Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ehh még 0-1 nél volt egy ilyen párbeszéd köztem és haverom között

Én: Ezt a gólt meg kellett volna adni
Ő: Jah, de nem baj majd most jön egy emberhátrányos gól

Erre bejött

Aztán megint mondom neki, hogy most kéne már egy Ove gól!
Erre ő, meglesz, de nem baj ha Kovalchuk lesz?

Erre ez is bejött 😊

Most azt mondja Ove üres kapu! 😊
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Ez szép gól volt, el kell ismerni sajnos... 😐

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ott is van a gól 😀

Hát mégsem 😀

Így mégjobb 😀
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Kapus áll a kapuban!! :cool:

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Shit, na de majd most az emberelőny, hátha sikerül egyenlíteni! 😊
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Valóban, eddig jobbak a kanadaiak. Bár most egy buta hibából jöhet a PP az orosz válogatottnak. :mad:

Na csak bent van az első! :cool:

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Óh eddig a kanadaiak nagyon jól tolják, ideje lenne már felpörögni...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Давай Россия!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Így látatlanban egy harmadik, negyedik helyet mondanék, de egy év alatt sokminden történhet 😊Bálesz
Honosítunk addig még párat mi is 😀
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
kemény, de így igazságos
nem értem a károgókat, akik csak azt látják, hogy "hú, ebből a hatosból lehetetlen feljutni", ha ez tényleg így van, akkor mi keresnivalónk lenne az elit csoportban?JJ
Hat igen, egyetertek.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mennyi esik innen ki a B-be? 4. hely reális szerintem.

Áh megtaláltam 1 esik ki.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Itt legalább lesz körbeverés, minden meccsen maximum kell, nem rossz ez.
A feljutáshoz jóval nagyobb bravúr kell, ez tény.
Így látatlanban egy harmadik, negyedik helyet mondanék, de egy év alatt sokminden történhet 😊Bálesz
A realitás a 4-5. hely, most van itt három jobb csapat és egy ugyanolyan. Most inkább a bennmaradás lehet a cél, de ha mákunk van jövőre kiesnek a digók és a franciák és akkor egész jó esélyünk lehet.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
kemény, de így igazságos
nem értem a károgókat, akik csak azt látják, hogy "hú, ebből a hatosból lehetetlen feljutni", ha ez tényleg így van, akkor mi keresnivalónk lenne az elit csoportban?JJ
És egyáltalán nem biztos, hogy nehezebb. A tavalyinál igen de az különleges eset volt, így viszont az egyből egy helyett háromból kettő gypzelem kell, nem biztos hogy ez rosszabb. A fejlődés és a vb nézhetősége szempontjából meg üdvözlendő.

A japókat besorolták harmadiknak, ez érdekes, előzetesen az volt mondva hogy nem így lesz... ennek nem örülök. Lehet pályázni, most nagyon kéne. Remélem a britek nyerik a pályázatot emrt akkor egyetem alatt is ki tudnék menni fankodni 😀

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Itt legalább lesz körbeverés, minden meccsen maximum kell, nem rossz ez.
A feljutáshoz jóval nagyobb bravúr kell, ez tény.
Így látatlanban egy harmadik, negyedik helyet mondanék, de egy év alatt sokminden történhet 😊

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 864 — no es importante
kemény, de így igazságos
nem értem a károgókat, akik csak azt látják, hogy "hú, ebből a hatosból lehetetlen feljutni", ha ez tényleg így van, akkor mi keresnivalónk lenne az elit csoportban?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Jövő évi Div1-es csoportunk:

Szlovénia, Ausztria, Ukrajna, Japán, Nagy-Britannia.

Az első kettő jut fel. Kemény, nagyon kemény...

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jah, meg ha Chara meg Hartnell aprítaná, és nem az ilyen farmemberkék 😛Rajna
Ahogy Lemieux-t és a többi nagyágyú veteránt 35 felett, őt sem bántanák igazán, ha mégis, akkor úgy védenék őt a csapattársai, mint a kapusokat. Nem ő lenne az első, aki 40 évesen még nyomná az NHL-ben.Soldados
Jagr nem olyan kemény, mint Lemieux volt, nyilván nem véletlenül ment el a KHL-be. Omszkban több a pénz és kevesebb a meló, a KHL-ben elég kevés a favágó, a lustább és puhább emberek sokkal jobban szeretik. Jagrnak elege volt az aprításból, amit meg tudok érteni, nyilvánvaló, hogy ötven pont körül még simán tudná nyomni az NHL-ben, csak éppen semmi oka nincs rá. Van Kupája, messzebb van otthontól, kevésbé lenne sztár (merthogy a KHL-ben ő a number one arc), kevesebbet keresne, többet kéne edzenie, nehezebbek lennének a meccsek stb. Persze lehet, hogy nosztalgiából belevágna egy valódi kupaesélyessel, mint amilyen egy egészséges Pittsburgh,de azért ahhoz rendesen meg kéne fizetni ami sapkán belül nem lenne egyszerű. Még akkor is sokkal keményebb az NHL fizikailag, ha figyelembe vesszük, hogy Jagrt tiszteletből tényleg nem fogják lezúzni, de kőkemény ütközéseket fog kapni az fix, amire láthatóan nem vágyik már egy ideje.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jah, meg ha Chara meg Hartnell aprítaná, és nem az ilyen farmemberkék 😛Rajna
Ahogy Lemieux-t és a többi nagyágyú veteránt 35 felett, őt sem bántanák igazán, ha mégis, akkor úgy védenék őt a csapattársai, mint a kapusokat. Nem ő lenne az első, aki 40 évesen még nyomná az NHL-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jah, meg ha Chara meg Hartnell aprítaná, és nem az ilyen farmemberkék 😛

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jaromir Jagr, erre az emberre nincsenek szavak. 😊 Zseni, bár ennél sokkal több. Ma éppen nyomott egy mesterhármast az USA elleni negyeddöntőben. 😊

És ha ez igaz lenne: http://www.foxnews.com/sports/2011/05/10/reports-penguins-want-renew-ties-jagr/

Wháááá! De szeretném, hogy hazatérjen. Plekaneccel is jól megy neki a vb-n, de ha Malkin dolgozna alá, meg Sid... Imádom. Áááá! Most teljesen belelkesedtem, hogy esetleg hazatér, s bár nem vagyok egy fantáziálgatós típus, de eljátszottam a gondolottal, hogy kb 1-2. NHL-évében Stanley Kupával kezdődött a karrierje (akkor korszak 2 legendájával, mint Lemieux és Francis) és esetleg most utolsó 2 évében még 2 Stanleyvel zárulhatna 😊 - ezúttal Malkinnal és Crosbyval.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nem igaz hogy elszarnank 3-0rol a Detroit ellen!!?? :/ Olyan unalmasak mar, huzzuk be gyerekek!!!
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
hát jó, akkor ha így akarják hogy otthon nyerjük meg....😀

grat, én gondoltam hogy nem lesz egyszerű 3-0-nál sem, ez a PO ennyi. éreztem hogy 7 meccs lesz és a hetediket behúzzuk.
csütörtökön kiderül.

ki parasztkodott és miért? nem láttam hogy az első 2 meccs alatt szóvá tetted volna a saját csapatodnak ugyanezt, dávid...petey
Én úgy emlékszem, hogy az első három meccs végén mindenki lekorcsolyázott békében. Az utolsó három végén pedig mindig volt dulakodás Jimmy kapujánál. A mostaninál ketten akartak nekikorcsolyázni, kiállítás is lett a vége. 8 sec-cel a vége előtt, 1-3-as állásnál. De ezt már megszoktam, a Kacsák rosszabbak.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
hát jó, akkor ha így akarják hogy otthon nyerjük meg....😀

grat, én gondoltam hogy nem lesz egyszerű 3-0-nál sem, ez a PO ennyi. éreztem hogy 7 meccs lesz és a hetediket behúzzuk.
csütörtökön kiderül.

ki parasztkodott és miért? nem láttam hogy az első 2 meccs alatt szóvá tetted volna a saját csapatodnak ugyanezt, dávid...

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Hát ez kemény volt b+, de megvan!!!!!!!!!!!!!

Folyt. köv. csütörtökön 😀

u.i.: ezeknek a tengerpartiaknak miért kell mindig parasztkodniuk a végén, ha kikapnak? "Igazi sportemberek", emelt fővel viselik".

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hát lassan lemerülhetne már Niemi akkuja...

van másik ilyen kiba szerencsés csapat a ligában még?...hihetetlen

OTTTTTVANNNN!!!!!!!!!!!

GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLL 2-1

3-1!!!! ZBERG!!!!!!!!!!!

jöhet a 7.meccs

és berakják a Narancsvidék zenéjét 😀 California, here we come!


JT Daniels fan