NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
El lehetne vinni Debrecenbe is akár, de az ugye "csak" hétezres. Igazából nem is a Rangers, hanem az lenne a szám hogy a mi hokisaink mit tudnának játszani egy igazi kemény meccsen. Mondjuk nem tudom hogy IIHF v NHL szabályok szerint menne.

Én erre lennék igazán kíváncsi.

Borbély meg szarjon hátfekvéses sünt

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Idejön USA-ból és szóra sem méltatja. :mad:
Ekkora parasztot. Miért ki ő?
Ha így állunk akkor a NY biztos nem jön ide. Nem hiszem el, hogy nem lehetett volna átütemezni más időpontra. De inkább arra világítanám rá a dolgot, hogy a kedves "köcsög" befektetők v. a kormány (bár azoktól nem sokat várok) építtetne még 2-3 ilyen típusú létesítményt és akkor nem lenne ilyen probléma, hanem akkor beszélnek a másik létesítmény vezetőjével stb.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát sajnos nem jön a NY. Én nem szeretem őket de csak egy NHL csapat, amit azért érdemes lenne megnézni v. közel jutni hozzájuk.Remélem jövőre összejön. A kialakult helyzetről meg nem nyilatkoznék, csak annyit forr az agyam... :mad:danyly
"Az NHL vezetői hetek óta várnak a magyarok válaszára. Ken Yaffe múlt héten Budapestre utazott, szeretett volna személyes tárgyalásokat folytatni Borbély Lajossal a kialakult helyzetről, de az Aréna igazgatója nem reagált a megkeresésekre, így nem jött létre ez a konzultáció."
szerintem leshetjük mikor állnak velünk szóba legközelebb 😐
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát sajnos nem jön a NY. Én nem szeretem őket de csak egy NHL csapat, amit azért érdemes lenne megnézni v. közel jutni hozzájuk.Remélem jövőre összejön. A kialakult helyzetről meg nem nyilatkoznék, csak annyit forr az agyam... :mad:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kíváncsiságból
http://www.facebook.com/home.php?sk=group_169563836437833Buchek8
ez Magyarország...mé' lenne jó bármi is a népnek?


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsiságból
http://www.facebook.com/home.php?sk=group_169563836437833
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezt nem hiszem el: megnyertük a Nyugati-főcsoportot és jöhet a Stanley Cup döntő!!!!! 😀
Ekkora büdös nagy mákokat ezen a SJ elleni 5. meccsen. Most nagyon jól játszott a San Jose, jó védekeztek, de első mákunkra éppen, hogy a vége előtt egyenlítettünk. De a második gól: hát ilyen én még nem láttam. Sokáig néztem, hogy is pattant oda. Először nem láttam de utána sikerült kisilabizálni. Az egyik SJ védő kifele mutogat, hogy a pakk kiment, a másik hátra v. kifelé néz és Niemi is látszik keresi a pakkot. De Bieksa-n kívül szerintem a többi vancouveri játékos sem látta. Tényleg rosszul találta el, de volt lélekjelenléte, mákja, megküldte és ez lett belőle. Mondjuk a Chicago elleni 7. meccset eldöntő OT találat után jobban örültek. Ott nagy lélektani határ szakadt át. Ott is mák volt, de persze ott is szemfüles volt a vancouveri játékos.
Luongo-t szó szerint szétlőtték, de most tényleg nagyon jó volt. Szerintem a + nálunk az volt, hogy a védekező játékosok is kivették a részüket a pontszerzésből. Ott van pl.: Bieksa. Az SJ elleni meccseken csak az elsőn nem állították ki (volt itt minden 10 perc, 5 perc, kisbünti; mint a vegyes vágott😊), de viszont ott van az a nem elhanyagolható tény, hogy az előző 13 PO meccsen 1 gólt lőtt, utána viszont az SJ ellen 5 meccsen 4-et! Többet figyel oda a pontszerzésre, a támadásokra, jól helyezkedik, tüzel ahol lehet és meg van az eredménye. Igazi kis "parasztgyerek" (jó nagy tájszólással is nyomatja a dumát) ez a Bieksa, de jó játékossá nőtte ki magát idén.

Az, hogy ki lesz az ellen a döntőben, szerintem mindegy, nyerni kell és kész. A Boston és a Tampa is erős. Hogy ott ki nyer a 7. meccse? Megtippelhetetlen. Bár én inkább a Tampa-t szeretném. Szimpibb csapat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
hidden ball gól itt is, whá 😊 ha valaki nem látta volna, hogyan nyert a Canucks
http://youtu.be/YJG2zBAHfOw

na ez tényleg überel mindent (mák volt tudom, de gyönyörű)JJ
óriási 😊
Thomas védése se semmi,ettől függetlenül Rask>Thomas 😛

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
hidden ball gól itt is, whá 😊 ha valaki nem látta volna, hogyan nyert a Canucks
http://youtu.be/YJG2zBAHfOw

na ez tényleg überel mindent (mák volt tudom, de gyönyörű)JJ
Én Thomas védésével vagyok így: http://www.youtube.com/watch?v=3gASnobVXOc
Tegnap éjszaka néztem meg a meccset. Sikerült is felébreszteni a szomszédokat! 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 866 — no es importante
hidden ball gól itt is, whá 😊 ha valaki nem látta volna, hogyan nyert a Canucks
http://youtu.be/YJG2zBAHfOw

na ez tényleg überel mindent (mák volt tudom, de gyönyörű)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Detroit Red Wings defenseman Brian Rafalski made it official this morning, announcing his retirement after 11 NHL seasons, the past four in Detroit.

"This was probably the most challenging season of my career, physically, mentally, emotionally,'' Rafalski said during a news conference at Joe Louis Arena.
😕 😕
He said he made the decision with his wife two months ago.

pedig ha a térde jó lett volna, akkor még 2-3-4 szezonig is simánszkiban bírta volna nálunk 😕
viszont becsülöm nagyon, hogy inkább visszavonul, mintsem hogy a szezonban mondjuk 20-30 meccsért kapjon 6 millió dollárt. igazolni kell hátulra, plusz jöjjön fel Brendan Smith, nagyon kíváncsi vagyok rá mit mutatna nhl szinten 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Logikusabb lenne Pacific-be csatlakozni az NL West mintájára, csak itt ki tudja miért baromira törekednek rá, hogy egyenlő létszámok legyenek a divíziókban, ... de akkor is racionálisabb lenne, mert ez így egy értelmetlen baromság lesz négy kanadai csapattal egy csoportban, ...TheMileHighCity
Ez mondjuk nagyon igaz.

De olvastam valami olyat, hogy a winnipegi csapat maradna a Southeastben ( 😂 ) idén "adminisztrációs okokból".
Valamint pletykálják, hogy a Coyotes '12-ben megy Quebecbe, szóval szerintem akkor létre is jöhet majd az, hogy az Avs jön a Pacificbe, mert valaki kelleni fog, hogy meglegyen az 5 csapat, az Avalanche pedig elég kézenfekvő lenne...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem mi vagyunk a semmi közepén, mi vagyunk az ideális jégkoronghelyen, a hegyekben, arról nem tehetünk, hogy a pénz miatt létrehoztak egy csomó marketingcsapatot Floridában meg Kaliforniában, a Közép-USA térség meg le van ejtve, ide kéne körénk néhány csapat. Nyilván többet utaztok, mivel az ország szélén vagytok (majd ha végre leszakad a félsziget, akkor mehettek a KHL-be, közelebb lesz), nem azon volt a hangsúly, hanem hogy semmi rivalizációnk nincsen, mert abszolút semmi közünk ezekhez a kanadai csapatokhoz, ennyi erővel pl Atlantic-be is be lehetne baszni minket, ugyanúgy közömbösek nekünk azok a csapatok. Logikusabb lenne Pacific-be csatlakozni az NL West mintájára, csak itt ki tudja miért baromira törekednek rá, hogy egyenlő létszámok legyenek a divíziókban, meg nyilván nem kívánok olyan csapatokkal együtt lenni, de akkor is racionálisabb lenne, mert ez így egy értelmetlen baromság lesz négy kanadai csapattal egy csoportban, a buzivájdot legalább lehetett utálni. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ajánlom figyelmedbe az alábbi táblázatot: http://www.ontheforecheck.com/2010/6/22/1530627/nhl-schedule-travel-miles-back-to

A "kibaszott fuckniai gruppentrió" két tagja többet utazott idén is az Avalanche-nél.
Oké, hogy LA és Anaheim gyakorlatilag ugyanazon város, de San José már ~600 km-re van onnan. (Phoenix pl. közelebb van.)
Ja, és egymással csak 6 meccset játszanak, egyébként mindenkitől qrva messze vannak ők is. Messzebb, mint Denver.

Az meg nehogy már mindenki más hibája legyen, hogy Denver a semmi közepén van, ~1000 km-re van minden nagyobb várostól...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Thrashers valószínűleg Winnipeg-be költözik, így a vájd végre kitakarodna a div-ből. Szegény Central, pedig a liga egyetlen diviziója, ahol két nem-favágó csapat is játszik, akiket sokra becsülök. Azért érdekes lenne, négy kanadaival egy csoportban lenni, földrajzilag és rivalizálás szempontjából se lenne semmi közünk a 1500+ km-re lévő csapatokhoz, miközben keleten nem egyszer kocsival utaznak egyik csapattól a másikhoz, a kibaszott fuckniai gruppentrióról már nem is beszélve, lol. :rolleyes:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Red Wings general manager Ken Holland and Brian Rafalski will host a press conference on Wednesday to discuss the veteran defenseman’s future with the organization.

The conference will take place at 11 a.m. EDT from inside the Olympia Club at Joe Louis Arena.

Egy nagy karrier vége 😕

Grat a Canuks-nak és a szurkolóiknak.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Gratulálok a Canucksnak és a fanoknak, megérdemlik a döntőt az alapszakasz és PO alapján.
Luongo valami földöntúli módban védett, elég lett volna ha csak a felét hozza 😊

Mi meg, hát igen, a vége előtt benyalunk egy beleérős gólt (icing után ami nem volt az) 😕 utána egy bizarr OT gól. De ez van, ilyen a sport. Mindjárt kezdődik a draft és az új szezon. Addig is egy roppant kemény döntő vár ránk, bárki lesz a másik ágról.

Mi legalább küzdöttünk és ha így állunk neki a másik 3 meccsnek talán más lett volna, de ezt nem tudjuk meg. Jövőre Wilsonnak össze kell raknia egy sokkal jobb D-t. Sajnos Demers nem volt ott az OT-ban 😕
Ha megnézzük a tavalyi és idei döntősöket akikkel játszottunk:
2010 (CHI) - Byfuglien, Campbell, Keith, Seabrook, Hjalmarsson, Sopel, Hendry, Boynton
2011 (VAN) - Erhoff, Bieksa, Hamhuis, Salo, Ballard, Rome, Alberts

..és a miénk: Boyle, Vlasic, Murray, Huskins, Wallin, Demers, White, Braun..azt hiszem elég nyilvánvaló miért estünk ki.

Heatley pedig mehet amerre lát.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egyszer csak behúzzuk. 😊 Ha nem most akkor a következőn. Innen csúnya lenne bukni. A statok ilyenkor meg szart sem érnek ilyenkor már az ember észre sem veszi, nem is számolja hányadik meccs csak nyerni kell és kész. Tehát a fáradtságra hivatkozni szerintem ilyenkor már marhaság. Persze fizikailag lehet vannak mélypontok, kicsit megzuhan a játékos, sokat kell jégen lenni, új szituációk stb. De itt fejben kell inkább jobban ott lenni. Fizikailag azért nagyon keményen felkészülnek minden csapat játékosai, mert tudják, hogy nagyon keményen hajtani kell, menni, pörögni. Tehát pl.: a Canucks a Chicago ellen inkább az utóbbi híján volt (a pszichikai részére gondolva) és utána tudott tanulni a hibáiból.
Ez adhat most is erőt. A másik oldalon meg a menekülés, a mindent eldöntő 7. meccs kiharcolásának az esélye.

Bocsánat, hogy kicsit hosszabb lett a monológom. Ja félreértés ne essék nem arra utaltam, hogy írtad fáradt a SJ a Detroit utáni párharcot követően ezért mozognak szinte ólomlábakon az első meccsen v. első két meccsen.
Ezt csak úgy most kifejtettem, hátsó szándék nélkül.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Ma az életéért játszik a Sharks, úgy néz ki Demers is végre játszhat, úgy kell mint egy falat kenyér Vlasic mellé a védelembe.
Jumbo Joe is játékra kész a vállsérülése miatt.
Azt hiszem ma úgy fognak játszani mint a vasárnapi 3. harmadban. És talán a Canucks is úgy jár megint mint a Chicago ellen, hogy képtelen behúzni az utolsó negyediket. 😊

De bármi lesz, teljesen megérdemelten jutna a döntőbe a Nucks.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát igen a 4. meccs utáni sajtótájékoztatón nem nagyon záporoztak a kérdések McLellan felé. Csak balra-jobbra ingatta a fejét hátha kérdeznek valamit.
Ezt nagyon elbaszta a SJ, már bocsánat a kifejezésért. Megint idióta kiállítások (pedig Eager és Nichol nem is játszott), amit persze a Vancouver könyörtelenül kihasznált. Az SJ párharc előtt hadilábon álltunk az emberelőny kihasználással (Nashville ellen inkább mi kaptunk), de most ez a mutató is jobban mutat. A Sedinek zseniálisak.
Most már igazi bombaformában hokiznak. Kesler kicsit leeresztett (inkább kiállíttatja magát parasztságokért), de helyette jön Burrows, Bieksa. Jól kavarja a kártyákat Vigneault, eddig bejönnek a húzásai. A védők is remekelnek, a bunyósak is szerznek értékes pontokat és ez itt a plussz értékmérő. Nem csak kemények és verekednek, hanem szereznek pontokat is. A 3. sor is kiváló. És vannak jó csereemberek, akiket kicsit pihentet a mester és tessék Salo 2+1. Így kell ezt csinálni.
Na ha innen nem jutunk be a nagydöntőbe akkor sehonnan. Most már tényleg olyan csapat benyomását kelti a Canucks aki megérdemli a Stanley Cup-ot. Nem hazabeszélek, de tényleg jó kis csapattá álltak össze idén.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
"In a surprise if not shocking move sources tell Sportsnet the #RedWings will announce retirement of D Brian Rafalski as early as this week."
na azért ezt így ne...nenenene :mad:
térd problémák 😕


JT Daniels fan
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Uramisten...tiszta edzőbuktató meccs

erre ütünk egyet. tipikus Sharks hoki, a végén vesztünk úgyis 1-el :cool:

Grat, a Nucksnak, 3 súlyos fegyelmezetlenség eldöntötte a mérkőzést.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
óriási nagy poén a 2.harmad közepe...5on3 all the time 😀Habi
ja, kva nagy. Nem mutatott a Nucks semmit, mi meg pláne, erre három ilyen láma büntetéssel tuti hogy beverik. Nem is értem mit akarnak, nyaralni vagy döntőzni.petey
én nem is értem...3 ennyire hülye kiállítást. Mondjuk a too many man-t nagyon Sedinre hegyezte ki a kommentátor, hogy látta hogy túl sokan vannak a jégen és arra tette ahol jött a "túl sokadik" ember, így utólag van benne vmi
de az első 5 pp-ből be kellett volna lőni 2őt és akkor még mindig lenne esély...így nem sok


JT Daniels fan
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
óriási nagy poén a 2.harmad közepe...5on3 all the time 😀Habi
ja, kva nagy. Nem mutatott a Nucks semmit, mi meg pláne, erre három ilyen láma büntetéssel tuti hogy beverik. Nem is értem mit akarnak, nyaralni vagy döntőzni.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
óriási nagy poén a 2.harmad közepe...5on3 all the time 😀


JT Daniels fan