NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
Spílernél marad elvileg a jog.
kishaszi
A semminél jobb.
🤘gaben🤘
De ettől még nem kötelesek közvetíteni is.
Sobri Jóska
Igen, de talán akkor egy rövid közleményt kiadhatnának, hogy ez van, idén nem közvetítjük ezt, vagy még tárgyalunk, nem megint ez a lapítás, meg nem válaszolunk senkinek, azt nem tudja az ember a szezonkezdetkor hogy idén mi lesz.
zavi27
Nem kötelesek közleményt kiadni. 😊
Sobri Jóska
Neked se kötelesség mindenhez hozzászólni valami "vicceset".
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Behalok ha nem lesz semmi...
ZoliZoltán
Annyit nem ér 😉 de anyucikájukat ha csak ülnek a jogon, de normálisan fogható csatornának nem engedik át. NHLt már végképp nincs kedvem streamen nézni.
dande
melyik csatorna is? ja, nincs több kérdésem...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Behalok ha nem lesz semmi...
ZoliZoltán
Annyit nem ér 😉 de anyucikájukat ha csak ülnek a jogon, de normálisan fogható csatornának nem engedik át. NHLt már végképp nincs kedvem streamen nézni.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Bár nem értek hozzá,de tegyék be a Story-4re a meccseket, ültessenek be egy pályakezdő fiatalt, vagy valakit,akivel szerződésük van,de csak inni jár be a TV2 székházba, még mindig jobb, mint a semmi.
A Spíler 1-Spíler2 pedig napi 30 órában favágózik,cápát vadász lenne ott műsoridő.
több mint 5 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Behalok ha nem lesz semmi...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Spílernél marad elvileg a jog.
kishaszi
A semminél jobb.
🤘gaben🤘
De ettől még nem kötelesek közvetíteni is.
Sobri Jóska
Igen, de talán akkor egy rövid közleményt kiadhatnának, hogy ez van, idén nem közvetítjük ezt, vagy még tárgyalunk, nem megint ez a lapítás, meg nem válaszolunk senkinek, azt nem tudja az ember a szezonkezdetkor hogy idén mi lesz.
zavi27
Nem kötelesek közleményt kiadni. 😊

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk Léderer óbégatásánál tényleg jobb az is ha nem adják.
empty taxi
Na, azért ne túlozzunk. Szerintem magyar tv adótól elég komoly teljesítmény volt, a napi egy meccs adása, utána ismétlése jó időpontban, stúdiós felvezetések, himnuszok adása már meccs elején, végén se elkapcsolva azonnal, interjúk mutatása szünetekben, normális szakértőkkel a stúdióban, napi összefoglaló minden meccsről. Léderenek lehet zavaró a stílusa sokaknak, de hokifanatikus legalább. Tudom nézzem hajnali 3kor a reddit streameket, mert csak az az igazi.😊
zavi27
Nem túlzok, pavlovi reflexszel jön rám a hányinger ahogy meghallom azt a majmot.
empty taxi
Nem minden meccsen ő a kommentátor azért.😊
zavi27
Azokkal nincs is problémám.
Való igaz, rendben volt a körítés úgy egyébként a Spílernél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
Mondjuk Léderer óbégatásánál tényleg jobb az is ha nem adják.
empty taxi
Na, azért ne túlozzunk. Szerintem magyar tv adótól elég komoly teljesítmény volt, a napi egy meccs adása, utána ismétlése jó időpontban, stúdiós felvezetések, himnuszok adása már meccs elején, végén se elkapcsolva azonnal, interjúk mutatása szünetekben, normális szakértőkkel a stúdióban, napi összefoglaló minden meccsről. Léderenek lehet zavaró a stílusa sokaknak, de hokifanatikus legalább. Tudom nézzem hajnali 3kor a reddit streameket, mert csak az az igazi.😊
zavi27
Nem túlzok, pavlovi reflexszel jön rám a hányinger ahogy meghallom azt a majmot.
empty taxi
Nem minden meccsen ő a kommentátor azért.😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk Léderer óbégatásánál tényleg jobb az is ha nem adják.
empty taxi
Na, azért ne túlozzunk. Szerintem magyar tv adótól elég komoly teljesítmény volt, a napi egy meccs adása, utána ismétlése jó időpontban, stúdiós felvezetések, himnuszok adása már meccs elején, végén se elkapcsolva azonnal, interjúk mutatása szünetekben, normális szakértőkkel a stúdióban, napi összefoglaló minden meccsről. Léderenek lehet zavaró a stílusa sokaknak, de hokifanatikus legalább. Tudom nézzem hajnali 3kor a reddit streameket, mert csak az az igazi.😊
zavi27
Nem túlzok, pavlovi reflexszel jön rám a hányinger ahogy meghallom azt a majmot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
Spílernél marad elvileg a jog.
kishaszi
A semminél jobb.
🤘gaben🤘
De ettől még nem kötelesek közvetíteni is.
Sobri Jóska
Igen, de talán akkor egy rövid közleményt kiadhatnának, hogy ez van, idén nem közvetítjük ezt, vagy még tárgyalunk, nem megint ez a lapítás, meg nem válaszolunk senkinek, azt nem tudja az ember a szezonkezdetkor hogy idén mi lesz.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
Mondjuk Léderer óbégatásánál tényleg jobb az is ha nem adják.
empty taxi
Na, azért ne túlozzunk. Szerintem magyar tv adótól elég komoly teljesítmény volt, a napi egy meccs adása, utána ismétlése jó időpontban, stúdiós felvezetések, himnuszok adása már meccs elején, végén se elkapcsolva azonnal, interjúk mutatása szünetekben, normális szakértőkkel a stúdióban, napi összefoglaló minden meccsről. Léderenek lehet zavaró a stílusa sokaknak, de hokifanatikus legalább. Tudom nézzem hajnali 3kor a reddit streameket, mert csak az az igazi.😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk Léderer óbégatásánál tényleg jobb az is ha nem adják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Spílernél marad elvileg a jog.
kishaszi
A semminél jobb.
🤘gaben🤘
De ettől még nem kötelesek közvetíteni is.
Sobri Jóska
Fizet, hogy ne legyen másé?
🤘gaben🤘
Már kifizette, ott a spájzban.
Nem évente szerződnek, hanem mondjuk egyben 5 évre.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Spílernél marad elvileg a jog.
kishaszi
A semminél jobb.
🤘gaben🤘
De ettől még nem kötelesek közvetíteni is.
Sobri Jóska
Fizet, hogy ne legyen másé?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Spílernél marad elvileg a jog.
kishaszi
A semminél jobb.
🤘gaben🤘
De ettől még nem kötelesek közvetíteni is.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Spílernél marad elvileg a jog.
kishaszi
A semminél jobb.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Spílernél marad elvileg a jog.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
NHL közvetitésről tud valaki valamit? Néztem a Spiler mit ad majd, erre nem látok semmit, nincs semmi info se, hiába irtam nekik.
zavi27
Igen, pont ma jutott eszembe nekem is, vége a pre season-nek, 2 nap múlva kezdődik, se promója nincs, előzetes műsorban sem szerepel. Beszarok, ha nem adja semmi, az a nyomorult sport tv is közvetít inkább khl-t, meg jégkorong bajnokok ligáját, ki a brét érdekel az?
Stoki
plusz lesz rajta svéd bajnokság is
de a spíler úgy néz ki dobta az nhl-t
(ami az elmúlt évek töménytelen mennyiségű közvetítését nézve elég rossz hír)
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
NHL közvetitésről tud valaki valamit? Néztem a Spiler mit ad majd, erre nem látok semmit, nincs semmi info se, hiába irtam nekik.
zavi27
Igen, pont ma jutott eszembe nekem is, vége a pre season-nek, 2 nap múlva kezdődik, se promója nincs, előzetes műsorban sem szerepel. Beszarok, ha nem adja semmi, az a nyomorult sport tv is közvetít inkább khl-t, meg jégkorong bajnokok ligáját, ki a brét érdekel az?
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
NHL közvetitésről tud valaki valamit? Néztem a Spiler mit ad majd, erre nem látok semmit, nincs semmi info se, hiába irtam nekik.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Akkor itt is, hátha többen látják:

Jó volna idén megint fantasy NHL-ezni....
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
You got Kronwalled!
csak mától már nem.
 www.youtube.com/watch?time_continue=245&v=KQkq-5OXWa0
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Az NHL amúgy is arra halad, hogy mobilis, kisebb alkatú védők vannak is már és lesznek is a csapatokban.
Mikey
Ehhez képest a Blues blue line-ba 6 láb alatt nem engednek oda senkit 😊 és elsősorban a védelmükkel nyerték a bajnokságot.

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
A csajok elverték a VB 5. svájciakat. Lehet el kéne kezdeni egy kicsit jobban nyomatni őket...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Én csíptem Perry-t, de a csapatot az alapoktól újra kell építeni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "