NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ááááááááááááááá!!!!

Elsírom magam... Jagr pont a Phillybe ment. 😕 😕 😕 1 évre 3,3 milláért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Túl szép lett volna... 😛
Volt egy félelmem, hogy kapust keresve Theodore-t visszahozzuk, szerencsére a Panthers-be ment. Mondjuk nekem Vokoun-hoz sincs nagyobb étvágyam, pedig úgy néz ki jönni fog.
Stamkos-ra viszont kínálhatnánk bátran a 30+ millás cap space-ünkkel, és a négy 1st is simán beleférne, de ehhez nyilván töketlenek vagyunk.

Volt egy bővebb Avs-előzetesem, muszáj költenünk, hogy elérjük a sapka alsó határát:
http://denversports.blog.hu/2011/07/01/avalanche_szabadugynok_igazolasok_2011


*Jagr to Philly???? 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A Penguins visszalépett a Jagrnek tett ajánlattól. 😕 😕 😕Soldados
mert primadonnáskodik. Mi is visszaléptünk állítólag a szerződéstől. Megy vissza KHL-be


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Penguins visszalépett a Jagrnek tett ajánlattól. 😕 😕 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mindjárt kezdődik... 😛
Ericcson 3 évre 9,75ért aláírt (hát túl lett fizetve, most már top4 fizetése megvan, játszon is úgy!)
Eaves 3 évre 3,6ért aláírt (nagyon fasza deal 😊 )
Miller 2 évre írt alá 😊

valami jót kell még alkotni nem sokára 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Senki nem emlékezett meg a nagyszerű Paul Kariya búcsújáról? 😊 Hiba, nagyon bírtam a csókát, amikor még nézegettem az NHL-t 😊Wyatt
Uhh nemár 😕 Nagyon bírtam őt még az Anaheim-es időkben. Kariya - Rucchin - Selanne 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az október 8-i season opener-en vonultatjuk vissza Forsberg mezét a Red Wings ellen. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Senki nem emlékezett meg a nagyszerű Paul Kariya búcsújáról? 😊 Hiba, nagyon bírtam a csókát, amikor még nézegettem az NHL-t 😊

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
The Pittsburgh Penguins couldn't agree to terms with Jaromir Jagr on Wednesday
Red Wings? :rolleyes:
Ehrhoffot szépen tradelgetik össze-vissza 😀
Wisnewski tárgyalási jogát meg a CBJ szerezte meg...nem tudom, ilyen ínséges időkben, biztos ami biztos Holland ellőhetett volna valamelyikükre egy 7.körös picket...


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
70 pont? Esélytelen... ez nem a vb, itt nap mint nap Shelleyk meg Averyk jönnek szembe, max 50 pontot nézek ki belőle.Rajna
Én meg 70-et - olyan sorban, amiben szerepelni fog. 😊Soldados
Sidre kíváncsi leszek a sérülése után, elég kemény azért így visszatérni, persze nagy visszaesésre azért nem számítok. Nem véltelneül ment a KHL-be, ott elég, ha az ember rohadt jól hokizik, nem mellesleg ott is csak éppen pont/meccset hozott. Az NHL-ben sokkal jobb ellenfelek vannak, és kőkemény, alattomos ütköző emberek. Nagy mákja lenne, hogy mi épp most váltunk buzicsapatra, minden ütközni tudó emberünket elboltoljuk, marad Hartnell és Betts a csatárok közül... no de sebaj. Arra van fogadásom, hogy Jagr nem hoz 50 pont felett, ha az NHL-be megy (és ebbe beszámítom a sérüléseket is, ami ilyen korban már simán benne van nála).

Mellesleg a Pensből az elmúlt években senki meg sem közelítette a 70 pontot a Malkin-Sid duót leszámítva... 2008-ban Sykora volt ehhez közel utoljra, meg arra is kíváncsi lennék, Bylsma konstansan egy sorba tolná ezt a három arcot, kőkemény vadászat lenne rájuk, hogy egy kemény emberke sincs ott.Rajna
Azért Jagrt már nem fogják úgy bántani. A legendákat ilyen korban már nem terrorizálják úgy. Ha mégis, akkor utána nagyon bevédik majd a társak és büntetni fognak. A KHL-ben pedig nem is olyan sorban volt, mint most lesz. Én elsősorban erre alapozom a 70 pontot, hogy egy-egy passzát sokkal jobban fogja kihasználni Malkin, vagy Sid.

Az 50 pontos fogadást mindenképpen tartom, ha aláír a Penshez. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
70 pont? Esélytelen... ez nem a vb, itt nap mint nap Shelleyk meg Averyk jönnek szembe, max 50 pontot nézek ki belőle.Rajna
Én meg 70-et - olyan sorban, amiben szerepelni fog. 😊Soldados
Sidre kíváncsi leszek a sérülése után, elég kemény azért így visszatérni, persze nagy visszaesésre azért nem számítok. Nem véltelneül ment a KHL-be, ott elég, ha az ember rohadt jól hokizik, nem mellesleg ott is csak éppen pont/meccset hozott. Az NHL-ben sokkal jobb ellenfelek vannak, és kőkemény, alattomos ütköző emberek. Nagy mákja lenne, hogy mi épp most váltunk buzicsapatra, minden ütközni tudó emberünket elboltoljuk, marad Hartnell és Betts a csatárok közül... no de sebaj. Arra van fogadásom, hogy Jagr nem hoz 50 pont felett, ha az NHL-be megy (és ebbe beszámítom a sérüléseket is, ami ilyen korban már simán benne van nála).

Mellesleg a Pensből az elmúlt években senki meg sem közelítette a 70 pontot a Malkin-Sid duót leszámítva... 2008-ban Sykora volt ehhez közel utoljra, meg arra is kíváncsi lennék, Bylsma konstansan egy sorba tolná ezt a három arcot, kőkemény vadászat lenne rájuk, hogy egy kemény emberke sincs ott.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
70 pont? Esélytelen... ez nem a vb, itt nap mint nap Shelleyk meg Averyk jönnek szembe, max 50 pontot nézek ki belőle.Rajna
Én meg 70-et - olyan sorban, amiben szerepelni fog. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
70 pont? Esélytelen... ez nem a vb, itt nap mint nap Shelleyk meg Averyk jönnek szembe, max 50 pontot nézek ki belőle.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lesz.pom magam örömömben, ha a gyermekkori kedvenceim közül utolsóként még mindig aktív Jagr visszatér szeretett csapatomba. Miatta lettem Penguins drukker, majd életem első amifoci meccsén, a 95-ös idény Super Bowlján ezért lettem Steelers fan... De akkor lenne teljes az öröm, ha (tengerentúli) pályafutását úgy zárná, ahogy azt az első szezonban kezdte: Stanley Kupával. Sztem iszonyatosan nagy motivációs pluszt jelenthetne ez a Penguins-nek, kicsit olyan lenne, mint a Steelers 2005-ös, "One for The Bus" idénye. Plusz akár Malkinnal, akár Siddel egy sorban, még mindig jó lehet 70 pont körül sztem, mert ahogy a vb-n láttuk a zsenialitása még mindig megvan, hiába nem olyan gyors, erőszakos és erős már mint fénykorában.

NHL - A Penguins egyéves ajánlatot tett Jagrnek

Pittsburgh, 2011. június 29., szerda (MTI/AP) - Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Pittsburgh Penguins egyéves ajánlatot tett korábbi legendájának, a cseh Jaromir Jagrnek.
A klub reményei szerint a 39 éves sztár elfogadja a 2 millió dolláros szerződést, majd így az idény végén abból az együttesből vonulhatna vissza, amelyben elkezdte tengerentúli karrierjét.
Az olimpiai és világbajnok, Stanley Kupa-győztes csatár ügynöke, Petr Svoboda múlt héten arról számolt be, hogy a Penguins mellett a Detroit Red Wings érdeklődik Jagr iránt.
Jagr 2008-ig játszott az NHL-ben, majd az orosz Avantgard Omszk foglalkoztatta. Az előző idényben 49 mérkőzésen 50 pontot termelt. A tengerentúlon 17 szezont húzott le, ötször lett pontkirály és kilenc All Star-gálán lépett fel. A Pittsburgh-gel 1991-ben és 1992-ben lett bajnok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ki írta meg helyetted a Liles-féle trade-ről a sorokat?Mikey
Lenyugodtam valamelyest, de a haragom tarthatatlan, viszont a DSB-on nem szoktam káromkodni. 😛
Tegnap írtam a témában a szennyblogon vágatlanul, amit nem merek linkelni, mert megkapom, hogy Spiller jobb. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ki írta meg helyetted a Liles-féle trade-ről a sorokat?
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma du 5-től folytatás, Nick Shore, Scott Mayfield és Zac Larraza jelenlegi, vagy leendő Pioneer-ok is csapatot keresnek. 😊TheMileHighCity
Elkelt mindhárom legény, arról ne beszéljünk, hogy kihez... 😀

Draft-összefoglaló:
http://denversports.blog.hu/2011/06/26/nhl_draft_2011_tokeletes_valasztasok_a_sokk_arnyekaban


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Liles to Leafs for 2012 BOS 2nd...
Szégyen. Legyünk is liga utolsók örökre, megérdemeljük, mocskos szemét banda, a kedvenc játékosomat a leggyűlöltebb csapathoz cseréltük azok után, amit ez az ember tett csapatért. Rohadt haszonleső sörmen, Johnny már akkor kitette a szívét a jégre értünk, amikor ez a fogalmatlan geci még a sportág közelében sem dolgozott. Én érzem magam megalázva. :mad:TheMileHighCity
Leggyűlöltebb? Azt hiottem legalább nyugati csapatnak jár ez a megtisztelő elnevezés, csalódtam 😊Rajna
Burke személye és tevékenysége már önmagában kötélért kiállt... Előtte még szimpatikus volt a Leafs, de amilyen henteshordát csinált oda az a patkány... Mi pedig hálátlan férgek vagyunk, Liles-nak kellett volna kapnia a C-t, gondolom Sacco irigy lett volna rá, ezért kellett eladni ingyen, nehogy már edzőváltás legyen ugye. Ezek után legalább mindenféle lelkiismeret-furdalás nélkül szarhatom le a meccseinket, ilyen csapatért nincs értelme szurkolni, költözzenek el a picsába az államomból.

Amúgy a két 1st-ből a lehető legnagyobb need-edeket draftoltuk, Landeskog és Siemens, gondolom pár éven belül elzavarjuk őket, mint Stewart-tal és Shatty-vel tettük, szóval nem tudok örülni nekik.

Couturier ajándék a tegnapi vérengzésetek után, a Jets nem tudom mit nézett el ennyire.

Ma du 5-től folytatás, Nick Shore, Scott Mayfield és Zac Larraza jelenlegi, vagy leendő Pioneer-ok is csapatot keresnek. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Couturier fasza lesz sztem, legalább jót húztunk.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
na fasza, eltrédeltük Setoguchit Burns-ért, plusz idei első körös pick

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Liles to Leafs for 2012 BOS 2nd...
Szégyen. Legyünk is liga utolsók örökre, megérdemeljük, mocskos szemét banda, a kedvenc játékosomat a leggyűlöltebb csapathoz cseréltük azok után, amit ez az ember tett csapatért. Rohadt haszonleső sörmen, Johnny már akkor kitette a szívét a jégre értünk, amikor ez a fogalmatlan geci még a sportág közelében sem dolgozott. Én érzem magam megalázva. :mad:TheMileHighCity
Leggyűlöltebb? Azt hiottem legalább nyugati csapatnak jár ez a megtisztelő elnevezés, csalódtam 😊

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Liles to Leafs for 2012 BOS 2nd...
Szégyen. Legyünk is liga utolsók örökre, megérdemeljük, mocskos szemét banda, a kedvenc játékosomat a leggyűlöltebb csapathoz cseréltük azok után, amit ez az ember tett csapatért. Rohadt haszonleső sörmen, Johnny már akkor kitette a szívét a jégre értünk, amikor ez a fogalmatlan geci még a sportág közelében sem dolgozott. Én érzem magam megalázva. :mad:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Tetszene, nagyon.Mikey
nekem is bejönne a 24. helyen 😛Habi
Sajnálattal közlöm, hogy nem szoktak bejönni a jóslataim. 😊TheMileHighCity
éppen ezért Brodin nálunk fog kikötni 😛
mondjuk ahogy olvasom, biztos a D draft

edit kérdezi, hogy pl van egy csapat 20-25. választás körül, jó nevesítsük meg Red Wings és a 24. választás 😀
tételezzük fel, hogy fel szeretnénk jönni mondjuk a 3.helyre ha még bent van Larsson. Ha csak pickeket nézünk, mennyit kellene ezért adni?


JT Daniels fan
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
22. Anaheim Ducks: Jonas Brodin (D) - A másik svédet bekket várom lejjebb, akit előzetesen mégis jobbnak tartanak kettejük közül, de Klefbom a keménysége miatt kaphatóbb lehet, viszont kétségtelenül ő is értékes pick lesz.
Tetszene, nagyon.Mikey
nekem is bejönne a 24. helyen 😛Habi
Sajnálattal közlöm, hogy nem szoktak bejönni a jóslataim. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
22. Anaheim Ducks: Jonas Brodin (D) - A másik svédet bekket várom lejjebb, akit előzetesen mégis jobbnak tartanak kettejük közül, de Klefbom a keménysége miatt kaphatóbb lehet, viszont kétségtelenül ő is értékes pick lesz.
Tetszene, nagyon.Mikey
nekem is bejönne a 24. helyen 😛


JT Daniels fan