NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
oktober 17. utan (!) ert el ujra winning streaket a ducks.

feljen mindenki, beindultunk!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Áh, buzik ezek. 😛
A Coors Field-nél jobb helyszín nem létezik Winter Classic-ra, bár elég classic az is, ahogy néha a hóban baseballozunk. Igazából tőlem két idegen csapat is játszhatna a ballparkban, csak a helyszín lenne a lényeg. 😊

A WJC nekem kicsit csalódás volt, már csak az dobhat fel, ha Filip Forsberg néven ma világbajnok leszek. Zucker amerikai kapitányként 7 GP, 7 P, sikerült is elérniük a bent maradást. J. Schwartz kanadai kapitányként a bronzért játszik még.

Illetve aktuális helyzetjelentés a három coloradói egyetemi csapat elmúlt egy hónapi szerepléséről:
http://denversports.blog.hu/2012/01/04/coloradoi_college_hockey_helyzetjelentes_ii


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Megvertük a Dallast idegenben, pedig Jimmy nem volt valami stabil ma (4-et kapott). Szombaton Toronto, vasárnap Hóksz, kemény menet lesz.gdavid
jók voltunk?
hétvégére megint jó lesz a program 😀
orosz-kanada junior vb meccs sem lehetett rossz, tavaly is kb hasonló eredmény született
megnéztem az összefoglalót
6-1 volt az oroszoknak, de 5 perc alatt kaptak 4et és volt még hátra 5 perc, de már nem lőttek gólt a kanadaiak, csak 50 másodperccel a vége előtt egy kapuvasra futotta...
svéd-finnen meg kapura lövések: 57-24
ennek ellenére, ha 1:10el a vége előtt nincs a finn kapus nagy hibája, akkor a finnek jutottak volna be a döntőbe

jah és:
Winter Classic 2013: Detroit Red Wings vs. Toronto Maple Leafs/St. Louis Blues/California-Based Team
The NHL is keen on having this game at The Big House in Ann Arbor, with the probability of attracting over 100,000 fans to a game if the tickets are priced favorably. But having it at the University of Michigan's stadium means sharing the wealth with someone outside the family.
DRW-TML meccs lenne a legjobb 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Megvertük a Dallast idegenben, pedig Jimmy nem volt valami stabil ma (4-et kapott). Szombaton Toronto, vasárnap Hóksz, kemény menet lesz.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hazai jégkorong.Ferencváros-ute 8-1 😀 😀 😀!!!Hajrá Zöldek!!Kiss
nehez lehet leverni 2 sornyi legiossal meg egy exvalogatott sorral leverni egy total amator juniorcsapatot
majomparade.
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Lundqvist megfogta Briere büntetőjét 20 másodperccel a vége előtt
nem volt rossz meccs, mondjuk 0-2ről nem gondoltam volna, hogy fordít a RangersHabi
hát én sem... :/

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
hazai jégkorong.Ferencváros-ute 8-1 😀 😀 😀!!!Hajrá Zöldek!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Lundqvist megfogta Briere büntetőjét 20 másodperccel a vége előtt
nem volt rossz meccs, mondjuk 0-2ről nem gondoltam volna, hogy fordít a Rangers


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hokifanoknak szerintem elég jó hír
http://awfulannouncing.com/2011-articles/december/hbo-qknock-knocksq-into-the-spotlight-with-flyers-rangers.html

http://www.youtube.com/watch?v=eyiS8AMuEfwJJ
a Winter Classic az időjárás miatt két órával később, magyar idő szerint 21-kor kezdődikJJ
espnamerica adja, ha nem lesz gebasz és hosszabbítás, akkor utána egyből megy a Rose bowl 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 892 — no es importante
hokifanoknak szerintem elég jó hír
http://awfulannouncing.com/2011-articles/december/hbo-qknock-knocksq-into-the-spotlight-with-flyers-rangers.html

http://www.youtube.com/watch?v=eyiS8AMuEfwJJ
a Winter Classic az időjárás miatt két órával később, magyar idő szerint 21-kor kezdődik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Remélem jól esett a bíróknak tövig bekapni a Hóksz himbilimbijét 😐gdavid
😕
Pulkkinen 4 gólt vert a junior vb-n egy harmad alatt? 😀
meg ahogy olvasom még1et, de akkor már lejárt az idő 0,3 másodperccel + 1 kapuvasat is
és Mrazek is állat volt 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Remélem jól esett a bíróknak tövig bekapni a Hóksz himbilimbijét 😐

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Liles-t is utolérte az agyrázkódás. 😕
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=795374
Inkább vonuljon vissza, mielőtt valami baromi végleg lemészárolja, és koncentráljon mellettem az assistant governor-i munkájára. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
usa-nal emerson etem es john gibson, kanadanal devante smith-pelly az, akire figyelni kell.
a tobbiek lenyegtelenek. 😛Mikey
Kik ezek a statisztikák? 😛

Jut eszembe, a shitlanche egyetlen résztvevője a finnek cserekapusa lesz. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
basszameg, hogy már megint nem tudtam kimenni, MJJSE-FTC 7-4, 2000 néző, fantasztikus hangulat, teddy bear toss és jó meccs :/ 3. helyen karácsonyozunk.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
usa-nal emerson etem es john gibson, kanadanal devante smith-pelly az, akire figyelni kell.
a tobbiek lenyegtelenek. 😛
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Dec. 26-tól junior VB, élen a coloradói egyetemi szupertehetségekkel. 😛

Konkrétan Jaden Schwartz lesz a kanadai csapatkapitány, ami azért furcsa, mert a CC Tigers-ben nem vagyok vele elégedett, de úgy látszik ez a nagy színvonal juharbaszóéknál, hogy ott még mindig C-nek fér be, holott nálunk a bátyja mögött teljesen beárnyékolódott.
Pioneer Zucker is ott lesz az amerikai keretben, eddig ő is várakozáson aluli, ahhoz képest, hogy mindenhol WCHA MVP-nek jósolták.
Még B. Bennett mehetett volna az USA-ba, mert első körös volt, és ilyenkor csak azt nézik, nem a valós tudást (gondolom ezért nem megy egy Falcon sem), de sajnos egész évben a csuklójával baszakszik, és nemrég megoperálták.

Remélem ők végeznek az első két helyen, kellenek a coloradói érmek. Jó, mondjuk azért a svédeknek is drukkolok, mert ott játszom Filip Forsberg néven. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nézi valaki esetleg a Detroit meccset most ? Hogy játszanak ?gravedigger
Én mindig nézem! A kérdésedre válaszolva: nem igazán jól, de vezetünk. Vannak olyan shiftek, hogy kijönni is alig tudunk a harmadból, aztán mi szorítjuk be az Olajosokat. De úgy érzem meg lesz a W.gdavid
Meg is lett hálla Istennek, sportfogadás szempontjából nagyon kellett a Detroit Win 😊 😀
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Nézi valaki esetleg a Detroit meccset most ? Hogy játszanak ?gravedigger
Én mindig nézem! A kérdésedre válaszolva: nem igazán jól, de vezetünk. Vannak olyan shiftek, hogy kijönni is alig tudunk a harmadból, aztán mi szorítjuk be az Olajosokat. De úgy érzem meg lesz a W.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nézi valaki esetleg a Detroit meccset most ? Hogy játszanak ?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
8-2
nagyon megyünk 😊
Z gólja meg... 😛


JT Daniels fan
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 892 — no es importante
hokifanoknak szerintem elég jó hír
http://awfulannouncing.com/2011-articles/december/hbo-qknock-knocksq-into-the-spotlight-with-flyers-rangers.html

az első epizód: http://www.youtube.com/watch?v=yMOls7jY47c (négy részletben került fel)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Prongi baszki. 😕

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Trashville-ben úgy rontottuk el a meccset, ahogy az a nagy könyvben meg van írva :mad:

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A 35. másodpercben meglepődötten pislogtam, hogy a fiúk az öltözőben maradtak, de ami utána jött 😊 7-1-re csaptuk meg a Jetset.

Persze Jetset verni mindig jó 😀gdavid
A Hudler-Z-Hudler gól eléggé kemény volt... 😀
mondjuk a Dats-Flipper is szépségdíjas volt
jók vagyunkHabi
Kedden megyünk Pittsburghbe, az már inkább értékmérő lesz. Majd jelezd, ha ráérsz és élőben fogod nézni a meccset, mert akkor majd kommunikálhatunk a szünetekben.gdavid
adom élőben majd biztosan
nézem én általában a meccseket, csak sokszor elszundítok 😀


JT Daniels fan