NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
DW, te idióta barom.
warr_b
?
Janek
Karlsson agyament szerződése.
Meg úgy általában az elmúlt sok évben a csapatvezetési politikája.
warr_b
Pedig volt szó róla, hogy esetleg mi (Habs) tradelünk érte, de ezek szerint nem.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
DW, te idióta barom.
warr_b
?
Janek
Karlsson agyament szerződése.
Meg úgy általában az elmúlt sok évben a csapatvezetési politikája.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
DW, te idióta barom.
warr_b
?

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
DW, te idióta barom.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Végre megvan az új Ducks HC, Dallas Eakins a szerencsés. A fiataljainkat tökéletesen ismeri, hiszen a Gullstól jön, szóval remélem ez a fiatalítás jele is egyben. Végre újra érdemes lesz majd meccseket nézni.
Mikey
Remélem robbantunk egy nagyot!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Végre megvan az új Ducks HC, Dallas Eakins a szerencsés. A fiataljainkat tökéletesen ismeri, hiszen a Gullstól jön, szóval remélem ez a fiatalítás jele is egyben. Végre újra érdemes lesz majd meccseket nézni.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=2291699327752410&id=1448910108698007&anchor_composer=false

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nem sajnálom a Bruinst, de bazdmeg ez a STL stílus nekem nem jön be. üssünk szét mindenkit a sportszerűtlenség határát súrolva, találjunk 1-2 gólt és tördeljük szét a meccseket. bleh.
petey
Végre egy csapat, amelyik kemény hokit játszik ÉS mindezt eredményesen teszi.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem soha nem a keménységgel volt bajom, az része ennek a játéknak hanem a szükségtelen durvasággal, alattomossággal. Minket (Canadiens) )se kellett korábban félteni (mostanában meg, a ló túl oldalára estünk, punciskodtunk) de amióta NHL-t követek a Bocsokra sajnos az alattomos volt a jellemző Charaval is Marchanddal az élen.
dande
A Bos mindig ilyen volt. Anno Milbury bmeg a korcsolyájával ütött egy nézőt a lelátón 😛
kishaszi
Ezen nincs semmi meglepo, Boston megfertozi az embereket, mindenki kocsog lesz. 8D Ez a tombreditisz.
Stez
lOl 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem soha nem a keménységgel volt bajom, az része ennek a játéknak hanem a szükségtelen durvasággal, alattomossággal. Minket (Canadiens) )se kellett korábban félteni (mostanában meg, a ló túl oldalára estünk, punciskodtunk) de amióta NHL-t követek a Bocsokra sajnos az alattomos volt a jellemző Charaval is Marchanddal az élen.
dande
A Bos mindig ilyen volt. Anno Milbury bmeg a korcsolyájával ütött egy nézőt a lelátón 😛
kishaszi
Ezen nincs semmi meglepo, Boston megfertozi az embereket, mindenki kocsog lesz. 8D Ez a tombreditisz.

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem soha nem a keménységgel volt bajom, az része ennek a játéknak hanem a szükségtelen durvasággal, alattomossággal. Minket (Canadiens) )se kellett korábban félteni (mostanában meg, a ló túl oldalára estünk, punciskodtunk) de amióta NHL-t követek a Bocsokra sajnos az alattomos volt a jellemző Charaval is Marchanddal az élen.
dande
A Bos mindig ilyen volt. Anno Milbury bmeg a korcsolyájával ütött egy nézőt a lelátón 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem soha nem a keménységgel volt bajom, az része ennek a játéknak hanem a szükségtelen durvasággal, alattomossággal. Minket (Canadiens) )se kellett korábban félteni (mostanában meg, a ló túl oldalára estünk, punciskodtunk) de amióta NHL-t követek a Bocsokra sajnos az alattomos volt a jellemző Charaval is Marchanddal az élen.
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Nagy az öröm.
Lehet fanyalogni de a hoki bizony ilyen sport keményen kell harcolni.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem sajnálom a Bruinst, de bazdmeg ez a STL stílus nekem nem jön be. üssünk szét mindenkit a sportszerűtlenség határát súrolva, találjunk 1-2 gólt és tördeljük szét a meccseket. bleh.
petey
Oke, de mit vartal? Tudod, ki a Blues vezetoedzoje? 8)
Berube jatekoskent legyilkolta a liga felet, pont az volt az ismerve, hogy mindenkit utott es vagott.
De en mindenesetre a fellegekben jarok most, 96 ota, MacInnisekkel imadtam meg a Bluest, azota is a St. Louis az egyetlen csapat, aminek igazan drukkolni tudok az NHL-ben, az meg, hogy egy ilyen ideny utan nyert... Hat nem semmi.

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem sajnálom a Bruinst, de bazdmeg ez a STL stílus nekem nem jön be. üssünk szét mindenkit a sportszerűtlenség határát súrolva, találjunk 1-2 gólt és tördeljük szét a meccseket. bleh.
petey
Egyébként pont a Bruins az, amelyik így nyert kupát, meg most is majdnem.

dande
Fixed.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ja és igen. Jay Bouwmeester. Na ő miatta különösen örülök. Nagyon szerettem mindig a játékát. Már az NHL 2004ben csapatom alaptagja volt😊
dande
Szintén.
Leszámítva a játékos részt. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
azért Szenlui nem két éve várt már erre a sikerre.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és igen. Jay Bouwmeester. Na ő miatta különösen örülök. Nagyon szerettem mindig a játékát. Már az NHL 2004ben csapatom alaptagja volt😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem sajnálom a Bruinst, de bazdmeg ez a STL stílus nekem nem jön be. üssünk szét mindenkit a sportszerűtlenség határát súrolva, találjunk 1-2 gólt és tördeljük szét a meccseket. bleh.
petey
Azért nem csak 1-2 gólt ütöttek 😊

Egyébként pont a Bruins az, amelyik ellen csak így lehet.

S jeeeeeeeee végre egy olyan csapat tudott nyerni ameliyknek drukkoltam 😊
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Nem sajnálom a Bruinst, de bazdmeg ez a STL stílus nekem nem jön be. üssünk szét mindenkit a sportszerűtlenség határát súrolva, találjunk 1-2 gólt és tördeljük szét a meccseket. bleh.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Hajrá Blues!
♉gaben♉
Kutya kemeny lenne idegenben behuzni.
Janek
Jó lesz az ugy is!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Hajrá Blues!
♉gaben♉
Kutya kemeny lenne idegenben behuzni.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Hajrá Blues!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Szus