Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

1 napja
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Szolnok elesett.... Hívnom kellene Noét, hogy tudjak közlekedni
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Én meg tőled 20 km-re hallgattam az égzengést és locsoltam a virágokat, hogy kapjanak egy kis vizet
kittli
Merre vagy helyileg?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Miklós

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Szolnok elesett.... Hívnom kellene Noét, hogy tudjak közlekedni
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Én meg tőled 20 km-re hallgattam az égzengést és locsoltam a virágokat, hogy kapjanak egy kis vizet
kittli
Merre vagy helyileg?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 napja
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Szolnok elesett.... Hívnom kellene Noét, hogy tudjak közlekedni
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Én meg tőled 20 km-re hallgattam az égzengést és locsoltam a virágokat, hogy kapjanak egy kis vizet

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Szolnok elesett.... Hívnom kellene Noét, hogy tudjak közlekedni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Vajon a Pride zászlósdobáló köcsög kap valamit? Egy nagy szaftos pénzbírság és neki kelljen visszapakolni a zászlókat 😊
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
szerencsére a migatyánk és a 64 IQ vármegye már jelentkezett, hogy szívesen kifizetik a büntetést


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 napja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rohadt hőség, ma egy idős nő simán összeesett előttem az utcán, megszédült.
Ketten összenyaláboltuk, leültettük, aztán jött érte a férje.
Megúszta egy szemüvegtöréssel és karzúzódással, de remélem, bemegy teljes kivizsgálásra, bármi (is) lehet.
Dzsokijuing
És ez még semmi sajnos, manapság már az említésre sem méltó kategória.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Rohadt hőség, ma egy idős nő simán összeesett előttem az utcán, megszédült.
Ketten összenyaláboltuk, leültettük, aztán jött érte a férje.
Megúszta egy szemüvegtöréssel és karzúzódással, de remélem, bemegy teljes kivizsgálásra, bármi (is) lehet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Vajon a Pride zászlósdobáló köcsög kap valamit? Egy nagy szaftos pénzbírság és neki kelljen visszapakolni a zászlókat 😊
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ne finomkodj, buzizd le! 😃
2 napja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Vajon a Pride zászlósdobáló köcsög kap valamit? Egy nagy szaftos pénzbírság és neki kelljen visszapakolni a zászlókat 😊
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Egy hét beginázva a Kék Osztrigában? 😊

2 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Tehát mindaz igazából csak akarat kérdése jogalkotói részről, hogy a jsz lekövesse a józan észt, akkor már csak azt nem értem, hogy miért is nincs ezen a téren az égvilágon semmi változás. A rollerek legalább már terítéken vannak, de az én konteóm a gyorshajtásokkal kapcsolatban az, hogy mivel elképesztő komoly bevételi forrása ez az államnak (éves szinten 10+ milliárd forint), senkinek sem igazi célja az elrettentés.
r.baggio
viszont a baleseteknél a szolgálatok kiszállása meg többszöröse annak, amit bírságként be lehetne vasalni az elkövetőkön. és ha úgy vesszük, a helyzet meg nem oldásának fenntartása a közlekedés többi résztvevőjének szükségtelen veszélyeztetése, vagyis a jogalkotó folytatólagos mulasztást követ el.
2 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Vajon a Pride zászlósdobáló köcsög kap valamit? Egy nagy szaftos pénzbírság és neki kelljen visszapakolni a zászlókat 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 napja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Tehát mindaz igazából csak akarat kérdése jogalkotói részről, hogy a jsz lekövesse a józan észt, akkor már csak azt nem értem, hogy miért is nincs ezen a téren az égvilágon semmi változás. A rollerek legalább már terítéken vannak, de az én konteóm a gyorshajtásokkal kapcsolatban az, hogy mivel elképesztő komoly bevételi forrása ez az államnak (éves szinten 10+ milliárd forint), senkinek sem igazi célja az elrettentés.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Ezt írtam előtte, h ügyészként sem tudsz rajta fordítani, nekem nem sikerült.
Volt talán 4-5 ilyen vádunk, mindig felmentették az előzésben lévő gyorshajtót, hiába repesztett pl 30-as táblánál 130-cal.
Pl azt is megpróbáltuk, h ilyen mértékű sebességtúllépés ne gondatlansàg legyen, hanem közúti veszélyeztetés, nulla eredménnyel ment.
Willie Parker
Az egész kérdésfelvetésem erre irányult, hogy miért van ez így és kik érte a felelősök?
r.baggio
A bíróságok.
Meg a jogalkotók.
Bele kellene tenni a jsz-ba, h a balra kanyarodó mentesül a felelősség alól, ha az előzèsben lévő megtévesztő sebességgel hajtja végre a műveletet.
A megtévesztő sebesség pedig lehetne százalékos, mint az osztrákoknál, pl lakott területen a megengedettet 60%-kal, azon kívül 40%-kal túllépi.
2 napja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Ezt írtam előtte, h ügyészként sem tudsz rajta fordítani, nekem nem sikerült.
Volt talán 4-5 ilyen vádunk, mindig felmentették az előzésben lévő gyorshajtót, hiába repesztett pl 30-as táblánál 130-cal.
Pl azt is megpróbáltuk, h ilyen mértékű sebességtúllépés ne gondatlansàg legyen, hanem közúti veszélyeztetés, nulla eredménnyel ment.
Willie Parker
Az egész kérdésfelvetésem erre irányult, hogy miért van ez így és kik érte a felelősök?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Akkor a gyakorlat szar.
Cowboykarcsi90
Figyelmen kívül hagyja az eseményt döntően befolyásoló tényezőt.
szaba
Azért az jó érzés, hogy minden kanyarodásnál vagy sávváltásnál nekem számítanom kell egy alacsonyan szálló sporttársra, aki versenypályának tekinti a közutat. Egyszer egy motorost röptettem majdnem így meg. Hosszú egyenes szakasz belenézek a tükörbe, semmi. Index ki, tükörbe belenéz és már mellettem volt. Újabb 3 másodperc és már alig láttam. Ezzel mit kezdjen a halandó?
Matthew99
Folyamatosan a tükröt kellene nézned kb.

Én elég gyakran nézek tükörbe akkor is, amikor semmi előzési szándékom nincs, mert egyszerűen szeretem pontosan látni a mögöttem jövőket. De mostanában egyre gyakrabban lepődök meg, hogy akit az előbb még csak nem is láttam, az már a seggemben van, legyen szó német "prémium" autóról, divat SUV-ról vagy motorról.

Gyakorlatilag az egyetlen megoldás tényleg az lenne, ha folyamatosan a tükörbe néznél.
Ami valljuk meg, nem életszerű.

Rengeteg száguldozó fasz van. Megjegyzem rengeteg töketlenkedő, 70-nel szütymörgő is. De azért még mindig az előbbi a veszélyesebb.
Mikey
Minden kocsiba kötelezően szereltetnék sàvfigyelő tükörszenzort.
Nekem mentette meg a helyzetet (lehet, h az életemet), amikor egy motoros a mögöttem haladó kamionsort előzte kb 240-nel, előttem pedig szöttyögött egy nyanya 90 helyett 50-nel, mert azt hitte, h lakott területen van. Satufék mindenkinek, pedig majdnem előzni kezdtem, de bejelzett a szenzor. Persze thanks to the cargo driver, mert ő is vészfékezett és még nem is jött belém hátulról, meg a kamionosok sem koccantak. Sztem 10 centiken múlott, a motoros meg vígan továbbhajtott.
3 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Az valahogy kimaradt, hogy a mami után szabályosan közlekedő 2 autó képes volt érzékelni a mami lassítását, lefordulási szándékát.
Azt sem tudjuk, a két "versenyző" jelezte-e az előzést?
Ekkora sebesség különbségnél az is benne van, hogy mami tükörbe nézett, minden ok, kiteszi az irányjelzőt, lassít, stb.. és ez alatt a 2-4 mp. váltott egyáltalán sávot a 2 okos.
Basszus 200-al 1mp alatt 50-60 m simán megvan.
kittli
Ha megvádolták mamit, akkor kiszámolták, h mennyit haladt a két előzésben lévő a bal sávban.
Ezesetben sokat és azt látnia kellett.
Annyi azért szerencse, h nem a Suzukisok haltak meg.
Willie Parker
én csak azt remélem, hogy a nyomozóhatóság tényleg számba vette a láthatósági viszonyokat, mert az Audi színe közelít az aszfaltéhoz, a környezethez alkalmazkodó világítás meg alapfelszereltség, szóval még az sincs, hogy induláskor a sofőr bekapcsolja a tompítottat, hanem az egy adott pillanatban vagy világít, vagy nem a rendszer hangulata szerint.

továbbá remélem, a nyomozóhatóság tüzetesen végiggondolta azt, hogy vajon az ütköző jármű sebessége nem volt-e megtévesztő, és a terhelt nem gondolhatta-e azt, hogy még be tud kanyarodni a messzire levő előző autó előtt. akárhogy számolom, több, mint 150 km/h volt a közeledési sebesség (minimum, mert nem tudjuk, hogy az Audi fékezett-e, mielőtt ütköztek), és ez egy kanyarodós előre nézek - visszapillantóba nézek - előre nézek - kanyarodok szekvencia esetén bőven több, mint száz métert jelent.

nyilván a vádlott nem éppen egy krőzus, de én pl megfuttatnám a szakvéleményt egy másik szakértővel is, illetve pl ha én lennék egy Bp-i autósok X Dr Herpy vagy Totalcar vagy Zone (vagy mittomén mit visz most a Zách Dani), akkor megfinanszíroznám magam a szakértőt, vagy közösségi finanszírozást indítanék rá.

mert pont a Kassák utcai csattanás után, meg amikor a színészcsajba ment bele valami agyhalott, akkor hangsúlyozta a Dr Herpy, hogy a megtévesztő sebesség, amikor a megengedett több, mint kétzseresével mennek, annak minden esetben be kellene vonzania az elsődleges felelősséget. és ezzel nem tudok nem kurvára egyetérteni.
slowmotion
Persze, számolják.

A mami tudja, h balra fog kanyarodni, vagyis VÉGIG a tükröt kell, h figyelje.
Itt nem figyelte.
Willie Parker
A mamit halálos közúti baleset gondatlan okozásának vétségével vádolják. Ez idáig oké, hibázott.
De a szintén szabálytalanságot elkövetett audist csak gyorshajtásért veszik elő? Vagy még azért sem?
Én itt érzem és gyanítom nem egyedül az aránytalanságot.
kittli
Az elsődleges ok, h bekanyarodott.
Ha nem kanyarodik, nem ütköznek, ha 20-szal, ha 100-zal, ha 200-zal előzik.
Ez a gyakorlat, egyszerűbben nem tudom leírni.
Willie Parker
Akkor a gyakorlat szar.
Cowboykarcsi90
Ezt írtam előtte, h ügyészként sem tudsz rajta fordítani, nekem nem sikerült.
Volt talán 4-5 ilyen vádunk, mindig felmentették az előzésben lévő gyorshajtót, hiába repesztett pl 30-as táblánál 130-cal.
Pl azt is megpróbáltuk, h ilyen mértékű sebességtúllépés ne gondatlansàg legyen, hanem közúti veszélyeztetés, nulla eredménnyel ment.
3 napja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487
Na éccaka a tapolcain, tótvazsonynál összesen 2 ótó, telibe frontális

Mikó vót a gyerekbanzáj épp ment a Túrongri, mondom ha kijönnek a Gella körökből hótzicher lesz bukás - lett is. Baszki pedig bicikli, de annyira fos az út széle, hogy 20 centis padka az aszfalt vége. De rutinból azé simán mennek 150 körül ès nem kell hüjének lenned - az előtted lévőnek lecsúszik a kereke mikor visszahozza már defektje van, micsinálsz? 150neee, a faszomat csinász? Még megszorozhatod a vadakkal mégiscsak bakony

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
3 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Akkor a gyakorlat szar.
Cowboykarcsi90
Figyelmen kívül hagyja az eseményt döntően befolyásoló tényezőt.
szaba
Azért az jó érzés, hogy minden kanyarodásnál vagy sávváltásnál nekem számítanom kell egy alacsonyan szálló sporttársra, aki versenypályának tekinti a közutat. Egyszer egy motorost röptettem majdnem így meg. Hosszú egyenes szakasz belenézek a tükörbe, semmi. Index ki, tükörbe belenéz és már mellettem volt. Újabb 3 másodperc és már alig láttam. Ezzel mit kezdjen a halandó?
Matthew99
Folyamatosan a tükröt kellene nézned kb.

Én elég gyakran nézek tükörbe akkor is, amikor semmi előzési szándékom nincs, mert egyszerűen szeretem pontosan látni a mögöttem jövőket. De mostanában egyre gyakrabban lepődök meg, hogy akit az előbb még csak nem is láttam, az már a seggemben van, legyen szó német "prémium" autóról, divat SUV-ról vagy motorról.

Gyakorlatilag az egyetlen megoldás tényleg az lenne, ha folyamatosan a tükörbe néznél.
Ami valljuk meg, nem életszerű.

Rengeteg száguldozó fasz van. Megjegyzem rengeteg töketlenkedő, 70-nel szütymörgő is. De azért még mindig az előbbi a veszélyesebb.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
3 napja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Akkor a gyakorlat szar.
Cowboykarcsi90
Figyelmen kívül hagyja az eseményt döntően befolyásoló tényezőt.
szaba
Azért az jó érzés, hogy minden kanyarodásnál vagy sávváltásnál nekem számítanom kell egy alacsonyan szálló sporttársra, aki versenypályának tekinti a közutat. Egyszer egy motorost röptettem majdnem így meg. Hosszú egyenes szakasz belenézek a tükörbe, semmi. Index ki, tükörbe belenéz és már mellettem volt. Újabb 3 másodperc és már alig láttam. Ezzel mit kezdjen a halandó?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
3 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Akkor a gyakorlat szar.
Cowboykarcsi90
Figyelmen kívül hagyja az eseményt döntően befolyásoló tényezőt.
3 napja
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
Az valahogy kimaradt, hogy a mami után szabályosan közlekedő 2 autó képes volt érzékelni a mami lassítását, lefordulási szándékát.
Azt sem tudjuk, a két "versenyző" jelezte-e az előzést?
Ekkora sebesség különbségnél az is benne van, hogy mami tükörbe nézett, minden ok, kiteszi az irányjelzőt, lassít, stb.. és ez alatt a 2-4 mp. váltott egyáltalán sávot a 2 okos.
Basszus 200-al 1mp alatt 50-60 m simán megvan.
kittli
Ha megvádolták mamit, akkor kiszámolták, h mennyit haladt a két előzésben lévő a bal sávban.
Ezesetben sokat és azt látnia kellett.
Annyi azért szerencse, h nem a Suzukisok haltak meg.
Willie Parker
én csak azt remélem, hogy a nyomozóhatóság tényleg számba vette a láthatósági viszonyokat, mert az Audi színe közelít az aszfaltéhoz, a környezethez alkalmazkodó világítás meg alapfelszereltség, szóval még az sincs, hogy induláskor a sofőr bekapcsolja a tompítottat, hanem az egy adott pillanatban vagy világít, vagy nem a rendszer hangulata szerint.

továbbá remélem, a nyomozóhatóság tüzetesen végiggondolta azt, hogy vajon az ütköző jármű sebessége nem volt-e megtévesztő, és a terhelt nem gondolhatta-e azt, hogy még be tud kanyarodni a messzire levő előző autó előtt. akárhogy számolom, több, mint 150 km/h volt a közeledési sebesség (minimum, mert nem tudjuk, hogy az Audi fékezett-e, mielőtt ütköztek), és ez egy kanyarodós előre nézek - visszapillantóba nézek - előre nézek - kanyarodok szekvencia esetén bőven több, mint száz métert jelent.

nyilván a vádlott nem éppen egy krőzus, de én pl megfuttatnám a szakvéleményt egy másik szakértővel is, illetve pl ha én lennék egy Bp-i autósok X Dr Herpy vagy Totalcar vagy Zone (vagy mittomén mit visz most a Zách Dani), akkor megfinanszíroznám magam a szakértőt, vagy közösségi finanszírozást indítanék rá.

mert pont a Kassák utcai csattanás után, meg amikor a színészcsajba ment bele valami agyhalott, akkor hangsúlyozta a Dr Herpy, hogy a megtévesztő sebesség, amikor a megengedett több, mint kétzseresével mennek, annak minden esetben be kellene vonzania az elsődleges felelősséget. és ezzel nem tudok nem kurvára egyetérteni.
slowmotion
Persze, számolják.

A mami tudja, h balra fog kanyarodni, vagyis VÉGIG a tükröt kell, h figyelje.
Itt nem figyelte.
Willie Parker
A mamit halálos közúti baleset gondatlan okozásának vétségével vádolják. Ez idáig oké, hibázott.
De a szintén szabálytalanságot elkövetett audist csak gyorshajtásért veszik elő? Vagy még azért sem?
Én itt érzem és gyanítom nem egyedül az aránytalanságot.
kittli
Az elsődleges ok, h bekanyarodott.
Ha nem kanyarodik, nem ütköznek, ha 20-szal, ha 100-zal, ha 200-zal előzik.
Ez a gyakorlat, egyszerűbben nem tudom leírni.
Willie Parker
Akkor a gyakorlat szar.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
3 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Az valahogy kimaradt, hogy a mami után szabályosan közlekedő 2 autó képes volt érzékelni a mami lassítását, lefordulási szándékát.
Azt sem tudjuk, a két "versenyző" jelezte-e az előzést?
Ekkora sebesség különbségnél az is benne van, hogy mami tükörbe nézett, minden ok, kiteszi az irányjelzőt, lassít, stb.. és ez alatt a 2-4 mp. váltott egyáltalán sávot a 2 okos.
Basszus 200-al 1mp alatt 50-60 m simán megvan.
kittli
Ha megvádolták mamit, akkor kiszámolták, h mennyit haladt a két előzésben lévő a bal sávban.
Ezesetben sokat és azt látnia kellett.
Annyi azért szerencse, h nem a Suzukisok haltak meg.
Willie Parker
én csak azt remélem, hogy a nyomozóhatóság tényleg számba vette a láthatósági viszonyokat, mert az Audi színe közelít az aszfaltéhoz, a környezethez alkalmazkodó világítás meg alapfelszereltség, szóval még az sincs, hogy induláskor a sofőr bekapcsolja a tompítottat, hanem az egy adott pillanatban vagy világít, vagy nem a rendszer hangulata szerint.

továbbá remélem, a nyomozóhatóság tüzetesen végiggondolta azt, hogy vajon az ütköző jármű sebessége nem volt-e megtévesztő, és a terhelt nem gondolhatta-e azt, hogy még be tud kanyarodni a messzire levő előző autó előtt. akárhogy számolom, több, mint 150 km/h volt a közeledési sebesség (minimum, mert nem tudjuk, hogy az Audi fékezett-e, mielőtt ütköztek), és ez egy kanyarodós előre nézek - visszapillantóba nézek - előre nézek - kanyarodok szekvencia esetén bőven több, mint száz métert jelent.

nyilván a vádlott nem éppen egy krőzus, de én pl megfuttatnám a szakvéleményt egy másik szakértővel is, illetve pl ha én lennék egy Bp-i autósok X Dr Herpy vagy Totalcar vagy Zone (vagy mittomén mit visz most a Zách Dani), akkor megfinanszíroznám magam a szakértőt, vagy közösségi finanszírozást indítanék rá.

mert pont a Kassák utcai csattanás után, meg amikor a színészcsajba ment bele valami agyhalott, akkor hangsúlyozta a Dr Herpy, hogy a megtévesztő sebesség, amikor a megengedett több, mint kétzseresével mennek, annak minden esetben be kellene vonzania az elsődleges felelősséget. és ezzel nem tudok nem kurvára egyetérteni.
slowmotion
Persze, számolják.

A mami tudja, h balra fog kanyarodni, vagyis VÉGIG a tükröt kell, h figyelje.
Itt nem figyelte.
Willie Parker
A mamit halálos közúti baleset gondatlan okozásának vétségével vádolják. Ez idáig oké, hibázott.
De a szintén szabálytalanságot elkövetett audist csak gyorshajtásért veszik elő? Vagy még azért sem?
Én itt érzem és gyanítom nem egyedül az aránytalanságot.
kittli
Az elsődleges ok, h bekanyarodott.
Ha nem kanyarodik, nem ütköznek, ha 20-szal, ha 100-zal, ha 200-zal előzik.
Ez a gyakorlat, egyszerűbben nem tudom leírni.
3 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Az valahogy kimaradt, hogy a mami után szabályosan közlekedő 2 autó képes volt érzékelni a mami lassítását, lefordulási szándékát.
Azt sem tudjuk, a két "versenyző" jelezte-e az előzést?
Ekkora sebesség különbségnél az is benne van, hogy mami tükörbe nézett, minden ok, kiteszi az irányjelzőt, lassít, stb.. és ez alatt a 2-4 mp. váltott egyáltalán sávot a 2 okos.
Basszus 200-al 1mp alatt 50-60 m simán megvan.
kittli
Ha megvádolták mamit, akkor kiszámolták, h mennyit haladt a két előzésben lévő a bal sávban.
Ezesetben sokat és azt látnia kellett.
Annyi azért szerencse, h nem a Suzukisok haltak meg.
Willie Parker
én csak azt remélem, hogy a nyomozóhatóság tényleg számba vette a láthatósági viszonyokat, mert az Audi színe közelít az aszfaltéhoz, a környezethez alkalmazkodó világítás meg alapfelszereltség, szóval még az sincs, hogy induláskor a sofőr bekapcsolja a tompítottat, hanem az egy adott pillanatban vagy világít, vagy nem a rendszer hangulata szerint.

továbbá remélem, a nyomozóhatóság tüzetesen végiggondolta azt, hogy vajon az ütköző jármű sebessége nem volt-e megtévesztő, és a terhelt nem gondolhatta-e azt, hogy még be tud kanyarodni a messzire levő előző autó előtt. akárhogy számolom, több, mint 150 km/h volt a közeledési sebesség (minimum, mert nem tudjuk, hogy az Audi fékezett-e, mielőtt ütköztek), és ez egy kanyarodós előre nézek - visszapillantóba nézek - előre nézek - kanyarodok szekvencia esetén bőven több, mint száz métert jelent.

nyilván a vádlott nem éppen egy krőzus, de én pl megfuttatnám a szakvéleményt egy másik szakértővel is, illetve pl ha én lennék egy Bp-i autósok X Dr Herpy vagy Totalcar vagy Zone (vagy mittomén mit visz most a Zách Dani), akkor megfinanszíroznám magam a szakértőt, vagy közösségi finanszírozást indítanék rá.

mert pont a Kassák utcai csattanás után, meg amikor a színészcsajba ment bele valami agyhalott, akkor hangsúlyozta a Dr Herpy, hogy a megtévesztő sebesség, amikor a megengedett több, mint kétzseresével mennek, annak minden esetben be kellene vonzania az elsődleges felelősséget. és ezzel nem tudok nem kurvára egyetérteni.
slowmotion
A színészcsaj esete más.
Ott kereszteződésben való elsőbbség adás vs gyorshajtás volt.
Az elsőbbség adásra kötelezettet meg tudod téveszteni a sebességeddel, hiszen merőleges helyzetet kellene észlelnie.
A balra kanyarodó vs előzőnél a joggyakorlatban egy dolog számít: előbb volt-e az előzési helyzet v nem.
Én személy szerint ezzel nem értek egyet, sztem itt is vizsgàlni kellene a helyzet felismerhetőségét, de a bírósàgok nem rugalmasak.
A KRESZ t szorosan értelmezik, a balra kanyarodó van elhárítási helyzetben, neki kell akár folyamatos tükörfigyeléssel a helyzetet elkerülnie.

Balesetelemzési vs jogalkamazási gyakorlat itt elválik - ami SZTEM ROSSZ, meh ellentmond a józan észnek.
3 napja
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Az valahogy kimaradt, hogy a mami után szabályosan közlekedő 2 autó képes volt érzékelni a mami lassítását, lefordulási szándékát.
Azt sem tudjuk, a két "versenyző" jelezte-e az előzést?
Ekkora sebesség különbségnél az is benne van, hogy mami tükörbe nézett, minden ok, kiteszi az irányjelzőt, lassít, stb.. és ez alatt a 2-4 mp. váltott egyáltalán sávot a 2 okos.
Basszus 200-al 1mp alatt 50-60 m simán megvan.
kittli
Ha megvádolták mamit, akkor kiszámolták, h mennyit haladt a két előzésben lévő a bal sávban.
Ezesetben sokat és azt látnia kellett.
Annyi azért szerencse, h nem a Suzukisok haltak meg.
Willie Parker
én csak azt remélem, hogy a nyomozóhatóság tényleg számba vette a láthatósági viszonyokat, mert az Audi színe közelít az aszfaltéhoz, a környezethez alkalmazkodó világítás meg alapfelszereltség, szóval még az sincs, hogy induláskor a sofőr bekapcsolja a tompítottat, hanem az egy adott pillanatban vagy világít, vagy nem a rendszer hangulata szerint.

továbbá remélem, a nyomozóhatóság tüzetesen végiggondolta azt, hogy vajon az ütköző jármű sebessége nem volt-e megtévesztő, és a terhelt nem gondolhatta-e azt, hogy még be tud kanyarodni a messzire levő előző autó előtt. akárhogy számolom, több, mint 150 km/h volt a közeledési sebesség (minimum, mert nem tudjuk, hogy az Audi fékezett-e, mielőtt ütköztek), és ez egy kanyarodós előre nézek - visszapillantóba nézek - előre nézek - kanyarodok szekvencia esetén bőven több, mint száz métert jelent.

nyilván a vádlott nem éppen egy krőzus, de én pl megfuttatnám a szakvéleményt egy másik szakértővel is, illetve pl ha én lennék egy Bp-i autósok X Dr Herpy vagy Totalcar vagy Zone (vagy mittomén mit visz most a Zách Dani), akkor megfinanszíroznám magam a szakértőt, vagy közösségi finanszírozást indítanék rá.

mert pont a Kassák utcai csattanás után, meg amikor a színészcsajba ment bele valami agyhalott, akkor hangsúlyozta a Dr Herpy, hogy a megtévesztő sebesség, amikor a megengedett több, mint kétzseresével mennek, annak minden esetben be kellene vonzania az elsődleges felelősséget. és ezzel nem tudok nem kurvára egyetérteni.
slowmotion
Persze, számolják.

A mami tudja, h balra fog kanyarodni, vagyis VÉGIG a tükröt kell, h figyelje.
Itt nem figyelte.
Willie Parker
A mamit halálos közúti baleset gondatlan okozásának vétségével vádolják. Ez idáig oké, hibázott.
De a szintén szabálytalanságot elkövetett audist csak gyorshajtásért veszik elő? Vagy még azért sem?
Én itt érzem és gyanítom nem egyedül az aránytalanságot.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
3 napja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
Tanulság 2) Vidéki úton ne száguldozz kétszazzal, mert bármikor történhet bármi, amit ilyen sebességnél nem tudsz lereagálni, abból kell kiindulni, hogy mindenki agyhalott és az életedre tör.
Őszentsége Sobri Jóska
Te őszintén elhiszed, hogy Budapest agglomerációban ezt egy hasonló korú és helyzetű személy elhárítja? A 200 km/h körül száguldozó barmokat?
szaba
Nem, de mivel ez vidék -ahogy az agglomeráció is-, így ezt a tanulságot vontam le.
Őszentsége Sobri Jóska
az agglomeráció főútjai annyira számítanak vidéknek, mint a pesti út budapestnek. technikailag igaz, praktikusan semmi köze egyiknek sem egy nagyváros központi közlekedéséhez

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!