NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Direkt értem délieket, hogy ráerősítsek arra, amit írtál. A Buffalo egy tévedés volt. A San José engem is érdekel, mert PO ellenfél, de csak ezért. A Winter Classic viszont egy kirakatmeccs, olyan csapatok kellenek oda, amelyek az egész világon ismertek. Crosby hype, Kane hype, Philly-Rangers, ezeket mindig el lehet adni. A kanadai csapatok mellőzését én sem értem (de Bettman egy pöcs). Én mondjuk letojom, hogy játszunk-e premier meccset, sőt inkább ne, mert nem szeretem a délutáni matinékat 😀gdavid
Thornton hype, Marleau hype, Staal hype, Stamkos hype, Kopitar hype akár, stb... azért jelenleg elég nagy piac akár a tengerentúl, akár az USA azon része, aki nem hagyományos rivalizálásokra kíváncsi, a fiatal fanoknak már nem olyan fontos, honnét jön a csapat, a színvonal lényegesebb, nem gondolom, hogy mondjuk egy Vancouver-San José párbaj annyival kevesebb nézőt vonzana. Nyilván nem lehet a kisebb fanbázissal rendelkező helyekre vinni a meccset konkrétan, de vendégcsapatnak simán beférhetnek. De ha nem, akkor sem szükséges az állandó ismétlés.

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Miért kapják ugyanazok a csapatok a Winter Classicokat? A Pittsburgh is volt kétszer, a Flyers is, most a Wings is... azt értem, hogy Kaliforniában nehézkes a kivitelezés, de elég sok északi csapat van még.Rajna
Játszhatna a Phoenix a Floridával, de az kit érdekelne? Olyan csapatokat keresnek, ahol megtöltik az emberek a 60-100 ezres stadionokat, ezekből pedig nem sok van.


Ma sikerült rendesen bealudnunk 2-0 után, de szerencsére gyorsan felkeltünk az Oilers egyenlítése után, és megszereztük a 2 pontot (4-2).gdavid
Mondtam, hogy a déli csapatok kimaradása érthető. De pl. most a Leafs lesz az első kanadai csapat, azt ne mondd, hogy őket nem nézné senki. De Amerikából is kimaradt pl. a Devils vagy az Avs a népszerű csapatok közül, de ha a Sabres belefért, akkor szóba jöhet kb. akárki vendégcsapatnak, azért a jelenlegi Sharks sokakat érdekelne, itt nem konkrétan az adott csapat szurkolóit kell megszólítani, hiszen ezt minden hokidrukker nézi, engem jelenleg jobban izgat a Sharks, mint az Oilers, elvégre jobbak.Rajna
Direkt írtam délieket, hogy ráerősítsek arra, amit írtál. A Buffalo egy tévedés volt. A San José engem is érdekel, mert PO ellenfél, de csak ezért. A Winter Classic viszont egy kirakatmeccs, olyan csapatok kellenek oda, amelyek az egész világon ismertek. Crosby hype, Kane hype, Philly-Rangers, ezeket mindig el lehet adni. A kanadai csapatok mellőzését én sem értem (de Bettman egy pöcs). Én mondjuk letojom, hogy játszunk-e premier meccset, sőt inkább ne, mert nem szeretem a délutáni matinékat 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Miért kapják ugyanazok a csapatok a Winter Classicokat? A Pittsburgh is volt kétszer, a Flyers is, most a Wings is... azt értem, hogy Kaliforniában nehézkes a kivitelezés, de elég sok északi csapat van még.Rajna
Játszhatna a Phoenix a Floridával, de az kit érdekelne? Olyan csapatokat keresnek, ahol megtöltik az emberek a 60-100 ezres stadionokat, ezekből pedig nem sok van.


Ma sikerült rendesen bealudnunk 2-0 után, de szerencsére gyorsan felkeltünk az Oilers egyenlítése után, és megszereztük a 2 pontot (4-2).gdavid
Mondtam, hogy a déli csapatok kimaradása érthető. De pl. most a Leafs lesz az első kanadai csapat, azt ne mondd, hogy őket nem nézné senki. De Amerikából is kimaradt pl. a Devils vagy az Avs a népszerű csapatok közül, de ha a Sabres belefért, akkor szóba jöhet kb. akárki vendégcsapatnak, azért a jelenlegi Sharks sokakat érdekelne, itt nem konkrétan az adott csapat szurkolóit kell megszólítani, hiszen ezt minden hokidrukker nézi, engem jelenleg jobban izgat a Sharks, mint az Oilers, elvégre jobbak.

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Miért kapják ugyanazok a csapatok a Winter Classicokat? A Pittsburgh is volt kétszer, a Flyers is, most a Wings is... azt értem, hogy Kaliforniában nehézkes a kivitelezés, de elég sok északi csapat van még.Rajna
Játszhatna a Phoenix a Floridával, de az kit érdekelne? Olyan csapatokat keresnek, ahol megtöltik az emberek a 60-100 ezres stadionokat, ezekből pedig nem sok van.


Ma sikerült rendesen bealudnunk 2-0 után, de szerencsére gyorsan felkeltünk az Oilers egyenlítése után, és megszereztük a 2 pontot (4-2).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Miért kapják ugyanazok a csapatok a Winter Classicokat? A Pittsburgh is volt kétszer, a Flyers is, most a Wings is... azt értem, hogy Kaliforniában nehézkes a kivitelezés, de elég sok északi csapat van még.

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
After months of speculation, we're only a day away from things being official: The Detroit Red Wings will host the Toronto Maple Leafs at Ann Arbor's Michigan Stadium in the 2013 NHL Winter Classic.

a Red Wings a Big Houseban,durván nagyon jó lesz 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért Boston koris részlege is bele fog még ebbe szólni 😊 Meg kell valakinek védeni a város becsületét 😊gravedigger
majd a RedSoxHabi
Ez még viccnek is k.varossz volt. 😛 😀
DS!Darksun3
Majd rálesünk azért 😉
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
erre idén messzemenően meg van a lehetőség. Főleg, hogy valszeg ez lesz Lids utolsó dobása.Habi
Azért Boston koris részlege is bele fog még ebbe szólni 😊 Meg kell valakinek védeni a város becsületét 😊gravedigger
majd a RedSoxHabi
Ez még viccnek is k.varossz volt. 😛 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
erre idén messzemenően meg van a lehetőség. Főleg, hogy valszeg ez lesz Lids utolsó dobása.Habi
Azért Boston koris részlege is bele fog még ebbe szólni 😊 Meg kell valakinek védeni a város becsületét 😊gravedigger
majd a RedSox vagy a Celtics. Túl sok lenne a jóból a Bruinsnak 😛Habi
Hát Red Sox talán, de nem igazán hiszek benne, csakúgy mint a Celtics ben sem, bár igy is hogy egészséges a Rondo-Allen-Pierce-Garnett-O'Nea ötös max egy konf elődöntőt adok magunknak idén...
A Pats után ( ugye ez már elment 😕 ) nállam egyértelműen a Bruins a legnagyobb esélyes hogy major trófeát hozzon a városba 😊 😊 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Last 2 times the New England @Patriots have lost the Super Bowl (XXXI in 1997 & XLII in 2008) the @DetroitRedWings have won the Stanley Cup

öröm az ürömben 😊Joci
erre idén messzemenően meg van a lehetőség. Főleg, hogy valszeg ez lesz Lids utolsó dobása.Habi
Azért Boston koris részlege is bele fog még ebbe szólni 😊 Meg kell valakinek védeni a város becsületét 😊gravedigger
majd a RedSox vagy a Celtics. Túl sok lenne a jóból a Bruinsnak 😛


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Last 2 times the New England @Patriots have lost the Super Bowl (XXXI in 1997 & XLII in 2008) the @DetroitRedWings have won the Stanley Cup

öröm az ürömben 😊Joci
erre idén messzemenően meg van a lehetőség. Főleg, hogy valszeg ez lesz Lids utolsó dobása.Habi
Azért Boston koris részlege is bele fog még ebbe szólni 😊 Meg kell valakinek védeni a város becsületét 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Last 2 times the New England @Patriots have lost the Super Bowl (XXXI in 1997 & XLII in 2008) the @DetroitRedWings have won the Stanley Cup

öröm az ürömben 😊Joci
erre idén messzemenően meg van a lehetőség. Főleg, hogy valszeg ez lesz Lids utolsó dobása.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Last 2 times the New England @Patriots have lost the Super Bowl (XXXI in 1997 & XLII in 2008) the @DetroitRedWings have won the Stanley Cup

öröm az ürömben 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bruins - Hurricanes, éjjel 1:00 😊 Muszály behúzni
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szép kis Bruins győzelem az éjjel, izgalmas volt 😊
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Aktuális coloradói egyetemi hoki helyzetjelentés:

http://denversports.blog.hu/2012/01/31/coloradoi_college_hockey_helyzetjelentes_iii

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Liles hosszabbított Toronto-ban, nagyon jó üzlet volt! Megszoktam már a csapatot, nem akarok mást követni miatta, szóval örülök neki - igaz, hogy rajta és Bozak-on kívül mindenkit utálok, de ez másnál is így lenne. Meg így legalább a szaros Avs-hez sem megy vissza, egyék csak a kefét a köcsögök, amíg nem kotródnak ki az államomból.

http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=811400

Ahogy a nép akarta: Liles is the best, fuck the Avs! 😀
Múljon el végre a concussion, aztán folytatódhat az egy emberes szopatóshow a kék buzik meccsein.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Sweet 16 :cool: Félelmetes a csapat a Joe-ban, bár a mai is szenvedős volt, de a SO W is két pontot ér 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
francois beauchemin tovabbi 3 evig marad anaheimban. ejahoo!

mellesleg a ducks az utolso 7 meccsen 6-0-1. mondtam, h elindultak felfele.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
egyenlőre jól hasítunk!
19-4 a kapura lövés, bár Jimmy ütött egy luftot és majdnem kaptunk belőle egy gólt 😀

he NHL is set to name Michigan Stadium in Ann Arbor as host of the next Winter Classic, according to a report on ESPN.com.

The game, to be played on January 1 between Original Six rivals the Detroit Red Wings and Toronto Maple Leafs, will take place at the "Big House" while details are being worked out to have downtown Detroit host smaller events at a second rink. :cool:

ilyen gólt kapni...

3.harmad első 6 percbéen 11-0 a kapura lövés oda...szégyen amit produkálunk, de hogy miért nem kér időt Bab??? :/

kurva jó meccs, double minor kivédekezve, Miller a lefordulásból majdnem beverte. Jimmy God módban tolja
ezt a szar gólt

Bertuzzi eldöntötte 😊
nem kellett volna ennyire magunkra engedni a Sikágót


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A sivatagi banda letudva, büntetőkkel ugyan, de megvan a W. Z büntetőjét érdemes megnézni 😀

Szombaton matiné a Hóksszal.gdavid
sajnos nem voltam itthon, nem láttam a meccset 😕 de Z büntetője tényleg faszás volt! 😊 mondjuk ha Emmerton gólja bemegy év végén top5 az biztos
holnap jó napunk lesz 😛 RedWings-NFL-Pats sorrend 😛


JT Daniels fan
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A sivatagi banda letudva, büntetőkkel ugyan, de megvan a W. Z büntetőjét érdemes megnézni 😀

Szombaton matiné a Hóksszal.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
oktober 17. utan (!) ert el ujra winning streaket a ducks.

feljen mindenki, beindultunk!!Mikey
w3 streak, 16 szerzett gollal, ket hat-trickkel. mondom en.

jo lenne eredmenyesen zarni a ma kezdodo nyugat-kanadai turat (calgary, edmonton, vancouver).
a szezon fordulopontja lehetne, ha sikerulne.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kicsit off de beirom ide is , hátha itt több hoki fanatikus felfigyel rá 😊 szóval :

Játszik valaki az EA Sports NHL játék valamelyik verziójával PC-n ? Most akarom letölteni a játékot de nem tudom melyik verziót szedjem, nagyon sok helyen olvasom hogy a valaha volt legjobb verziója az NHL sorozatnak a 2004-es kiadás. Reálisan kicsit nehéz ezt elhinni, de azt mondják abban a verzióban a legjobb a játékélmény 😊 Valaki meg tudja erősiteni vagy esetleg cáfolni ? 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
filip!

The Ducks have recalled defenseman Kyle Cumiskey from the Syracuse Crunch.

😊