?”
“Testi kényszert alkalmazok”
“Én meg önvédelmet”
Jó. Kattan a bilincs.. Ááááá bammeg eltöröd a csuklóm Zoli, mit csinááálsssszz áááá elvágod a kezem, ááá, ERŐSZAK!!! Üvölt a nőstényördög….
Ááá…. Fogd meg a kamerát…. Ááááá

Sírok bazzeg 😆😆😆😆😆😆

Szerkesztette: - JC6
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
 telex.hu/zacc/2022/09/28/kozuti-ellenorzes-igazolas-akadalyozas-rendorseg

1: mindig ledöbbenek, mennyi hülye van köztünk.
2: újra és újra szembesülni azzal, hogy a magyar rendőrnek ennyi a jogköre nagyon bosszantó. Egyszer egy ilyen hülye agyonlövi majd az éppen könyörgő kéket.
Szokol
"Jól van Ember, kicsit elkísérem a fehér köpenyes Emberek közé, akik a cégügyeinket intézik. Úgy néznek ki, mint az ápolók, de ők is csak Emberek. Vízzel főznek ők is, levegőt is veszítenek (néha elszívnak egy slukkot mások elől).

Kap gyógyszerellátást, New York tájképet, lesznek ott pályatársai, lesznek hasonló gondolatokkal bíró másik Emberek és talál nálam jobb vitapartnert is. Kosz és kvártély is lesz, ha nem alagsori szobát kap, láthatja a napfényt is. A villanyra sem lesz gondja.

Azonban a hivatalosan becsomagolt beszállókártyáit szíveskedjen magával hozni, mert a chippeléshez szükségesek. Tudom hogy a csomagolás indokolt a mágnesesség ellen, ezért csomagoljuk be mi is a paprikasprayt.

Nézze, ez a piros tégely az, a közepén megláthatja a Sátán arcát, ha jól koncentrál...

A fájdalom nem létezik, Ön Erős, Pista! Kérem ne sírjon, nem Emberhez méltó!

Kapaszkodjon nyugodtan ebbe a gumibotba, bátran használom az Ön üdvösségére!

Igen, ismerem az Omnibusz Man-t, jó barátom - sokat sakkozunk vele.

Persze Pista, van panaszládánk, ott is van a második sarkon, az az a narancssárga kis henger. Nem tudja elolvasni....hát persze, érthető ebben az izgalmi állapotban.
Sebaj...
Fénysebességgel, nagy hőfokon dolgozzuk fel az Ön(ös) panaszát!

Nem lesz baj, jó kezekben van már, eljött Önért az Injekciós Ember!

Köszönjük személyazonosságának megállapítását, további kellemes végbéltükrözést kívánunk Embertársainknak!"

Szúszáááá (elnézést: túl gyakran vagyok panaszfórum)

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 330 — Cowboys fan
A kurvaélet az igazságtalan.

Épp ebédelni indultam az irodából mikor összefutottam a munkatársam feleségével - annyi idős a hölgy, mint én - kérdezem, hogy van Tomi (a férje)? A háttérsztori annyi, hogy 3 hete hintázott az irodai forgószékével és elesett, nem voltam ott, de a munkatársai azt mondták, hogy nem volt egy hatalmas esés, a kezével tompított. Volt mentő, bevitték jött a hír, hogy csigolyarepedés, szóval táppénz, de szerencsére 'csak' ennyi. Küldtünk is neki ajándékkosarat, jobbulást, miegyéb.

Ezért is furcsállottam, hogy mit keres a felesége itt, letörve, összeesetten. Mondja, hogy személyes tárgyakért jött, minek? Néhány vizsgálat után kiderült, hogy a 44 éves férjének végstádiumú csontrákja van, a kezelőorvosa olyan 12-20 hétre becsülte az életkilátásait, egy 5 meg egy 7 éves lánnyal otthon.

Tünetei nem voltak, múlt évben squashozás közben eltörte a csuklóját, de senki nem tulajdonított neki nagy jelentőséget, most meg egy irodaszék és minden megváltozott.

Hát nem volt étvágyam ezután.
VanillaSky
most ezt nem fogom lájkolni.

a néhai kollégának, akit a múlt héten temettünk (42 volt, csak pár hónappal idősebb nálam), eleinte sérvként diagnosztizálták a - mint később kiderült - rosszindulatú daganatát. a sokadik orvos jött rá, hogy valami nem oké, de addigra már tele volt áttéttel.
egyébként iszonyat sportos volt, csak a diagnózis után többet mozgott, mint én az elmúlt tizenöt évben (jó, ez amúgy az én részemről gáz).
a jósolt pár hónapból végül majdnem három év lett, de csoda sajnos nem történt. amíg nekünk az volt a legnagyobb bajunk, hogy kicsit megáztunk az újbudai sportágválasztón, addig az ő családjának ugyanaznap lényegében újra kellett terveznie az életét. ő egy nyolc éves kisfiút hagyott maga után.

ő volt az első személyes ismerős, aki az én korosztályomból elment - lehet, szerencsés voltam eddig, de ez erősen rádöbbentett, hogy senki sem halhatatlan, közte én sem.
slowmotion
Egyik gimnáziumi osztálytársam 34 évesen halt meg agydaganatban...
nagylaza, főpohárnok
ezért (is) írtam, hogy szerencsés voltam ilyen szempontból eddig
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Engem is érdekel miért került le a "Magyar Köztársaság" felirat a készpénzeinkről és került rá helyette a "Magyarország"
gyeek
"Az Alaptörvény 2012. január 1-jei hatályba lépésétől az ország hivatalos megnevezése Magyarország. A köztársaság 1989. október 23-ai kikiáltását követően a hivatalos megnevezés a Magyar Köztársaság volt, ezt módosította az új alaptörvény, mely a korábbi alkotmány helyett biztosít alapjogokat az új államforma számára."
(Wikipedia)
Őszentsége Sobri Jóska
Jah, köszi, tleg: a gránitszilárdságú
zemanla
Szegény fakabát nem fórumozik... 😕

😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Engem is érdekel miért került le a "Magyar Köztársaság" felirat a készpénzeinkről és került rá helyette a "Magyarország"
gyeek
"Az Alaptörvény 2012. január 1-jei hatályba lépésétől az ország hivatalos megnevezése Magyarország. A köztársaság 1989. október 23-ai kikiáltását követően a hivatalos megnevezés a Magyar Köztársaság volt, ezt módosította az új alaptörvény, mely a korábbi alkotmány helyett biztosít alapjogokat az új államforma számára."
(Wikipedia)
Őszentsége Sobri Jóska
Jah, köszi, tleg: a gránitszilárdságú




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Engem is érdekel miért került le a "Magyar Köztársaság" felirat a készpénzeinkről és került rá helyette a "Magyarország"
gyeek
"Az Alaptörvény 2012. január 1-jei hatályba lépésétől az ország hivatalos megnevezése Magyarország. A köztársaság 1989. október 23-ai kikiáltását követően a hivatalos megnevezés a Magyar Köztársaság volt, ezt módosította az új alaptörvény, mely a korábbi alkotmány helyett biztosít alapjogokat az új államforma számára."
(Wikipedia)

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
 telex.hu/zacc/2022/09/28/kozuti-ellenorzes-igazolas-akadalyozas-rendorseg

1: mindig ledöbbenek, mennyi hülye van köztünk.
2: újra és újra szembesülni azzal, hogy a magyar rendőrnek ennyi a jogköre nagyon bosszantó. Egyszer egy ilyen hülye agyonlövi majd az éppen könyörgő kéket.
Szokol
A p.a.r.a.s.z.t. találkozása a konteóval. Engem is érdekel miért került le a "Magyar Köztársaság" felirat a készpénzeinkről és került rá helyette a "Magyarország", de azért ekkora hűhót csapni egy mezei ellenőrzés miatt... 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
 telex.hu/zacc/2022/09/28/kozuti-ellenorzes-igazolas-akadalyozas-rendorseg

1: mindig ledöbbenek, mennyi hülye van köztünk.
2: újra és újra szembesülni azzal, hogy a magyar rendőrnek ennyi a jogköre nagyon bosszantó. Egyszer egy ilyen hülye agyonlövi majd az éppen könyörgő kéket.
Szokol
Anerikában a második kérdezés után rábasznák a motorháztetőre, hogy koppan a feje, és azonnal bilincs. Aztán majd a rács mögül okoskodhat.
warr_b
ha fekete, ha fehér simán elmegy a rendőrkocsival

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/zacc/2022/09/28/kozuti-ellenorzes-igazolas-akadalyozas-rendorseg

1: mindig ledöbbenek, mennyi hülye van köztünk.
2: újra és újra szembesülni azzal, hogy a magyar rendőrnek ennyi a jogköre nagyon bosszantó. Egyszer egy ilyen hülye agyonlövi majd az éppen könyörgő kéket.
Szokol
Anerikában a második kérdezés után rábasznák a motorháztetőre, hogy koppan a feje, és azonnal bilincs. Aztán majd a rács mögül okoskodhat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
 telex.hu/zacc/2022/09/28/kozuti-ellenorzes-igazolas-akadalyozas-rendorseg

1: mindig ledöbbenek, mennyi hülye van köztünk.
2: újra és újra szembesülni azzal, hogy a magyar rendőrnek ennyi a jogköre nagyon bosszantó. Egyszer egy ilyen hülye agyonlövi majd az éppen könyörgő kéket.
Szokol
nagyon nehéz az egyensúlyt megtalálni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
 telex.hu/zacc/2022/09/28/kozuti-ellenorzes-igazolas-akadalyozas-rendorseg

1: mindig ledöbbenek, mennyi hülye van köztünk.
2: újra és újra szembesülni azzal, hogy a magyar rendőrnek ennyi a jogköre nagyon bosszantó. Egyszer egy ilyen hülye agyonlövi majd az éppen könyörgő kéket.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A kurvaélet az igazságtalan.

Épp ebédelni indultam az irodából mikor összefutottam a munkatársam feleségével - annyi idős a hölgy, mint én - kérdezem, hogy van Tomi (a férje)? A háttérsztori annyi, hogy 3 hete hintázott az irodai forgószékével és elesett, nem voltam ott, de a munkatársai azt mondták, hogy nem volt egy hatalmas esés, a kezével tompított. Volt mentő, bevitték jött a hír, hogy csigolyarepedés, szóval táppénz, de szerencsére 'csak' ennyi. Küldtünk is neki ajándékkosarat, jobbulást, miegyéb.

Ezért is furcsállottam, hogy mit keres a felesége itt, letörve, összeesetten. Mondja, hogy személyes tárgyakért jött, minek? Néhány vizsgálat után kiderült, hogy a 44 éves férjének végstádiumú csontrákja van, a kezelőorvosa olyan 12-20 hétre becsülte az életkilátásait, egy 5 meg egy 7 éves lánnyal otthon.

Tünetei nem voltak, múlt évben squashozás közben eltörte a csuklóját, de senki nem tulajdonított neki nagy jelentőséget, most meg egy irodaszék és minden megváltozott.

Hát nem volt étvágyam ezután.
VanillaSky
most ezt nem fogom lájkolni.

a néhai kollégának, akit a múlt héten temettünk (42 volt, csak pár hónappal idősebb nálam), eleinte sérvként diagnosztizálták a - mint később kiderült - rosszindulatú daganatát. a sokadik orvos jött rá, hogy valami nem oké, de addigra már tele volt áttéttel.
egyébként iszonyat sportos volt, csak a diagnózis után többet mozgott, mint én az elmúlt tizenöt évben (jó, ez amúgy az én részemről gáz).
a jósolt pár hónapból végül majdnem három év lett, de csoda sajnos nem történt. amíg nekünk az volt a legnagyobb bajunk, hogy kicsit megáztunk az újbudai sportágválasztón, addig az ő családjának ugyanaznap lényegében újra kellett terveznie az életét. ő egy nyolc éves kisfiút hagyott maga után.

ő volt az első személyes ismerős, aki az én korosztályomból elment - lehet, szerencsés voltam eddig, de ez erősen rádöbbentett, hogy senki sem halhatatlan, közte én sem.
slowmotion
Egyik gimnáziumi osztálytársam 34 évesen halt meg agydaganatban...