NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A 35. másodpercben meglepődötten pislogtam, hogy a fiúk az öltözőben maradtak, de ami utána jött 😊 7-1-re csaptuk meg a Jetset.

Persze Jetset verni mindig jó 😀gdavid
A Hudler-Z-Hudler gól eléggé kemény volt... 😀
mondjuk a Dats-Flipper is szépségdíjas volt
jók vagyunkHabi
Kedden megyünk Pittsburghbe, az már inkább értékmérő lesz. Majd jelezd, ha ráérsz és élőben fogod nézni a meccset, mert akkor majd kommunikálhatunk a szünetekben.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A 35. másodpercben meglepődötten pislogtam, hogy a fiúk az öltözőben maradtak, de ami utána jött 😊 7-1-re csaptuk meg a Jetset.

Persze Jetset verni mindig jó 😀gdavid
A Hudler-Z-Hudler gól eléggé kemény volt... 😀
mondjuk a Dats-Flipper is szépségdíjas volt
jók vagyunk


JT Daniels fan
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A 35. másodpercben meglepődötten pislogtam, hogy a fiúk az öltözőben maradtak, de ami utána jött 😊 7-1-re csaptuk meg a Jetset.

Persze Jetset verni mindig jó 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Most meg kevesbe tudom kovetni az NHL-t egyelore hogy nincs a Sport tv-n, meg az nfl miatt meg kevesebb idom van,d e ranezek a tabellakra es mi a fene? Wild vezeti nyugatot, Florida 3. keleten, Wshington teljesen visszaesett?!
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A Joe-ba hazatérve visszaállt a világ rendje, az I. harmad után 5-0-ra csapjuk a sivatagi csapatot 😛gdavid
sajna csak összefoglalóra futotta, de kicsit meglepett ez az első harmad 😀
idén úgy összességében, eltekintve a 7meccses bukó sorozattól, tetszik amit látok, olvasok a csapatról


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Azt nem tudom, de tuti hogy a Tampa és a Florida GM-je közte volt. Hogy sikerült ezt a két csapatot berakni a kanadaiak mellé, nem is értem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ki volt a 4 aki ellene szavazott nemtudod ?
amugy baz+ ez egy kurvanagy rohej. nemtudom hany evre tervezik ezt a beosztast de a jersey csoportja felhaboritoan erosre sikerult mondjuk legalabb csak 7 csapattal.
van egy konstansan uberhalal banda (nyi) 3 minden evben rendes playoff eselyes ha az elkovetkezendo mondjuk 5 evet nezem (nyj, nyr, car) meg 3 powerhouse akiknek rendesen ego lenne barmely evben is kiesni akar a mostani akar e rendszer szerint (was, phi, pitt). ellenben az atlanticnal amugy is gyongebb central csoportnak odaadtak ket fostaliga delkeleti csapatot. bettman a kurva anyad !
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jövőre 4 külön konf. lesz a jelenlegi beosztás helyett.Mikey
Ez már végleges vagy csak terv? Mindkettőnek vicc, de hidegen hagy.TheMileHighCity
26-4 arányban vagy hogy megszavazták a GM-ek, így már jövőre ez a beosztás lesz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Joe-ba hazatérve visszaállt a világ rendje, az I. harmad után 5-0-ra csapjuk a sivatagi csapatot 😛gdavid
Eddig szuperül áll a sportfogadásom hoki téren, minden eredmény megfelelő csak épp a kedvenc csapatom a Boston 0-0 még a harmadik harmad kezdete előtt... nézi valaki esetleg a meccset ? hogy állnak a dolgok ?
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A Joe-ba hazatérve visszaállt a világ rendje, az I. harmad után 5-0-ra csapjuk a sivatagi csapatot 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jövőre 4 külön konf. lesz a jelenlegi beosztás helyett.Mikey
Ez már végleges vagy csak terv? Mindkettőnek vicc, de hidegen hagy.

Kóger Dani tegnap játszott először az AHL-ben, éppen a Crunch ellen a Saint John's csapatában. Vagyis ha onnan leküldenék az ECHL-be, akkor éppen a Colorado Eagles-be jönne. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jövőre 4 külön konf. lesz a jelenlegi beosztás helyett.

1) Anaheim, Calgary, Colorado, Edmonton, Los Angeles, Phoenix, San Jose, Vancouver
2) Chicago, Columbus, Dallas, Detroit, Minnesota, Nashville, St. Louis, Winnipeg
3) Boston, Buffalo, Florida, Montreal, Ottawa, Tampa Bay, Toronto
4) Carolina, New Jersey, NY Islanders, NY Rangers, Philadelphia, Pittsburgh, Washington

Azonos konfban lévő csapatok 5 vagy 6 alkalommal játszanak egymással, minden további csapattal tuti 2 meccs.
Konfonként a legjobb 4-4 playoffol.

Papolnak itt az egyenlő esélyekről, erre helyből adnak a szarnak egy pofont azzal, hogy csinálnak két 8 csapatos és két 7 csapatos konfot.

De hát Bettmantől mit is várjon az ember...?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Murray, on how Boudreau's hiring affects Bobby Ryan's status: 'I'm hoping everything settles down right now.'

Magyarán nem megy sehova. (A Rangers amúgy is félelmetesen nevetséges ajánlatot dobott be érte.)
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Bobby Ryan a Rangersbe tart? 😮 wtf? szétszedik a liga egyik legjobb sorát...érdekes


JT Daniels fan
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Filip, kellett nekünk dícsérnünk Cumiskeyt... azóta nagyjából pontot sem szerzett, és még ki is hagyott 5 meccset sérülés miatt... 😐Mikey
Elvesztette a ritmust a kihagyás alatt, nála előfordul, majd idővel beindul ismét (aztán jön a következő sérülés).

Crylyle helyett Bodri, nem nagy változás, de ő szereti az offenzív bekkeket. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 057 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én annak örültem volna ha Carlyle velünk utazik Montrealba Zsák Matyi (Jaques Martin) meg megy ahova akar, nála biztos jobb lenne ha más nem egy cím erejéig, az elmúlt húsz év terméséhez képest az is óriási lenne. 93 óta szinte közelébe se jutni a SC-nak ez azért már több mint bosszantó.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mikey örülsz az új coachnak?Habi
Bruce Fuckin' Boudreau?
A váltás mindenképpen indokolt, de az meglepett, hogy Bruce érkezett.
Jó edző, főleg nagy üvöltöző, szóval a játékosok hozzáállásával aligha lesz gond.
A taktika meg majd kiderül.
Fogalmam nincs, hogy mit kéne érezzek.

BTW, thank you, Randy!

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mikey örülsz az új coachnak?
érdekes, hogy pont egy győztes meccs után jött a váltás...

Vertük a Tampát, de Stamkos gólja gyönyörű volt. Legalább is a passz amit kapott. Érdemes megnézni.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Filip, kellett nekünk dícsérnünk Cumiskeyt... azóta nagyjából pontot sem szerzett, és még ki is hagyott 5 meccset sérülés miatt... 😐
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Z-nek örülök, kezdi elkapni a fonalat, hátfájás ide vagy oda...
Jimmy meg beast modban nyomja szinte egész szezonban


JT Daniels fan
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Ez megvan. Helm a gyönyörű gólpassza után elfelejtett védekezni, így Howardnak nincs meg a SO-t. Eaves sérülése remélem nem súlyos :/

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Na Z végre csinált valamit, mondjuk ez nagyon nagy volt 😀

szerk.: 8-szor lőttek kapura 2 harmad alatt, illetve 9-szer, mert egyet Stuart "védett", nem Jimmy. 3-0-ról, ilyen védekezés mellett már nem kapunk ki valószínűleg.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
óriási sztori:
http://nhl.centerice.hu/hir.php?id=1751
😀 😀Habi
Jópofa 😊

Este leszel a Peds ellen?gdavid
hát majdnem elaludtam a Bama meccsen, de most lesz florida és red wings meccs is és már csak 1 perc, szóval ha nem visz el a szél cigizés közben, akkor leszek 😀
érdekes, hogy ugyan abban a másodpercben lőttük a gólt és szopta a florida az első TD-t 😀 :S


JT Daniels fan
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
óriási sztori:
http://nhl.centerice.hu/hir.php?id=1751
😀 😀Habi
Jópofa 😊

Este leszel a Peds ellen?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
óriási sztori:
http://nhl.centerice.hu/hir.php?id=1751
😀 😀


JT Daniels fan