NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
elkezdődött a Frozen Four, ha esetleg érdekel valakit
http://nowwatchtvlive.com/2011/12/watch-watch-espnu-live-stream-online-espnu-usa-channel-free/

Ferris State vs. No. 3 Union, 4:30 p.m
Minnesota vs. No. 1 Boston College, 8 p.m.

holnapután lesz a döntő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tóth Adrián ment a keretből, Pavuk továbbra is megkapja a lehetőséget. De azért nem sok sanszot adok neki, mindenesetre várom a lengyelek elleni két meccset.

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Vertük a Pens-t. A végén tömegbunyó, majdnem edzőbunyó, szóval mondhatni csak a szokásos. Mindkét coach-ot beküldték az öltözőbe a zebrák. Jó kis meccs volt 😀

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Cubehor Los Angeles Rams 317
Fantasztikus, hogy meddig lehet eljutni másfél hónap alatt.

http://www.youtube.com/watch?v=RH8fi9zK7UA

There's always next year.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
2 hét 😊

http://www.youtube.com/watch?v=5XGmZ0BHDP8


JT Daniels fan
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hát igen, mindkét csapatunk búcsúzott a 16 között, ahogy megjósoltam. Egy kis összefoglaló a szezon befejezéséről:
http://denversports.blog.hu/2012/03/29/coloradoi_college_hockey_helyzetjelentes_veget_ert_a_szezon
Sajnos, a gyerekek kirepülnek a fészekből, D. Shore aláírt a Panthers-hez, Zucker pedig a Wild-hoz. 😕

Örömmel láttam viszont, hogy a büdös shitlanche nem jutott be a rájátszásba, de az igazi szivatás az lett volna nekik, ha az utolsó pillanatig versenyben lettek volna, és úgy szopják be. Talán majd jövőre. A Liles-csere után tíz PO nélküli évre átkoztam őket, eddig 1/1, elégedett vagyok. Már csak relokálniuk kéne végre.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
április 5/7-én Frozen Four, kialakult a legjobb négyes mezőnye
a bracketem nem áll rosszul, de a Michigan megszivatott 😊



érdemes megnézni pl. a Minnesota meccs összefoglalóját, tud ám hangulat lenni egy college hoki mérkőzésen is
http://youtu.be/K2106zFgdiY


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kijelölte a keretet Primeau, meglehetősen szűk, kb. csatárban megvagyunk, csak egy embert kell onnan még kipaterolni, de lehet arra sem lesz szükség, ha Kóger nem tud eljönni. Tóth Adrián egy kicsit meglepett, na nem azért, mert olyan fos lenne, hanem mert Nagy Gergő, Azari, vagy mondjuk Dubek szóba sem jöhet.

A védőknél már zavarosabb lesz a szitu, Horváth, Tokaji, Sille, Szélig, Láda és Szirányi helye biztos sztem, de utána még van egy-két üres hely, amiért sokan küzdenek (Hetényi P., Orbán, Hegyi, Kiss, Pozsgai), és végülis bármelyik bekerülhet, bár Kiss meglepne.

Kapusoknál ugye Szuperre kell várni, amúgy nyilvánvaló Hetényi helye, Bálizs meg gondolom akkor jön, ha Levi nem tud. Pleszkán pedig csak dísz.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6MFRpipkQu8; csak a szokásos

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A nálam hozzáértőbbektől kérdezném: Ennek a magyar bajnoki döntőnek van értelme így?Schleck
Ha minden igaz, jövőre vagy utána a Dunaújváros felerősödik annyira, hogy pariban lehessen a Volánnal. persze ehhez sok dolog kell nekik, de nem volna káros.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
A nálam hozzáértőbbektől kérdezném: Ennek a magyar bajnoki döntőnek van értelme így?Schleck
Pont ugyanannyi, mint a kézilabdában.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A nálam hozzáértőbbektől kérdezném: Ennek a magyar bajnoki döntőnek van értelme így?

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
NCAA jégkorong rájátszás:
http://www.ncaa.com/interactive-bracket/icehockey-men/d1/2011

az idei évtől már csak 16 csapatos a playoff, de MileHigh így is bizakodhat 😊
frozen four április 5-7.jjncaa
Felfoghatatlan, hogy az Air Force megint konf-bajnok, és megint csak a negyedik kalapba került, és ugyanúgy, mint tavaly, megint rögtön megkaptuk az országos első kiemeltet. Akkor csak OT-ban kaptunk ki a Yale-től egy elcsalt meccsen, most még nehezebb lesz a Boston College ellen. Nyilván tök véletlen. Ezért kár bejutni, pedig idén tényleg erősek voltunk.
A Denver jobban járt, mintha megnyerte volna a WCHA-t, de innen is a Michigan-t fogják nyomni ezerrel. Azért már a conf-PO se volt semmi, sorban három kört OT-ban mentünk, beleértve a címvédő UMD csattanós kiszopatását.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
NCAA jégkorong rájátszás:
http://www.ncaa.com/interactive-bracket/icehockey-men/d1/2011

az idei évtől már csak 16 csapatos a playoff, de MileHigh így is bizakodhat 😊
frozen four április 5-7.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sajna a Temirtau négybe jutott Kazahsztánban, így veszélybe került Szuper vébészereplése. Bálizs lesz ebből, úgy néz ki.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sajna a Temirtau négybe jutott Kazahsztánban, így veszélybe került Szuper vébészereplése. Bálizs lesz ebből, úgy néz ki.

több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Teemu pedig a legeredményesebb finn lett hajnalban. 😊 Riszpekt!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hétvégén indul a rájátszás az egyetemi bajnokságban konferenciánként, mindhárom coloradói csapat hazai pályán játszhatja le a két nyert meccsig tartó párharcát. Az AFA a UConn-nal, a DU a Wisconsin-nel, a CC a Michi Tech-kel találkozik. Menni kell tovább, mert a 16 között van a helye mindenkinek, és idén talán több is összejöhet valakinek.TheMileHighCity
A Denver és az Air Force túlélte az első kört, és bent vannak a konferenciájuk ötös-, ill. négyesdöntőjében.

Viszont a Colorado College kiesett, és Jaden már profinak is állt. 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Lidstrom 20 percben:

part1: http://www.youtube.com/watch?v=BKTphpZ2XQQ
part2: http://www.youtube.com/watch?v=6w4xPZUVuxU&feature=related


JT Daniels fan
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hétvégén indul a rájátszás az egyetemi bajnokságban konferenciánként, mindhárom coloradói csapat hazai pályán játszhatja le a két nyert meccsig tartó párharcát. Az AFA a UConn-nal, a DU a Wisconsin-nel, a CC a Michi Tech-kel találkozik. Menni kell tovább, mert a 16 között van a helye mindenkinek, és idén talán több is összejöhet valakinek.

Művelődés gyanánt, összefoglaló a két WCHA-s csapat utolsó havi szerepléséről:
http://denversports.blog.hu/2012/03/07/coloradoi_college_hockey_helyzetjelentes_iv


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szupernek a kerettagsága sem biztos jelenleg, Primeau eléggé bírja Bálizst, bár azért szerintem megint jöhet a tandem. Én Szuper-párti vagyok, tavaly az olaszmeccsen is kijött a tapasztalata, ez most nagyon fontos lesz.

Tuti nem lesz 4 sor itthonról, hiszen van egy sorra való kiváló légiósunk. Én valami ilyet tippelek most:

Ladányi-Vas M.-Sofron
Kovács-Sikorcin-Mihály
Hári-Bartalis-Vas J.
Benk-Galanisz-Magosi
Kóger

Horváth-Tokaji (ha egészséges lesz)
Szirányi-Szélig
Sille-Láda
Hegyi

Szuper
Hetényi

Nyilván vannak variációs lehetőségek, csatárnak bekerülhet Azari, Nagy G., Fekete, Tóth A., Dubek vagy akár Hentes is (őt nem láttuk, de azért mégiscsak a svájci másodosztályban játszik, ami nem rossz). Védőknél szűkebb a merítés, de Pozsgai vagy Orbán odaérhet. Kóger sokat játszana felsőbb sorokba, csatárban tényleg rendben vagyunk. Tokaji nagyon kell, mert nélküle halottak vagyunk hátul. És a legszörnyűbb, hogy a láthatáron sincsenek igazán jó bekkek, pedig néhány éven belül félő, hogy csak Szirányi és Láda marad, ami elég szűkös... kapusok és csatárok pedig tolonganak az utánpótlásban.Rajna
az első sor rendben van, az nagyon jól működik, kérdés Marci hogy lesz fejben ott. most a PO-ban az utolsó meccsen kívül nem is láttam.
a második sorba Süti? a játéka alapján maradjon a 4-ben. Odatenném Kógert a helyére. Siki és Kóger közt Árpi jól meglenne szerintem.
lehet Benk Andrist el kéne felejteni a válogatott közelében 😊 itt sem ontja a gólokat, ütközni meg korongot bevinni fasza, csak be van oltva gól ellen. még nemis pattan befelé róla korong. Fekete kizárt hogy bekerüljön, Toki nem tudom felépül-e rendesen. Orbánnak szavaznék bizalmat, rengeteget fejlődött, Ládával egyetemben, ők üde színfoltjai a magyar hokinak.
bekkek közül még a kis Hetényi Péter is biztató jeleket mutatott az EBEL-ben, nem szart be amikor beküldték. szóval ha szerencsénk van jó is kisülhet ebből.
Bálizzsal remélem foglalkoznak majd sokat, kell a padra egy stabil backup, ha Szuper már nem vállal több meccset. mondjuk tényleg ott van egy Pleszkán, Vay, Rajna Miki a feltörekvő ifjúságból 😊petey
Az elejére odaraktam a két volános sort, utána meg a három svéd légióst, de ez nem egyértelmű hierarchia. Kóger mindkettőbe feljátszhatna, de lehet felőlem Kovács az extra csatár, lényegtelen.

A negyedik sorba nem gólgyáros kell szvsz... Galanisz és Magosi így is épp elég jók előre, ha mondjuk Azari játszana ott, az inkább egy szarabb csapat első sorára emlékeztetne, mintsem negyedik sorra. Szerintem Benk nagyon is kell, főleg Holéczy hiányában.

A kis Hetényi nem rossz, de szerintem még jobb nála a Pozsgai-Hegyi-Orbán trió. Aztán meglátjuk, Primeau mit mond. De szerintem a top3 sor és top3 védőpár, amit írtam, tuti kerettag, meg Kóger is. Négy hely kiadó talán.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
kozben randy carlyle a maple leafs hc-je lett.
ennek azert orulok, mert a toronto amolyan "masodik kedvenc" es carlyle-t en nagyon birom.
pont rafer a puhapocs leafsre egy carlyle-fele stilusu hc, hogy rendbe szedje a bagazst.

(mostantol meg szurkolok egy ducks-leafs stanley dontoert.) 😛
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Szupernek a kerettagsága sem biztos jelenleg, Primeau eléggé bírja Bálizst, bár azért szerintem megint jöhet a tandem. Én Szuper-párti vagyok, tavaly az olaszmeccsen is kijött a tapasztalata, ez most nagyon fontos lesz.

Tuti nem lesz 4 sor itthonról, hiszen van egy sorra való kiváló légiósunk. Én valami ilyet tippelek most:

Ladányi-Vas M.-Sofron
Kovács-Sikorcin-Mihály
Hári-Bartalis-Vas J.
Benk-Galanisz-Magosi
Kóger

Horváth-Tokaji (ha egészséges lesz)
Szirányi-Szélig
Sille-Láda
Hegyi

Szuper
Hetényi

Nyilván vannak variációs lehetőségek, csatárnak bekerülhet Azari, Nagy G., Fekete, Tóth A., Dubek vagy akár Hentes is (őt nem láttuk, de azért mégiscsak a svájci másodosztályban játszik, ami nem rossz). Védőknél szűkebb a merítés, de Pozsgai vagy Orbán odaérhet. Kóger sokat játszana felsőbb sorokba, csatárban tényleg rendben vagyunk. Tokaji nagyon kell, mert nélküle halottak vagyunk hátul. És a legszörnyűbb, hogy a láthatáron sincsenek igazán jó bekkek, pedig néhány éven belül félő, hogy csak Szirányi és Láda marad, ami elég szűkös... kapusok és csatárok pedig tolonganak az utánpótlásban.Rajna
az első sor rendben van, az nagyon jól működik, kérdés Marci hogy lesz fejben ott. most a PO-ban az utolsó meccsen kívül nem is láttam.
a második sorba Süti? a játéka alapján maradjon a 4-ben. Odatenném Kógert a helyére. Siki és Kóger közt Árpi jól meglenne szerintem.
lehet Benk Andrist el kéne felejteni a válogatott közelében 😊 itt sem ontja a gólokat, ütközni meg korongot bevinni fasza, csak be van oltva gól ellen. még nemis pattan befelé róla korong. Fekete kizárt hogy bekerüljön, Toki nem tudom felépül-e rendesen. Orbánnak szavaznék bizalmat, rengeteget fejlődött, Ládával egyetemben, ők üde színfoltjai a magyar hokinak.
bekkek közül még a kis Hetényi Péter is biztató jeleket mutatott az EBEL-ben, nem szart be amikor beküldték. szóval ha szerencsénk van jó is kisülhet ebből.
Bálizzsal remélem foglalkoznak majd sokat, kell a padra egy stabil backup, ha Szuper már nem vállal több meccset. mondjuk tényleg ott van egy Pleszkán, Vay, Rajna Miki a feltörekvő ifjúságból 😊

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Lassan itt a VB, ahogy nézem előzetesen a 3 sorunk Volánból lesz. 1 sor maradna UTE/Fradi/Miskolc/DAB? remélem nem.
Meg ki lesz a kezdő kapus? Hete vagy Szuper? Hetényi nagyon jó szezont tol a Jokeritben.petey
Szupernek a kerettagsága sem biztos jelenleg, Primeau eléggé bírja Bálizst, bár azért szerintem megint jöhet a tandem. Én Szuper-párti vagyok, tavaly az olaszmeccsen is kijött a tapasztalata, ez most nagyon fontos lesz.

Tuti nem lesz 4 sor itthonról, hiszen van egy sorra való kiváló légiósunk. Én valami ilyet tippelek most:

Ladányi-Vas M.-Sofron
Kovács-Sikorcin-Mihály
Hári-Bartalis-Vas J.
Benk-Galanisz-Magosi
Kóger

Horváth-Tokaji (ha egészséges lesz)
Szirányi-Szélig
Sille-Láda
Hegyi

Szuper
Hetényi

Nyilván vannak variációs lehetőségek, csatárnak bekerülhet Azari, Nagy G., Fekete, Tóth A., Dubek vagy akár Hentes is (őt nem láttuk, de azért mégiscsak a svájci másodosztályban játszik, ami nem rossz). Védőknél szűkebb a merítés, de Pozsgai vagy Orbán odaérhet. Kóger sokat játszana felsőbb sorokba, csatárban tényleg rendben vagyunk. Tokaji nagyon kell, mert nélküle halottak vagyunk hátul. És a legszörnyűbb, hogy a láthatáron sincsenek igazán jó bekkek, pedig néhány éven belül félő, hogy csak Szirányi és Láda marad, ami elég szűkös... kapusok és csatárok pedig tolonganak az utánpótlásban.