NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Némi összefoglalás az Avalanche "parádés" igazolásairól. 😛

http://denversports.blog.hu/2011/07/05/avalanche_agressziv_fellepes_a_piacon


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jagr-témában ez volt egy érdekes írás:
http://tsn.ca/nhl/story/?id=370702
Persze, lehet rá dobálni a szart, megértem, engem is zavart volna, ha pl Forsberg a Wings-hez tér vissza idén. De lehet valóban komolyabbnak érezte a Philly szándékait, nem hiszem hogy a 10+ millás ruszki fizetései után most 1.3 millán garasoskodna.TheMileHighCity
Akár be is jöhet, de én ebből a pénzből inkább biztosra mentem volna és pl. Leinot tartottam volna meg, aki nagyon hasznos volt az elmúlt másfél évben és kitűnő, stabil sort alkotott Hartnellel és Briere-el. Egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy Leino számait felülúlja előre az meg szinte fix, hogy hátra semmit sem tud. Ha bejön, kalapemelés lesz meg minden de én szkeptikus vagyok véle.

Lassan pedig jöhetne az a nagy trade amiről napok óta susmorognak körülöttünk.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jagr-témában ez volt egy érdekes írás:
http://tsn.ca/nhl/story/?id=370702
Persze, lehet rá dobálni a szart, megértem, engem is zavart volna, ha pl Forsberg a Wings-hez tér vissza idén. De lehet valóban komolyabbnak érezte a Philly szándékait, nem hiszem hogy a 10+ millás ruszki fizetései után most 1.3 millán garasoskodna.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na tessék Jagr Phillynél. Elmegy az ősi riválishoz inkább mint kevesebb pénzért játszott volna a Pingvineknél Crosby és Malkin mellett. Én részemről nem értem miért ennyire jó ha több pénz. Ennyire pénzsóvár minden sportoló? Bár ez hülye kérdés a részemről: mert igen a válasz. Kap 1,3 millióval többet a Philly-nél, miért az rohadt 2 millió nem elég neki. Tudom sokan most nem értenek egyet velem, de én inkább elmegyek egy olyan helyre ahol "bejáratott" vagyok, ismerem a környezetet, tudom és érzem, hogy megvan a max. bizalom (bár ez inkább menet közben derül ki) és tudom, hogy ez a csapat képes a bajnoki címre.
Bár a Phillynél feltűnően erre hajtanak (mármint a bajnoki címre, de ki nem? 😊). Bevásároltak, jól igazoltak mert valljuk be nekik visszaesés az, hogy tavaly döntő most meg "csak" 2. kör (bár ott meg a Boston-tól kapott ki).
Nagy esélyes a Philly jövőre a Stanley-re. De persze nem csak a fentebb vázoltak miatt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ha még Thorntont is elpasszolják, akkor akár össze is jöhet az a döntő...Mikey
Lassan felnyílik a szemük, nem jó ez így. 😛
Heatley nem volt NTC-s? Csak mert akkor meglepődnék, hogy belement ilyen cserébe, egy ennyivel gyengébb csapathoz, mert így kb felesleges volt az ottawai cirkusz. Igaz, magából kifolyólag ő valószínűleg egy jó csapattal se fog soha Kupát nyerni, akkor meg inkább villog egy kis csapatban az 50 góljaival.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Heatley-t ki kéne bacni a csába az a helyzet, de melyik csapat vinné el ilyen fizuval és hozzáállással?
Azt hiszem elég nyilvánvaló hogy nem az Offense miatt buktuk idén és tavaly is a konf. döntőt, hanem a védelem miatt. Idén ide igazolt Wilson, szerintem egész jól. Jumbo Joe pedig Marleau-val nagyon jó szezont ment.petey
LOL na mit mondtam 😛

San Jose Sharks Executive Vice President and General Manager Doug Wilson announced today that the club has acquired forward Martin Havlat from the Minnesota Wild in exchange for forward Dany Heatley.petey
Hat ezt tenyleg jol megjosoltad! 😊 Bar a vedelem akkor egyelore nem erosodik.zavi27
miért? ez nem lett rossz így:

Murray-Boyle
Vlasic-Burns
Vandermeer-Demers . . . . Braun, Petrecki

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Biztos jó lesz, csak én már eléggé el vagyok keseredve, hogy hozhatunk mi akárkit, akármelyik posztra akkor se jön össze az istennek se legalább egy Stanley-kupa döntő. 😕 Most tavaly volt már kapuserősítés tudatosan mert Nabival nem ment, Itt van Big Joe, vele sem jött össze, Heatley sem tud vezér lenni. Lett más edző veel sem jött össze sokkal több.zavi27
Heatley-t ki kéne bacni a csába az a helyzet, de melyik csapat vinné el ilyen fizuval és hozzáállással?
Azt hiszem elég nyilvánvaló hogy nem az Offense miatt buktuk idén és tavaly is a konf. döntőt, hanem a védelem miatt. Idén ide igazolt Wilson, szerintem egész jól. Jumbo Joe pedig Marleau-val nagyon jó szezont ment.petey
LOL na mit mondtam 😛

San Jose Sharks Executive Vice President and General Manager Doug Wilson announced today that the club has acquired forward Martin Havlat from the Minnesota Wild in exchange for forward Dany Heatley.petey
Hat ezt tenyleg jol megjosoltad! 😊 Bar a vedelem akkor egyelore nem erosodik.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha még Thorntont is elpasszolják, akkor akár össze is jöhet az a döntő...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Sharks leigazolta Handzust és Vandermeert. Jött Burns. Eddig tetszik az offseason.petey
Biztos jó lesz, csak én már eléggé el vagyok keseredve, hogy hozhatunk mi akárkit, akármelyik posztra akkor se jön össze az istennek se legalább egy Stanley-kupa döntő. 😕 Most tavaly volt már kapuserősítés tudatosan mert Nabival nem ment, Itt van Big Joe, vele sem jött össze, Heatley sem tud vezér lenni. Lett más edző veel sem jött össze sokkal több.zavi27
Heatley-t ki kéne bacni a csába az a helyzet, de melyik csapat vinné el ilyen fizuval és hozzáállással?
Azt hiszem elég nyilvánvaló hogy nem az Offense miatt buktuk idén és tavaly is a konf. döntőt, hanem a védelem miatt. Idén ide igazolt Wilson, szerintem egész jól. Jumbo Joe pedig Marleau-val nagyon jó szezont ment.petey
LOL na mit mondtam 😛

San Jose Sharks Executive Vice President and General Manager Doug Wilson announced today that the club has acquired forward Martin Havlat from the Minnesota Wild in exchange for forward Dany Heatley.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Sharks leigazolta Handzust és Vandermeert. Jött Burns. Eddig tetszik az offseason.petey
Biztos jó lesz, csak én már eléggé el vagyok keseredve, hogy hozhatunk mi akárkit, akármelyik posztra akkor se jön össze az istennek se legalább egy Stanley-kupa döntő. 😕 Most tavaly volt már kapuserősítés tudatosan mert Nabival nem ment, Itt van Big Joe, vele sem jött össze, Heatley sem tud vezér lenni. Lett más edző veel sem jött össze sokkal több.zavi27
Heatley-t ki kéne bacni a csába az a helyzet, de melyik csapat vinné el ilyen fizuval és hozzáállással?
Azt hiszem elég nyilvánvaló hogy nem az Offense miatt buktuk idén és tavaly is a konf. döntőt, hanem a védelem miatt. Idén ide igazolt Wilson, szerintem egész jól. Jumbo Joe pedig Marleau-val nagyon jó szezont ment.

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Sharks leigazolta Handzust és Vandermeert. Jött Burns. Eddig tetszik az offseason.petey
Biztos jó lesz, csak én már eléggé el vagyok keseredve, hogy hozhatunk mi akárkit, akármelyik posztra akkor se jön össze az istennek se legalább egy Stanley-kupa döntő. 😕 Most tavaly volt már kapuserősítés tudatosan mert Nabival nem ment, Itt van Big Joe, vele sem jött össze, Heatley sem tud vezér lenni. Lett más edző veel sem jött össze sokkal több.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Sharks leigazolta Handzust és Vandermeert. Jött Burns. Eddig tetszik az offseason.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Rangers-ről van valamilyen infotok???GhostLead
Szerintem csak Rupp ment oda eddig.
Meg B. Richards legfőbb udvarlói. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nálunk teljes a káosz, Versteeg alig pár hónapja egy első és egy harmadik körösért jött, most továbbpasszoltuk egy 2. és egy 3. körösért, így újra van space. Az még rejtély, hogy kire, remélem nem Simmondsra megy el minden, nagyon rebesgetnek valami nagy tradet. Még az is lehet, hogy Schenn nem fenn kezd, az mókás volna, de a Talbot move után logikus, és akkor akár Richardsra is van lóvé, más kérdés, hogy akkor őt hova is raknánk pontosan, ha szélsőhiányunk van 😀

több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Rangers-ről van valamilyen infotok???
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jött még Kobasew, az a patkány, aki a két évvel ezelőtti szezonban szándékosan szétszakította Jones térdszalagját. :mad:
Meg az a kiégett senkiházi, sérülékeny Giguere.
Közben Budaj és Elliott fillerekért távozott, Fleischmann meg kasszát fúrt a Panthers-nél.
Nem tudom, hogy szándékosan akarják leépíteni a csapatot, vagy ezek ennyire naív hülyék.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Giroux>>>>>>>>>>>>>Malkin, de én Croybért sem cserélném el mert hátrafelé simán jobb, ha előrefelé nagyon nem is (meg persze mert utálom Sidet 😀 ). Mellesleg a pens is jót húzott szvsz Sullivannel, ha egészségs nagyon jó előre, nincs messze Jagrtól, csak hát nagyon sérülékeny.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ááááááááááááááá!!!!

Elsírom magam... Jagr pont a Phillybe ment. 😕 😕 😕 1 évre 3,3 milláért.Soldados
😛 hetven pont 😀 mondom, hogy rinyagépcsapatot építünk. Csak tudnám, Lilja hová kell, Talbot még úgy-ahogy elfér, bár Shelleyt már illenei kirakni. Nem látom azért amgam előtt ezt a trágyahalmot, mint kupagyőztes együttest, sokat gyengültünk tavalyhoz képest eddig. Bár talán még van valami trade a levegőben.Rajna
Azt Crosby és/vagy Malkin mellett tudtam volna elképzelni, nálatok nincs ilyen kaliberű zseni. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ááááááááááááááá!!!!

Elsírom magam... Jagr pont a Phillybe ment. 😕 😕 😕 1 évre 3,3 milláért.Soldados
😛 hetven pont 😀 mondom, hogy rinyagépcsapatot építünk. Csak tudnám, Lilja hová kell, Talbot még úgy-ahogy elfér, bár Shelleyt már illenei kirakni. Nem látom azért amgam előtt ezt a trágyahalmot, mint kupagyőztes együttest, sokat gyengültünk tavalyhoz képest eddig. Bár talán még van valami trade a levegőben.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
DownGoesBrown Down Goes Brown
After disappearing for days, Jagr emerges to sign with the Flyers. Says the deciding factor was a chance to play with Carter and Richards.
ez kurva nagy 😀 😀

Dallassal kapcsolatban nem sok infó van. Meg nem erősített hírek szerint Adam Pardy D a Calgaryból, Radek Dvorak WR a Jetstől és Vernon Fiddler a Coyotestól aláírt a Starshoz. Nem nagy minőség szvsz

Mike Commodore 1 évre 1 millióért Red Wing lett. Hát nem éppen erre az igazolásra vártam...az látszik, hogy trade deadline idejére hagyunk helyet bőven. Kell egy backup goalie és egy forward, cap space 10 millió


JT Daniels fan
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Néhány szó a Blackhawks offseasonjáról. Elcserélték Brouwert, és Campbellt (Tallon csak rábeszélte), akiknek a fizetésük jókora, a teljesítményük szerény, nem lett újraigazolva Kopeczky. Végre van hely a sapka alatt, de Sharpe elé új szerződést kell tenni mindenképpen (és Frolik és Crawford, szóval lesz helye a pénznek). Jött Montador, aki 4 évre 11 milliót kap (höh), és egyéves szerződésekkel: Andrew Brunette (Wild), Jamal Mayers (Sharks), O'Donell (Flyers). Úgy nézem, olyan veteránokat hoznak, akik vetődnek a korong elé, arréb tudnak tenni embereket, és le tudják dobni a kesztyűt, ha szükség van rá. Idén ez nagyon hiányzott.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Dallasról van vmi infó?
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Varlamov trade, mi a fasz? Már bánom, hogy leszóltam Vokount.
Szerintem még most költözzön el a csapat Vegas-ba, vagy ahova akarnak.TheMileHighCity
Capitals acquire a first round pick in 2012 and a second round pick in 2012 or 2013 from the Avalanche for Semyon Varlamov.
nem is Varlamov a legnagyobb hiba sztem a képletben, hanem hogy mennyiért... Sikerült tényleg elkúrni rendesen a csapatotokat.
Hejda viszont fasza, örültem volna ha hozzánk jön 😕Habi
Ennyit biztos nem ért az orosz, ilyen áron bakker Luongo is jöhetett volna. 😀
Hejda deal nem rossz, csak a négy évet sokallom egy 33 éves játékosnak, de FA-piacon csak ilyen feltételekkel lehet szerződtetni.
Remélem több dobásunk nem lesz.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Varlamov trade, mi a fasz? Már bánom, hogy leszóltam Vokount.
Szerintem még most költözzön el a csapat Vegas-ba, vagy ahova akarnak.TheMileHighCity
Capitals acquire a first round pick in 2012 and a second round pick in 2012 or 2013 from the Avalanche for Semyon Varlamov.
nem is Varlamov a legnagyobb hiba sztem a képletben, hanem hogy mennyiért... Sikerült tényleg elkúrni rendesen a csapatotokat.
Hejda viszont fasza, örültem volna ha hozzánk jön 😕


JT Daniels fan
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Varlamov trade, mi a fasz? Már bánom, hogy leszóltam Vokount.
Szerintem még most költözzön el a csapat Vegas-ba, vagy ahova akarnak.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring