NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Idei első írásom a sportágban. 😛
Helyzetjelentés a három coloradói egyetemi csapat eddigi szerepléséről:
http://denversports.blog.hu/2011/11/22/coloradoi_college_hockey_helyzetjelentes_i


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Lelkesen követem én is a Syracuse eredményeit, örülök is, hogy egészen ponterősen játszik. A védők közül ráadásul ő áll a legjobban plusz-mínuszban, ami külön emeli teljesítményének értékét. 😊 (Oké, Zimmerman "pluszabb" nála, de ő 4 meccs után megsérült...)

Jelenleg egyébként úgy is simán felmehetne NHL-be, hogy nincs sérült... konkrétan botrány, amit a Ducks művel. Bár az is igaz, hogy időhiány miatt eddig összesen másfél meccsüket láttam, de az botrány volt, és egyébként végig ezt olvasom...
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mikey: Cumiskey megszerezte az első gólját a Syracuse-ban! Mostanában egyre több pontot hoz, főleg PP-ben, amennyi látszik az összeállításokból, egyre többször az első párban játszik. Pár sérülés esetén talán felmehetne. Szoktam követni a meccseit, általában élőben a scoreboard-ot, szurkolok ám a srácnak. 😊

Még jobb, hogy Liles nagyon állat a Toronto-ban, ma kaptak egy szép 7-0-át, de előtte liga elsők is voltak. Közben a szaros shitlanche védőit szidja helyi média, hízik a májam, hogy JML-nek ilyen jól megy, a szégyentelenek pedig csak szenvednek. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Bama-LSU is lesz, az meg kihagyhatatlan és közben tudom streamen nézni a Red Wings meccset 😊Habi
A terv közös 😉

Ez meglett 😊 Érezni lehetett, hogy előbb-utóbb kinyílik a pofonzsák.gdavid
kellett már nagyon. következő meccsre lehet fogadnom kellene, hogy nyerünk 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Bama-LSU is lesz, az meg kihagyhatatlan és közben tudom streamen nézni a Red Wings meccset 😊Habi
A terv közös 😉

Ez meglett 😊 Érezni lehetett, hogy előbb-utóbb kinyílik a pofonzsák.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Azt hiszem most untam meg a zebrákat és a balfaszkodásunkat. A Flames elleni bukta rávilágított arra, hogy jobban járok, ha mostantól inkább alszom éjszakánként és csak másnap reggel húzom fel magam 5 percre, miután megnézem majd az eredményt. 6 bukta zsinórban, el sem hinném, ha nem láttam volna 😕gdavid
ne is mondjad... 😕
mind1, feljövünk majd innen szépen, most úgyis kb csak otthon játszunk, csak nem kapunk ki mindig...Habi
Sajnos úgy néz ki, hogy teljesen mindegy hol játszunk. De meggondoltam magam, legalábbis egy meccsre biztosan. Este leszel?gdavid
persze
Bama-LSU is lesz, az meg kihagyhatatlan és közben tudom streamen nézni a Red Wings meccset 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nyugi, majd ma nyertek. Sajnos a Joe Louisban különösen nem szokott menni a kedvenceimnek...
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Azt hiszem most untam meg a zebrákat és a balfaszkodásunkat. A Flames elleni bukta rávilágított arra, hogy jobban járok, ha mostantól inkább alszom éjszakánként és csak másnap reggel húzom fel magam 5 percre, miután megnézem majd az eredményt. 6 bukta zsinórban, el sem hinném, ha nem láttam volna 😕gdavid
ne is mondjad... 😕
mind1, feljövünk majd innen szépen, most úgyis kb csak otthon játszunk, csak nem kapunk ki mindig...Habi
Sajnos úgy néz ki, hogy teljesen mindegy hol játszunk. De meggondoltam magam, legalábbis egy meccsre biztosan. Este leszel?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Azt hiszem most untam meg a zebrákat és a balfaszkodásunkat. A Flames elleni bukta rávilágított arra, hogy jobban járok, ha mostantól inkább alszom éjszakánként és csak másnap reggel húzom fel magam 5 percre, miután megnézem majd az eredményt. 6 bukta zsinórban, el sem hinném, ha nem láttam volna 😕gdavid
ne is mondjad... 😕
mind1, feljövünk majd innen szépen, most úgyis kb csak otthon játszunk, csak nem kapunk ki mindig...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Az NHL visszatér az ESPN America műsorára. Kevesebb meccset adnak majd, mint tavaly vagy korábban, de ahogy eddig idén is HD-ben.

09 Nov - 01:00 NHL - Dallas at Washington Live
09 Nov - 04:30 NHL - Nashville at Los Angeles Live
09 Nov - 14:00 NHL - Nashville at Los Angeles
09 Nov - 18:30 NHL - Dallas at Washington
10 Nov - 01:30 NHL - Philadelphia at Tampa Bay Live
10 Nov - 18:30 NHL - Philadelphia at Tampa Bay
11 Nov - 16:30 NHL - Edmonton at Boston As Live
11 Nov - 18:30 NHL - Vancouver at Los Angeles As Live
12 Nov - 01:00 NHL - Dallas at Pittsburgh Live
12 Nov - 10:30 NHL - Dallas at Pittsburgh
16 Nov - 20:00 NHL - NY Rangers at NY Islanders As Live
17 Nov - 01:30 NHL - New Jersey at Buffalo Live
17 Nov - 04:30 NHL - Anaheim at Los Angeles Live
17 Nov - 14:00 NHL - New Jersey at Buffalo As Live
17 Nov - 16:00 NHL - Anaheim at Los Angeles As Live
18 Nov - 16:00 NHL - Pittsburgh at Tampa Bay As Live
18 Nov - 18:00 NHL - Detroit at San Jose As Live
19 Nov - 03:00 NHL - Dallas at Colorado Live
19 Nov - 13:00 NHL - Dallas at Colorado
22 Nov - 16:30 NHL - Boston at Montreal As Live
24 Nov - 01:00 NHL - St. Louis at Pittsburgh Live
25 Nov - 19:00 NHL - Detroit at Boston Live
30 Nov - 01:30 NHL - Pittsburgh at NY Rangers Live
30 Nov - 04:00 NHL - Columbus at Vancouver Live
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Azt hiszem most untam meg a zebrákat és a balfaszkodásunkat. A Flames elleni bukta rávilágított arra, hogy jobban járok, ha mostantól inkább alszom éjszakánként és csak másnap reggel húzom fel magam 5 percre, miután megnézem majd az eredményt. 6 bukta zsinórban, el sem hinném, ha nem láttam volna 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Nem lennék meglepve, ha a Viasat3 szerezné meg az NHL-t. A Skandináv országokban már a Viasatnál vannak a jogok.

http://www.medgeconsulting.se/uploads/documents/eng_pressrelease.pdf
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Én sajnálom, hogy nincs már NHL a Sport1,2-ön de ott asz internetes lehetőségek, de csak élőben. Felvételes lehetőségeket nem találtam, biztos van, de ott sem olyan a képminőség mint az élőnél.danyly
...tényleg nem, mert sokkal jobb.
több mint 12 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
A SportTV október 27-től közvetít KHL-t! (vagyis orosz jágkorongot)
Az első meccs Lev Poprad - Szentpétervár 18.45-től
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én sajnálom, hogy nincs már NHL a Sport1,2-ön de ott asz internetes lehetőségek, de csak élőben. Felvételes lehetőségeket nem találtam, biztos van, de ott sem olyan a képminőség mint az élőnél.
Amit legalábbis néztem legutóbb (Boston-Colorado) elég szar minőség volt.
Én a Digi-nek örülnék mert nekem van. Majd kiderül.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Bízom az ESPNA-ban. Igaz UK-ról és Skandináviáról letettek, de állítólag folytak a tárgyalások. De nincs rá garancia, hogy az ESPNA befutó lesz. Remélem. Inkább mint a Digi.Attilahawks
Ha ez is a Digihez kerül, akkor tökön bököm magam 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Írtam az európai közvetítések jogtulajdonosának. Hiányoltam, hogy se a SportTV-n se az ESPN-en nincs NHL. Ezt válaszolták:

Hi Attilahawks- thanks very much for getting in touch and for your strong continued support of the NHL !
Do not worry- an announcement will be made soon.
Keep your eyes on the news.

With kind regards,


--Attilahawks
faszás 😊 legalább nem kell streameken baszkódni. Bézbóz is végetér nemsokára, ESPNA-nak is az az érdeke, hogy nézzék őket...Habi
Bízom az ESPNA-ban. Igaz UK-ról és Skandináviáról letettek, de állítólag folytak a tárgyalások. De nincs rá garancia, hogy az ESPNA befutó lesz. Remélem. Inkább mint a Digi.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Írtam az európai közvetítések jogtulajdonosának. Hiányoltam, hogy se a SportTV-n se az ESPN-en nincs NHL. Ezt válaszolták:

Hi Attilahawks- thanks very much for getting in touch and for your strong continued support of the NHL !
Do not worry- an announcement will be made soon.
Keep your eyes on the news.

With kind regards,


--Attilahawks
faszás 😊 legalább nem kell streameken baszkódni. Bézbóz is végetér nemsokára, ESPNA-nak is az az érdeke, hogy nézzék őket...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Írtam az európai közvetítések jogtulajdonosának. Hiányoltam, hogy se a SportTV-n se az ESPN-en nincs NHL. Ezt válaszolták:

Hi Attilahawks- thanks very much for getting in touch and for your strong continued support of the NHL !
Do not worry- an announcement will be made soon.
Keep your eyes on the news.

With kind regards,


--
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Mivel sajnos a Sport tv-n nem lesz NHL úgy néz ki, így magamnak kell a temérdek meccsből kihalászgatni a kedvenc csapat mellett a további meccseket. Nem tudok valami jó kis oldalt, ahol az utóbbi napok legjobb meccsit értékelnék, osztályoznák mindig esetleg?
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
szarevo buzi carolina kiszoptak a huszarfaszt. iden championship lesz halljatok szavam.Fake
Mac után szabadon: szar kelet 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szarevo buzi carolina kiszoptak a huszarfaszt. iden championship lesz halljatok szavam.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
tavaly létezett facebookon egy nhl fantasy játék. Naponta lehetett játékosokat cserélni benne, sztem kurva jó volt, de nem találom. Esetleg valaki vágja miről beszélek?


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jah, tudom én, hogy tehetséges playa, és csípem is valamilyen szinten. És nem arról van szó, hogy nem várok tőle semmit, csak nem látom, hogy kinek a helyén férne be a nagy csapatba. Sajnos még a botrányos Brookbank helye is atombiztos, pedig pl. az ő helyén szívesen elnézném... de remélem, Syracuse-ban összekapja magát, aztán valahogy felkerül majd a nagyokhoz, én örülnék a legjobban, ha így történne.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Még szerencse, hogy Filipet már nem érdekli az Avs, mert most tuti teleírná az oldalt káromkodással, amiért a kedvencét pont egy califuckniai csapathoz cserélték el. 😛

D Kyle Cumiskey to the Ducks for D Jake Newton and a cond. 4th rd pick
(egyébként tuti 7th pick, és ha idén min. 45 meccset játszana a Ducksban Cumiskey - nem fog - akkor lenne 4. körös a pick)Mikey
Az zavar, hogy Liles meccseit is alig tudom nézni a TML-ben, hányingerkeltő ilyen köcsögök közt látni, erre Cumit is bedobják egy másik undorító társasághoz, pedig néznem kéne őt is. Lesz majd róla követés, megint találhatok ki frappáns rovatnevet. 😀
Amúgy ha nem lenne sérült, hasznos tudna lenni, hiába nem vársz tőle semmit, a hitetlen szégyencsapatban két éve még messze a legjobb védő volt, amíg nem kapott pár agyrázkódást, most meg ezért zavarták el. Egyébként a TC elején újra megsérült, szerintem még nem fog játszani egy darabig, de aztán figyelek rá a Syracuse-ben.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring