NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Még szerencse, hogy Filipet már nem érdekli az Avs, mert most tuti teleírná az oldalt káromkodással, amiért a kedvencét pont egy califuckniai csapathoz cserélték el. 😛

D Kyle Cumiskey to the Ducks for D Jake Newton and a cond. 4th rd pick
(egyébként tuti 7th pick, és ha idén min. 45 meccset játszana a Ducksban Cumiskey - nem fog - akkor lenne 4. körös a pick)
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nem tudtam megnézni a meccset sajnos, de eléggé szépen kezdtünk az Ottawa ellen. 5-0volt, a végén kaptunk 3mat, jó lesz ez. Senki sem duplázott.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
azért az kemény, hogy egész Európában csak a csehek tudtak megállapodni a tv-s jogokat birtokló céggel...még az espn america sem tudott velük dűlőre jutni. Vmi streamen csak tudom majd nézni a mai ottawa elleni meccsünket 😊Habi
Röhej tényleg, de a társaságnak sem éri meg gondolom sokáig, hogy ne adják el a jogokat. Bár amíg Skóciában vagyok, nekem teljesen mindegy, úgyis csak streamen tudom nézni a dolgokat.Rajna
mondjuk biztosan az NBA miatt geciznek, nincs szezon a hoki népszerűbb lesz, sokkal többet kérnek érte. De hát basszák meg, ott a stream ahogy mondod 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
azért az kemény, hogy egész Európában csak a csehek tudtak megállapodni a tv-s jogokat birtokló céggel...még az espn america sem tudott velük dűlőre jutni. Vmi streamen csak tudom majd nézni a mai ottawa elleni meccsünket 😊Habi
Röhej tényleg, de a társaságnak sem éri meg gondolom sokáig, hogy ne adják el a jogokat. Bár amíg Skóciában vagyok, nekem teljesen mindegy, úgyis csak streamen tudom nézni a dolgokat.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
azért az kemény, hogy egész Európában csak a csehek tudtak megállapodni a tv-s jogokat birtokló céggel...még az espn america sem tudott velük dűlőre jutni. Vmi streamen csak tudom majd nézni a mai ottawa elleni meccsünket 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 055 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mától go Habs. Bár kétlem, hogy a nagyjából húsz éves évforduló emlékére pont idén újra nyernénk, pláne amíg Zsák Matyi (Jacques Martin) itt rontja a levegőt, bár nem biztos hogy csak rajta múlik ha Claude-nak összejött Bostonban kb 4 idény után amit itt sok év alatt nem. Szóval egy PO-nak is nagyon örvendenék. Abban meg bízom hátha év közbe összejön mégiscsak a Sport TV-nek az NHL mert ott is már csak a LaLiga meg az NFL maradt de ha így folytatják az se sokáig.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Az addig rendben van, hogy a BIG line hozza majd magát. A liga legjobb sorától mi mást is várhatna az egyszerű mezei szurkoló.
A Masterton line... na az már más kávéház. Náluk az életkoruk qrva nagy faktor, főleg, hogy tavaly is csak Selanne volt meghatározó közülük. Koivu és Blake inkább rossz volt, mint nem.
A bottom six pedig olyan fiatal, hogy bármit várni tőlük felelőtlenség lenne.

A védelemben végre lesz chemistry, ellenben Fowler és Sbisa sophomore, ami tudjuk milyen veszéllyel fenyeget.
Visnovsky nem most fog megtanulni védekezni, ha már eddig sem tette, Beauchemin talán már sosem lesz a régi.
Az egyetlen biztos pont Lydman. Szóval azért nem egyszerű kérdés ez sem.

A kapusposzt még úgy is hagyján, hogy kérdés, Hiller akármije végleg a múlté-e, vagy előjön neki, mert Ellis és Deslauriers megoldja, ha kell. Persze azért más lenne a szezon, ha egy Vezina-kaliber kapus állna a kapuban.

Lényeg a lényeg, a lehetőség megvan a csapatban, csak qrva sok a kérdőjel.
De legalább van sok "saját nevelésű" játékos a csapatban, szóval ha tökutolsók is lesznek, én mindig fogok találni valami örömre okot adót. Ezáltal pont nem érdekel, meglesz-e a PO.Mikey
Nekem is az tetszik igazán hogy sok a saját nevelésű, Anaheim kötődésű játékos. egy komolyabb hátvédet azért még el tudnék képzelni a csapatban.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Az addig rendben van, hogy a BIG line hozza majd magát. A liga legjobb sorától mi mást is várhatna az egyszerű mezei szurkoló.
A Masterton line... na az már más kávéház. Náluk az életkoruk qrva nagy faktor, főleg, hogy tavaly is csak Selanne volt meghatározó közülük. Koivu és Blake inkább rossz volt, mint nem.
A bottom six pedig olyan fiatal, hogy bármit várni tőlük felelőtlenség lenne.

A védelemben végre lesz chemistry, ellenben Fowler és Sbisa sophomore, ami tudjuk milyen veszéllyel fenyeget.
Visnovsky nem most fog megtanulni védekezni, ha már eddig sem tette, Beauchemin talán már sosem lesz a régi.
Az egyetlen biztos pont Lydman. Szóval azért nem egyszerű kérdés ez sem.

A kapusposzt még úgy is hagyján, hogy kérdés, Hiller akármije végleg a múlté-e, vagy előjön neki, mert Ellis és Deslauriers megoldja, ha kell. Persze azért más lenne a szezon, ha egy Vezina-kaliber kapus állna a kapuban.

Lényeg a lényeg, a lehetőség megvan a csapatban, csak qrva sok a kérdőjel.
De legalább van sok "saját nevelésű" játékos a csapatban, szóval ha tökutolsók is lesznek, én mindig fogok találni valami örömre okot adót. Ezáltal pont nem érdekel, meglesz-e a PO.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Holnap kezdődik!!

Selänne folytatja, egyébként a csapat lényege egyben maradt, és három rookie támadó is megcsinálta a 23-as rostert.
A védelem végre nem cserélődött ki egészében a nyáron 2007 óta kb. először, Hiller pedig újra tünetmentesnek látszik.

Jó lenne bejutni a playoffba, neccesen, de akár meg is lehet.

Let's go Ducks!!Mikey
Szerintem ott leszünk. Ryan,Getzlaf és Perry is hozza majd magát. Koivu, Blake és a villám meg szintén odateszik magukat, míg a fiatalokkal felálló védelem talán nem kezd olyan szarul mint tavaly. A Stanley kupa utáni időszak talán legjobb csapata a mostani.
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Liles már ma elkezdi abban a szégyencsapatban, az NHL-ben csak rá fogok figyelni egy kicsit becsületből.
Segíthetnétek rovatnevet választani JML szereplésének követéséhez: Toronto Maple Liles; Joronto-Michle Leafs; JML's TML; A good guy in a bad team; Liles is the best, fuck the Avs; más? 😊
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=32606555&view=showTheMileHighCity
Liles is the best, fuck the Avs
ez jó!! 😂 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Liles már ma elkezdi abban a szégyencsapatban, az NHL-ben csak rá fogok figyelni egy kicsit becsületből.
Segíthetnétek rovatnevet választani JML szereplésének követéséhez: Toronto Maple Liles; Joronto-Michle Leafs; JML's TML; A good guy in a bad team; Liles is the best, fuck the Avs; más? 😊
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=32606555&view=show


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Holnap kezdődik!!

Selänne folytatja, egyébként a csapat lényege egyben maradt, és három rookie támadó is megcsinálta a 23-as rostert.
A védelem végre nem cserélődött ki egészében a nyáron 2007 óta kb. először, Hiller pedig újra tünetmentesnek látszik.

Jó lenne bejutni a playoffba, neccesen, de akár meg is lehet.

Let's go Ducks!!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
http://jegkorong.blog.hu/2011/10/04/az_arenanal_nincs_dragabb_jegcsarnok

Gyönyörű...Gabesz92
De a csillivilli stadionokra kell a pénz(már ha épül), nemhogy jégpályákat húznának fel belőle, mert elég siralmasan állunk ebben.

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
http://jegkorong.blog.hu/2011/10/04/az_arenanal_nincs_dragabb_jegcsarnok

Gyönyörű...

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Nem. Blackout van tán egész Európában, vagy valami ilyen.Mikey
Jaj ne már!! 😐 😐 Remélem azért még rendeződik a helyzet. Hiányozna Spiller papa.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nem. Blackout van tán egész Európában, vagy valami ilyen.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
A Sport Tv nem adja idén az NHL meccseket?
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
College hockey szezonelőzetesek! 😊

Denver: http://denversports.blog.hu/2011/09/28/pioneers_hockey_season_preview_2011
Colorado: http://denversports.blog.hu/2011/09/30/tigers_hockey_season_preview_2011
Air Force: http://denversports.blog.hu/2011/10/01/falcons_hockey_season_preview_2011


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
A Draft ma este F8kor lesz! Még 5 csapat jelentkezhet!! Kellenétek :/Big L
en nemtudok sajnos ma draftolni az autopicket meg inkabb hagynam (bar jobban jarnek vele 😀). sorryFake
Jó lesz az a auto draft is 😀
Csak gyere 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Draft ma este F8kor lesz! Még 5 csapat jelentkezhet!! Kellenétek :/Big L
en nemtudok sajnos ma draftolni az autopicket meg inkabb hagynam (bar jobban jarnek vele 😀). sorry
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
A Draft ma este F8kor lesz! Még 5 csapat jelentkezhet!! Kellenétek :/

több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
ez napi allitasu vagy mifele ?Fake
Ez a heti állítású ... minden hétfő reggel 8 vagy9ig kell az adott hétre a csapatodat beállítani .Big L
Beregeltem, de nem tudok senkit se hozni. Jól látom, hogy holnap lesz a draft fél8kor? 😀Habi
igen,holnap 😀

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Senkit se mozgat meg a fantasy NHL ??? :cool:Big L
ez napi allitasu vagy mifele ?Fake
Ez a heti állítású ... minden hétfő reggel 8 vagy9ig kell az adott hétre a csapatodat beállítani .Big L
Beregeltem, de nem tudok senkit se hozni. Jól látom, hogy holnap lesz a draft fél8kor? 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
a Colorado Eagles jövőre már az ECHL-ben lesz, az AHL mellett ide is koncentrálhatok, bár az még nem dőlt el, hogy kinek lesznek a farmcsapata, kíváncsian várom.TheMileHighCity
Jót mulatnék, ha a Kingsnek. 😛Mikey
Kiderült, hogy a Winnipeg Jets-nek, és a St. John's IceCaps AHL-es csapatnak. Nem örülök, hogy ezekkel kerültünk kapcsolatba, az egész "újraélesztést" szánalmasnak tartom (hogy másik franchise megkapja a régi nevét), ehhez nem adnám magunkat. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Sziasztok! Valakinek van kedve NHL Fantasy ligához csatlakozni ?
Yahoo Fantasy NHL liga .... még van szabad hely!! Csatlakozzatok ti is ...

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey
League ID#: 9466
League Name: Drukker Sorozo League
Password: OcskayGáborBig L
Senkit se mozgat meg a fantasy NHL ??? :cool:Big L
ez napi allitasu vagy mifele ?Fake
Ez a heti állítású ... minden hétfő reggel 8 vagy9ig kell az adott hétre a csapatodat beállítani .