Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 350 — Expect the Best !
Otthoni futópadokról valakinek tapasztalat?
Szokol
én outdoor párti vagyok...szinte bármilyen időben lehet futni (kivéve zuhogó eső mondjuk)
egyszer próbáltam padot nekem nem jött be igazán az egy helyben futás!összehasonlíthatatlanul nagyobb fun a szabadban...
így közben tévézgetve meg ezt azt csinálva nem is lehet igazán rendesen teljesíteni!eltereli a figyelmet , rontja a hatékonyságot!tesómék azt tolják de amikor kimegy a szabadba jelentősen visszaesnek az eredményei!
yooker
Esős edzések, meccsek. Sosem szerettem semmit jobban, mint esőben futni. 😊 (sármentes övezet) De igen, a kinti nyilván sokkal jobb. Viszont ez a teljesítményromlás nagyon fura. Van, hogy kondiban padon futok, de kint mindig sokkal jobb a teljesítmény. Alapvetően minden jobban megy ott, ahol szabad a levegő. persze ez saját szubjektív észrevétel. 😊
kristóf17
lehet hogy pontatlanul fogalmaztam!mért időre gondolok...padon mondjuk 5:10-es km az szabadban hirtelen 5:30 lesz mondjuk...
ezt okozhatja az hogy csal a pad, vagy éppen a sterilebb körülmények...
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Otthoni futópadokról valakinek tapasztalat?
Szokol
én outdoor párti vagyok...szinte bármilyen időben lehet futni (kivéve zuhogó eső mondjuk)
egyszer próbáltam padot nekem nem jött be igazán az egy helyben futás!összehasonlíthatatlanul nagyobb fun a szabadban...
így közben tévézgetve meg ezt azt csinálva nem is lehet igazán rendesen teljesíteni!eltereli a figyelmet , rontja a hatékonyságot!tesómék azt tolják de amikor kimegy a szabadba jelentősen visszaesnek az eredményei!
yooker
Persze, tök jó a szabadban futkározni, én is szeretek, főleg egy szál faszban egy kies réten, de egy 6 éves fiú és egy 8 hónapos ikerpár mellett nem nagyon látom azt a zárt időintervallumot, amikor én elkolbászolhatnék otthonról kocogni. Marad tehát a pad. 😀

Akkor senkinek nincs tapasztalata, tippje?
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Otthoni futópadokról valakinek tapasztalat?
Szokol
én outdoor párti vagyok...szinte bármilyen időben lehet futni (kivéve zuhogó eső mondjuk)
egyszer próbáltam padot nekem nem jött be igazán az egy helyben futás!összehasonlíthatatlanul nagyobb fun a szabadban...
így közben tévézgetve meg ezt azt csinálva nem is lehet igazán rendesen teljesíteni!eltereli a figyelmet , rontja a hatékonyságot!tesómék azt tolják de amikor kimegy a szabadba jelentősen visszaesnek az eredményei!
yooker
Esős edzések, meccsek. Sosem szerettem semmit jobban, mint esőben futni. 😊 (sármentes övezet) De igen, a kinti nyilván sokkal jobb. Viszont ez a teljesítményromlás nagyon fura. Van, hogy kondiban padon futok, de kint mindig sokkal jobb a teljesítmény. Alapvetően minden jobban megy ott, ahol szabad a levegő. persze ez saját szubjektív észrevétel. 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 350 — Expect the Best !
Otthoni futópadokról valakinek tapasztalat?
Szokol
én outdoor párti vagyok...szinte bármilyen időben lehet futni (kivéve zuhogó eső mondjuk)
egyszer próbáltam padot nekem nem jött be igazán az egy helyben futás!összehasonlíthatatlanul nagyobb fun a szabadban...
így közben tévézgetve meg ezt azt csinálva nem is lehet igazán rendesen teljesíteni!eltereli a figyelmet , rontja a hatékonyságot!tesómék azt tolják de amikor kimegy a szabadba jelentősen visszaesnek az eredményei!

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
én szobabiciklin gondolkozok, közbe legalább tudnék filmezni/sorozatot nézni
Negritis
ha van jó bringád én javasolnám egy mágnesfékes görgő beszerzését (ha ez a valid neve mindenesetre erre ad találatokat 😀)
télen bírsz benn tekerni vele, tavasszal meg nyáron meg nem foglal annyi helyet.
rokaur
plusz a jobbik féle beszél telóddal és kinyerhetsz adatokat

több mint 3 éve
rokaur 868
én szobabiciklin gondolkozok, közbe legalább tudnék filmezni/sorozatot nézni
Negritis
ha van jó bringád én javasolnám egy mágnesfékes görgő beszerzését (ha ez a valid neve mindenesetre erre ad találatokat 😀)
télen bírsz benn tekerni vele, tavasszal meg nyáron meg nem foglal annyi helyet.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
én szobabiciklin gondolkozok, közbe legalább tudnék filmezni/sorozatot nézni
Negritis
futópad közben nem?
briareos
bicikli, nekem nem nagyon kéne futni a gyerekkori perteszkór uitán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
én szobabiciklin gondolkozok, közbe legalább tudnék filmezni/sorozatot nézni
Negritis
futópad közben nem?

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Otthoni futópadokról valakinek tapasztalat?
Szokol
nehéz, hangos, sok hely kell neki. Az amelyik ér valamit nem olcsó.

több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 410
Otthoni futópadokról valakinek tapasztalat?
Szokol
Ugyanolyan fárasztó. 😊

Nagyot, drágát, nehezet érdemes venni, a kis "bóvlik" hamar tönkremennek.
Sobri Jóska
Faszan lehet szedulni tole az elejen 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Akkor már inkább egy ellipszis tréner.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
én szobabiciklin gondolkozok, közbe legalább tudnék filmezni/sorozatot nézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Otthoni futópadokról valakinek tapasztalat?
Szokol
Szomszédokat jól lehet idegesíteni vele

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
Otthoni futópadokról valakinek tapasztalat?
Szokol
Ugyanolyan fárasztó. 😊

Nagyot, drágát, nehezet érdemes venni, a kis "bóvlik" hamar tönkremennek.

több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Otthoni futópadokról valakinek tapasztalat?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi, már rendbe is van bár a covid helyzet oldódna meg ilyen gyorsan........
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az miért lehet, hogy a telefonom elkezdte ezt a hülyeséget, hogy alkalmazásokat nem hajlandó futtatni, bezárja őket.....Sony X1s android 9 van rajta frissítés már nincs. Hiába indítom újra telepítem újra, most a Gmailel és Telekomtv Go val meg még néhány másikkal csinálja... De pl Madden játék meg Firefox egyelőre megy... Kezdi a szoftver végleg megadni magát?
dande
 telex.hu/tech/2021/03/23/kedd-reggelre-sok-androidos-app-osszeomlott-de-mar-meg-is-van-a-megoldas
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Az miért lehet, hogy a telefonom elkezdte ezt a hülyeséget, hogy alkalmazásokat nem hajlandó futtatni, bezárja őket.....Sony X1s android 9 van rajta frissítés már nincs. Hiába indítom újra telepítem újra, most a Gmailel és Telekomtv Go val meg még néhány másikkal csinálja... De pl Madden játék meg Firefox egyelőre megy... Kezdi a szoftver végleg megadni magát?
dande
Ne csinálj semmit! Google központi hiba, nem hivatalos infó! 😊 Ki fog dobni a google egy frissítést, az megold mindent. Addig sajnos türelem.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az miért lehet, hogy a telefonom elkezdte ezt a hülyeséget, hogy alkalmazásokat nem hajlandó futtatni, bezárja őket.....Sony X1s android 9 van rajta frissítés már nincs. Hiába indítom újra telepítem újra, most a Gmailel és Telekomtv Go val meg még néhány másikkal csinálja... De pl Madden játék meg Firefox egyelőre megy... Kezdi a szoftver végleg megadni magát?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639
És mi szól egy MacBook Air ellen?
Az enyém már ezeréves és ugyanolyan jó, mint első nap. Sose érződött lassúnak, mindenre tökéletes.
Sobri Jóska
Én lassúnak érzem, illetve - rétegprobléma tudom - de a legtöbb jogi software offos rajta teljesen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 639
tud valaki normális, ujjlenyomat olvasóval rendelkező, win laptopot ajánlani?
Amadeus
 laptopstudy.com/best-laptop-fingerprint-reader/
Negritis
Köszönöm
Amadeus
Végül thinkpad lett

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott van amit belinkeltem, HP 250 azon már 8. generációs i5 van. Ahogy írtam, teljesen jól működik, igaz még csak fél éves.
dande
amit most linkelt fujitsu az is 8. genes intel 😀
Negritis
De HP egy jó 100s-l olcsóbb 😀 😀 ha nem többel helyenként 😛
dande
ha újat akar akkor nincs ott 😀

 radium.hu/pc-laptop/dell-vostro-3400.html
ez amúgy nem néz ki rosszul, de tuti h megnéznék pár youtube reviewt előtte
Negritis
Ilyet ne....a suliban pont ezekből van 3 éves kiadás és katasztrófálisak sebességben, javítani pedig nem nagyon lehet rajtuk...lehet az új konstrukciók már jobbak, de amit nálunk vettek régrbben a "szakértők"!!!! (én abszolút nem vagyok az csak, olyanok, akik valóban értenek hozzá, felhomályosítottak mire érdemes figyelni 😛) azok már nehezen működnek idegbaj nélkül 😊
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És mi szól egy MacBook Air ellen?
Az enyém már ezeréves és ugyanolyan jó, mint első nap. Sose érződött lassúnak, mindenre tökéletes.
Sobri Jóska
Ha csak 13"-os kijelzővel van, az nagyon picike.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
Ott van amit belinkeltem, HP 250 azon már 8. generációs i5 van. Ahogy írtam, teljesen jól működik, igaz még csak fél éves.
dande
amit most linkelt fujitsu az is 8. genes intel 😀
Negritis
De HP egy jó 100s-l olcsóbb 😀 😀 ha nem többel helyenként 😛
dande
ha újat akar akkor nincs ott 😀

 radium.hu/pc-laptop/dell-vostro-3400.html
ez amúgy nem néz ki rosszul, de tuti h megnéznék pár youtube reviewt előtte

Ryzen 2-es AMD-k

 radium.hu/pc-laptop/acer-aspire-5-a515-44g-r1ww.html
 radium.hu/pc-laptop/lenovo-ideapad-5-14are05.html

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
És mi szól egy MacBook Air ellen?
Az enyém már ezeréves és ugyanolyan jó, mint első nap. Sose érződött lassúnak, mindenre tökéletes.
Sobri Jóska
az M1 még macerás sok szempontból
és úgy néz ki az emuláció miatt kicsit túlzabálja az SSD-t is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!