Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Egy tematikus tévé nézettsége 1-2 százalék.
Az AGB nézettségmérés hibahatára 5%.
(Vagyis ha 0-t mérnek, az is lehet 4 vagy ha 5-t az is lehet 0 százalékos nézettség.)
Vagyis a nézettségadatok irrelevánsak bármilyen üzleti döntésnél.

több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Lehet, hogy annyira nem volt népszerű, és nem nézték sokan, plusz drága is lehetett egész évre az NHL. Mondjuk azt kétlem, hogy a favágó és társai műsorokat többen néznek.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ezt a levelet kaptam:
"Tisztelt Levélíró,

Köszönjük levelét, ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy
a Spíler TV a jövőben nem közvetíti az NHL mérkőzéseit.

Köszönjük megértését.

Üdvözlettel:

Közönségszolgálat"

That's all folks!
Stoki
komoly hogy van sport1-2, eurosport 1-2, spíler 1-2, m4, digi 1-2-3, és nincs nhl közvetítés 😕
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ezt a levelet kaptam:
"Tisztelt Levélíró,

Köszönjük levelét, ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy
a Spíler TV a jövőben nem közvetíti az NHL mérkőzéseit.

Köszönjük megértését.

Üdvözlettel:

Közönségszolgálat"

That's all folks!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
SO vereség, ennél rosszabb sose legyen 😛

Go Habs
több mint 5 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
5-2re kikaptunk.. Elég unlucky meccs volt ez az első, reméljük ettől csak jobb lesz..
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
A Spíler kereskedelmi tévé.
Vagyis csak azért van műsor a reklámok között, hogy azokat megnézzék.
Megfejelve egy olyan konstrukcióval mely során az állami-, közpénz privatizálódik néhány közbeiktatott lépcsőn keresztül.
Ezt azért a kritikák megfogalmazásánál szerencsés nem elfelejteni.

több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én ma olyan infot hallottam hogy nem lesz a Spileren NHL. Elvileg nem hosszabítoitta meg a szerződést a csatorna 😕
Leonidasz007
szóval akkor most fenntartanak két csatornát, ahol csak az angol és spanyol bajnokság, vmint a BL meccsek vannak. Ráadásul az angol és a BL meccseken osztoznak a digivel meg az M4-gyel.
Spanyol meg csak a splíler2-n van
braxa88
Hányinger csatorna, egy értelmes volt rajta, az NHL.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Én ma olyan infot hallottam hogy nem lesz a Spileren NHL. Elvileg nem hosszabítoitta meg a szerződést a csatorna 😕
Leonidasz007
szóval akkor most fenntartanak két csatornát, ahol csak az angol és spanyol bajnokság, vmint a BL meccsek vannak. Ráadásul az angol és a BL meccseken osztoznak a digivel meg az M4-gyel.
Spanyol meg csak a splíler2-n van
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nézem, hogy nem mi nyitottuk a szezont a Torontóval. Jé

Na de akkor remélem az előszezon nem csak âmítás volt

Go Habs, go 😊!
több mint 5 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Erthetetlen.El sem hittem mennyi meccset adtak..ismeteltek.Osszefoglalok...
Es inkabb nezik 6-ig a csatornat(dokumentumfilmeket)?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Mondom akkor majd szerzek shoop-tól NHL TV-t, de egyrészt csak US only, de amúgy is out of stock.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 465
nem neztem sok NHL-t de ez szopas...amugy is a "bogyomben" volt/van a spiler. foleg, hogy szinte alig lehetett fogni vhol...de a szolgaltatok mobil appjan sem lehet nezni mindketto csatornat (digi, tkom)
mellette ez a "ferfias" profil, hogy dronos versenyek, meg haborus dokuk...

Remelem legalabb a digi atveszi.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
Én ma olyan infot hallottam hogy nem lesz a Spileren NHL. Elvileg nem hosszabítoitták meg a szerződést velük. 😕
Leonidasz007
Igen már biztos sajna.Hátha valaki még ráharap.

Szerkesztette: zavi27
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 335
Én ma olyan infot hallottam hogy nem lesz a Spileren NHL. Elvileg nem hosszabítoitta meg a szerződést a csatorna 😕

Szerkesztette: Patrik007
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Írtam a spílernek egy mailt, hogy mi a f.sz van, erre válaszoltak a fem3-tól (!!!), hogy befogadták a kérdésemet, hamarosan reagál az illetékes részleg...ebből "nesze semmi, fogd meg jól" lesz! 😕
Stoki
És a Muzsika Tv fog válaszolni. 😃
Tony Adams
Ja, majd jól eljátszák a nótánkat! 😊
Stoki
Azért hat-trick-nél nem sapkakát dobnak be a pályára, hanem a Mesterhármas című dalt fogják bejátszani és Fasy Ádám CD-két fognak bedobálni. 😀
Heisman Trophy
Előtte szigorúan felmelegítve öngyújtóval... 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Írtam a spílernek egy mailt, hogy mi a f.sz van, erre válaszoltak a fem3-tól (!!!), hogy befogadták a kérdésemet, hamarosan reagál az illetékes részleg...ebből "nesze semmi, fogd meg jól" lesz! 😕
Stoki
És a Muzsika Tv fog válaszolni. 😃
Tony Adams
Ja, majd jól eljátszák a nótánkat! 😊
Stoki
Azért hat-trick-nél nem sapkakát dobnak be a pályára, hanem a Mesterhármas című dalt fogják bejátszani és Fasy Ádám CD-két fognak bedobálni. 😀
Heisman Trophy
...esetleg Zsülike meglepetésszerűen becsúszik a jégre, és elénekli | hamisan | az amcsi himnuszt... 😊
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Írtam a spílernek egy mailt, hogy mi a f.sz van, erre válaszoltak a fem3-tól (!!!), hogy befogadták a kérdésemet, hamarosan reagál az illetékes részleg...ebből "nesze semmi, fogd meg jól" lesz! 😕
Stoki
És a Muzsika Tv fog válaszolni. 😃
Tony Adams
Ja, majd jól eljátszák a nótánkat! 😊
Stoki
Azért hat-trick-nél nem sapkakát dobnak be a pályára, hanem a Mesterhármas című dalt fogják bejátszani és Fasy Ádám CD-két fognak bedobálni. 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Írtam a spílernek egy mailt, hogy mi a f.sz van, erre válaszoltak a fem3-tól (!!!), hogy befogadták a kérdésemet, hamarosan reagál az illetékes részleg...ebből "nesze semmi, fogd meg jól" lesz! 😕
Stoki
És a Muzsika Tv fog válaszolni. 😃
Tony Adams
Ja, majd jól eljátszák a nótánkat! 😊
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Írtam a spílernek egy mailt, hogy mi a f.sz van, erre válaszoltak a fem3-tól (!!!), hogy befogadták a kérdésemet, hamarosan reagál az illetékes részleg...ebből "nesze semmi, fogd meg jól" lesz! 😕
Stoki
És a Muzsika Tv fog válaszolni. 😃
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Írtam a spílernek egy mailt, hogy mi a f.sz van, erre válaszoltak a fem3-tól (!!!), hogy befogadták a kérdésemet, hamarosan reagál az illetékes részleg...ebből "nesze semmi, fogd meg jól" lesz! 😕
Stoki
Ha a fem3n adják az jó az a csatornánk van 😛 😀
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Írtam a spílernek egy mailt, hogy mi a f.sz van, erre válaszoltak a fem3-tól (!!!), hogy befogadták a kérdésemet, hamarosan reagál az illetékes részleg...ebből "nesze semmi, fogd meg jól" lesz! 😕
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk Léderer óbégatásánál tényleg jobb az is ha nem adják.
empty taxi
Na, azért ne túlozzunk. Szerintem magyar tv adótól elég komoly teljesítmény volt, a napi egy meccs adása, utána ismétlése jó időpontban, stúdiós felvezetések, himnuszok adása már meccs elején, végén se elkapcsolva azonnal, interjúk mutatása szünetekben, normális szakértőkkel a stúdióban, napi összefoglaló minden meccsről. Léderenek lehet zavaró a stílusa sokaknak, de hokifanatikus legalább. Tudom nézzem hajnali 3kor a reddit streameket, mert csak az az igazi.😊
zavi27
Az biztos, hogy a sporttv-s heti 2-höz képest hatalmas fejlődés volt, ráadásul tényleg lehetett érezni a kommentátorokon, hogy nem csak kötelességből tolják. Hiányérzet talán a rájátszáskor volt, mert ott elbírt volna nem egyszer a műsor napi 2 meccset, csak hát gondolom a megállapodás miatt nem lehetett😕
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Spílernél marad elvileg a jog.
kishaszi
A semminél jobb.
🤘gaben🤘
De ettől még nem kötelesek közvetíteni is.
Sobri Jóska
Igen, de talán akkor egy rövid közleményt kiadhatnának, hogy ez van, idén nem közvetítjük ezt, vagy még tárgyalunk, nem megint ez a lapítás, meg nem válaszolunk senkinek, azt nem tudja az ember a szezonkezdetkor hogy idén mi lesz.
zavi27
Egy kormányközeli tévétől alap, hogy lapítanak, mint szar a fűben.
Mikey
főleg, hogy tavaly majdnem ugyanezt eljátszották a lányligával
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Spílernél marad elvileg a jog.
kishaszi
A semminél jobb.
🤘gaben🤘
De ettől még nem kötelesek közvetíteni is.
Sobri Jóska
Igen, de talán akkor egy rövid közleményt kiadhatnának, hogy ez van, idén nem közvetítjük ezt, vagy még tárgyalunk, nem megint ez a lapítás, meg nem válaszolunk senkinek, azt nem tudja az ember a szezonkezdetkor hogy idén mi lesz.
zavi27
Egy kormányközeli tévétől alap, hogy lapítanak, mint szar a fűben.