Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Már én is unom a "mi mennyibe kerül, húha" topikot, de azé' basszameg már, hogy 2100 HUF-ot fizettem 10 tekercs klotyópapírért a Lidlben. Ez tényleg abnormális.
nagylaza, főpohárnok
madaras teszkó, zewa comofort, 2450 Ft/16 tekercs. én szóltam.
(ugyanitt érdekes kísérlet is van, Ballantines 7 years bourbon finish, ötezerér'. idrinksen ugyanez 9200, fwiw)
slowmotion
Hunyadi tér, vietnámi: 2400 a 16 tekercses. De az keskenyebb és kisebb tekercs. Nagyon kell vigyázni!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 330 — Cowboys fan
Már én is unom a "mi mennyibe kerül, húha" topikot, de azé' basszameg már, hogy 2100 HUF-ot fizettem 10 tekercs klotyópapírért a Lidlben. Ez tényleg abnormális.
nagylaza, főpohárnok
madaras teszkó, zewa comofort, 2450 Ft/16 tekercs. én szóltam.
(ugyanitt érdekes kísérlet is van, Ballantines 7 years bourbon finish, ötezerér'. idrinksen ugyanez 9200, fwiw)
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Már én is unom a "mi mennyibe kerül, húha" topikot, de azé' basszameg már, hogy 2100 HUF-ot fizettem 10 tekercs klotyópapírért a Lidlben. Ez tényleg abnormális.
nagylaza, főpohárnok
Mert kényes a valagad és barikással simogatod.
kittli
Anyám mesélte, hogy a falun élő rokonoknál anno mekkora fejlődés volt, amikor a budin a kukoricacsuhéról átváltottak az újságpapírra, onnan meg a wc-papírra. Lehet, hogy visszatérek a kukoricacsuhéra. Nem tudja valaki, hol lehet kapni?
nagylaza, főpohárnok
Pottyantós budi, felszabdalt újságpapír, képeslapokkal izlésesen díszített meszelt fal. Imádott gyermekkorom. Semmi sem lett most az első kukoricásunkból, ott szárad és feketélik. Ha Borsodban jársz írj, félreteszek belőle.
Tactful Cactus
Kösz, egyelőre elég lesz négy-öt kiló.
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Erről a témáról mindig ez jut az eszembe

 youtu.be/1uLnTDdqfCo


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Már én is unom a "mi mennyibe kerül, húha" topikot, de azé' basszameg már, hogy 2100 HUF-ot fizettem 10 tekercs klotyópapírért a Lidlben. Ez tényleg abnormális.
nagylaza, főpohárnok
Mert kényes a valagad és barikással simogatod.
kittli
Anyám mesélte, hogy a falun élő rokonoknál anno mekkora fejlődés volt, amikor a budin a kukoricacsuhéról átváltottak az újságpapírra, onnan meg a wc-papírra. Lehet, hogy visszatérek a kukoricacsuhéra. Nem tudja valaki, hol lehet kapni?
nagylaza, főpohárnok
Pottyantós budi, felszabdalt újságpapír, képeslapokkal izlésesen díszített meszelt fal. Imádott gyermekkorom. Semmi sem lett most az első kukoricásunkból, ott szárad és feketélik. Ha Borsodban jársz írj, félreteszek belőle.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Már én is unom a "mi mennyibe kerül, húha" topikot, de azé' basszameg már, hogy 2100 HUF-ot fizettem 10 tekercs klotyópapírért a Lidlben. Ez tényleg abnormális.
nagylaza, főpohárnok
Mert kényes a valagad és barikással simogatod.
kittli
Anyám mesélte, hogy a falun élő rokonoknál anno mekkora fejlődés volt, amikor a budin a kukoricacsuhéról átváltottak az újságpapírra, onnan meg a wc-papírra. Lehet, hogy visszatérek a kukoricacsuhéra. Nem tudja valaki, hol lehet kapni?
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Már én is unom a "mi mennyibe kerül, húha" topikot, de azé' basszameg már, hogy 2100 HUF-ot fizettem 10 tekercs klotyópapírért a Lidlben. Ez tényleg abnormális.
nagylaza, főpohárnok
Mert kényes a valagad és barikással simogatod.
kittli
kevesebb kaja kevesebb szarás, szóval minden cool

több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Már én is unom a "mi mennyibe kerül, húha" topikot, de azé' basszameg már, hogy 2100 HUF-ot fizettem 10 tekercs klotyópapírért a Lidlben. Ez tényleg abnormális.
nagylaza, főpohárnok
Mert kényes a valagad és barikással simogatod.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 065 — #NoStress
Már én is unom a "mi mennyibe kerül, húha" topikot, de azé' basszameg már, hogy 2100 HUF-ot fizettem 10 tekercs klotyópapírért a Lidlben. Ez tényleg abnormális.
nagylaza, főpohárnok
Ne fossál!

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Már én is unom a "mi mennyibe kerül, húha" topikot, de azé' basszameg már, hogy 2100 HUF-ot fizettem 10 tekercs klotyópapírért a Lidlben. Ez tényleg abnormális.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Ennyi nagyon izgi kávé sztori mellé be sem merem már írni, hogy 1 órám vab hátra magyarisztánban. Fél év alatt fel lehet számolni két karriert és kényelmes életet, aztán újrakezdeni pár ezer kilométerrel odébb.
#nelegyenhatássalazéletedre

Isten veled Magyarország.
Hanni
Legjobbakat!

Magyarország külföldre megy, nem hátra. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 470
Amennyiben nincs eü-gondjuk, és remélem nincs, egy egészséges családban megértik, hogy elköltöztöznétek petey a jövőtök miatt.
Heisman nádor
Nem kell ahhoz eü gond, vannak nagyszülők, akiket az unokázás, a családi látogatások "tartanak életben", ha egyedül élnek akkor meg pláne nem helyettesíti ezt a videochat.

Aki meg jól keres, az természetesen továbbra is el tud szépen éldegélni itthon is, és bár eléggé nehéz lenyelni a békát pl az esetben, hogy pár hónap alatt szignifikánsabban kevesebbet ér a fizetésed, pusztán ideológiai okokból egy ilyet az előbbiek tudatában meglépni szinte lehetetlen.
r.baggio
De vhol onzoseg az h ne menejtek mert nem latom...egy koltozesnel nem csak az szamit h mennyit keresel es ha sok akkor marad az ember.osszetett dolog ez.
Es ilyen helyzetben igenis onzonek kell lenni mert vegul neked kell megoldanod az eleted.es ezt ugy mondom h nem vagyok egy egoista onzo barom.
több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Lehet, én vagyok a legöregebb ezen a fórumon.
Az ifjúságomat az előző rendszerben éltem, úgyhogy van összehasonlítási alapom.
(voltam kisdobos, úttörő, KISZ tag, sorállományú katona, amikor dolgozni kezdtem, még párttitkár is volt a cégnél...nem akarom mégegyszer!)
Szüleim már nem élnek és egyke vagyok. Igaz, két házassággal a hátam mögött.
A lányaim nagyok, ők sem fognak itt megöregedni. A kisebbik tavasszal megy megint Lisszabonba klinikai gyakorlatra. (a nagy francia-angol szakon végzett szinkrontolmács) Lehet, elmegyünk vele.... én is, a párom is , aki sokkal fiatalabb nálam ( 😊 ) építőmérnökök vagyunk (én már a Mérnök kamarát nem akarom tovább itthon, ami egy nyugdíjas klub, kb mint az MLSZ)
Ha, hármomból kettőnek lesz azonnal munkája, már megélünk....
Fiam, aki két év múlva érettségizik (ha még lesz Kölcsey Gimnázium) a vizilabdával talán tud majd külföldön boldogulni, ráadásul, jól is tanul.
Úgyhogy mi kössön ide, jelen helyzetben?
Lehet, hogy megkeseredtem, de "levezetni" máshol szeretnék 😊
Úgyhogy abszolút megértem Hannit!
zemanla
Figyu Z, pár Sporting-ccuot rendelhetek majd nálatok? Horror a PK 😀
Sok sikert!
😀
jobbágy#JC6
Persze!
Áprisban már federítettem a shopokat! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
Lehet, én vagyok a legöregebb ezen a fórumon.
Az ifjúságomat az előző rendszerben éltem, úgyhogy van összehasonlítási alapom.
(voltam kisdobos, úttörő, KISZ tag, sorállományú katona, amikor dolgozni kezdtem, még párttitkár is volt a cégnél...nem akarom mégegyszer!)
Szüleim már nem élnek és egyke vagyok. Igaz, két házassággal a hátam mögött.
A lányaim nagyok, ők sem fognak itt megöregedni. A kisebbik tavasszal megy megint Lisszabonba klinikai gyakorlatra. (a nagy francia-angol szakon végzett szinkrontolmács) Lehet, elmegyünk vele.... én is, a párom is , aki sokkal fiatalabb nálam ( 😊 ) építőmérnökök vagyunk (én már a Mérnök kamarát nem akarom tovább itthon, ami egy nyugdíjas klub, kb mint az MLSZ)
Ha, hármomból kettőnek lesz azonnal munkája, már megélünk....
Fiam, aki két év múlva érettségizik (ha még lesz Kölcsey Gimnázium) a vizilabdával talán tud majd külföldön boldogulni, ráadásul, jól is tanul.
Úgyhogy mi kössön ide, jelen helyzetben?
Lehet, hogy megkeseredtem, de "levezetni" máshol szeretnék 😊
Úgyhogy abszolút megértem Hannit!
zemanla
Figyu Z, pár Sporting-ccuot rendelhetek majd nálatok? Horror a PK 😀
Sok sikert!
😀
több mint 1 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Lehet, én vagyok a legöregebb ezen a fórumon.
Az ifjúságomat az előző rendszerben éltem, úgyhogy van összehasonlítási alapom.
(voltam kisdobos, úttörő, KISZ tag, sorállományú katona, amikor dolgozni kezdtem, még párttitkár is volt a cégnél...nem akarom mégegyszer!)
Szüleim már nem élnek és egyke vagyok. Igaz, két házassággal a hátam mögött.
A lányaim nagyok, ők sem fognak itt megöregedni. A kisebbik tavasszal megy megint Lisszabonba klinikai gyakorlatra. (a nagy francia-angol szakon végzett szinkrontolmács) Lehet, elmegyünk vele.... én is, a párom is , aki sokkal fiatalabb nálam ( 😊 ) építőmérnökök vagyunk (én már a Mérnök kamarát nem akarom tovább itthon, ami egy nyugdíjas klub, kb mint az MLSZ)
Ha, hármomból kettőnek lesz azonnal munkája, már megélünk....
Fiam, aki két év múlva érettségizik (ha még lesz Kölcsey Gimnázium) a vizilabdával talán tud majd külföldön boldogulni, ráadásul, jól is tanul.
Úgyhogy mi kössön ide, jelen helyzetben?
Lehet, hogy megkeseredtem, de "levezetni" máshol szeretnék 😊
Úgyhogy abszolút megértem Hannit!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Amennyiben nincs eü-gondjuk, és remélem nincs, egy egészséges családban megértik, hogy elköltöztöznétek petey a jövőtök miatt.
Heisman nádor
Nem kell ahhoz eü gond, vannak nagyszülők, akiket az unokázás, a családi látogatások "tartanak életben", ha egyedül élnek akkor meg pláne nem helyettesíti ezt a videochat.

Aki meg jól keres, az természetesen továbbra is el tud szépen éldegélni itthon is, és bár eléggé nehéz lenyelni a békát pl az esetben, hogy pár hónap alatt szignifikánsabban kevesebbet ér a fizetésed, pusztán ideológiai okokból egy ilyet az előbbiek tudatában meglépni szinte lehetetlen.
r.baggio
szerencsére nincs nagy eü gond, de azért már csak nyugdíjasok és azért jönnek elő dolgok. a munkánk itthon stabil és a fizu is bőven átlag feletti de ugye nem emiatt mennénk. ráadásul én egyke vagyok, nem akarnám rátukmálni unokatesókra meg nagybátyámékra anyámat.
mindegy, más is járt ilyen cipőben.

Szerkesztette: petey

több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Vigyázz magadra Hanni! Jó volt együtt szurkolni, és persze a legjobbakat kívánom Nektek!
Helmut _Professional drinker
Nagyon köszi! Bár nem meghalni tervezek, és VPN ott is van, szóval szeretnék tovább kínlódni vasárnap esténként. 😀 Sőt mihamarabb fogok keresni pár amerikánus sportbárt, hogy meghallgassam a helyi navy erők elképzeléseit az nfl jelenjéről 😀

@undisputedly ezzel mi is tisztában vagyunk, a fontos különbség, hogy nem az én országom, úgyhogy pont leszarom, mit csinálnak a jövőjével. Nem tervezzük az életünket ott leélni, csak mondjuk amíg a jövőbeli gyerek iskoláskorú lesz, addig meg learatunk némi olajdollárt. Na meg asszony is patentra fejleszti az angolját én meg középre az arabomat 😀

Köszi amúgy mindenkinek!
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Amennyiben nincs eü-gondjuk, és remélem nincs, egy egészséges családban megértik, hogy elköltöztöznétek petey a jövőtök miatt.
Heisman nádor
Nem kell ahhoz eü gond, vannak nagyszülők, akiket az unokázás, a családi látogatások "tartanak életben", ha egyedül élnek akkor meg pláne nem helyettesíti ezt a videochat.

Aki meg jól keres, az természetesen továbbra is el tud szépen éldegélni itthon is, és bár eléggé nehéz lenyelni a békát pl az esetben, hogy pár hónap alatt szignifikánsabban kevesebbet ér a fizetésed, pusztán ideológiai okokból egy ilyet az előbbiek tudatában meglépni szinte lehetetlen.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 347 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ennyi nagyon izgi kávé sztori mellé be sem merem már írni, hogy 1 órám vab hátra magyarisztánban. Fél év alatt fel lehet számolni két karriert és kényelmes életet, aztán újrakezdeni pár ezer kilométerrel odébb.
#nelegyenhatássalazéletedre

Isten veled Magyarország.
Hanni
Na mesélj, merre az arra? Persze csak ha publikus!
Szokol
Bahrein első körben, aztán meglátjuk mit dob. Tavasszal tetszett mindkettőnknek, pátomnak instant lett munkája, Ő már két hete kint van, én meg napozok egy kicsit, aztán csak akad nekem is valami.
Hanni
sok iskert.
mi a család miatt vacillálunk, mármint anyukák miatt 😕 nem mernénk itthagyni őket.
Nemzetes és Méltóságos petey
Amennyiben nincs eü-gondjuk, és remélem nincs, egy egészséges családban megértik, hogy elköltöztöznétek petey a jövőtök miatt.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ennyi nagyon izgi kávé sztori mellé be sem merem már írni, hogy 1 órám vab hátra magyarisztánban. Fél év alatt fel lehet számolni két karriert és kényelmes életet, aztán újrakezdeni pár ezer kilométerrel odébb.
#nelegyenhatássalazéletedre

Isten veled Magyarország.
Hanni
Na mesélj, merre az arra? Persze csak ha publikus!
Szokol
Bahrein első körben, aztán meglátjuk mit dob. Tavasszal tetszett mindkettőnknek, pátomnak instant lett munkája, Ő már két hete kint van, én meg napozok egy kicsit, aztán csak akad nekem is valami.
Hanni
sok iskert.
mi a család miatt vacillálunk, mármint anyukák miatt 😕 nem mernénk itthagyni őket.
Nemzetes és Méltóságos petey
Eszéki Flóra mondja Szentirmay Rudolfnak, hogy ha egy népet azok hagynak el, akik a leggazdagabbak, akkor annak a népnek feltétlenül szegénynek kell lenni.

Értelmezhető ez a vásárlóerőparitáson (ilyen szó van?!) túl sokféle egyéb dimenzióban is.
Kár hogy manapság kevesen olvasnak Jókait.
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ennyi nagyon izgi kávé sztori mellé be sem merem már írni, hogy 1 órám vab hátra magyarisztánban. Fél év alatt fel lehet számolni két karriert és kényelmes életet, aztán újrakezdeni pár ezer kilométerrel odébb.
#nelegyenhatássalazéletedre

Isten veled Magyarország.
Hanni
Na mesélj, merre az arra? Persze csak ha publikus!
Szokol
Bahrein első körben, aztán meglátjuk mit dob. Tavasszal tetszett mindkettőnknek, pátomnak instant lett munkája, Ő már két hete kint van, én meg napozok egy kicsit, aztán csak akad nekem is valami.
Hanni
Vigyázz magadra Hanni! Jó volt együtt szurkolni, és persze a legjobbakat kívánom Nektek!
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Ennyi nagyon izgi kávé sztori mellé be sem merem már írni, hogy 1 órám vab hátra magyarisztánban. Fél év alatt fel lehet számolni két karriert és kényelmes életet, aztán újrakezdeni pár ezer kilométerrel odébb.
#nelegyenhatássalazéletedre

Isten veled Magyarország.
Hanni
Na mesélj, merre az arra? Persze csak ha publikus!
Szokol
Bahrein első körben, aztán meglátjuk mit dob. Tavasszal tetszett mindkettőnknek, pátomnak instant lett munkája, Ő már két hete kint van, én meg napozok egy kicsit, aztán csak akad nekem is valami.
Hanni
sok iskert.
mi a család miatt vacillálunk, mármint anyukák miatt 😕 nem mernénk itthagyni őket.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Ennyi nagyon izgi kávé sztori mellé be sem merem már írni, hogy 1 órám vab hátra magyarisztánban. Fél év alatt fel lehet számolni két karriert és kényelmes életet, aztán újrakezdeni pár ezer kilométerrel odébb.
#nelegyenhatássalazéletedre

Isten veled Magyarország.
Hanni
sok sikert

én csak munkahely váltás közepén vagyok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ennyi nagyon izgi kávé sztori mellé be sem merem már írni, hogy 1 órám vab hátra magyarisztánban. Fél év alatt fel lehet számolni két karriert és kényelmes életet, aztán újrakezdeni pár ezer kilométerrel odébb.
#nelegyenhatássalazéletedre

Isten veled Magyarország.
Hanni
Kalappal az uj elethez, mondjuk kb ugyanolyan nepotista rendszer megy, csak ott alkotmanyos monarchianak hivjak, es nem ritkan kinozzak fizikailag a sajat allampolgaraikat, a szolasszabadsagrol nem is beszelve. Szoval kb. pont egy fokkal szarabb hely ilyen szempontbol, mint itt, ha ezek zavartak itthon a rednszerben, akkor nem a legjobb helyre mentek. Barmilyen banto szandek nelkul irom ezt a kommentet.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
de ha mar igy szobakerult, ti mint szakertok milyen rangsort allitanatok fel íz/ár-érték alapján:
dripper/filteres
cold brew
kotyogós
kapszulás
hazi - automata (saeco/jura...)
hazi - karos
press
...
Pari
A barrista nem csinál semmi extrát amit te nem tudnál a Lamarzoco sem. 1 mp-if előáztat, utána felkúrja 9 bárra a szivattyút, és masszívan stabilan 92,5 fokos fejen áttolja a kávét 24 mp alatt. Ennyi
De ezt akárhány alkalommal.
Helmut _Professional drinker
naaa
épp tesztre vittem az asszonyt, az Illy-től 8 km-re Ankaranba ,ééss nem tudnak rendes kávét főzni

ezé kell nézegetni mindig az olasz ingatlanokat, mer a megcsinálás meg preparazione között egy szakadék tátong - és bármelyik pecsányi faluba tudják produkálni, csak ennyi hogy figyelnek a dógokra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak