A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 468
ezt olvastam en is tegnap..amit nem ertek h az ukran es az olasz miert parkolt ott,ok is velunk voltak.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 090 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a király 😀

 www.nemzetisport.hu/jegkorong/hoki-vb-az-elso-tizenhat-hely-a-vilagelitnek-van-fenntartva-2409901
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
A kazah himnusz kurva jó amúgy. 😀Schleck
a 2003as sportarenas vbn lezuztak minket es akkor meg nem vagtak meg a himnuszt.
8000 magyar szurkolo 7 perc 42 masodpercig elvezhette azt a csodat 😀 masnapra csinaltak belole 1 perces verziot 😊

tudom mar hova megyek jovore nyaralni 😊 hat 2 hete meg nem egeszen ruszkifoldre gondoltam 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár


😀

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Na kérem Ducks - Flames!
Hatalmas meccset nyomott a Calgary, remélem itt ki is fulladnak.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
YoungZeeZee 8 468
Sajnos nem lattam a tegnapi magyar meccset...
Ilyen hatterrel ilyen sikert elerni mar megint tiszteletre melto.
Sok "sportag" foleg a foci peldat vehetne errol....
Nagyon szepen es szimpatikusan nyilatkoztak a jatekosok.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 363 — Ajmo Vatreni
Nagyon felszívtuk magunkat. A következő meccs Calgaryban nagyon brutális lesz.danyly
Az lett.
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Erre jó érzés volt hazaérni melóból. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Nah kb most sikerült lenyugodni😊
Hatalmas gratula a srácoknak, továbbra is tartom, hogy a meglévő erőforrások arányában a csapatsportok közül messze a legjobb eredményt a magyar hoki adja!
A meccsen végig jobbak voltunk, de rohadtul idegesített, hogy 1 gól és borul minden. Aztán jött a mi gólunk, azt hittem eldöntjük, de a hülye ziccerek... A polák gyerek viszont iszonyatosan bevágta, nah onnantól 200 volt a vérnyomásom. Megint az jött elő, hogy egy gól simán benne van, az igazság az, hogy egy 3-4 perces rövid zárlatunk volt mikor a lengyelek jöttek ezerrel, de szerencsénk és legfőképpen kapusunk volt!
Viszont nem értettem a sporttv-t, miért nem lehetett simán hang nélkül adni az ünneplést??? Azt éreztem Levin, hogy zavarta, hogy a 2 öreg próbált okosakat mondani, ahelyett, hogy szimplán örülnénk!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szomszédok is hallották a feljutást 😀ThundersNFL
És átjött Vágási Feri és Sümeghy ünnepelni? 😀 Valami ilyesmi buli lehetett.
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Óriási gratuláció a Csapatnak, szakmai stábnak és nem utolsósorban a magyar szurkolóknak!
Fantasztikus siker, hatalmas élmény volt másodszor is átélni, hogy teljesen megérdemelten, megint sikerült feljutni az A csoportos világelitbe 2008 után.
Szép volt Fiúk!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Szirányi a végére ütött egy curlinges gólt , szép lassan a cél közepébe, csak nem söprögetett előtte senki sem.
jövőre meg meg kell ragadni fent. nincs még valami fájintos kanadai, magyar felmenőkkel esetleg? 😊 (jk)slowmotion
Crosbyt meg kellene fűzni, biztos találunk a felmenői között magyart, hisz mint tudjuk, minden híres emberben csörgedezik magyar vér 😊Stez
Meg Malkint 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Szomszédok is hallották a feljutást 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szirányi a végére ütött egy curlinges gólt , szép lassan a cél közepébe, csak nem söprögetett előtte senki sem.
jövőre meg meg kell ragadni fent. nincs még valami fájintos kanadai, magyar felmenőkkel esetleg? 😊 (jk)slowmotion
Crosbyt meg kellene fűzni, biztos találunk a felmenői között magyart, hisz mint tudjuk, minden híres emberben csörgedezik magyar vér 😊

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A kazah himnusz kurva jó amúgy. 😀

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Szirányi a végére ütött egy curlinges gólt , szép lassan a cél közepébe, csak nem söprögetett előtte senki sem.
jövőre meg meg kell ragadni fent. nincs még valami fájintos kanadai, magyar felmenőkkel esetleg? 😊 (jk)
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
hallották az angolok is a szomszédban hogy feljutottunk 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gyulai továbbra is a leggyökerebb riporterek egyike, de most ez sem zavar. Szép volt fiúk! 😊

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
ez nem volt kérdés, egy fikarcnyi sem hogy nyerünk. fantasztikus. Chernoban kicsit kételkedtem az elején de csak hagyni kellett dolgozni őket. respekt. vannak fiataljaink és erre lehet építeni.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Közben Isles - Caps 1 - 1 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
a fél csapat tátog 😀😀😀

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Van ra 1 evunk!!! Bowl.hu-s delegaciot! 😀
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Grat a fiúknak!
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
egy fél infarktust azért kihordtam lábon...