NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Tim Thomas drills Henrik Sedin
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=txBVdz6UO3U

😀 😀Mikey
mai meccsen is rendet rakott 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Tim Thomas drills Henrik Sedin
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=txBVdz6UO3U

😀 😀
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A Flyers megszerezte a Bryzgalovval való tárgyalás jogait. Hát ha sikerül aláíratni, akkor űber védelem lesz, de meglesz az ára az biztos.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ha esetleg érdekel valakit az Avs-évértékelőm, magyarul mindenki el lett küldve a jó francba. 😀

http://denversports.blog.hu/2011/06/04/avalanche_nem_a_mi_evunk_volt

Amúgy nyerje a Kupát a Nucks, hiába riválisok, sokra tartom őket, megérdemlik egy ilyen szezon után, Boston-ban meg csak defektes csapatok léteznek. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Yeah, az Atlanta Winnipegbe költözik. A főcsoportok nem tudom, hogy alakulnak ettől, de minél több északi városban vanc sapat, annál jobb.Rajna
Hát igen, a Tampa kivételével kb az összes délkeleti csapatot ki lehetne patterolni plusz persze a Coyotest. Nem sokat tesznek hozzá az nhl-hez jelenleg. Kanada pedig még elbír legalább 2-3 csapatot:
-természetesen Qubec City, amelynek már volt régebb csapata
-az Ontario állambeli Hamilton(ez egy 500 ezres város, körzetével 700 ezres; de abban a hokibuzi országban ez bőven elég)
-és állítólag Torontoba is szeretnének egyesek egy új csapatot Legacy néven.valaki2
Jah és a NY Islanderst is el lehetne passzolni valahova a 11 ezres átlagnézőszámával. A Predators-szal meg persze semmi bajom(Tennessee is délkelet).

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 866 — no es importante
Yeah, az Atlanta Winnipegbe költözik. A főcsoportok nem tudom, hogy alakulnak ettől, de minél több északi városban vanc sapat, annál jobb.Rajna
Hát igen, a Tampa kivételével kb az összes délkeleti csapatot ki lehetne patterolni plusz persze a Coyotest. Nem sokat tesznek hozzá az nhl-hez jelenleg. Kanada pedig még elbír legalább 2-3 csapatot:
-természetesen Qubec City, amelynek már volt régebb csapata
-az Ontario állambeli Hamilton(ez egy 500 ezres város, körzetével 700 ezres; de abban a hokibuzi országban ez bőven elég)
-és állítólag Torontoba is szeretnének egyesek egy új csapatot Legacy néven.valaki2
egyik kedvenc régi játékom az NHL '94, amiben még benne van a Winnipeg Jets és a Quebec Nordiques, az egyik részben legalább "visszajött" már, +1 a Quebecnek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Yeah, az Atlanta Winnipegbe költözik. A főcsoportok nem tudom, hogy alakulnak ettől, de minél több északi városban vanc sapat, annál jobb.Rajna
Hát igen, a Tampa kivételével kb az összes délkeleti csapatot ki lehetne patterolni plusz persze a Coyotest. Nem sokat tesznek hozzá az nhl-hez jelenleg. Kanada pedig még elbír legalább 2-3 csapatot:
-természetesen Qubec City, amelynek már volt régebb csapata
-az Ontario állambeli Hamilton(ez egy 500 ezres város, körzetével 700 ezres; de abban a hokibuzi országban ez bőven elég)
-és állítólag Torontoba is szeretnének egyesek egy új csapatot Legacy néven.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
azért most elég élvezetesre sikerült a meccs, rajna sem fanyaloghat 😊Ork
Én az előzőt is élveztem,mert élvezem a magyar válogatott meccseit holott színvonalban sehol sincsenek ahhoz képest 😊

de ez most tényleg jbob volt, bár utálom, ha ilyen idióta góllal dől el egy meccs, a Canucks így jutott ide és most elég fontos skert hozott nekik Thomas és Chara bénázása.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
azért most elég élvezetesre sikerült a meccs, rajna sem fanyaloghat 😊
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Hm, hát eléggé gyengék voltak a csapatok ma... persze a kapusokon kívül. Helyzet volt/lehetett volna bőven de gól csak a végén sikerült, persze utólag csak az eredmény számít.Rajna
Szerintem várható volt a kevés gól, de annak ellenére, hogy egy gól volt nem volt rossz meccs. Volt benne minden az 5-3-as emberelőnytől kezdve harapáson át az óriási védésekig... Hajtott mindkét csapat, jó kis döntő ez.süti
A kevés gól nem takar feltétlenül szar játékot de itt ez volt a helyzet. Borzalmas helyzetkihasználás, egyszerűen 12 PPt kihagnyi már nem csak a védők érdeme. Persze izgalmas volt a meccs így rossznak nem nevezném, de alacsony színvonalúnak igen.Rajna
Igen, egeytertek, nem volt nagy szinvonal,d e azert izgalmas volt vegig. meglepo volt mennyi tuske, lokdosodes, es emiatt sok kiallitas volt, nem jellemzo ez az elso meccsekre foleg a dontoben. Kapusok makosak, es nagyon jok voltak. De biztos lesz majd egy 6-6os meccs ezutan.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hm, hát eléggé gyengék voltak a csapatok ma... persze a kapusokon kívül. Helyzet volt/lehetett volna bőven de gól csak a végén sikerült, persze utólag csak az eredmény számít.Rajna
Szerintem várható volt a kevés gól, de annak ellenére, hogy egy gól volt nem volt rossz meccs. Volt benne minden az 5-3-as emberelőnytől kezdve harapáson át az óriási védésekig... Hajtott mindkét csapat, jó kis döntő ez.süti
A kevés gól nem takar feltétlenül szar játékot de itt ez volt a helyzet. Borzalmas helyzetkihasználás, egyszerűen 12 PPt kihagnyi már nem csak a védők érdeme. Persze izgalmas volt a meccs így rossznak nem nevezném, de alacsony színvonalúnak igen.

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hm, hát eléggé gyengék voltak a csapatok ma... persze a kapusokon kívül. Helyzet volt/lehetett volna bőven de gól csak a végén sikerült, persze utólag csak az eredmény számít.Rajna
Szerintem várható volt a kevés gól, de annak ellenére, hogy egy gól volt nem volt rossz meccs. Volt benne minden az 5-3-as emberelőnytől kezdve harapáson át az óriási védésekig... Hajtott mindkét csapat, jó kis döntő ez.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hm, hát eléggé gyengék voltak a csapatok ma... persze a kapusokon kívül. Helyzet volt/lehetett volna bőven de gól csak a végén sikerült, persze utólag csak az eredmény számít.

több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Az komoly, hogy Manny Malhotra a Canucks-ban játszik? Ha tényleg, akkor hajrá 'Nucks 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jót mulatnék, ha a Kingsnek. 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Idén marad minden a régiben, ahogy arra utaltam a #707-es hsz-ben is.

Poén lesz a winnipegi csapat a Southeast div.-ben. 😂

Gyökér Bettman...Mikey
Óriási ötlet... 😀

Még egy változás: a Colorado Eagles jövőre már az ECHL-ben lesz, az AHL mellett ide is koncentrálhatok, bár az még nem dőlt el, hogy kinek lesznek a farmcsapata, kíváncsian várom.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jaja, jobbak is, sőt, a Kelet legerősebb csapata a szezon egésze alapján. Nagyon mélyek és szimpatikusak is, nekik szurkolok a döntőben is.Rajna
Nekem abszólut egy színtelen szagtalan csapat volt végig,a kertek alatt egyszer csak ott lettek a döntőben. Sharksom sajna megint elbukott a cél előtt eggyel, de ennek ellenére alap hogy a Vancouvernek drukkolok majd, nyerje kanadai. A Tampa sokkal szimpibb lett volna amúgy.zavi27
Hát nem olyan csapat, ahonnan kijön egy 100 pontos arc, annál sokkal kiegyensúlyozottabbak, és védekezőbbek is, de számomra a Bruins-Flyers duó kiemelkedett az alapszakasz alapján Keleten. Mellesleg tömve vannak sztárokkal akik alulértékeltek, csak a centersort végignézi az ember: Krejci-Seguin-Bergeron-Campbell (Savard), de van még egy rakat szimpi játékosuk, simán a legmélyebb csapat a ligában.

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Yeah, az Atlanta Winnipegbe költözik. A főcsoportok nem tudom, hogy alakulnak ettől, de minél több északi városban vanc sapat, annál jobb.Rajna
Ennek én is nagyon örülök, biztos nagy hangulat lesz ott!!
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Jaja, jobbak is, sőt, a Kelet legerősebb csapata a szezon egésze alapján. Nagyon mélyek és szimpatikusak is, nekik szurkolok a döntőben is.Rajna
Nekem abszólut egy színtelen szagtalan csapat volt végig,a kertek alatt egyszer csak ott lettek a döntőben. Sharksom sajna megint elbukott a cél előtt eggyel, de ennek ellenére alap hogy a Vancouvernek drukkolok majd, nyerje kanadai. A Tampa sokkal szimpibb lett volna amúgy.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Idén marad minden a régiben, ahogy arra utaltam a #707-es hsz-ben is.

Poén lesz a winnipegi csapat a Southeast div.-ben. 😂

Gyökér Bettman...Mikey
Winnipeg-Florida évente hatszor? 😂

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Idén marad minden a régiben, ahogy arra utaltam a #707-es hsz-ben is.

Poén lesz a winnipegi csapat a Southeast div.-ben. 😂

Gyökér Bettman...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Yeah, az Atlanta Winnipegbe költözik. A főcsoportok nem tudom, hogy alakulnak ettől, de minél több északi városban vanc sapat, annál jobb.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 866 — no es importante
Idejön USA-ból és szóra sem méltatja. :mad:
Ekkora parasztot. Miért ki ő?danyly
az IBS-en végzett, 2007-ig volt a PeCsa igazgatója, azóta az Arénánál tölti be ugyanezt a posztot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jaja, jobbak is, sőt, a Kelet legerősebb csapata a szezon egésze alapján. Nagyon mélyek és szimpatikusak is, nekik szurkolok a döntőben is.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
no, akkor a másik döntős a Bruins, megérdemelt játékkal