Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

8 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Az elmúlt hónapokban eléggé rá vagyok kattanva bodycam felvételekre, azért ezt az USA-hoz hasonlítani..az egy más világ, ha nem vagy elég óvatos simán fejbe lőnek mielőtt az iratokat elkéred.

Ez az USA-ben nem is így zajlott volna, simán szénné lövik az autót mielőtt kiszállna belőle a sofőr. Az hogy egy magyar rendőr így odarohan feltépni az ajtót elég amatőr, mi van ha fegyver van nála? Kapnak két golyót és máris két halott rendőr 😕 Eleve már itt bukik az egész. Hogy teszik ártalmatlanná? Elkezdik ütni, így törik meg, de erre mi az eljárás? Van sokkoló, hogy kéne csinálni?

Semmi látnivaló, kapnak egy fegyelmit hogy rosszul tették ártalmatlanná az gyanúsítottat.
Nomac
Nem az lett volna a lényeg, hogy pontosan hogy zajlott volna az USA-ban a történet, ezért ebbe a részbe nem is megyek bele.
8 napja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Az elmúlt hónapokban eléggé rá vagyok kattanva bodycam felvételekre, azért ezt az USA-hoz hasonlítani..az egy más világ, ha nem vagy elég óvatos simán fejbe lőnek mielőtt az iratokat elkéred.

Ez az USA-ben nem is így zajlott volna, simán szénné lövik az autót mielőtt kiszállna belőle a sofőr. Az hogy egy magyar rendőr így odarohan feltépni az ajtót elég amatőr, mi van ha fegyver van nála? Kapnak két golyót és máris két halott rendőr 😕 Eleve már itt bukik az egész. Hogy teszik ártalmatlanná? Elkezdik ütni, így törik meg, de erre mi az eljárás? Van sokkoló, hogy kéne csinálni?

Semmi látnivaló, kapnak egy fegyelmit hogy rosszul tették ártalmatlanná az gyanúsítottat.
8 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Remélhetőleg.
ender1112
Pedig csak arányosan olyan sérüléseket okoztak, amit az ámokfutó a társuknak.
Dzsokijuing
Marhaság. Idegállapotba kerültek, mint Gazsi a kocsmában egy beszólás után, és úgy is viselkedtek. Ez egyértelmű törvénysértés, és ha nincs a felvétel, akkor biztosan meg is úsznák, mert olyan simán hazudoznának és esküdöznének utána, mint Gazsi.
ender1112
Csak hat Gazsi az ugy lecsengese utan ugyanugy folytatni fogja az ittast vezetest, a hazudozast, meg az is lehet meg a kulonbozo torvenyserteseket, amikkel nagyban hepajkodni is fog, a rendorok meg nem biztos, hogy akkor is ugyanugy elvernenek minden egyes letartoztatottat, ahogy azt tettek Gazsival, aki minden bizonnyal csak azert nem olte meg valamelyikuket, mert elugrottak elole. 😀 Es persze Gazsiek folyamatosan kijatsszak a rasszizmus kartyat, mert rajtuk nem mernek peldat statualni, ilyen mas free cardja meg nincs sok mindenkinek itthon, aminek koszonhetoen atfordithatja az ugyet olyan iranyba, hogy meg konkretan o legyen az aldozat.
Stez
A rendőrök is folytatni fogják, hiszen a felvételből kiderült, hogy nem képesek uralkodni magukon. De felvétel azokról már nemigen lesz, mint ahogy az eddigiekről sem igazán volt. A mostani videó egy szerencsés véletlen azoknak, akiknek idealista elképzelései voltak arról, hogyan működik a magyar rendőrség 😊
ender1112
Nyilvan az o sejtrendszeruknel sincs minden oke, de azert amikor megprobalnak elutni meg a haverjaid, es lehet, hogy csak azert nem halsz meg ott, mert el tudsz ugrani a sofor elol, akkor talan egy fokkal erthetobb, hogy valaki indulatosan reagal. Ezzel szemben Gazsiek erre ugy raagalnak, hogy az illetot kirangatjak az autobol, es halalra verik (khm Olaszliszka, ugye). Ami merfoldekkel rosszabb azert. De ja, abban igazad van, hogy egyik oldalt sem lehet felmenteni azert, amiert ugy cselekedett, ahogy, es nem kifogas az sem, hogy Gazsi majdnem elutott (es talan megolt, nem tudom, mennyire volt kozel ehhez az egesz eset, meg mennyivel hajtott, etc) x embert.
Stez
Olaszliszkán azt gondolták, hogy elütötték a gyereket, azért verekedtek, az mitől kevésbé érthető ennél az esetnél? A lényeg az, hogy valaki bír e a nagy természetével, vagy nem. Ha nem, nem való rendőrnek, de annál inkább börtöntölteléknek.
ender1112
Gondolom szokás szerint trollkodsz ☺️

Azt gondolták, hogyne, ott óbégatott a purdé az árok mellett állva.

Igen, csúnya gonosz indulatot kezelni képtelen rendőrök, a fotelból mindenki olyan kurva okos 😄
De feltételezem ha valami szar történne veled, azért csak te is őket hívnád, hogy segítsenek, a szemét mocsok 😉
warr_b
Ez már csak így megy, Magyarországnak ez a rendőrsége, egészségügye stb van, ha itt élsz, csak ezt tudod használni 😊
8 napja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Remélhetőleg.
ender1112
Pedig csak arányosan olyan sérüléseket okoztak, amit az ámokfutó a társuknak.
Dzsokijuing
Marhaság. Idegállapotba kerültek, mint Gazsi a kocsmában egy beszólás után, és úgy is viselkedtek. Ez egyértelmű törvénysértés, és ha nincs a felvétel, akkor biztosan meg is úsznák, mert olyan simán hazudoznának és esküdöznének utána, mint Gazsi.
ender1112
Csak hat Gazsi az ugy lecsengese utan ugyanugy folytatni fogja az ittast vezetest, a hazudozast, meg az is lehet meg a kulonbozo torvenyserteseket, amikkel nagyban hepajkodni is fog, a rendorok meg nem biztos, hogy akkor is ugyanugy elvernenek minden egyes letartoztatottat, ahogy azt tettek Gazsival, aki minden bizonnyal csak azert nem olte meg valamelyikuket, mert elugrottak elole. 😀 Es persze Gazsiek folyamatosan kijatsszak a rasszizmus kartyat, mert rajtuk nem mernek peldat statualni, ilyen mas free cardja meg nincs sok mindenkinek itthon, aminek koszonhetoen atfordithatja az ugyet olyan iranyba, hogy meg konkretan o legyen az aldozat.
Stez
A rendőrök is folytatni fogják, hiszen a felvételből kiderült, hogy nem képesek uralkodni magukon. De felvétel azokról már nemigen lesz, mint ahogy az eddigiekről sem igazán volt. A mostani videó egy szerencsés véletlen azoknak, akiknek idealista elképzelései voltak arról, hogyan működik a magyar rendőrség 😊
ender1112
Nyilvan az o sejtrendszeruknel sincs minden oke, de azert amikor megprobalnak elutni meg a haverjaid, es lehet, hogy csak azert nem halsz meg ott, mert el tudsz ugrani a sofor elol, akkor talan egy fokkal erthetobb, hogy valaki indulatosan reagal. Ezzel szemben Gazsiek erre ugy raagalnak, hogy az illetot kirangatjak az autobol, es halalra verik (khm Olaszliszka, ugye). Ami merfoldekkel rosszabb azert. De ja, abban igazad van, hogy egyik oldalt sem lehet felmenteni azert, amiert ugy cselekedett, ahogy, es nem kifogas az sem, hogy Gazsi majdnem elutott (es talan megolt, nem tudom, mennyire volt kozel ehhez az egesz eset, meg mennyivel hajtott, etc) x embert.
Stez
Olaszliszkán azt gondolták, hogy elütötték a gyereket, azért verekedtek, az mitől kevésbé érthető ennél az esetnél? A lényeg az, hogy valaki bír e a nagy természetével, vagy nem. Ha nem, nem való rendőrnek, de annál inkább börtöntölteléknek.
ender1112
Gondolom szokás szerint trollkodsz ☺️

Azt gondolták, hogyne, ott óbégatott a purdé az árok mellett állva.

Igen, csúnya gonosz indulatot kezelni képtelen rendőrök, a fotelból mindenki olyan kurva okos 😄
De feltételezem ha valami szar történne veled, azért csak te is őket hívnád, hogy segítsenek, a szemét mocsok 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Remélhetőleg.
ender1112
Pedig csak arányosan olyan sérüléseket okoztak, amit az ámokfutó a társuknak.
Dzsokijuing
Marhaság. Idegállapotba kerültek, mint Gazsi a kocsmában egy beszólás után, és úgy is viselkedtek. Ez egyértelmű törvénysértés, és ha nincs a felvétel, akkor biztosan meg is úsznák, mert olyan simán hazudoznának és esküdöznének utána, mint Gazsi.
ender1112
Csak hat Gazsi az ugy lecsengese utan ugyanugy folytatni fogja az ittast vezetest, a hazudozast, meg az is lehet meg a kulonbozo torvenyserteseket, amikkel nagyban hepajkodni is fog, a rendorok meg nem biztos, hogy akkor is ugyanugy elvernenek minden egyes letartoztatottat, ahogy azt tettek Gazsival, aki minden bizonnyal csak azert nem olte meg valamelyikuket, mert elugrottak elole. 😀 Es persze Gazsiek folyamatosan kijatsszak a rasszizmus kartyat, mert rajtuk nem mernek peldat statualni, ilyen mas free cardja meg nincs sok mindenkinek itthon, aminek koszonhetoen atfordithatja az ugyet olyan iranyba, hogy meg konkretan o legyen az aldozat.
Stez
A rendőrök is folytatni fogják, hiszen a felvételből kiderült, hogy nem képesek uralkodni magukon. De felvétel azokról már nemigen lesz, mint ahogy az eddigiekről sem igazán volt. A mostani videó egy szerencsés véletlen azoknak, akiknek idealista elképzelései voltak arról, hogyan működik a magyar rendőrség 😊
ender1112
Nyilvan az o sejtrendszeruknel sincs minden oke, de azert amikor megprobalnak elutni meg a haverjaid, es lehet, hogy csak azert nem halsz meg ott, mert el tudsz ugrani a sofor elol, akkor talan egy fokkal erthetobb, hogy valaki indulatosan reagal. Ezzel szemben Gazsiek erre ugy raagalnak, hogy az illetot kirangatjak az autobol, es halalra verik (khm Olaszliszka, ugye). Ami merfoldekkel rosszabb azert. De ja, abban igazad van, hogy egyik oldalt sem lehet felmenteni azert, amiert ugy cselekedett, ahogy, es nem kifogas az sem, hogy Gazsi majdnem elutott (es talan megolt, nem tudom, mennyire volt kozel ehhez az egesz eset, meg mennyivel hajtott, etc) x embert.
Stez
Olaszliszkán azt gondolták, hogy elütötték a gyereket, azért verekedtek, az mitől kevésbé érthető ennél az esetnél? A lényeg az, hogy valaki bír e a nagy természetével, vagy nem. Ha nem, nem való rendőrnek, de annál inkább börtöntölteléknek.
ender1112
Hat nem tudom, en ha attol felek, elutottek valakim es aggodom, akkor elobb rohanok hozza es nezem meg, hogy van, minthogy elocsapjam a baseball utot es a kulonbozo kellekeket, aztan menjek bunyozni. 😀
Azt pedig mar leirtam, hogy a rendor is ugyanugy hibas, csak amig az egyik oldalon peldat staualnak ezeknel, addig a masiknal kihozzak, hogy meg az illeto az aldozat. Nincs rendben az egyensuly.
Stez
Olaszliszkán kihozták, hogy akik agyonverték ott a sofőrt, azok az áldozatok? Ez nekem új, dobj már egy linket erre 😉
8 napja
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Remélhetőleg.
ender1112
Pedig csak arányosan olyan sérüléseket okoztak, amit az ámokfutó a társuknak.
Dzsokijuing
Marhaság. Idegállapotba kerültek, mint Gazsi a kocsmában egy beszólás után, és úgy is viselkedtek. Ez egyértelmű törvénysértés, és ha nincs a felvétel, akkor biztosan meg is úsznák, mert olyan simán hazudoznának és esküdöznének utána, mint Gazsi.
ender1112
Csak hat Gazsi az ugy lecsengese utan ugyanugy folytatni fogja az ittast vezetest, a hazudozast, meg az is lehet meg a kulonbozo torvenyserteseket, amikkel nagyban hepajkodni is fog, a rendorok meg nem biztos, hogy akkor is ugyanugy elvernenek minden egyes letartoztatottat, ahogy azt tettek Gazsival, aki minden bizonnyal csak azert nem olte meg valamelyikuket, mert elugrottak elole. 😀 Es persze Gazsiek folyamatosan kijatsszak a rasszizmus kartyat, mert rajtuk nem mernek peldat statualni, ilyen mas free cardja meg nincs sok mindenkinek itthon, aminek koszonhetoen atfordithatja az ugyet olyan iranyba, hogy meg konkretan o legyen az aldozat.
Stez
A rendőrök is folytatni fogják, hiszen a felvételből kiderült, hogy nem képesek uralkodni magukon. De felvétel azokról már nemigen lesz, mint ahogy az eddigiekről sem igazán volt. A mostani videó egy szerencsés véletlen azoknak, akiknek idealista elképzelései voltak arról, hogyan működik a magyar rendőrség 😊
ender1112
Nyilvan az o sejtrendszeruknel sincs minden oke, de azert amikor megprobalnak elutni meg a haverjaid, es lehet, hogy csak azert nem halsz meg ott, mert el tudsz ugrani a sofor elol, akkor talan egy fokkal erthetobb, hogy valaki indulatosan reagal. Ezzel szemben Gazsiek erre ugy raagalnak, hogy az illetot kirangatjak az autobol, es halalra verik (khm Olaszliszka, ugye). Ami merfoldekkel rosszabb azert. De ja, abban igazad van, hogy egyik oldalt sem lehet felmenteni azert, amiert ugy cselekedett, ahogy, es nem kifogas az sem, hogy Gazsi majdnem elutott (es talan megolt, nem tudom, mennyire volt kozel ehhez az egesz eset, meg mennyivel hajtott, etc) x embert.
Stez
Olaszliszkán azt gondolták, hogy elütötték a gyereket, azért verekedtek, az mitől kevésbé érthető ennél az esetnél? A lényeg az, hogy valaki bír e a nagy természetével, vagy nem. Ha nem, nem való rendőrnek, de annál inkább börtöntölteléknek.
ender1112
Hat nem tudom, en ha attol felek, elutottek valakim es aggodom, akkor elobb rohanok hozza es nezem meg, hogy van, minthogy elocsapjam a baseball utot es a kulonbozo kellekeket, aztan menjek bunyozni. 😀
Azt pedig mar leirtam, hogy a rendor is ugyanugy hibas, csak amig az egyik oldalon peldat staualnak ezeknel, addig a masiknal kihozzak, hogy meg az illeto az aldozat. Nincs rendben az egyensuly.

8 napja
Beki New York Jets 2 883
Mondjuk az eset elejét is jó lenne kb tudni h hány percig üldözte hány rendőr, hányszor veszélyeztette az ő és mások életét, hányszor szólították fel stb, de tartom h a rendőrautóba, amikor beletolatott, ott ha kap több tárat sem panaszkodhatna senki...
Na mind1, jelen helyzetben tippre a részeg Gazsi aki mások életét veszélyeztette kap pár év felfüggesztettet és éli tpovább világát, rendőröket meg kirúgják.
8 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Olaszliszkán azt gondolták, hogy elütötték a gyereket, azért verekedtek, az mitől kevésbé érthető ennél az esetnél?
ender1112
Verekedtek? Ott halálravertek egy embert a saját gyerekei szeme láttára. Ráadásul ott az áldozat nem is követett el bűncselekényt. Szándékosan legalábbis biztos, hogy nem.
dugo93
Igen, lásd eggyel lejjebb.
8 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Nem volt szép, nyilván büntethetőek a rendőrök, de hogy megérdemelte a kis mocsadék az nem is kérdés.

Olaszliszkán meg nem volt semmi bizonyíték, itt meg konkrétan már a fél rendőrség üldözte és sodorta el a bajtársaikat.
NB2
Mert aki idegállapotba kerül, az pont bizonyítékok alapján cselekszik 😀
8 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 719
Olaszliszkán azt gondolták, hogy elütötték a gyereket, azért verekedtek, az mitől kevésbé érthető ennél az esetnél?
ender1112
Verekedtek? Ott halálravertek egy embert a saját gyerekei szeme láttára. Ráadásul ott az áldozat nem is követett el bűncselekényt. Szándékosan legalábbis biztos, hogy nem.

8 napja
NB2 New England Patriots 29 032 — nabege2@yahoo.com
Nem volt szép, nyilván büntethetőek a rendőrök, de hogy megérdemelte a kis mocsadék az nem is kérdés.

Olaszliszkán meg nem volt semmi bizonyíték, itt meg konkrétan már a fél rendőrség üldözte és sodorta el a bajtársaikat.
8 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
A rendőrök is folytatni fogják, hiszen a felvételből kiderült, hogy nem képesek uralkodni magukon. De felvétel azokról már nemigen lesz, mint ahogy az eddigiekről sem igazán volt. A mostani videó egy szerencsés véletlen azoknak, akiknek idealista elképzelései voltak arról, hogyan működik a magyar rendőrség 😊
ender1112
Egy pillanatig ne gondold hogy máshol máshogy működik. Max van annyi eszük, hogy az örsön olyan helyen ahol nincs kamera ott gyepálják meg, mondjuk teljesen jogosan. USA-ban pl simán le is lőtték volna amint kiszállt volna a kocsiból, és senki meg sem kérdezte volna hogy miért, szintén teljesen jogosan.
kapitnono
Az USA rendőrségei sok szempontból nézve egyértelműen rosszabbak, mint az európai rendőrségek nagy része; egy szempontból viszont sokkal jobbak, és ez a majdnem mindenütt ott lévő és megszerezhető videofelvételek létezése. Ennek köszönhetően nincsenek igazán illúziók, hogy mennyire jók, szemben az európaiakkal, köztük a magyarral.
8 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
A rendőrök is folytatni fogják, hiszen a felvételből kiderült, hogy nem képesek uralkodni magukon. De felvétel azokról már nemigen lesz, mint ahogy az eddigiekről sem igazán volt. A mostani videó egy szerencsés véletlen azoknak, akiknek idealista elképzelései voltak arról, hogyan működik a magyar rendőrség 😊
ender1112
Egy pillanatig ne gondold hogy máshol máshogy működik. Max van annyi eszük, hogy az örsön olyan helyen ahol nincs kamera ott gyepálják meg, mondjuk teljesen jogosan. USA-ban pl simán le is lőtték volna amint kiszállt volna a kocsiból, és senki meg sem kérdezte volna hogy miért, szintén teljesen jogosan.


8 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Remélhetőleg.
ender1112
Pedig csak arányosan olyan sérüléseket okoztak, amit az ámokfutó a társuknak.
Dzsokijuing
Marhaság. Idegállapotba kerültek, mint Gazsi a kocsmában egy beszólás után, és úgy is viselkedtek. Ez egyértelmű törvénysértés, és ha nincs a felvétel, akkor biztosan meg is úsznák, mert olyan simán hazudoznának és esküdöznének utána, mint Gazsi.
ender1112
Csak hat Gazsi az ugy lecsengese utan ugyanugy folytatni fogja az ittast vezetest, a hazudozast, meg az is lehet meg a kulonbozo torvenyserteseket, amikkel nagyban hepajkodni is fog, a rendorok meg nem biztos, hogy akkor is ugyanugy elvernenek minden egyes letartoztatottat, ahogy azt tettek Gazsival, aki minden bizonnyal csak azert nem olte meg valamelyikuket, mert elugrottak elole. 😀 Es persze Gazsiek folyamatosan kijatsszak a rasszizmus kartyat, mert rajtuk nem mernek peldat statualni, ilyen mas free cardja meg nincs sok mindenkinek itthon, aminek koszonhetoen atfordithatja az ugyet olyan iranyba, hogy meg konkretan o legyen az aldozat.
Stez
A rendőrök is folytatni fogják, hiszen a felvételből kiderült, hogy nem képesek uralkodni magukon. De felvétel azokról már nemigen lesz, mint ahogy az eddigiekről sem igazán volt. A mostani videó egy szerencsés véletlen azoknak, akiknek idealista elképzelései voltak arról, hogyan működik a magyar rendőrség 😊
ender1112
Nyilvan az o sejtrendszeruknel sincs minden oke, de azert amikor megprobalnak elutni meg a haverjaid, es lehet, hogy csak azert nem halsz meg ott, mert el tudsz ugrani a sofor elol, akkor talan egy fokkal erthetobb, hogy valaki indulatosan reagal. Ezzel szemben Gazsiek erre ugy raagalnak, hogy az illetot kirangatjak az autobol, es halalra verik (khm Olaszliszka, ugye). Ami merfoldekkel rosszabb azert. De ja, abban igazad van, hogy egyik oldalt sem lehet felmenteni azert, amiert ugy cselekedett, ahogy, es nem kifogas az sem, hogy Gazsi majdnem elutott (es talan megolt, nem tudom, mennyire volt kozel ehhez az egesz eset, meg mennyivel hajtott, etc) x embert.
Stez
Olaszliszkán azt gondolták, hogy elütötték a gyereket, azért verekedtek, az mitől kevésbé érthető ennél az esetnél? A lényeg az, hogy valaki bír e a nagy természetével, vagy nem. Ha nem, nem való rendőrnek, de annál inkább börtöntölteléknek.
9 napja
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Remélhetőleg.
ender1112
Pedig csak arányosan olyan sérüléseket okoztak, amit az ámokfutó a társuknak.
Dzsokijuing
Marhaság. Idegállapotba kerültek, mint Gazsi a kocsmában egy beszólás után, és úgy is viselkedtek. Ez egyértelmű törvénysértés, és ha nincs a felvétel, akkor biztosan meg is úsznák, mert olyan simán hazudoznának és esküdöznének utána, mint Gazsi.
ender1112
Csak hat Gazsi az ugy lecsengese utan ugyanugy folytatni fogja az ittast vezetest, a hazudozast, meg az is lehet meg a kulonbozo torvenyserteseket, amikkel nagyban hepajkodni is fog, a rendorok meg nem biztos, hogy akkor is ugyanugy elvernenek minden egyes letartoztatottat, ahogy azt tettek Gazsival, aki minden bizonnyal csak azert nem olte meg valamelyikuket, mert elugrottak elole. 😀 Es persze Gazsiek folyamatosan kijatsszak a rasszizmus kartyat, mert rajtuk nem mernek peldat statualni, ilyen mas free cardja meg nincs sok mindenkinek itthon, aminek koszonhetoen atfordithatja az ugyet olyan iranyba, hogy meg konkretan o legyen az aldozat.
Stez
A rendőrök is folytatni fogják, hiszen a felvételből kiderült, hogy nem képesek uralkodni magukon. De felvétel azokról már nemigen lesz, mint ahogy az eddigiekről sem igazán volt. A mostani videó egy szerencsés véletlen azoknak, akiknek idealista elképzelései voltak arról, hogyan működik a magyar rendőrség 😊
ender1112
Nyilvan az o sejtrendszeruknel sincs minden oke, de azert amikor megprobalnak elutni meg a haverjaid, es lehet, hogy csak azert nem halsz meg ott, mert el tudsz ugrani a sofor elol, akkor talan egy fokkal erthetobb, hogy valaki indulatosan reagal. Ezzel szemben Gazsiek erre ugy raagalnak, hogy az illetot kirangatjak az autobol, es halalra verik (khm Olaszliszka, ugye). Ami merfoldekkel rosszabb azert. De ja, abban igazad van, hogy egyik oldalt sem lehet felmenteni azert, amiert ugy cselekedett, ahogy, es nem kifogas az sem, hogy Gazsi majdnem elutott (es talan megolt, nem tudom, mennyire volt kozel ehhez az egesz eset, meg mennyivel hajtott, etc) x embert.

9 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Remélhetőleg.
ender1112
Pedig csak arányosan olyan sérüléseket okoztak, amit az ámokfutó a társuknak.
Dzsokijuing
Marhaság. Idegállapotba kerültek, mint Gazsi a kocsmában egy beszólás után, és úgy is viselkedtek. Ez egyértelmű törvénysértés, és ha nincs a felvétel, akkor biztosan meg is úsznák, mert olyan simán hazudoznának és esküdöznének utána, mint Gazsi.
ender1112
Csak hat Gazsi az ugy lecsengese utan ugyanugy folytatni fogja az ittast vezetest, a hazudozast, meg az is lehet meg a kulonbozo torvenyserteseket, amikkel nagyban hepajkodni is fog, a rendorok meg nem biztos, hogy akkor is ugyanugy elvernenek minden egyes letartoztatottat, ahogy azt tettek Gazsival, aki minden bizonnyal csak azert nem olte meg valamelyikuket, mert elugrottak elole. 😀 Es persze Gazsiek folyamatosan kijatsszak a rasszizmus kartyat, mert rajtuk nem mernek peldat statualni, ilyen mas free cardja meg nincs sok mindenkinek itthon, aminek koszonhetoen atfordithatja az ugyet olyan iranyba, hogy meg konkretan o legyen az aldozat.
Stez
A rendőrök is folytatni fogják, hiszen a felvételből kiderült, hogy nem képesek uralkodni magukon. De felvétel azokról már nemigen lesz, mint ahogy az eddigiekről sem igazán volt. A mostani videó egy szerencsés véletlen azoknak, akiknek idealista elképzelései voltak arról, hogyan működik a magyar rendőrség 😊
9 napja
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Remélhetőleg.
ender1112
Pedig csak arányosan olyan sérüléseket okoztak, amit az ámokfutó a társuknak.
Dzsokijuing
Marhaság. Idegállapotba kerültek, mint Gazsi a kocsmában egy beszólás után, és úgy is viselkedtek. Ez egyértelmű törvénysértés, és ha nincs a felvétel, akkor biztosan meg is úsznák, mert olyan simán hazudoznának és esküdöznének utána, mint Gazsi.
ender1112
Csak hat Gazsi az ugy lecsengese utan ugyanugy folytatni fogja az ittast vezetest, a hazudozast, meg az is lehet meg a kulonbozo torvenyserteseket, amikkel nagyban hepajkodni is fog, a rendorok meg nem biztos, hogy akkor is ugyanugy elvernenek minden egyes letartoztatottat, ahogy azt tettek Gazsival, aki minden bizonnyal csak azert nem olte meg valamelyikuket, mert elugrottak elole. 😀 Es persze Gazsiek folyamatosan kijatsszak a rasszizmus kartyat, mert rajtuk nem mernek peldat statualni, ilyen mas free cardja meg nincs sok mindenkinek itthon, aminek koszonhetoen atfordithatja az ugyet olyan iranyba, hogy meg konkretan o legyen az aldozat.

9 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Remélhetőleg.
ender1112
Pedig csak arányosan olyan sérüléseket okoztak, amit az ámokfutó a társuknak.
Dzsokijuing
Marhaság. Idegállapotba kerültek, mint Gazsi a kocsmában egy beszólás után, és úgy is viselkedtek. Ez egyértelmű törvénysértés, és ha nincs a felvétel, akkor biztosan meg is úsznák, mert olyan simán hazudoznának és esküdöznének utána, mint Gazsi.
ender1112
Persze, igazad van, csak nem vagyok túl megbocsátó a hirtelen felindulásból majdnem rendőrgyilkosságot elkövetőkkel szemben.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Remélhetőleg.
ender1112
Pedig csak arányosan olyan sérüléseket okoztak, amit az ámokfutó a társuknak.
Dzsokijuing
Marhaság. Idegállapotba kerültek, mint Gazsi a kocsmában egy beszólás után, és úgy is viselkedtek. Ez egyértelmű törvénysértés, és ha nincs a felvétel, akkor biztosan meg is úsznák, mert olyan simán hazudoznának és esküdöznének utána, mint Gazsi.
9 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Nálunk Csepelen az elmúlt 5 nap termése egy meztelen kerékpáros (ő már a pszichiátrián) és egy autós ámokfutó, zajlik az élet.
Dzsokijuing
Little New York
dancogo
Vörös Gotham, vezesd a harcot.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Remélhetőleg.
ender1112
Pedig csak arányosan olyan sérüléseket okoztak, amit az ámokfutó a társuknak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Remélhetőleg.
9 napja
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy
Nálunk Csepelen az elmúlt 5 nap termése egy meztelen kerékpáros (ő már a pszichiátrián) és egy autós ámokfutó, zajlik az élet.
Dzsokijuing
Little New York
9 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Gec hogy pumpálják. Kiváncsi vagyok az okra, mert akik kiszedik a kocsibol lehet lendületből kezdték verni, de az a kettő akik később mennek oda és kérdezés nélkül egyből ütni kezdik az elég érdekes. Egyik se mondja a kollégáknak hogy nem biztos hogy ez még a rendes eljárás, hanem beszáll a buliba.
Nemes samu09
Hat en ismerostol, aki korabban ott dolgozott, azt hallottam, hogy nagyon kapnak arra a koron belul, ha valaki hivatalos szemelyt (rendort, tuzoltot, mentost) bant vagy probal bantnai, ilyenkor elegge osszefognak es siman csapnak. Itt meg ahogy olvasom, a gyoker csavo nem csak menekult eloluk, hanem elsodort tobb rendort is. Ez gondolom olyasmit akar jelenteni, hogy ha az egyket rendor nem ugrik el a csavo elol, akkor siman elcsapja oket, szant szandekkal.
Stez
Ártalmatlanná tették, ennyi.
Dzsokijuing
Am ilyen helyzetben tegyük fel h volt sokkoló a rendőröknél pisztoly mellett, nem ránthattak volna vmelyiket kettő közül, vagy csak így kaphatják ki az autóból ahogy videón látjuk?
Beki
Autóval nekihajtott a kollégájuknak, arányos intézkedés.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 napja
Beki New York Jets 2 883
 telex.hu/belfold/2026/06/14/rendorseg-elfogas-letartoztatas-hivatalos-szemely-elleni-eroszak
és még a rendőröket fogják megráncigálni ezért baszki...
Beki
Gec hogy pumpálják. Kiváncsi vagyok az okra, mert akik kiszedik a kocsibol lehet lendületből kezdték verni, de az a kettő akik később mennek oda és kérdezés nélkül egyből ütni kezdik az elég érdekes. Egyik se mondja a kollégáknak hogy nem biztos hogy ez még a rendes eljárás, hanem beszáll a buliba.
Nemes samu09
Hat en ismerostol, aki korabban ott dolgozott, azt hallottam, hogy nagyon kapnak arra a koron belul, ha valaki hivatalos szemelyt (rendort, tuzoltot, mentost) bant vagy probal bantnai, ilyenkor elegge osszefognak es siman csapnak. Itt meg ahogy olvasom, a gyoker csavo nem csak menekult eloluk, hanem elsodort tobb rendort is. Ez gondolom olyasmit akar jelenteni, hogy ha az egyket rendor nem ugrik el a csavo elol, akkor siman elcsapja oket, szant szandekkal.
Stez
Ártalmatlanná tették, ennyi.
Dzsokijuing
Am ilyen helyzetben tegyük fel h volt sokkoló a rendőröknél pisztoly mellett, nem ránthattak volna vmelyiket kettő közül, vagy csak így kaphatják ki az autóból ahogy videón látjuk?