NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
jólvan, 6-2-re égünk a Blue Jacketstől, és hol a vége.

Úristen.
De szánalmas. Ez a február elég sajnálatra méltóan sikerül a San Josénak.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
volt stream, bocs, most láttam csak.

az összes szlovén, zebra, és a FB b*** meg...

kikaptunk OT-ban, de nem volt köszönet ebben a meccsben. csütörtökön poklot nekik. így meglesz a hazai pályán a továbbjutás.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Utólag is köszi 😀 😀
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ha valaki majd tud az esti volán meccsre stream-et, akkor tegye már itt közzé mert szeretném nézni, de pont fél nyolcig edzésen leszek és nem tudok keresni.
Előre is köszönöm!
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
de engem nem ez zavarna hanem az ha egy halom szotyolaert vinnetek el vmelyiket. ha mar igazoltok akkor szepen csengessetek ki az arukat mert mar unalmas h a fotok mindig ugy megoldja mintha a gepet kene atbaszni a jatekban ...Fake
Holland nagy mágus 😀
mondjuk nem hinném, hogy most a Preds bármelyiküket is elcserélné velünk. Egyrészt csoport rivális, másrészt Holland lenyilatkozta, hogy 1st és 2nd round pickekkel nem üzletelünk, anélkül meg viszonylagosan nehéz lenne elhozni bármelyiküket.
Majd nyáron ingyen mind2 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
LOL, pedig simán megérdemelte volna, az osztrákoknak mondjuk a Ljubljana továbbjutása jönne jól, ez időnként előjöhet.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Na hát ez a sport arculcsapása ismét. Lamoureux nem lett eltiltva a vasárnapi véglegese után, csak felfüggesztettet kapott. hmm, nagyon érdekes. ez van, kedden így lesznek megint megverve 😀
Remélem McBride megint a junior rácsos fejvédőjét fogja hordani, hogy ha verekedést provokál nehogy beüsse valaki az arcát 😂

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Either Ryan Suter or Shea Weber is going to sign with Detroit just so that Datsyuk can't make them look silly any more 😀Habi
na ha ez osszejon vmi markansabb ellenertek nelkul akkor elmentek ti am a jo budos --------------- 😀Fake
vmelyikük szerintem össze fog jönni. Weber szerződésével tudtommal vannak gondok, Suter szerződése is lejár nyáron. Mindkettejüket pedig biztosan nem fogja tudni megtartani a Nashville.
Habi
de engem nem ez zavarna hanem az ha egy halom szotyolaert vinnetek el vmelyiket. ha mar igazoltok akkor szepen csengessetek ki az arukat mert mar unalmas h a fotok mindig ugy megoldja mintha a gepet kene atbaszni a jatekban ...
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
No, itt van a 23. is 😊gdavid
MacDonald pár hibát leszámítva nagyon jó teljesítményt nyújt(szerencsére 😊 )Joci
A bárddal voltak problémái az elején, most már inkább nem trükközik 😊

Most jó a csapat nagyon, egy-két héten belül viszont jöjjön a visszaesés, mert az azt jelentené, hogy úgy érzi Babcock megvan a PO és a fiúknak újra kemény edzéseik vannak (kell egy kis plusz alapozás).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
No, itt van a 23. is 😊gdavid
MacDonald pár hibát leszámítva nagyon jó teljesítményt nyújt(szerencsére 😊 )


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
első PO meccs behúzva, hetet gurított a Volán a Ljubljanának.

Életemben először éreztem magyarként, hogy milyen mikor a bírók velünk vannak 😀Höri
pedig a zebramez alá felvették a zöld sárkányosat is 😊

Balu mekkora arc már, beleröhög Lamureaux arcába a gól után aztán elkorcsolyázik 😂 de ezek is akkora gyíkok(zöldek), egy kapusuk van erre kiállíttatja magát a hülye 😀 most 2 meccsen a junior kapusuk lesz...nem bánom ami után olyan elegánsan kikorizott Pintaric a Deadbull ellen.

kedden vér fogunk izzadni tuti a Tivoliban.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
első PO meccs behúzva, hetet gurított a Volán a Ljubljanának.

Életemben először éreztem magyarként, hogy milyen mikor a bírók velünk vannak 😀

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
No, itt van a 23. is 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Either Ryan Suter or Shea Weber is going to sign with Detroit just so that Datsyuk can't make them look silly any more 😀Habi
na ha ez osszejon vmi markansabb ellenertek nelkul akkor elmentek ti am a jo budos --------------- 😀Fake
vmelyikük szerintem össze fog jönni. Weber szerződésével tudtommal vannak gondok, Suter szerződése is lejár nyáron. Mindkettejüket pedig biztosan nem fogja tudni megtartani a Nashville.

Vezetünk a cápák ellen, Z a gólszerző 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
nagy meccs ez a Flyers-Penguins, 3:3 a második szünetnél. 2 emberhátrányos gól a Pingvineknél, egyik sima a másik 5 on 3-nél 😂davemayer
Ki is kapcsoltam a francba, csak felhúzom magam rajtuk. :mad:

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
nagy meccs ez a Flyers-Penguins, 3:3 a második szünetnél. 2 emberhátrányos gól a Pingvineknél, egyik sima a másik 5 on 3-nél 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Either Ryan Suter or Shea Weber is going to sign with Detroit just so that Datsyuk can't make them look silly any more 😀Habi
na ha ez osszejon vmi markansabb ellenertek nelkul akkor elmentek ti am a jo budos --------------- 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
22 hazai zsinórban, Dats 5mp-vel a vége előtt :cool:gdavid
de az első gólnál is mit művelt...az a passz miközben fekszik a jégen...

Joey egyébként egészen jól véd, elkapta a fonalat. Az elején voltak nagy hibái, de azok is inkább ütőkezelések miatt, azonban most már konstans jól véd. Conklin helyét teljesen átvette, nem is kell új kapust hozni deadlinekor

Either Ryan Suter or Shea Weber is going to sign with Detroit just so that Datsyuk can't make them look silly any more 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
boudreau-val eddig 17-11-6 a ducks mutatoja.
3-8-3-as kezdest kovetoen 14-3-3. felelmetes.

ha jol tudom, ez a 14-3-3 a legjobb az uj naptari evben az egesz ligaban.

mindezt ugy, h a big line-bol egyedul perry hozza magat konstansan.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
22 hazai zsinórban, Dats 5mp-vel a vége előtt :cool:

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.digisport.hu/video/7876
fuh de várom már a vasárnapot 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
10.000 eurós büntetés az OLL-nek. A többit nem értem mert germánul van 😊
Gondolom Pintaric meccseltiltás(?)

http://www.erstebankliga.at/de/news/detail/2012/02/16/10_000_euro_geldstrafe_fuer_olimpija,_sperren_fuer_jaervenpaeae_und_pintaric

Mondjuk csinálhatták volna úgy mint a KAC. 8 legjobb hokisuk lekéste a csapatbuszt Linzbe...petey
Pintaric és Järvenpää is felfüggesztett büntit kaptak, 3 hónap múlva tárgyalják újra. Illetve Pintaric hat meccs felfüggesztett, 4 meccs újratárgyalásos, Järvenpää-nál pedig 2-2 az arány, lényegében nem kaptak semmit, pedig Pintaric-ot akár el is tilthatták volna, annyira nem kell ő a Ljubljanának.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
10.000 eurós büntetés az OLL-nek. A többit nem értem mert germánul van 😊
Gondolom Pintaric meccseltiltás(?)

http://www.erstebankliga.at/de/news/detail/2012/02/16/10_000_euro_geldstrafe_fuer_olimpija,_sperren_fuer_jaervenpaeae_und_pintaric

Mondjuk csinálhatták volna úgy mint a KAC. 8 legjobb hokisuk lekéste a csapatbuszt Linzbe...

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az edző ott magyarázza a végén, hogy Pintaric nem állt készen, mikor indult a bünti, a másodiknál pedig a bírók ellen "protestált", LOL... de mondjuk az alapvető cél érthető, azért a Salzburg nyilván erősebb, mint a Fehérvár, pláne playoffban érthető őket elkerülni. De így...Rajna
A hülyék legalább belepkéztették volna a kapussal a két büntit. De így...Dzsokijuing
Elvileg felmerült a fegyelmi bizottság részéről az is, hogy kizárják az Olimpiját a rájátszásból. Azért ez meghökkentene, bár az osztrákoktól kitelik, elvégre a Villach jutna be a helyükre.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 881 — Saturday Night Lights
Az edző ott magyarázza a végén, hogy Pintaric nem állt készen, mikor indult a bünti, a másodiknál pedig a bírók ellen "protestált", LOL... de mondjuk az alapvető cél érthető, azért a Salzburg nyilván erősebb, mint a Fehérvár, pláne playoffban érthető őket elkerülni. De így...Rajna
A hülyék legalább belepkéztették volna a kapussal a két büntit. De így...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)