Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

5 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Jc6 kitartást! Kár , hogy nem vagyok pitbull válóperes ügyvéd ...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
5 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
A gyerek az első.
| Második a Ferencváros. |

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
5 napja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon szenvedek srácok..
Az elején, amikor kaptam a savat, nagyon elborultam. Nem fizettem tovább az internetet és a tévét otthon, megszűnt a szolgáltatás.. kitettem az asszonyt a family-csomagból, napokig nem tudta használni a telefonját, mert lenyúlta az Airpods-omat és odaadta anyósomnak, nem engedte el velem a gyereket Szlovákiába egy napra, ellenőrzik mikor és mit írnak nekem, folyamatosan pénzt követel, miközben fizetem a hitelt és a rezsit úgy hogy ott sem lakom, meg a lányoknak ezt azt, stb.
Borzasztóan elmérgesedett a helyzet, de a nyári szünet miatt a bíróságok is leálltak.
Közben a sok rossz miatt lelkiismeret-furdalásom lett, írtam neki egy hosszabb levelet, hogy 12 év alatt csodát - csodára halmoztunk és nézze meg hova jutottunk, ez valami kegyetlen tragédia… bár tudom, hogy falra hányt borsó..
Ma van eddig a legrosszabb napom, folyamatosan a régi, közös képeket nézem, amikor ölelt, csókolt.. és folyik a könnyem…
Ez embertelen. Még az ellenségemnek sem kívánom..
JC6 (Mr. Miele)
Pontosan azt teszi, amit leirtunk mar ezerszer. Mert teljesen kiszamithato, hiszen narcisztikus, aki baszik magasrol rad, az erzelmeidre, a kozos multra, a gyerekekre. Neki aztan taglalhatod az elmult tizenhatezer ev legcsodalatosabb dolgait is, pont telibe szarja, o most csak egy dolgot lat, hogy gyulol teged, mert szopatod, es mert miattad nincs internet, telefon, eleg penz, ez-az-amaz, bla bla.

Ilyenek a narcisztikus emberek. Azt hiszed, ez poen, de nem poen, es teljesen nyugodtan keszulj fel arra, hogy ennek resze lesz a totalis hullamzas, az, hogy havonta-kethavonta majd ha epp bal labbal kel fel, akkor hirtelen megtalal majd, es o kezdi ecsetelni a mult szep dolgait, ugy fog viselkedni, mintha egy mas ember lenne, kedves lesz, te meg ha nem vagy eleg okos, akkor szepen benyalod az egeszet, amit o pontosan tud. Kontrollalni akar, manipulalni es iranyitani, mert tudja, hogy megteheti. Szoval a te dolgod az, hogy barmennyire is faj, semmilyen aron se engedd. Es ha vegre az asztalra csapsz, akkor fogadd meg itt sokak tanacsat, hogy KERULD OT, ahogy csak tudod. Teljesen minimalizald a vele valo kommunikaciot, ami azt jelenti, hogy csak es kizarolag az ugyveden keresztul kontaktolj.

Fajni fog? Hogyne, vert fogsz pisalni, de ezt magadnak is csinalod amugy azzal, hogy a multon agyalsz, hulyited magad az egykori szep dolgokon, amivel csak melyebbre taszitod magad. Fogadd el, hogy ez nem ugy mukodik, hogy te azt mondod, hogy nem akarod, hogy fajjon. Fajni fog, szenvedni fogsz, de legyel turelmes, mert az ido mindenre gyogyir. Majd egyszer, egy szep napon, amikor egyaltalan nem is szamitasz ra, ugy fogsz felebredni, hogy eltompultak az erzelmeid a lenye iranyaba, es az agyad elkezd fokozatosan kitisztulni. Es ahogy ez megtotenik, ugy fokozatosan nyilik majd ki a gondolkodasod, amikor nem azon fogsz sirankozni, hogy jaj, mi volt, jo volt, bla bla, hanem azok jutnak majd eszedbe, hogy mi lehet. Hogy kapsz egy ujabb eselyt a boldogsagra a jovoben, massal, hogy tiszta alappal elindithatsz a jovoben egy uj kapcsolatot, uj eletet, a regibol pedig a rossz dolgokat pontosan arra kell felhasznalni, hogy az ujakban elkeruld azokat a hibakat. Tanulni kell es fejlodni.

Gondolkodj ugy, hogy minden ilyen rosszban van valami jo. Es mindig probald keresni, hogy mi az a jo. Az elejen mesterkelt lesz, de ha igenis probalod a szemelyiseged ebbe az iranyba fejleszteni (es eleg eros vagy, komolyan veszed), akkor automatikussa valik ez a gondolkodas, es a jovoben mar minden pofont fel tudsz ugy hasznalni, hogy abbol pozitivan tudj epitkezni.

Es menj el pszichologushoz, mert egeszseges es felszabadito, ha kibeszelheted a problemaid magadbol, es nem egy olyan valaszt kapsz, hogy „veled vagyok teso, kitartast, szard le”, hanem - remelhetoleg - olyan szakmai tanacsokat kapsz, amik tenyleg segitenek is atforditani a gondolkodasmodod.

Nekem ez evekbe telt, szoval nem egy konnyu dolog, de aki akarja, az kepes is ra.

Es igazabol ahogy korabban irtam, remenykedj, hogy a no talal valami mas pasit, mert ha igy lesz, kevesbe fog arra koncentralni, hogy haboruzzon veled es at akarjon lepni rajtad, beledongolve a foldbe. Szar belegondolni, de orulj, ha ez igy lesz. Mert amig nem, addig te leszel az elsoszamu celpontja, es le fogja szarni a kozos multat es dolgokat, csakis teged akar majd tonkretenni.

Es te tovabbra is vadasszal ugyvedet, ha meg van, akkor extra erosen alljal ra, hogy csak es kizarolag rajta keresztul kommunikalsz, es elvagd magad az exedtol, minden teren. Ne akarjal jezust jatszani, ne akarj erzelmileg hatni ra, ne akarjal vele „csak teljesen kulturaltan, egy ital mellett beszeljunk” sztorit sem eroltetni, es ne akard a gyerekeken keresztul sem befolyasolni a dolgokat. Te maradj meg korrektnek, ne fikazd a gyerekek elott, probalj meg fuggetlen maradni, nem is beszelni az anyjukrol. Az, hogy o alattomos modon probal a gyerekeken keresztul manipulalni, meg oket is hulyiti, undorito dolog, de te ne vegyel reszt ebben a jatekban, mert ezek mind-mind rajtuk es az o lelki vilagukon fog csattanni. Te torekedj arra, hogy oket teljesen kihagyd a haborubol, legyel jo apa es pont.

De helyetted mi nem tudjuk megvivni ezeket a benned zajlo dolgokat, ez nagyon nehez lesz, de rad var. Minel elobb elindulsz ezen az uton, annal hamarabb latod majd a veget.

Hajra, drukkolok. „Veled vagyok teso, kitartast, szard le.” 😀

5 napja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 114 — no es importante
Első körben nézd meg a Kramer kontra Kramer filmet és döntsd el végre, hogy mit is akarsz. Az ilyen érzelmi kifakadások semmire nem vezetnek, az meg nyilvánvaló, hogy két sérült nárcisztikus csatájából semmi jó nem fog kisülni.

Nincs is erre optimális forgatókönyv, ha beleállsz a harcba azért lesz rossz, ha a fehér zászlót lengeted rögtön, azt is ki fogja használni. Itt neked kell eldöntened, hogy az igazságérzeted-e az erősebb vagy a körülményekhez képest békét akarsz. Én az utóbbit választottam, de máig feszegeti a határokat ha épp valami miatt nincs jó passzban, de én saját akaratból úgy határoztam, hogy lenyelem a békát, hogy mindig őszintén a kislányom szemébe tudjak nézni.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
6 napja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
sajnos láttam már ilyet, a gyűlöletet és a bosszú hajtja a kedves exet. ott fog ütni-vágni ahol és ahogy csak bír. józan észre, érzelmekre , belátásra ne számíts tőle. tönkre akar tenni amennyire csak lehetséges. készülj a legrosszabbra, mert a bíróságon olyan dolgokkal fognak betaláni amit most még elképzelni sem tudsz. pláne, hogy valószínűleg szerzett egy pitbull válóperes ügyvédet. ezt javaslom neked is.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
6 napja
topin New England Patriots 2 387
Én pont az ellenkezőjét javasolnám. Növessz tököket és csapj az asztalra, hogy lássa, érezze ki a férfi. Nem követtem a történetedet, csak elcsíptem néha; viszont az alapján nem érdemel mást a nő. Ráadásul ezzel a fajtával úgysem lehet értelmesen beszélni, hátbaszúr az első adandó alkalommal. Hosszú távon kell gondolkodni és abban mi a jó neked és a gyereknek.
Csak keményen,határozottan.
🤘 gaben 🤘
Abban sok jó nem lehet, ha ellene neveli a gyerekeket. Mivel szektás a hölgy, ő nem fog megváltozni. Minél erősebb ellenállásba ütközik, annál jobban fogja támadva érezni magát. Itt a józan ész többet ér az erőnél, bármit eszkalál az rajta csattan és úgy lesz forgatva a gyerekek előtt is, hogy abban nem lesz köszönet. Ezért itt jobb a nagyvonalúság és a békesség, nincs asztal amire csaphatna.
6 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Nagyon szenvedek srácok..
Az elején, amikor kaptam a savat, nagyon elborultam. Nem fizettem tovább az internetet és a tévét otthon, megszűnt a szolgáltatás.. kitettem az asszonyt a family-csomagból, napokig nem tudta használni a telefonját, mert lenyúlta az Airpods-omat és odaadta anyósomnak, nem engedte el velem a gyereket Szlovákiába egy napra, ellenőrzik mikor és mit írnak nekem, folyamatosan pénzt követel, miközben fizetem a hitelt és a rezsit úgy hogy ott sem lakom, meg a lányoknak ezt azt, stb.
Borzasztóan elmérgesedett a helyzet, de a nyári szünet miatt a bíróságok is leálltak.
Közben a sok rossz miatt lelkiismeret-furdalásom lett, írtam neki egy hosszabb levelet, hogy 12 év alatt csodát - csodára halmoztunk és nézze meg hova jutottunk, ez valami kegyetlen tragédia… bár tudom, hogy falra hányt borsó..
Ma van eddig a legrosszabb napom, folyamatosan a régi, közös képeket nézem, amikor ölelt, csókolt.. és folyik a könnyem…
Ez embertelen. Még az ellenségemnek sem kívánom..
JC6 (Mr. Miele)
Legyél úriember, engedd el az egód, akkor is ha neked van igazad.
Ne eszkaláld a helyzetet, mielőbb lezárod és minél kevesebb csatával, annál gyorsabban kezdődik el a gyógyulás. Minél több seb lesz, annál többször fog felszakadni valamelyik oldalon és az megint kinyitja a méregzsákot.
topin
Én pont az ellenkezőjét javasolnám. Növessz tököket és csapj az asztalra, hogy lássa, érezze ki a férfi. Nem követtem a történetedet, csak elcsíptem néha; viszont az alapján nem érdemel mást a nő. Ráadásul ezzel a fajtával úgysem lehet értelmesen beszélni, hátbaszúr az első adandó alkalommal. Hosszú távon kell gondolkodni és abban mi a jó neked és a gyereknek.
Csak keményen,határozottan.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
6 napja
topin New England Patriots 2 387
Nagyon szenvedek srácok..
Az elején, amikor kaptam a savat, nagyon elborultam. Nem fizettem tovább az internetet és a tévét otthon, megszűnt a szolgáltatás.. kitettem az asszonyt a family-csomagból, napokig nem tudta használni a telefonját, mert lenyúlta az Airpods-omat és odaadta anyósomnak, nem engedte el velem a gyereket Szlovákiába egy napra, ellenőrzik mikor és mit írnak nekem, folyamatosan pénzt követel, miközben fizetem a hitelt és a rezsit úgy hogy ott sem lakom, meg a lányoknak ezt azt, stb.
Borzasztóan elmérgesedett a helyzet, de a nyári szünet miatt a bíróságok is leálltak.
Közben a sok rossz miatt lelkiismeret-furdalásom lett, írtam neki egy hosszabb levelet, hogy 12 év alatt csodát - csodára halmoztunk és nézze meg hova jutottunk, ez valami kegyetlen tragédia… bár tudom, hogy falra hányt borsó..
Ma van eddig a legrosszabb napom, folyamatosan a régi, közös képeket nézem, amikor ölelt, csókolt.. és folyik a könnyem…
Ez embertelen. Még az ellenségemnek sem kívánom..
JC6 (Mr. Miele)
Legyél úriember, engedd el az egód, akkor is ha neked van igazad.
Ne eszkaláld a helyzetet, mielőbb lezárod és minél kevesebb csatával, annál gyorsabban kezdődik el a gyógyulás. Minél több seb lesz, annál többször fog felszakadni valamelyik oldalon és az megint kinyitja a méregzsákot.
6 napja
ozibozi New York Giants 21 721
Csak Ne irogassál semmit soha, mert ha bármi félreértelmezhető, az ellened lesz fordítva. Ezek már csak ilyenek.
6 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 269
Nagyon szenvedek srácok..
Az elején, amikor kaptam a savat, nagyon elborultam. Nem fizettem tovább az internetet és a tévét otthon, megszűnt a szolgáltatás.. kitettem az asszonyt a family-csomagból, napokig nem tudta használni a telefonját, mert lenyúlta az Airpods-omat és odaadta anyósomnak, nem engedte el velem a gyereket Szlovákiába egy napra, ellenőrzik mikor és mit írnak nekem, folyamatosan pénzt követel, miközben fizetem a hitelt és a rezsit úgy hogy ott sem lakom, meg a lányoknak ezt azt, stb.
Borzasztóan elmérgesedett a helyzet, de a nyári szünet miatt a bíróságok is leálltak.
Közben a sok rossz miatt lelkiismeret-furdalásom lett, írtam neki egy hosszabb levelet, hogy 12 év alatt csodát - csodára halmoztunk és nézze meg hova jutottunk, ez valami kegyetlen tragédia… bár tudom, hogy falra hányt borsó..
Ma van eddig a legrosszabb napom, folyamatosan a régi, közös képeket nézem, amikor ölelt, csókolt.. és folyik a könnyem…
Ez embertelen. Még az ellenségemnek sem kívánom..

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
7 napja
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy
Hogy ez az e-önkormányzat oldal mekkora fos, már el is felejtettem. Negyedszerre sikerült egy szaros székhelyváltozást átjelenteni.
8 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 949
Az megvan hogy az a nyomorèk Agócs aki csak úgy felrúgott egy gyereket (mert idegállapotba hozta a gyerek....) 1 èv letöltendőt kapott 3 èvre felfüggesztve 😯😯😯 ès csak 5 èv eltiltást gyerekektől??? Úgy hogy amúgy kèt ève szabadlábon van egyèbkènt ....Èrtem èn hogy jogszolgi van igazságszolgáltatás helyett de azèrt.....
dande2
Akkor ennek a margójára.

 telex.hu/belfold/2026/06/16/szent-antal-ferences-gimnazium-szerzetes-fizikai-bantalmazas-nyolcadikos-diak
KB23
Magát hibáztatta, hogy ő provokálta

Mi a fasz???
Negritis, a vajda
Csak egy kis lelki terror, csak a szokásos egy vallásos közösségben. (tisztelt a kivételnek, és nem akartam senkit megbántani a hite miatt)
8 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 958 — The Mathematician
Az megvan hogy az a nyomorèk Agócs aki csak úgy felrúgott egy gyereket (mert idegállapotba hozta a gyerek....) 1 èv letöltendőt kapott 3 èvre felfüggesztve 😯😯😯 ès csak 5 èv eltiltást gyerekektől??? Úgy hogy amúgy kèt ève szabadlábon van egyèbkènt ....Èrtem èn hogy jogszolgi van igazságszolgáltatás helyett de azèrt.....
dande2
Akkor ennek a margójára.

 telex.hu/belfold/2026/06/16/szent-antal-ferences-gimnazium-szerzetes-fizikai-bantalmazas-nyolcadikos-diak
KB23
Magát hibáztatta, hogy ő provokálta

Mi a fasz???

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 949
Az megvan hogy az a nyomorèk Agócs aki csak úgy felrúgott egy gyereket (mert idegállapotba hozta a gyerek....) 1 èv letöltendőt kapott 3 èvre felfüggesztve 😯😯😯 ès csak 5 èv eltiltást gyerekektől??? Úgy hogy amúgy kèt ève szabadlábon van egyèbkènt ....Èrtem èn hogy jogszolgi van igazságszolgáltatás helyett de azèrt.....
dande2
Akkor ennek a margójára.

 telex.hu/belfold/2026/06/16/szent-antal-ferences-gimnazium-szerzetes-fizikai-bantalmazas-nyolcadikos-diak
8 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az megvan hogy az a nyomorèk Agócs aki csak úgy felrúgott egy gyereket (mert idegállapotba hozta a gyerek....) 1 èv letöltendőt kapott 3 èvre felfüggesztve 😯😯😯 ès csak 5 èv eltiltást gyerekektől??? Úgy hogy amúgy kèt ève szabadlábon van egyèbkènt ....Èrtem èn hogy jogszolgi van igazságszolgáltatás helyett de azèrt.....
dande2
ettől szétbasz az ideg. milyen bíró ez?
Tactful Cactus
szolnoki.......(a címèt nem tudom sajnos) de agócsnak a tèrdeibe egy-egy golyót osz agonizálhatna... keresztyéni szeretetből 😔
8 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 627
Az megvan hogy az a nyomorèk Agócs aki csak úgy felrúgott egy gyereket (mert idegállapotba hozta a gyerek....) 1 èv letöltendőt kapott 3 èvre felfüggesztve 😯😯😯 ès csak 5 èv eltiltást gyerekektől??? Úgy hogy amúgy kèt ève szabadlábon van egyèbkènt ....Èrtem èn hogy jogszolgi van igazságszolgáltatás helyett de azèrt.....
dande2
ettől szétbasz az ideg. milyen bíró ez?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
8 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az megvan hogy az a nyomorèk Agócs aki csak úgy felrúgott egy gyereket (mert idegállapotba hozta a gyerek....) 1 èv letöltendőt kapott 3 èvre felfüggesztve 😯😯😯 ès csak 5 èv eltiltást gyerekektől??? Úgy hogy amúgy kèt ève szabadlábon van egyèbkènt ....Èrtem èn hogy jogszolgi van igazságszolgáltatás helyett de azèrt.....
8 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Az elmúlt hónapokban eléggé rá vagyok kattanva bodycam felvételekre, azért ezt az USA-hoz hasonlítani..az egy más világ, ha nem vagy elég óvatos simán fejbe lőnek mielőtt az iratokat elkéred.

Ez az USA-ben nem is így zajlott volna, simán szénné lövik az autót mielőtt kiszállna belőle a sofőr. Az hogy egy magyar rendőr így odarohan feltépni az ajtót elég amatőr, mi van ha fegyver van nála? Kapnak két golyót és máris két halott rendőr 😕 Eleve már itt bukik az egész. Hogy teszik ártalmatlanná? Elkezdik ütni, így törik meg, de erre mi az eljárás? Van sokkoló, hogy kéne csinálni?

Semmi látnivaló, kapnak egy fegyelmit hogy rosszul tették ártalmatlanná az gyanúsítottat.
Nomac
Nem az lett volna a lényeg, hogy pontosan hogy zajlott volna az USA-ban a történet, ezért ebbe a részbe nem is megyek bele.
ender1112
Felteszem a kérdést mi a protokoll itthon? Hogy kell ártalmatlanná tenni valakit? Nekem fogalmam sincs.
Nomac
Jelen esetben egészen jó volt minden addig, amíg kirángatták a kocsiból és megbilincselték. Utána már nem 😉
ender1112
Ha nem tudod, vagy nem akarsz válaszolni, ne fárassz, köszi.
Nomac
Lusta vag,y megértelek, de hogy még meg is sértődsz 😀
Nesze, böngészd:  net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=a1100030.bm
ender1112
Dehogy sértődtem meg, csak nem szeretem az olyan embereket mint te, aki itt okoskodik, és ugyanolyan fogalomtalan mint én.
Nomac
Ne becsüld alá magad, használd a józan eszed és a tapasztalataidat 😉
Nem értem mit vársz, milyen protokollra számítasz ebben az esetben. Ha menekül, üldözd; ha megáll, megfelelő mértékű erőszakot alkalmazva kapd el, bilincseld meg.
8 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
És mindezek ellenére ez sima önbíráskodás.
Nem a rendőr dolga igazságot szolgáltatni, íteletet hirdetni és végrehajtani, erre vannak megfelelő hatóságok.
Érzelmi alapon bizonyára érthető, de nem azért dolgozott évezredeken át a civilizáció, hogy elfogadjuk az ilyen érzelmi alapú cselekvést. Megérteni meg lehet, de ugyanannyira elfogadhatatlan, mint az, ha az engem zebrán felöklelő autóst kirángatom a kocsijából, és péppé verem. Sőt, elfogadhatatlanabb, mert nekem nem kell ismernem a jogot és vélhetem jogos önvédelemnek (tévesen) a tettemet, de egy intézkedő rendőr ismerje a saját korlátait, lehetőségét, hatáskörét. Ha ugyanúgy átmegy érzelmileg bevonódott faszkalapba, mint a random hülye, akkor mi haszna van mint rendőrnek? Semmi.
Ha egy rendőr látja, hogy fényes nappal az utcán agyonverek egy kisgyereket, egy kutyát és egy rendőrt, majd leülök a járdára, és nem állok ellen a letartóztatásnak, akkor se emelhet rám kezet. Nem kérdés, hogy érthető lenne egy pofon, de nem ez a dolga, ha ezt megteszi akkor törvényt sért, ami egy rendőrnél sokkal gázabb, mint a random hülyénel. Az a dolga, hogy tegyen rám bilincset, vigyen be, állítson elő és adjon át a büntető igazságszolgáltatásnak.

8 napja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Olvasom ezt a sztorit, hogy valami 21 eves no meghalt, mert elment bungee jumpingolni Braziliaban, es akiknek ez a feladata, konkretan elfelejtettek rarakni a kotelet, így tok siman leloktek egy hidrol kotel nelkul. Eloszor nem hittem el, hogy ilyen letezik, majd az jutott eszembe, hogy ennyire kibaszottul gyoker fasz buta faj nem lehet az ember. Majd az jutott eszembe, hogy de, ennyire kibaszott butak vagyunk. Megdobbento.
Stez
Ráadásul ha jól olvastam, akkor 6 emberen ment át a történet mire odáig eljutottak, hogy nosza babám.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
8 napja
Nomac New England Patriots 4 548 — balazs.t85@gmail.com
Az elmúlt hónapokban eléggé rá vagyok kattanva bodycam felvételekre, azért ezt az USA-hoz hasonlítani..az egy más világ, ha nem vagy elég óvatos simán fejbe lőnek mielőtt az iratokat elkéred.

Ez az USA-ben nem is így zajlott volna, simán szénné lövik az autót mielőtt kiszállna belőle a sofőr. Az hogy egy magyar rendőr így odarohan feltépni az ajtót elég amatőr, mi van ha fegyver van nála? Kapnak két golyót és máris két halott rendőr 😕 Eleve már itt bukik az egész. Hogy teszik ártalmatlanná? Elkezdik ütni, így törik meg, de erre mi az eljárás? Van sokkoló, hogy kéne csinálni?

Semmi látnivaló, kapnak egy fegyelmit hogy rosszul tették ártalmatlanná az gyanúsítottat.
Nomac
Nem az lett volna a lényeg, hogy pontosan hogy zajlott volna az USA-ban a történet, ezért ebbe a részbe nem is megyek bele.
ender1112
Felteszem a kérdést mi a protokoll itthon? Hogy kell ártalmatlanná tenni valakit? Nekem fogalmam sincs.
Nomac
Jelen esetben egészen jó volt minden addig, amíg kirángatták a kocsiból és megbilincselték. Utána már nem 😉
ender1112
Ha nem tudod, vagy nem akarsz válaszolni, ne fárassz, köszi.
Nomac
Lusta vag,y megértelek, de hogy még meg is sértődsz 😀
Nesze, böngészd:  net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=a1100030.bm
ender1112
Dehogy sértődtem meg, csak nem szeretem az olyan embereket mint te, aki itt okoskodik, és ugyanolyan fogalomtalan mint én.
8 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Az elmúlt hónapokban eléggé rá vagyok kattanva bodycam felvételekre, azért ezt az USA-hoz hasonlítani..az egy más világ, ha nem vagy elég óvatos simán fejbe lőnek mielőtt az iratokat elkéred.

Ez az USA-ben nem is így zajlott volna, simán szénné lövik az autót mielőtt kiszállna belőle a sofőr. Az hogy egy magyar rendőr így odarohan feltépni az ajtót elég amatőr, mi van ha fegyver van nála? Kapnak két golyót és máris két halott rendőr 😕 Eleve már itt bukik az egész. Hogy teszik ártalmatlanná? Elkezdik ütni, így törik meg, de erre mi az eljárás? Van sokkoló, hogy kéne csinálni?

Semmi látnivaló, kapnak egy fegyelmit hogy rosszul tették ártalmatlanná az gyanúsítottat.
Nomac
Nem az lett volna a lényeg, hogy pontosan hogy zajlott volna az USA-ban a történet, ezért ebbe a részbe nem is megyek bele.
ender1112
Felteszem a kérdést mi a protokoll itthon? Hogy kell ártalmatlanná tenni valakit? Nekem fogalmam sincs.
Nomac
Jelen esetben egészen jó volt minden addig, amíg kirángatták a kocsiból és megbilincselték. Utána már nem 😉
ender1112
Ha nem tudod, vagy nem akarsz válaszolni, ne fárassz, köszi.
Nomac
Lusta vag,y megértelek, de hogy még meg is sértődsz 😀
Nesze, böngészd:  net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=a1100030.bm
8 napja
Nomac New England Patriots 4 548 — balazs.t85@gmail.com
Az elmúlt hónapokban eléggé rá vagyok kattanva bodycam felvételekre, azért ezt az USA-hoz hasonlítani..az egy más világ, ha nem vagy elég óvatos simán fejbe lőnek mielőtt az iratokat elkéred.

Ez az USA-ben nem is így zajlott volna, simán szénné lövik az autót mielőtt kiszállna belőle a sofőr. Az hogy egy magyar rendőr így odarohan feltépni az ajtót elég amatőr, mi van ha fegyver van nála? Kapnak két golyót és máris két halott rendőr 😕 Eleve már itt bukik az egész. Hogy teszik ártalmatlanná? Elkezdik ütni, így törik meg, de erre mi az eljárás? Van sokkoló, hogy kéne csinálni?

Semmi látnivaló, kapnak egy fegyelmit hogy rosszul tették ártalmatlanná az gyanúsítottat.
Nomac
Nem az lett volna a lényeg, hogy pontosan hogy zajlott volna az USA-ban a történet, ezért ebbe a részbe nem is megyek bele.
ender1112
Felteszem a kérdést mi a protokoll itthon? Hogy kell ártalmatlanná tenni valakit? Nekem fogalmam sincs.
Nomac
Jelen esetben egészen jó volt minden addig, amíg kirángatták a kocsiból és megbilincselték. Utána már nem 😉
ender1112
Ha nem tudod, vagy nem akarsz válaszolni, ne fárassz, köszi.
8 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Az elmúlt hónapokban eléggé rá vagyok kattanva bodycam felvételekre, azért ezt az USA-hoz hasonlítani..az egy más világ, ha nem vagy elég óvatos simán fejbe lőnek mielőtt az iratokat elkéred.

Ez az USA-ben nem is így zajlott volna, simán szénné lövik az autót mielőtt kiszállna belőle a sofőr. Az hogy egy magyar rendőr így odarohan feltépni az ajtót elég amatőr, mi van ha fegyver van nála? Kapnak két golyót és máris két halott rendőr 😕 Eleve már itt bukik az egész. Hogy teszik ártalmatlanná? Elkezdik ütni, így törik meg, de erre mi az eljárás? Van sokkoló, hogy kéne csinálni?

Semmi látnivaló, kapnak egy fegyelmit hogy rosszul tették ártalmatlanná az gyanúsítottat.
Nomac
Nem az lett volna a lényeg, hogy pontosan hogy zajlott volna az USA-ban a történet, ezért ebbe a részbe nem is megyek bele.
ender1112
Felteszem a kérdést mi a protokoll itthon? Hogy kell ártalmatlanná tenni valakit? Nekem fogalmam sincs.
Nomac
Jelen esetben egészen jó volt minden addig, amíg kirángatták a kocsiból és megbilincselték. Utána már nem 😉
8 napja
Nomac New England Patriots 4 548 — balazs.t85@gmail.com
Az elmúlt hónapokban eléggé rá vagyok kattanva bodycam felvételekre, azért ezt az USA-hoz hasonlítani..az egy más világ, ha nem vagy elég óvatos simán fejbe lőnek mielőtt az iratokat elkéred.

Ez az USA-ben nem is így zajlott volna, simán szénné lövik az autót mielőtt kiszállna belőle a sofőr. Az hogy egy magyar rendőr így odarohan feltépni az ajtót elég amatőr, mi van ha fegyver van nála? Kapnak két golyót és máris két halott rendőr 😕 Eleve már itt bukik az egész. Hogy teszik ártalmatlanná? Elkezdik ütni, így törik meg, de erre mi az eljárás? Van sokkoló, hogy kéne csinálni?

Semmi látnivaló, kapnak egy fegyelmit hogy rosszul tették ártalmatlanná az gyanúsítottat.
Nomac
Nem az lett volna a lényeg, hogy pontosan hogy zajlott volna az USA-ban a történet, ezért ebbe a részbe nem is megyek bele.
ender1112
Felteszem a kérdést mi a protokoll itthon? Hogy kell ártalmatlanná tenni valakit? Nekem fogalmam sincs.