NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Valakinek van kedve NHL Fantasy ligához csatlakozni ?
Yahoo Fantasy NHL liga .... még van szabad hely!! Csatlakozzatok ti is ...

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey
League ID#: 9466
League Name: Drukker Sorozo League
Password: OcskayGáborBig L
Senkit se mozgat meg a fantasy NHL ??? :cool:Big L
ez napi allitasu vagy mifele ?
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Sziasztok! Valakinek van kedve NHL Fantasy ligához csatlakozni ?
Yahoo Fantasy NHL liga .... még van szabad hely!! Csatlakozzatok ti is ...

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey
League ID#: 9466
League Name: Drukker Sorozo League
Password: OcskayGáborBig L
Senkit se mozgat meg a fantasy NHL ??? :cool:

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
azt hiszem beregelek Big LHabi
Örömmel látlak téged is!!
Örülnék neki ha vonzanál magaddal mondjuk ... egy 7-8 embert még 😀
Az elmúlt 5-6 évben mindig megvolt a 20 ember a ligában ... most meg 10-11 embernél járunk ...Big L
2 evig nyomtam en ism, de valahogy ez nekem annyira nem atlathato, kezelheto, elvezheto mint az nflnel a fantasy, pedig az nhl-t is imadom.
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
azt hiszem beregelek Big LHabi
Örömmel látlak téged is!!
Örülnék neki ha vonzanál magaddal mondjuk ... egy 7-8 embert még 😀
Az elmúlt 5-6 évben mindig megvolt a 20 ember a ligában ... most meg 10-11 embernél járunk ...

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
azt hiszem beregelek Big L


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Sziasztok! Valakinek van kedve NHL Fantasy ligához csatlakozni ?
Yahoo Fantasy NHL liga .... még van szabad hely!! Csatlakozzatok ti is ...

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey
League ID#: 9466
League Name: Drukker Sorozo League
Password: OcskayGábor

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Galimov is távozott 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Volán meccshez tudtok valami linket majd? Sajna már nincs Sportklubbom.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én még mindig le vagyok döbbenve. 😕 Fiatalkori "hőseim" haltak meg ebben a szerencsétlenségben. Meg egy kicsit későbbi hős is svédverő Salei személyében. Karpotsev, Demitra... 😕
R.I.P. mindegyiküknek.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Galimov életben van, de a teste 80% megégett. Ami kínt és fájdalmat Ő és a másik életben maradt átélhetnek most...😕
RIP 😕Habi
Sztem már nem érzi ekkora égésnél, talán az idegek elhaltak.szaba
viszont a bőrének a regenerálódását érezni fogja. Nagyon hosszú és fájdalmas dolog lesz, már ha megéli. Persze soha sem lesz olyan mint előtte, de valamennyire javulni fog a külseje.Amadeus91
80% és él az a csoda kategória , szorítok neki ,de ilyenkor óriási a veszélye a szepszisnek szinte bármikor elmehet , és ha ez nem történik meg a további élete is szomorú lesz sajnos...

RIP Minden áldozatnak!!
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Nyugodjanak Békében. Mérhetetlenül sajnálom őket. 😕

@KJuraszik
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azt érzed minimálisan filip, hogy ezzel kijelentéssel 100x mélyebbre pozícionálod magad, mint amilyen véleménnyel vagy róluk, vagy tudjam be annak, hogy majd lehet 20 év múlva rájössz mekkora baromságot írtál???? Utóbbi egyébként lényegtelen számomra, de akiket ezzel megbánthatsz, azok számára nem.kishaszi
Az öngyilkosság alapból nem igazán tolerálható dolog, és inkább azokat érdemes sajnálni, akik pl egy szerencsétlen balesetben veszítik életüket, s nem azt, aki szándékosan dobja el magától.
Az meg nyilvánvaló, hogy Boogaard az elmúlt évtizedek egyik legmocskosabb játékosa volt, számtalan sérülésokozással, sportpályára nem való megmozdulással, akárki ellen. Pályafutása alatt hányszor kívánták a halálát, hát én legalább nem vagyok álszent, hogy sirassam. És nem érzem úgy, hogy ezzel megaláznám, nem kárörvendek rajta, egyszerűen hidegen hagy.TheMileHighCity
Amíg egy jó barátod öngyilkos nem lesz, addig ne beszélj olyan dologról, amiről max. csak olvastál!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Sztem már nem érzi ekkora égésnél, talán az idegek elhaltak.szaba
viszont a bőrének a regenerálódását érezni fogja. Nagyon hosszú és fájdalmas dolog lesz, már ha megéli. Persze soha sem lesz olyan mint előtte, de valamennyire javulni fog a külseje.Amadeus91
Meg gondolom ezek után nem 1 műtét vár rá.szaba
az biztos. Gondolj csak arra mi volt Niki Laudával.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Galimov életben van, de a teste 80% megégett. Ami kínt és fájdalmat Ő és a másik életben maradt átélhetnek most...😕
RIP 😕Habi
Sztem már nem érzi ekkora égésnél, talán az idegek elhaltak.szaba
viszont a bőrének a regenerálódását érezni fogja. Nagyon hosszú és fájdalmas dolog lesz, már ha megéli. Persze soha sem lesz olyan mint előtte, de valamennyire javulni fog a külseje.Amadeus91
Meg gondolom ezek után nem 1 műtét vár rá.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Galimov életben van, de a teste 80% megégett. Ami kínt és fájdalmat Ő és a másik életben maradt átélhetnek most...😕
RIP 😕Habi
Sztem már nem érzi ekkora égésnél, talán az idegek elhaltak.szaba
viszont a bőrének a regenerálódását érezni fogja. Nagyon hosszú és fájdalmas dolog lesz, már ha megéli. Persze soha sem lesz olyan mint előtte, de valamennyire javulni fog a külseje.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Galimov életben van, de a teste 80% megégett. Ami kínt és fájdalmat Ő és a másik életben maradt átélhetnek most...😕
RIP 😕Habi
Sztem már nem érzi ekkora égésnél, talán az idegek elhaltak.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Galimov életben van, de a teste 80% megégett. Ami kínt és fájdalmat Ő és a másik életben maradt átélhetnek most...😕
RIP 😕Habi
Orosz források szerint stabilizálódott az állapota.

Egyébként számtalan másik csapatból jelezték játékosok, hogy átigazolnának a Lokomotivba, szép gesztus.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az egyik 21 éves játékos édesanyja mikor megtudta a hírt, szívrohamot kapott... kegyetlen fájdalom az, amikor egy szülő eltemeti a gyermekét.... rettenet...
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Galimov életben van, de a teste 80% megégett. Ami kínt és fájdalmat Ő és a másik életben maradt átélhetnek most...😕
RIP 😕


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Borzasztó tragédia! 😕
Elszomorító a gyászban a család és a rokonok mellett a világ jégkorongsportja mennyit vesztett, kevesebb lett nélkülük 😕
Nyugodjanak békében és remélem a túlélők mielőbb felépülnek!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Azt érzed minimálisan filip, hogy ezzel kijelentéssel 100x mélyebbre pozícionálod magad, mint amilyen véleménnyel vagy róluk, vagy tudjam be annak, hogy majd lehet 20 év múlva rájössz mekkora baromságot írtál???? Utóbbi egyébként lényegtelen számomra, de akiket ezzel megbánthatsz, azok számára nem.kishaszi
Az öngyilkosság alapból nem igazán tolerálható dolog, és inkább azokat érdemes sajnálni, akik pl egy szerencsétlen balesetben veszítik életüket, s nem azt, aki szándékosan dobja el magától.
Az meg nyilvánvaló, hogy Boogaard az elmúlt évtizedek egyik legmocskosabb játékosa volt, számtalan sérülésokozással, sportpályára nem való megmozdulással, akárki ellen. Pályafutása alatt hányszor kívánták a halálát, hát én legalább nem vagyok álszent, hogy sirassam. És nem érzem úgy, hogy ezzel megaláznám, nem kárörvendek rajta, egyszerűen hidegen hagy.TheMileHighCity
1. hallottakról jót vagy semmit
2. neki már úgy is mind1, hogy mit mondasz róla

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon durva, nyugodjanak békében! 😕

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Azt érzed minimálisan filip, hogy ezzel kijelentéssel 100x mélyebbre pozícionálod magad, mint amilyen véleménnyel vagy róluk, vagy tudjam be annak, hogy majd lehet 20 év múlva rájössz mekkora baromságot írtál???? Utóbbi egyébként lényegtelen számomra, de akiket ezzel megbánthatsz, azok számára nem.kishaszi
Az öngyilkosság alapból nem igazán tolerálható dolog, és inkább azokat érdemes sajnálni, akik pl egy szerencsétlen balesetben veszítik életüket, s nem azt, aki szándékosan dobja el magától.
Az meg nyilvánvaló, hogy Boogaard az elmúlt évtizedek egyik legmocskosabb játékosa volt, számtalan sérülésokozással, sportpályára nem való megmozdulással, akárki ellen. Pályafutása alatt hányszor kívánták a halálát, hát én legalább nem vagyok álszent, hogy sirassam. És nem érzem úgy, hogy ezzel megaláznám, nem kárörvendek rajta, egyszerűen hidegen hagy.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azta q...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Skrastins és Salei nálunk is játszottak. 😕
Állítólag 1980-as volt a gép, az a csoda, hogy eddig nem történt vele baj.

Iszonyat durva, rengeteg ismert név, és tehetséges fiatalok. Ez tényleg kemény, nem úgy mint pár hete a két gyilkos patkány szánalmas öngyilkossága, ami teljesen hidegen hagyott.TheMileHighCity
Azt érzed minimálisan filip, hogy ezzel kijelentéssel 100x mélyebbre pozícionálod magad, mint amilyen véleménnyel vagy róluk, vagy tudjam be annak, hogy majd lehet 20 év múlva rájössz mekkora baromságot írtál???? Utóbbi egyébként lényegtelen számomra, de akiket ezzel megbánthatsz, azok számára nem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."