NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nagyon gyenge produktum volt ez, teljesen megérdemelt vereség... egyébként hihetetlen, hogy a Ljubljana mennyire épít a Hughes-Taylor kettősre, nélkülük Nationalliga szinten mozognának.

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
El nem tudom képzelni, hogy a Wings és a Ducks hogy tudott kikapni a hontalanoktól.TheMileHighCity
a ducks pl. ugy, hogy eppen hazaertek egy 15 napos, 8 meccses road triprol keletrol, lenyomtak egy meccset a pondban a blackhawks ellen, majd back-to-back meccset denverben, es azert denver nem 30 percre van anaheimtol...

btw, cumiskey meccs nelkul vissza is lett kuldve syracuse-ba, ahogy megmondtam elore.Mikey
Kifogás, egyszerűen buzik vagytok. 😀

Cumiról folyamatosan írok a szennyblogon, meg akkor ezek szerint látatlanba jól értelmeztem a tegnapi Ducks-meccset is.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
El nem tudom képzelni, hogy a Wings és a Ducks hogy tudott kikapni a hontalanoktól.TheMileHighCity
a ducks pl. ugy, hogy eppen hazaertek egy 15 napos, 8 meccses road triprol keletrol, lenyomtak egy meccset a pondban a blackhawks ellen, majd back-to-back meccset denverben, es azert denver nem 30 percre van anaheimtol...

btw, cumiskey meccs nelkul vissza is lett kuldve syracuse-ba, ahogy megmondtam elore.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az Air Force konferencia-győztes lett az alapszakaszban! 😊
http://denversports.blog.hu/2012/02/28/falcons_hockey_alapszakasz_bajnokok

El nem tudom képzelni, hogy a Wings és a Ducks hogy tudott kikapni a hontalanoktól. De a tegnapi csere megint odabaszott, az ilyen baklövéseken már tényleg csak kárörvendeni tudok. Egyenes az út a relokálás felé.

A 2013-as ECHL All-Start Loveland-ben rendezik, újonc csapatként meggyőztünk mindenkit. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
The Red Wings have traded Mike Commodore to the Tampa Bay Lightning for a conditional draft choice.Bruce
Hearing rumor of Det D Brad Stuart to NYR for picks. Unconfirmed.

most Holland vagy vmi nagyon nagyot tervez vagy csak óriási kacsa.
Commodore64 elcserélését sem értem, főleg nem conditional pickért amikor Ericcsonnak eltört a csuklója és 1 hónapot biztosan nem játszhat...

With acquisition of SDownie,Avs looking to move DJones...hearing SJ and Detroit have the most interest.

There are a few reports saying Paul Gaustad to DET. Nothing official yet.

Guastad nagyon jó lenne és akkor több bizniszt nem is kellene csinálni már...
Commodore helyére felhozni Smitht és meg is vagyunk

Khan: The Stuart to Rangers rumor is ridiculously false. Holland just confirmed to us he is NOT being traded.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
The Red Wings have traded Mike Commodore to the Tampa Bay Lightning for a conditional draft choice.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
hát ez megint nem ment Ljubljanában :/ na majd holnap itthon, és talán egyet behúzunk kint. ha nem, akkor késsel a nyakunkon kell menni oda...


Sharks 2-6-1 road trip. faja kis mutató :rolleyes: majd itthon összerántjuk magunkat.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Three on three hockey = awesome

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
SALZBURG, SALZBURG!! 😂 😂 😂 😂

gyökér zöld gyíkok, Lamuróval az élenpetey
életemben először voltam hokimeccsen, fantasztikus élmény volt. főleg, hogy a szlovén szurkolók mellett voltunk, és láttuk, hogy változik meg a hangulatuk 😀

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
SALZBURG, SALZBURG!! 😂 😂 😂 😂

gyökér zöld gyíkok, Lamuróval az élen

több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Ha valaki ráakadna a Goon c. film torrentjére valahol, ossza meg plíz! 😊
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én elég sokáig nézelődtem, de sajna nem találtam. Pedig szívesen nézném a szomszéd szobában lakó szlovén sráccal 😊

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
nagyon jó nézni 😊kristof
van valami stream?zinedine5
én tévében nézem, szünetben keresgéltem, de sajnos nem találtam :\kristof
ja csak nálan nincs sportklub, azért köszi 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nagyon jó nézni 😊kristof
van valami stream?zinedine5
én tévében nézem, szünetben keresgéltem, de sajnos nem találtam :\
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
nagyon jó nézni 😊kristof
van valami stream?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nagyon jó nézni 😊
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Alázás van 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
jólvan, 6-2-re égünk a Blue Jacketstől, és hol a vége.

Úristen.
De szánalmas. Ez a február elég sajnálatra méltóan sikerül a San Josénak.petey
remelem playoffra felebredunk. Go Sharks!zavi27
mondjuk ez a 9 away game nagyon brutál. Tavaly januárban is volt egy L7 sorozat, utána pedig vagy 8-at nyertek zsinórban.
sajnos a PP mutató elég gyászos, azon kellene csiszolni, meg a védelmen(ismét)petey
Egyszerűen tényleg nem értem, mit lehetne még megtenni, hogy legalább már egy Stanley kupa döntő összejöjjön. Cseréltünk kapust, igazoltunk védelembe, hogy ne csak alapszakasz látványos csapat legyünk, adtunk, vettünk sztárokat is, de nem. Persze már az sem igaz, hogy be se jutunk, meg mindig első körben kiesünk, ez is óriási öröm, mondjuk 10 évvel ezelőtthöz képest, a liga meghatározó, sikeres csapatai között vagyunk már jópár éve, csak a nagy cél nem akar összejönni.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
jólvan, 6-2-re égünk a Blue Jacketstől, és hol a vége.

Úristen.
De szánalmas. Ez a február elég sajnálatra méltóan sikerül a San Josénak.petey
remelem playoffra felebredunk. Go Sharks!zavi27
mondjuk ez a 9 away game nagyon brutál. Tavaly januárban is volt egy L7 sorozat, utána pedig vagy 8-at nyertek zsinórban.
sajnos a PP mutató elég gyászos, azon kellene csiszolni, meg a védelmen(ismét)

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Cumi megint felkerült a Ducks-ba, nézegetni fogom a meccseik elejét, hátha egyszer véletlen pályára tévedne.TheMileHighCity
en nem remenykedem tulzottan...
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Quincey-Downie. Évek óta a legjobb csere a nyomorultaktól. 😀TheMileHighCity
szopatós volt ez a trade...
bár remélem, hogy Quincey azért beváltja jó játékával ezt a 1st round picket...Habi
Azt nem tudtam, hogy a Wings 1st-öt adott - nem követem ennyire az NHL-t, csak a szalagcímeken kárörvendek. 😂
Ez esetben viszont nagyot koppantak a hontalanok, ők is kérhettek volna 1st-öt 1-on-1, és valamelyest kompenzálhatták volna a Szarlamov-picket, de nem, pszichogenyó bottom csatár kellett. Ekkora loserbuzikat, áció-káció-relokáció. 😊

Cumi megint felkerült a Ducks-ba, nézegetni fogom a meccseik elejét, hátha egyszer véletlen pályára tévedne.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
holland komolyan azert adott most 1st picket, akit nem is oly' reg waiveren keresztul, de kitett a csapatbol?

korrekt.

apdet: hozzateszem, amennyi qrvajo dealt csinalt miota kovetem az nhl-t (2006), siman megerdemelte, h egyet beszivjon mar...

apdet2: a ducks pedig 8 egymast koveto pontszerzo meccs utan tegnap eloszor nem tudott pontot szerezni, miutan tampaban nyaltak ki 3-2-re. es a road tripet eddig 4-1-2-vel hozzak, ami tobb mint nagyszeru. meg a vegen playoffolni fognak... ami azok utan, h voltak 11 meccsel is .500 alatt, nem lenne gyenge teljesitmeny. de nem akarom elkiabalni...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Quincey-Downie. Évek óta a legjobb csere a nyomorultaktól. 😀TheMileHighCity
szopatós volt ez a trade...
bár remélem, hogy Quincey azért beváltja jó játékával ezt a 1st round picket...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Quincey-Downie. Évek óta a legjobb csere a nyomorultaktól. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
jólvan, 6-2-re égünk a Blue Jacketstől, és hol a vége.

Úristen.
De szánalmas. Ez a február elég sajnálatra méltóan sikerül a San Josénak.petey
remelem playoffra felebredunk. Go Sharks!