A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként Bruce Boudreau jó vagy kapott egy jó csapatot? Azért a PO-t tekintve WSH is szenvedett vele rendesen. Az alapszakasz meg volt, de aztán...

Most nézem jól le vagyok maradva már 4. idénye itt van... és ez nem is kis dolog, 3x megnyerni egy csoportot, de anno ott is mindig vmi aprón múlott a végső siker.. kicsit olyan Reid-s lehet a fazon, amellett, hogy Reid szimpatikusabb. 😀
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Ettől a liga elsőségtől mindig fázok egy kicsit. De legalább most úgy tűnik a szezon vége felé sikerül összeállni. Ha idén sem lesz kupa Bruce mondjon le! Ismét frenetikus rájátszás lesz!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
én elfogult vagyok, de kb szerelmes vagyok Gibsonba, ...csebi
azt hittem, ezzel egyedül vagyok. 😊

igazából az az egy kérésem lenne BB-től, hogy még egy rossz meccs után ne cseréljen le kapust.csebi
++
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
te kit kezdetnél a kapuban?csebi
utánoznám Boudreau-t és egy-egy cetlire felírnám mindkettő nevét, aztán egy kalapból kihúznám a nyertest. 😊
komolyra véve, Andersen megérdemelné hogy vele kezdjünk, úgy gondolom. szerinted?

Mikey
én elfogult vagyok, de kb szerelmes vagyok Gibsonba, én neki adnám. kis túlzással nálam Andersen egy jó iparos, Gibson meg szuper tehetség. igazából az az egy kérésem lenne BB-től, hogy még egy rossz meccs után ne cseréljen le kapust.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
te kit kezdetnél a kapuban?csebi
utánoznám Boudreau-t és egy-egy cetlire felírnám mindkettő nevét, aztán egy kalapból kihúznám a nyertest. 😊
komolyra véve, Andersen megérdemelné hogy vele kezdjünk, úgy gondolom. szerinted?

s ahogy elnézem a mostani formánkat ismét nem lesz semmi belőle, pedig január közepén még reménykedtem, hogy bárkit elverhetünk. De elöl olyan impotensek lettünk/vagyunk, hogy Price ide vagy oda, mentálisan el fog fáradni, és PO végre nézhetünk megint......dande
50 győzelem ide vagy oda, hidd el, Anaheimban sem minden mézes-mázas bevonatos. sőt, igazság szerint nem hittem volna, hogy annyira elégedetlen leszek bármikor egy 50 győzelmet elérő csapattal, mint amennyire idén az vagyok...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megvan a pacific!!!csebi
zsinórban harmadszor behúzni szép dolog, bár a végén mit sem fog érni, ha idén sem jut sokáig a rájátszásban a csapat. elcserélném ezt a három Pacific bajnoki címet egy idei Stanley Kupára. 😊Mikey
Mondod te, de mit mondjak én az elmúlt 20-21 év kapcsán 😀...... s ahogy elnézem a mostani formánkat ismét nem lesz semmi belőle, pedig január közepén még reménykedtem, hogy bárkit elverhetünk. De elöl olyan impotensek lettünk/vagyunk, hogy Price ide vagy oda, mentálisan el fog fáradni, és PO végre nézhetünk megint...... vhogy be kéne húzni keletet, de félek hogy Oviék is megszórnak most minket. A Rangers nem lassít. Tampa is úgy söpört ki, hogy csak néztünk, igaz az utolsó meccsen szerencséjük is volt.

Hátha, reménykedem a csodában, hogy csak tartalékolnak a srácok bár ebben nem igazán hiszek.

Go Habs!!!!!
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Megvan a pacific!!!csebi
zsinórban harmadszor behúzni szép dolog, bár a végén mit sem fog érni, ha idén sem jut sokáig a rájátszásban a csapat. elcserélném ezt a három Pacific bajnoki címet egy idei Stanley Kupára. 😊Mikey
te kit kezdetnél a kapuban?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Megvan a pacific!!!csebi
zsinórban harmadszor behúzni szép dolog, bár a végén mit sem fog érni, ha idén sem jut sokáig a rájátszásban a csapat. elcserélném ezt a három Pacific bajnoki címet egy idei Stanley Kupára. 😊
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az NHL Game Pass-ban csak az a két lehetőség van, hogy egész idény (vagy ami per pillanat hátravan) 50 $, vagy 1 nap 15 $?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Megvan a pacific!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
A detroiti szélső, Drew Miller szerencsés embernek vallhatja magát, hogy a szemének nem lett baja...Mikey
ráadásul a csávó nem csak az Ezüstrókát tette taccsra, hanem ő lőtte a győztes gólt is a büntetőpárbajban...
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
A detroiti szélső, Drew Miller szerencsés embernek vallhatja magát, hogy a szemének nem lett baja...

Mikey
Kicsit, csütörtökön meg már lehet játszik is.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
A detroiti szélső, Drew Miller szerencsés embernek vallhatja magát, hogy a szemének nem lett baja...



több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
fasz kivan a sok foteltől, akik ilyenkor ki bírnak jönni PO meccsre, szezon közben hol voltak ezek te 😀
#hajraalbavolan

1 ide, vasárnap ledöntjük Bécsetpetey
de 2-0-ról sikerül elcseszni...szegény Volán nem akar összejönni az eredményNB2
Csak mumus maradt a Capitals. 😕
Sajnálom, pedig jól kezdődött a párharc.danyly
állva haltunk meg. sajnos fejben nem voltunk ott, és a rutinosabb csapat nyert. azt hiszem nem illeti egy rossz szó sem a csapatot. szezon előtt 10. hely környékére vártak minket, és 4. hely lett. rengeteg fiatal kapott lehetőséget és éltek vele.
biztató ez a jövőre nézve a magyar hokinak.
pláne hogy kb. 600M-ból gazdálkodunk ellentétben a Bécs 1,5Milliárdból, a Salzburg még ennél is többől. ez az összeg kb. a 9-11. helyre predesztinál minket.
a Graz például az idén 20 légióst hozott és be sem jutottak 😀

szerdán a Caps egyenlítő gólját kisles miatt nem adták meg a zebrák, de videozás után igen. sajnos ez is csak az EBEL-ben van. IIHF, NHL-ben nincs ilyen.  www.laola1.tv/en-int/video/upc-vienna-capitals-sapa-fehervar-av19/310193.html

mindent egybevetve sikeres szezon volt, a kitűzés a 8 volt, 3 éves építkezés 2. évében vagyunk, sok fiatal van, és fel fog épülni az új csarnok 2 év múlva. bár a Raktár utcai igazi katlan, imádom azt hogy ilyen rozzant, de a hangulat félelmetes mindig.

szóval le a kalappal.

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
fasz kivan a sok foteltől, akik ilyenkor ki bírnak jönni PO meccsre, szezon közben hol voltak ezek te 😀
#hajraalbavolan

1 ide, vasárnap ledöntjük Bécsetpetey
de 2-0-ról sikerül elcseszni...szegény Volán nem akar összejönni az eredményNB2
Csak mumus maradt a Capitals. 😕
Sajnálom, pedig jól kezdődött a párharc.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
fasz kivan a sok foteltől, akik ilyenkor ki bírnak jönni PO meccsre, szezon közben hol voltak ezek te 😀
#hajraalbavolan

1 ide, vasárnap ledöntjük Bécsetpetey
de 2-0-ról sikerül elcseszni...szegény Volán nem akar összejönni az eredmény
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
fasse érti a pingvingeket, elgurult a gyógyszer?
talán nem kellene faszkodni, és akkor nem kapnának game misconductotslowmotion
Globális felmelegedés ami elveszi az életterüket, és ettő feszültnek tetszenek lenni 😀
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
fasse érti a pingvingeket, elgurult a gyógyszer?
talán nem kellene faszkodni, és akkor nem kapnának game misconductotslowmotion
nagyon durván nézett ki hogy 5-en ülnek a büntetőpadon, és vagy 4-5 olyan volt hogy csak néztem ezeknek mi bajuk

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
fasse érti a pingvingeket, elgurult a gyógyszer?
talán nem kellene faszkodni, és akkor nem kapnának game misconductot
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
Datysukra nincsenek szavak.
nem tudott semmit varázsolni egész meccsen, úgyhogy ütött egy egész pályás, kétkapufás üres kapus gólt 😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
fasz kivan a sok foteltől, akik ilyenkor ki bírnak jönni PO meccsre, szezon közben hol voltak ezek te 😀
#hajraalbavolan

1 ide, vasárnap ledöntjük Bécset

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Keleten viszont indul a tavaszi hadjárat az éllovas Montreal számára. Nagyon szép shotouttal indulunk a nagy menetelésnek, nem is reméltem. Viszont a következő egy hónap brutális lesz utána meg pláne 😛 Ha ebből vhogy pozitívan tudnánk kikeveredni. Gyakorlatilag majd az összes lehetséges SC ellenféllel játszunk, nagy részt idegenben, plusz még 3x a Tampával..... remélem nem fárad el benne túlságosan a csapat és nem csúszunk nagyon hátra majd a tabellán. Így is csoda amit elértek a srácok 4x a Bruins 3x a Toronto innentől minden más ajándék 😛

Florida belehúzott, Jagr és Heatly együtt. 5-10 évvel ezelőtt mekkora páros lett volna 😀
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Elég régóta már csak felszínesen követem a ligát, fogadni szeretnék mégpedig alapszakaszgyőztesre nyugaton, kombinálva egy másik jövőbeli fogadással. A predators, ducks, blues 3ast tervezem lefedni téttel, és a kérdésem az lenne h szerintetek ezek közül lesz e végül a nyugati első. Többiek már sztem nagyon messze vannak még egy jó sorozattal is, ill a chicago nem, de ott ugye most kane egy darabig off. Vélemények a hozzáértőbbektől?Iceman88
én ducks szurkoló vagyok, de sztem mi biztosan nem leszünk elsők ... inkább a predsre tennék most igazán

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Elég régóta már csak felszínesen követem a ligát, fogadni szeretnék mégpedig alapszakaszgyőztesre nyugaton, kombinálva egy másik jövőbeli fogadással. A predators, ducks, blues 3ast tervezem lefedni téttel, és a kérdésem az lenne h szerintetek ezek közül lesz e végül a nyugati első. Többiek már sztem nagyon messze vannak még egy jó sorozattal is, ill a chicago nem, de ott ugye most kane egy darabig off. Vélemények a hozzáértőbbektől?
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Jaromir Jagr to the Florida Panthers for a 2015 second-rounder and conditional 2016 third-rounder.
For the 2016 third rounder, Devils have choice of Florida's or the one Panthers got from Minnesota in the Bergenheim deal!
o_o

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "