NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az edző ott magyarázza a végén, hogy Pintaric nem állt készen, mikor indult a bünti, a másodiknál pedig a bírók ellen "protestált", LOL... de mondjuk az alapvető cél érthető, azért a Salzburg nyilván erősebb, mint a Fehérvár, pláne playoffban érthető őket elkerülni. De így...

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 881 — Saturday Night Lights
a sóváriak rendesen ki vannak akadva az OLL-re, a kapusuk a SO-ban egyszerűen lekorcsolyázott....most nem tudom hogy ennyire lenéznek minket hogy minket akartak?

http://www.laola1.tv/en/pl/ice-hockey/erste-bank-ehl/red-bull-salzburg-olimpija-ljubljana/video/0-1828-76495.html

vagy csak olyan meccs volt mint tavalyelőtt nekünk Zágrábban, Hetényinek nem szóltak hogy ki kell kapni 😂 és mindent fogottpetey
Ha ezért nem indul fegyelmi, akkor semmiért.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
a sóváriak rendesen ki vannak akadva az OLL-re, a kapusuk a SO-ban egyszerűen lekorcsolyázott....most nem tudom hogy ennyire lenéznek minket hogy minket akartak?

http://www.laola1.tv/en/pl/ice-hockey/erste-bank-ehl/red-bull-salzburg-olimpija-ljubljana/video/0-1828-76495.html

vagy csak olyan meccs volt mint tavalyelőtt nekünk Zágrábban, Hetényinek nem szóltak hogy ki kell kapni 😂 és mindent fogott

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Sofron is hát megpusztulok :cool: :rolleyes:Laki
Te is jókor eredménykövetsz, a szezon legkevésbé fontos meccsén 😊

Viszont a Salzburg nagyon jó meccsen legyűrta a Ljubljanát, szóval a szlovénok jönnek az elődöntőben, pályaelőnnyel. Ez hatalmas sansz.Rajna
két gólszerző beírása nem akkora eredménykövetőzés, szerintem


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Otthon, édes otthon! 21, zsinórban :cool:

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sofron is hát megpusztulok :cool: :rolleyes:Laki
Te is jókor eredménykövetsz, a szezon legkevésbé fontos meccsén 😊

Viszont a Salzburg nagyon jó meccsen legyűrta a Ljubljanát, szóval a szlovénok jönnek az elődöntőben, pályaelőnnyel. Ez hatalmas sansz.Rajna
pont így volt jó. csak Léderer beszélt hülyeségeket 😊

na akkor 17:30-kor vasárnap irány a Katlan! A zöld gyíkok fasza kis csapat, pont azt a hokit játszák amit mi.petey
Jaja, azokat a meccseket mindig lehet élvezni, ráadásul még nyerni is szokás az Olimpija ellen, remekül hangzik. Egyébként az EBEL idén végleg nemzetközi bajnoksággá vált, a felsőház fele osztrák, fele nem, a rájátszás mezőnyének fele osztrák, fele nem, és a legjobb négybe is két-két osztrák és nem osztrák csapat jut be, mert a négy osztrák egymással játszik. Ha pedig mindenhol érvényesül a papírforma/hazai pálya, akkor a döntőben is osztrák-nem osztrák párharc lesz.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Sofron is hát megpusztulok :cool: :rolleyes:Laki
Te is jókor eredménykövetsz, a szezon legkevésbé fontos meccsén 😊

Viszont a Salzburg nagyon jó meccsen legyűrta a Ljubljanát, szóval a szlovénok jönnek az elődöntőben, pályaelőnnyel. Ez hatalmas sansz.Rajna
pont így volt jó. csak Léderer beszélt hülyeségeket 😊

na akkor 17:30-kor vasárnap irány a Katlan! A zöld gyíkok fasza kis csapat, pont azt a hokit játszák amit mi.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sofron is hát megpusztulok :cool: :rolleyes:Laki
Te is jókor eredménykövetsz, a szezon legkevésbé fontos meccsén 😊

Viszont a Salzburg nagyon jó meccsen legyűrta a Ljubljanát, szóval a szlovénok jönnek az elődöntőben, pályaelőnnyel. Ez hatalmas sansz.

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Sofron is hát megpusztulok :cool: :rolleyes:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Láda :cool:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
csak a Volán áléáléólépetey
Mondjuk sajna feltehetően nem a Ljubljana jön, a Klagenfurt ellen szerintem bőven 50% alatti esély a továbbjutásra, jóval erősebb keretük van. Az Olimpiját viszont stabilan verte a csapat az egész alapszakasz során, de hátha megerőlteti magát a KAC a Linz ellen. De a 3. hely már önmagában óriási eredmény, kb. a 8-9. legnagyobb költségvetésből.Rajna
a KAC ellen 50% alatt? ne már. simán partiban vagyunk velük mindig, meg is vertük őket többször.
Salzburg a húzós, ugye Pagé mestert mindenki imádja. De ahogy a szezonban toltuk, mindenki ellen van reális esélyünk azt látom.petey
A 40% az partiban levest jelent pl., meg meg is lehet verni oket tobbszor, a parharc is nyerheto, eppenseggel azt jelenti, hogy ha otszor lejatsszak a parharcot, ketszer nyer a Volan, szerintem ez a realitas. A Salzburg elkerulese halistennek majdnem bizonyos, ellenuk 20%-ot latnek kb... de ez joval tobb, mint ami mondjuk tavaly lett volna, barmelyik ellen. A Ljubljana ellen en sima 70%-os favoritnak latom a Volant. De persze ez csak tipp.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
csak a Volán áléáléólépetey
Mondjuk sajna feltehetően nem a Ljubljana jön, a Klagenfurt ellen szerintem bőven 50% alatti esély a továbbjutásra, jóval erősebb keretük van. Az Olimpiját viszont stabilan verte a csapat az egész alapszakasz során, de hátha megerőlteti magát a KAC a Linz ellen. De a 3. hely már önmagában óriási eredmény, kb. a 8-9. legnagyobb költségvetésből.Rajna
a KAC ellen 50% alatt? ne már. simán partiban vagyunk velük mindig, meg is vertük őket többször.
Salzburg a húzós, ugye Pagé mestert mindenki imádja. De ahogy a szezonban toltuk, mindenki ellen van reális esélyünk azt látom.

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
20 :cool:
csak még egy legyen meg a Dallas ellen


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
csak a Volán áléáléólépetey
Mondjuk sajna feltehetően nem a Ljubljana jön, a Klagenfurt ellen szerintem bőven 50% alatti esély a továbbjutásra, jóval erősebb keretük van. Az Olimpiját viszont stabilan verte a csapat az egész alapszakasz során, de hátha megerőlteti magát a KAC a Linz ellen. De a 3. hely már önmagában óriási eredmény, kb. a 8-9. legnagyobb költségvetésből.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
csak a Volán áléáléólé

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Egy jó cikk Ocskay Gáborral.
http://hvg.hu/sport/20120210_Ocskay_Gabor_jegkorong
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
19!!!
ha nyerünk vasárnap a Flyers ellen akkor beállítjuk a 1929-30as Boston és az 1975-76os Flyers 20 meccses győzelmi sorozatát hazai jégen
egy esetleges csúcsdöntésre pedig a Dallas ellen kerülhet sor 14-én


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Holnap végre emberi időben tudom megnézni a kedvenceket 😊 19:00, Boston-Nashville 😊 Nem tudom mit mondjak a 0-6 után, azért bizakodok, de rohadt nehéz lesz
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egyik ismerosom bofogte :
what do the capitals and the titanic have in common? they both look good until they hit the ice.
😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
azert az 1/1-esek az nhl-ben is igen jo esellyel lesznek elit jatekosok, szoval megeri rahajtani itt is a 1st pickre.

---

szeretett anaheim ducksom ma kezd egy szolid 8 meccses, 2 hetes road tripet.
detroit, columbus, minny, pittsburgh, new jersey, florida, tampa, carolina.
nem hangzik jol, de ha playoffot akar a csapat, akkor hozni kell min. 5 meccset ebbol, de inkabb 6-ot.
10 pont a playoff hely ugy, h 2 meccs elonye van a ducksnak. szoval muszaj.
mindenesetre az utolso 15 meccs 11-2-2-je utan bizakodom.
mar csak a big line-nak kellene beindulnia, ha mar van golkepes 2-3. sora a csapatnak.
mindenkit verne ez a csapat oda meg vissza, ha konstansan eredmenyesen jatszana mindharom tamadosora.
let's go ducks!!Mikey
Ma meg azert haladjon a detroiti rekord, mert tippmixben kivettem 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
azert az 1/1-esek az nhl-ben is igen jo esellyel lesznek elit jatekosok, szoval megeri rahajtani itt is a 1st pickre.

---

szeretett anaheim ducksom ma kezd egy szolid 8 meccses, 2 hetes road tripet.
detroit, columbus, minny, pittsburgh, new jersey, florida, tampa, carolina.
nem hangzik jol, de ha playoffot akar a csapat, akkor hozni kell min. 5 meccset ebbol, de inkabb 6-ot.
10 pont a playoff hely ugy, h 2 meccs elonye van a ducksnak. szoval muszaj.
mindenesetre az utolso 15 meccs 11-2-2-je utan bizakodom.
mar csak a big line-nak kellene beindulnia, ha mar van golkepes 2-3. sora a csapatnak.
mindenkit verne ez a csapat oda meg vissza, ha konstansan eredmenyesen jatszana mindharom tamadosora.
let's go ducks!!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na nyertünk két meccset Montrealban örömünnep el sem hiszem 😊 csak az a baj, hogy sokat nem érünk vele, 1/1 esélytelen (bár itt talán ennek nincs olyan jelentősége mint az NFL-ben?) rájátszás szintén marad a középszer.

Sőt most nézem hármat csampioncsíp
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
tetszetős a winter classic preview:
http://video.nhl.com/videocenter/console?catid=35&id=156123


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem igazán tudom hova tenni ezt az éjjeli meccset, 6-0 ra szoptunk a Buffalo-tól, két nap múlva jön a Nashville, az is rohadt nehéznek igértkezik, majdnem azonos a mérleg ( Boston 27-17 , 6-2, Nashville 26-17, 6-5 ).
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Direkt értem délieket, hogy ráerősítsek arra, amit írtál. A Buffalo egy tévedés volt. A San José engem is érdekel, mert PO ellenfél, de csak ezért. A Winter Classic viszont egy kirakatmeccs, olyan csapatok kellenek oda, amelyek az egész világon ismertek. Crosby hype, Kane hype, Philly-Rangers, ezeket mindig el lehet adni. A kanadai csapatok mellőzését én sem értem (de Bettman egy pöcs). Én mondjuk letojom, hogy játszunk-e premier meccset, sőt inkább ne, mert nem szeretem a délutáni matinékat 😀gdavid
Thornton hype, Marleau hype, Staal hype, Stamkos hype, Kopitar hype akár, stb... azért jelenleg elég nagy piac akár a tengerentúl, akár az USA azon része, aki nem hagyományos rivalizálásokra kíváncsi, a fiatal fanoknak már nem olyan fontos, honnét jön a csapat, a színvonal lényegesebb, nem gondolom, hogy mondjuk egy Vancouver-San José párbaj annyival kevesebb nézőt vonzana. Nyilván nem lehet a kisebb fanbázissal rendelkező helyekre vinni a meccset konkrétan, de vendégcsapatnak simán beférhetnek. De ha nem, akkor sem szükséges az állandó ismétlés.Rajna
A felsorolt nevek körül nincs akkora felhajtás, mint a Kane, Crybaby duó esetében (btw, melyik Staalról van szó 😀 ). A WC-n pont nem a színvonal a lényeg, hanem a hype. De nincs közöttünk vita, szerintem is változatosabb felhozatal kéne, csak minden bizonnyal nincs rá érdeklődés (nem ismerem az NHL piackutatási eredményeit), de lehet, hogy csak Bettman csőlátása miatt van ez a szűkös merítés.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: