Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kurva vicces az empátiát belekeverni, csak kár hogy semmi köze hozzá 😀

Aki csicska fos tanár, és 25+ év tapasztalattal a 6 fős angol órát sem tudja megtartani, mert "nem lehet bírni ezekkel a gyerekekkel", és amúgy is szarik bele, az nyilván nem tüntet. Sőt, rászól a kollegájára, hogy szégyellje magát a fb megnyilvánulásai miatt.

Akit meg szopatnak millió helyettesítéssel pont az ilyen balfasz/állandóan beteg tanárok miatt full ingyen, aki 40+ gyereknek tart sportkört hetente többször tökegyedül full ingyen, aki minden hétvégén elbassza legalább az egyik napját, mert állandóan őt küldik 20+ diákkal versenyekre, mert "hát neked nincs gyereked" meg "amúgyis téged szeretnek a legjobban a diákok", és ezt is ingyen, aki ráadásul 1 tantárgyat utált gimiben, de azt is tanítania kell már 2. éve pluszban 3 osztálynak full ingyen, mert nyilván nincs más aki megtartsa az órákat, és amúgy osztályfőnökként kevesebbet kap mint a magasabb fizetésért tüntető kukások (nettó 232 osztályőnöki pótlékkal 9 év tapasztalattal), és az iskolai szüneteken kívül 0 darab szabadsággal rendelkezik, az meg tüntet. Ilyen egyszerű.

Nem kell idekeverni az empátiát, csak bele kéne látni hogy mi megy, de bennem van empátia, megértem hogy azt az erkélyről kibaszott nehéz megtenni.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Mekkora büdösgyökér, kiégett szar ember lehet az a tanár, aki fent ül a tanáriban miközben a kollégái és a diákjai országosan tüntetnek?
Szokol
a hazmesterek orszagaban ez meg bkit meglep?
csebi
Ez most meg baszod, mert ez most a saját pénztárcájára megy.
Szokol
azert keves az olyan tanar mint a Palya mondjuk aki netto 400t kockaztat tanarkent.
csebi
Amúgy az engem meglep, hogy nem láttam még sehol kommentben azt, hogy "mi a szart tüntetnek, ha havi 400-at megkeres egy tanár?!?!!" 😀

Persze lehet, hogy csak én nem olvasgattam jó helyen.
dugo93
fb-n vadhajtások
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Tehát elkényelmesedett, büdösgyökér, kiégett, szar emberek.
Szokol
Nem feltétlen.
Lehet nem értenek egyet.
Lehet fideszesek.
Lehet reálisan ismerik a környezetüket.
Lehet lelkileg nem kiegyensúlyozottak.
Lehet szorongásos betegséggel küzdenek.
Mókas, hogy nulla empátiával vársz el másoktól empátiát.
Őszentsége Sobri Jóska
Ez nem empátia. Ha empátia lenne, téged baszogatnálak, egy gyermektelen civilt, hogy miért nem tüntetsz a tanárok mellett. Itt saját maga miatt kellene lépnie kettőt, de nem képes rá.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
A kretén tanárokon meg azért nem kell meglepődni, mindig is sok hülye volt közöttük, még több szolgalelkűvel. Ezek aránya meg (tudjuk milyen okok miatt) egyre nagyobb.
A probléma az, hogy a társadalom nagy része pont azokat a tanárokat nézi hülyének akik pont nem azok, mert ők legalább nem szolgalelkű csicskák. Pedig a jó tanárok hamarabb nyilván lelépnek, volt gimimből most lépett le egy matek-fizika tanár kockázatkezelásre tripla pénzért.
eaglesmcnabb
Na, pont ezekre gondoltam: ezeknek a szarháziaknak most semmi más dolguk nem lenne, csak kimenni az iskola elé a tanáriból és álldogálni ott egy fél órát a mások által megszervezett rendezvényen. A saját érdekében. Ezek meg ülnek bent a melegben.
Szokol
És ha nem értenek egyet?
És ha fideszesek?
És ha nem akarnak kockáztatni egy kisvárosban, ahol ezért kiközösítenék őket?
És ha konfliktuskerülő alkatúak, és egyetértenek, nem fideszesek, nem kisvárosban vannak, csak szoronganak az egésztől?
Éljenek a mások faszával a csalánt verő fotelforradalmárok...
Őszentsége Sobri Jóska
Tehát elkényelmesedett, büdösgyökér, kiégett, szar emberek.
Szokol
Nem feltétlen.
Lehet nem értenek egyet.
Lehet fideszesek.
Lehet reálisan ismerik a környezetüket.
Lehet lelkileg nem kiegyensúlyozottak.
Lehet szorongásos betegséggel küzdenek.
Mókas, hogy nulla empátiával vársz el másoktól empátiát.

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
A kretén tanárokon meg azért nem kell meglepődni, mindig is sok hülye volt közöttük, még több szolgalelkűvel. Ezek aránya meg (tudjuk milyen okok miatt) egyre nagyobb.
A probléma az, hogy a társadalom nagy része pont azokat a tanárokat nézi hülyének akik pont nem azok, mert ők legalább nem szolgalelkű csicskák. Pedig a jó tanárok hamarabb nyilván lelépnek, volt gimimből most lépett le egy matek-fizika tanár kockázatkezelásre tripla pénzért.
eaglesmcnabb
Na, pont ezekre gondoltam: ezeknek a szarháziaknak most semmi más dolguk nem lenne, csak kimenni az iskola elé a tanáriból és álldogálni ott egy fél órát a mások által megszervezett rendezvényen. A saját érdekében. Ezek meg ülnek bent a melegben.
Szokol
És ha nem értenek egyet?
És ha fideszesek?
És ha nem akarnak kockáztatni egy kisvárosban, ahol ezért kiközösítenék őket?
És ha konfliktuskerülő alkatúak, és egyetértenek, nem fideszesek, nem kisvárosban vannak, csak szoronganak az egésztől?
Éljenek a mások faszával a csalánt verő fotelforradalmárok...
Őszentsége Sobri Jóska
Tehát elkényelmesedett, büdösgyökér, kiégett, szar emberek.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
A kretén tanárokon meg azért nem kell meglepődni, mindig is sok hülye volt közöttük, még több szolgalelkűvel. Ezek aránya meg (tudjuk milyen okok miatt) egyre nagyobb.
A probléma az, hogy a társadalom nagy része pont azokat a tanárokat nézi hülyének akik pont nem azok, mert ők legalább nem szolgalelkű csicskák. Pedig a jó tanárok hamarabb nyilván lelépnek, volt gimimből most lépett le egy matek-fizika tanár kockázatkezelásre tripla pénzért.
eaglesmcnabb
Na, pont ezekre gondoltam: ezeknek a szarháziaknak most semmi más dolguk nem lenne, csak kimenni az iskola elé a tanáriból és álldogálni ott egy fél órát a mások által megszervezett rendezvényen. A saját érdekében. Ezek meg ülnek bent a melegben.
Szokol
És ha nem értenek egyet?
És ha fideszesek?
És ha nem akarnak kockáztatni egy kisvárosban, ahol ezért kiközösítenék őket?
És ha konfliktuskerülő alkatúak, és egyetértenek, nem fideszesek, nem kisvárosban vannak, csak szoronganak az egésztől?
Éljenek a mások faszával a csalánt verő fotelforradalmárok...

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
A kretén tanárokon meg azért nem kell meglepődni, mindig is sok hülye volt közöttük, még több szolgalelkűvel. Ezek aránya meg (tudjuk milyen okok miatt) egyre nagyobb.
A probléma az, hogy a társadalom nagy része pont azokat a tanárokat nézi hülyének akik pont nem azok, mert ők legalább nem szolgalelkű csicskák. Pedig a jó tanárok hamarabb nyilván lelépnek, volt gimimből most lépett le egy matek-fizika tanár kockázatkezelásre tripla pénzért.
eaglesmcnabb
Na, pont ezekre gondoltam: ezeknek a szarháziaknak most semmi más dolguk nem lenne, csak kimenni az iskola elé a tanáriból és álldogálni ott egy fél órát a mások által megszervezett rendezvényen. A saját érdekében. Ezek meg ülnek bent a melegben.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
imádok fb-on komment turistáskodni. de ami a vakpajtásokon megy baszki, arra nincsenek szavak. Folyamatosan hangoztatom hogy sokkal hülyébb ez az ország mint azt az ismerőseim, és egy átlagember gondolná, mégis újra és újra meglepődök, hogy mennyire sok retardált ember között élünk. Pedig anno én is kaptam beírást az osztályfőnököm lekomcsizásáért, de azért na, valahol húzzuk már meg a határt.

A kretén tanárokon meg azért nem kell meglepődni, mindig is sok hülye volt közöttük, még több szolgalelkűvel. Ezek aránya meg (tudjuk milyen okok miatt) egyre nagyobb.
A probléma az, hogy a társadalom nagy része pont azokat a tanárokat nézi hülyének akik pont nem azok, mert ők legalább nem szolgalelkű csicskák. Pedig a jó tanárok hamarabb nyilván lelépnek, volt gimimből most lépett le egy matek-fizika tanár kockázatkezelásre tripla pénzért.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Mekkora büdösgyökér, kiégett szar ember lehet az a tanár, aki fent ül a tanáriban miközben a kollégái és a diákjai országosan tüntetnek?
Szokol
a hazmesterek orszagaban ez meg bkit meglep?
csebi
Ez most meg baszod, mert ez most a saját pénztárcájára megy.
Szokol
azert keves az olyan tanar mint a Palya mondjuk aki netto 400t kockaztat tanarkent.
csebi
Éppen erre gondoltam: azt a 250-300 000 forintot azért már sok helyen összeszedi fele ennyi megaláztatással és mégis ül a seggén, retteg és várja a sült galambot.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Mekkora büdösgyökér, kiégett szar ember lehet az a tanár, aki fent ül a tanáriban miközben a kollégái és a diákjai országosan tüntetnek?
Szokol
a hazmesterek orszagaban ez meg bkit meglep?
csebi
Ez most meg baszod, mert ez most a saját pénztárcájára megy.
Szokol
azert keves az olyan tanar mint a Palya mondjuk aki netto 400t kockaztat tanarkent.
csebi
Amúgy az engem meglep, hogy nem láttam még sehol kommentben azt, hogy "mi a szart tüntetnek, ha havi 400-at megkeres egy tanár?!?!!" 😀

Persze lehet, hogy csak én nem olvasgattam jó helyen.
dugo93
én azt olvastam csak hogy :
"nem elég a 3 hónap szabi még most se akarnak dolgozni"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Mekkora büdösgyökér, kiégett szar ember lehet az a tanár, aki fent ül a tanáriban miközben a kollégái és a diákjai országosan tüntetnek?
Szokol
a hazmesterek orszagaban ez meg bkit meglep?
csebi
Ez most meg baszod, mert ez most a saját pénztárcájára megy.
Szokol
azert keves az olyan tanar mint a Palya mondjuk aki netto 400t kockaztat tanarkent.
csebi
Amúgy az engem meglep, hogy nem láttam még sehol kommentben azt, hogy "mi a szart tüntetnek, ha havi 400-at megkeres egy tanár?!?!!" 😀

Persze lehet, hogy csak én nem olvasgattam jó helyen.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Mekkora büdösgyökér, kiégett szar ember lehet az a tanár, aki fent ül a tanáriban miközben a kollégái és a diákjai országosan tüntetnek?
Szokol
a hazmesterek orszagaban ez meg bkit meglep?
csebi
Ez most meg baszod, mert ez most a saját pénztárcájára megy.
Szokol
azert keves az olyan tanar mint a Palya mondjuk aki netto 400t kockaztat tanarkent.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Mekkora büdösgyökér, kiégett szar ember lehet az a tanár, aki fent ül a tanáriban miközben a kollégái és a diákjai országosan tüntetnek?
Szokol
a hazmesterek orszagaban ez meg bkit meglep?
csebi
Ez most meg baszod, mert ez most a saját pénztárcájára megy.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Mekkora büdösgyökér, kiégett szar ember lehet az a tanár, aki fent ül a tanáriban miközben a kollégái és a diákjai országosan tüntetnek?
Szokol
a hazmesterek orszagaban ez meg bkit meglep?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Mekkora büdösgyökér, kiégett szar ember lehet az a tanár, aki fent ül a tanáriban miközben a kollégái és a diákjai országosan tüntetnek?
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Gyanítom kisebbségiek.
 telex.hu/belfold/2022/10/04/szex-anya-10-eves-fiu-15-eves-lany-video
empty taxi
Nem, csak egy másik állatfaj...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Gyanítom kisebbségiek.
 telex.hu/belfold/2022/10/04/szex-anya-10-eves-fiu-15-eves-lany-video


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 030 — I like the Texans, I like who we are
Ha már beszámoltam 59 ezer forintos gázszámlámról, amit péntek este kaptam, most jöhet a végkifejlet:
ma felhívtam őket és olyan 40 perc várakozás után sikerült is beszélnem ügyintézővel. Vázoltam a problémám és rögtön jött a megoldás:
a számlán az a 150 köbméter gáz szerepelt, amit havonta kell fizetnem, ahogy be lett állítva. Szeptemberben azonban tört hónap volt valamiért, így csak 5-20-közötti időszakot számoltak, de erre is 150 köbmétert. Így viszont a fogyasztásom már 300 köbméter lenne 30 napra vetítve, mert a rendszer nem tudta lefelezni a fogyasztást. Hogy miért nem tudta, azt nem tudom, de törölték az 59 ezres számlát és kapok most a hölgy elmondása szerint egy 7000 Ft-os számlát, mert az a reális.
Úgyhogy most lehet örülni, hogy 52 ezer forint maradt a zsebemben.
Kis idegeskedés, de szerencsére megoldódott.
Klaci79
Na legalább megoldódott.
Nálunk hasonló volt mikor az előző lakást vettük. Közművek átírásánál ügyintéző megkérdezte a gázműveknél, írja e át az áramot is, mert hamarosan úgyis egy cég lesznek de már látja a rendszert. Ok hát kevesebb várakozás.
Aztán telt az idő de áram számlát nem nagyon kaptunk. Diktalast allittattunk be, de honlapra csak az azonosítóval léphetünk be ami nem volt. Felhívtuk az mvmet hogy merre mennyi. Azt mondta a hölgy hogy most kerültünk át az eontol idő míg látnak mindenkit legyek turelemmel az első számlán lesz rajta az azonosító.
Ez volt augusztus. Novemberben még mindig nem jött számla úgyhogy újabb telefon lett belőle.
Kiderült annak idején nagyon nem sikerült az átírás, ezért szolgáltató nélküli fogyasztok lettünk.
Be kellett küldeni mennyit fogyasztottunk és mennyi idő alatt. Na azt a három havi fogyasztást állapítottak meg egy havinak és kiküldtek egy 97ezres számlát plusz egy kis bünti.
Akkor megint telefonáltam mi ez. Én magyaráztam el az ügyintézőnek hogy három havi fogyasztást vettek egyhavinak és harmadjára meg is értette. Utána kar csak 52ezret kellett fizetni büntetéssel.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 470
tadammmmm

 telex.hu/gazdasag/2022/10/03/rezsicsokkentes-rezsiemeles-szamlak-gaz-foldgaz-szamla
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Ha már beszámoltam 59 ezer forintos gázszámlámról, amit péntek este kaptam, most jöhet a végkifejlet:
ma felhívtam őket és olyan 40 perc várakozás után sikerült is beszélnem ügyintézővel. Vázoltam a problémám és rögtön jött a megoldás:
a számlán az a 150 köbméter gáz szerepelt, amit havonta kell fizetnem, ahogy be lett állítva. Szeptemberben azonban tört hónap volt valamiért, így csak 5-20-közötti időszakot számoltak, de erre is 150 köbmétert. Így viszont a fogyasztásom már 300 köbméter lenne 30 napra vetítve, mert a rendszer nem tudta lefelezni a fogyasztást. Hogy miért nem tudta, azt nem tudom, de törölték az 59 ezres számlát és kapok most a hölgy elmondása szerint egy 7000 Ft-os számlát, mert az a reális.
Úgyhogy most lehet örülni, hogy 52 ezer forint maradt a zsebemben.
Kis idegeskedés, de szerencsére megoldódott.
Klaci79
gondolom azért tört hónap mer akkor jöttek be ezek a szarok
mondjuk asszem augusztus volt az elműnél ugyanez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Ha már beszámoltam 59 ezer forintos gázszámlámról, amit péntek este kaptam, most jöhet a végkifejlet:
ma felhívtam őket és olyan 40 perc várakozás után sikerült is beszélnem ügyintézővel. Vázoltam a problémám és rögtön jött a megoldás:
a számlán az a 150 köbméter gáz szerepelt, amit havonta kell fizetnem, ahogy be lett állítva. Szeptemberben azonban tört hónap volt valamiért, így csak 5-20-közötti időszakot számoltak, de erre is 150 köbmétert. Így viszont a fogyasztásom már 300 köbméter lenne 30 napra vetítve, mert a rendszer nem tudta lefelezni a fogyasztást. Hogy miért nem tudta, azt nem tudom, de törölték az 59 ezres számlát és kapok most a hölgy elmondása szerint egy 7000 Ft-os számlát, mert az a reális.
Úgyhogy most lehet örülni, hogy 52 ezer forint maradt a zsebemben.
Kis idegeskedés, de szerencsére megoldódott.
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 910 — Saturday Night Lights
Mintha nem is egy faj lennénk.
VanillaSky

Peszinter Ferenc
 www.thejc.com/news/world/american-far-right-conspiracy-theorist-ostracised-by-followers-after-they-found-out-he-was-jewish-1wdiYNmwgXlNncwYm8OsUd?reloadTime=1664323200011

És akkor ezt most itt fejezzük is be
r.baggio
Ő is elkezdhet belülről bomlasztani, mint Szegedi Csanád 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Mintha nem is egy faj lennénk.
VanillaSky

Peszinter Ferenc
 www.thejc.com/news/world/american-far-right-conspiracy-theorist-ostracised-by-followers-after-they-found-out-he-was-jewish-1wdiYNmwgXlNncwYm8OsUd?reloadTime=1664323200011

És akkor ezt most itt fejezzük is be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Mintha nem is egy faj lennénk.
VanillaSky
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Kibebaszott népszámlálási weblap, egy nagy trágyahalom az egész.

Végighaladsz ezer kérdésen, elcseszel vele egy kibaszott órát, véglegesítenéd, erre szerverhiba!!@

Menteni persze nem tudod, mert....szerverhiba!

Beküldeni nem tudod, mertttttg kibaszott SZERVERHIB@

SZÉTVET AZ IDEG!!!

Most jelszót kér, amivel regeltem. Beírom: érvénytelen.

Igényeltem újat, emailben küldött linket a linken semmi sincs🤦‍♂️
Willie Parker
Nem lep meg, hogy erre sem voltak kepesek felkeszulni normalisan. Draga lelkeimnek tuti nem volt idejuk. Alig varom a terheleses tamadasos magyarazatot reszukrol.
Beki
Én már pont kb. ilyesmire készülve úgy terveztem hogy direkt várok 4-5-6 napot a kitöltéssel, mert tudtam hogy össze fog omlani.
zavi27
Extrém időpontban kell tölteni, ma reggel 6 és 6:30 között gond nélkül átment és pdf igazolást is adott a beküldésről.

Tegnap 18 ó után meg a kitöltés flott volt, de se menteni, sem elküldeni nem engedett a rsz, szarakodott a verifikáció, a regisztrálás kb esélytelen volt (ugyanis a kérdőív mentése csak emailes reggel lehetséges, de a küldött link nem működött).
Willie Parker
Nem kell stréberkedni, ki kell tölteni 2-3 nap múlva addigra megunják a hackerek 😂
Amúgy ezt muszáj kitölteni? Mármint tudom hogy be kell küldeni de fiszfasz kérdésekkel nincs kedvem időt eltölteni.
Toca
különben házhoz jönnek, általában boomerek, szóval háromszor annyi időbe fog telni offline
dancogo
és ha elküldöm őket?
Negritis, a vajda
Torvenyileg szabalyozva van h kotelezo a reszvetel, utana gondolom jegyzoi felszolitas es neked kell bemenned vhova.
Beki
úgy tudom max 450.000-es bírságot kaphatst, ha nem veszel részt valamilyen formában, de sosem hallottam még olyanról, akit ezért büntettek volna meg
dancogo
be is kell engedni?
mer nállunk az első számú vámpírszabály szerint az jöhet, akit hívok...
Gróf de sutianap
A kutyákon múlik, h be mer-e jönni.

A múltkor a dogo-m fogott egy vasárust, aki a kerítésemen keresztül nyúlkált be egy gyerekbicikliért - botor módon azt gondolva, h az is lomtalanítva kellene hogy legyen, nem csak az utcára kihelyezett cuccos.

A dogo argentino okosabb és erősebb volt, szerencsére nem harapott, de Lakatos Kálmán Pápáról (ez volt a neve, a szig-je a földre hullott😄) lógott egy kb 20 percig vertikálisan. Niño meg élvezte, szal hagytam neki a játékot. A tesók nem mertek közelebb jönni, m mondtam, ha lépdelnek, akkor vér folyik, érkezik a Dracaris.

Ráadásul csak a legkisebb kutyu volt kívül, a 3 nagyobb a kennelben maradt, mert azt hiszem, h a vezérkan (boerboel) nem lett volna íj kegyes, így is hajlított kicsit az egyik oszlopon, amit Lakatos úr persze megjavított - miután a Dogs a Houseba terelődtek.