Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
És mi szól egy MacBook Air ellen?
Az enyém már ezeréves és ugyanolyan jó, mint első nap. Sose érződött lassúnak, mindenre tökéletes.
Sobri Jóska
az M1 még macerás sok szempontból
és úgy néz ki az emuláció miatt kicsit túlzabálja az SSD-t is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 020 — #NoStress
És mi szól egy MacBook Air ellen?
Az enyém már ezeréves és ugyanolyan jó, mint első nap. Sose érződött lassúnak, mindenre tökéletes.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott van amit belinkeltem, HP 250 azon már 8. generációs i5 van. Ahogy írtam, teljesen jól működik, igaz még csak fél éves.
dande
amit most linkelt fujitsu az is 8. genes intel 😀
Negritis
De HP egy jó 100s-l olcsóbb 😀 😀 ha nem többel helyenként 😛
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
Ott van amit belinkeltem, HP 250 azon már 8. generációs i5 van. Ahogy írtam, teljesen jól működik, igaz még csak fél éves.
dande
amit most linkelt fujitsu az is 8. genes intel 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott van amit belinkeltem, HP 250 azon már 8. generációs i5 van. Ahogy írtam, teljesen jól működik, igaz még csak fél éves.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
az, hogy egy laptop modell 2019-ben jött ki, nem jelenti azt, hogy a boltban olyan régit árulnak, hanem az egy frissített verzió lehet, nem?
mert mondjuk itt van ez:  www.mediamarkt.hu/hu/product/_hp-250-g7-14z96ea-ez%C3%BCst-laptop-15-6-fhd-core-i5-8gb-256-gb-ssd-win10h-1345276.html#specifik_C3_A1ci_C3_B3
de rákeresve a tesztjére 2019 augusztusi, ez azért elég régi 😊
de pl néztem fujitsu E559-et, ott is 2019 decemberi volt, a teszt dátuma, gondolom csak nem 2 éves modellt próbálnak rásózni az emberekre😊
NB2
Intel® Core™ i5-1035G7 processzor
ez elvileg egy újabb proci (tavalyi)

 www.notebookcheck.net/HP-250-G7-in-review-Scrap-recycling-done-the-HP-way.491208.0.html
Negritis
 www.laptopszalon.hu/fujitsu/fujitsu-lifebook-e559-vfy-e5590m452shu-laptop_48866-adatlap
és ez mikori?
NB2
Processzor típus:
Intel® Core™ i5 Processzor
Processzor számozás:
8265U (összehasonlítás)

 www.notebookcheck.net/Intel-Core-i5-8265U-SoC-Whiskey-Lake.321340.0.html
3 éves
-
de az a fujitsu vmi hihetetlen mennyire túlárazott hulladéknak tűnik

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
az, hogy egy laptop modell 2019-ben jött ki, nem jelenti azt, hogy a boltban olyan régit árulnak, hanem az egy frissített verzió lehet, nem?
mert mondjuk itt van ez:  www.mediamarkt.hu/hu/product/_hp-250-g7-14z96ea-ez%C3%BCst-laptop-15-6-fhd-core-i5-8gb-256-gb-ssd-win10h-1345276.html#specifik_C3_A1ci_C3_B3
de rákeresve a tesztjére 2019 augusztusi, ez azért elég régi 😊
de pl néztem fujitsu E559-et, ott is 2019 decemberi volt, a teszt dátuma, gondolom csak nem 2 éves modellt próbálnak rásózni az emberekre😊
NB2
Intel® Core™ i5-1035G7 processzor
ez elvileg egy újabb proci (tavalyi)

 www.notebookcheck.net/HP-250-G7-in-review-Scrap-recycling-done-the-HP-way.491208.0.html
Negritis
 www.laptopszalon.hu/fujitsu/fujitsu-lifebook-e559-vfy-e5590m452shu-laptop_48866-adatlap
és ez mikori?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640
tud valaki normális, ujjlenyomat olvasóval rendelkező, win laptopot ajánlani?
Amadeus
 laptopstudy.com/best-laptop-fingerprint-reader/
Negritis
Köszönöm

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
tud valaki normális, ujjlenyomat olvasóval rendelkező, win laptopot ajánlani?
Amadeus
 laptopstudy.com/best-laptop-fingerprint-reader/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 640
tud valaki normális, ujjlenyomat olvasóval rendelkező, win laptopot ajánlani?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
radium.hu
ipon.hu
pcx.hu
amiket még érdemes megnézni, de itt is már 300k körül van egy alap cucc
amit még érdemes csinálni hogy szétnézel youtube-n budget laptopokért, és utána árúkeresőn rákeresel hogy mennyibe kerül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
az, hogy egy laptop modell 2019-ben jött ki, nem jelenti azt, hogy a boltban olyan régit árulnak, hanem az egy frissített verzió lehet, nem?
mert mondjuk itt van ez:  www.mediamarkt.hu/hu/product/_hp-250-g7-14z96ea-ez%C3%BCst-laptop-15-6-fhd-core-i5-8gb-256-gb-ssd-win10h-1345276.html#specifik_C3_A1ci_C3_B3
de rákeresve a tesztjére 2019 augusztusi, ez azért elég régi 😊
de pl néztem fujitsu E559-et, ott is 2019 decemberi volt, a teszt dátuma, gondolom csak nem 2 éves modellt próbálnak rásózni az emberekre😊
NB2
Intel® Core™ i5-1035G7 processzor
ez elvileg egy újabb proci (tavalyi)

 www.notebookcheck.net/HP-250-G7-in-review-Scrap-recycling-done-the-HP-way.491208.0.html

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
az, hogy egy laptop modell 2019-ben jött ki, nem jelenti azt, hogy a boltban olyan régit árulnak, hanem az egy frissített verzió lehet, nem?
mert mondjuk itt van ez:  www.mediamarkt.hu/hu/product/_hp-250-g7-14z96ea-ez%C3%BCst-laptop-15-6-fhd-core-i5-8gb-256-gb-ssd-win10h-1345276.html#specifik_C3_A1ci_C3_B3
de rákeresve a tesztjére 2019 augusztusi, ez azért elég régi 😊
de pl néztem fujitsu E559-et, ott is 2019 decemberi volt, a teszt dátuma, gondolom csak nem 2 éves modellt próbálnak rásózni az emberekre😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
nekem van egy 4 terás külsőm az teljesen korrekt ilyen célokra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
2015-ben vettem egy Fujitsu A544-et, 128 SSD és 500 GB-s másik winyóval. SSD az alap, csak a gondom a többi adattal van, 2021-ben már egy jó kis film akár 40-50 GB is tud lenni, ezért szerettem volna egy 1 terrás másik winyót belerakni.
laptopszalon.hu-n jöttek az eredmények... hááát 15,6-os méretben 400-es a gép ami ezt a kritériumot megugorja. Ez így elég húzós 😊 Ezért gondoltam arra, hogy marad egy SSD és egy külső winyón lennének a többi file-ok.
(természetesen nem ragaszkodok a laptopszalon.hu-hoz)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
az a baj a HDD-vel hogy melegszik, és az egész laptop hűtését is hazavágja vele
az újabb laptokokban van egy m.2 nvme ssd és egy 2.5" hdd általában
de az a HDD felesleges, ha nagyon akarsz még 1 belső drive-t vegyél egy 1 terás 2.5" SSD-t

ha otthonra simán netezésre, akkor nem hiszem hogy túl kéne bonyolítani, amiket a többiek ajánlottak nem rosszak
egy intel i5/i7 procit javaslok, szimplán azért mer az AMD APU-k GPU része nem túl jó
ramból sztem a 2x8 giga lenne inkább ami ma elfogadható, főleg ha sok ablakot meg szoktál nyitni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azon filózom, hogy legyen inkább ssd és a filecseréhez használjak hordozható winyót?
NB2
Egyértelmű, hogy SSD, úgy van megírva már a legújabb Windows, hogy HDD nem is fut el normálisan vagy hamar lassulni kezd, másfél-két éves laptopokkal jártunk így amik HDD-k...és mindenképp telepített op rendszer nélkül vedd illetve egyáltalán ne kérj hozzá, hanem ha van jó informatikus ismerősöd telepíttesd azzal, és olyannal amit ő adni tud...örülök, hogy én is anélkül kértem mert így is szenvedtek a föltelepítéssel, hogy megfelelően felhasználóbarát legyen... azért 300 alatt már lehet jól használhatót kapni, i5-s legyen a proci minimálisan vagy ahhoz hasonló tudású, ha más típus.

Sajna arra mennek rá egyre jobban, hogy minél hamarabb elavult legyen a cucc és ne is legyen érdemes bütykölni rajta, hanem újat kelljen venni. Ezt persze senki nem szabályozza, ellenőrzi...

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Azon filózom, hogy legyen inkább ssd és a filecseréhez használjak hordozható winyót?
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 830 — Amerikai sportok rajongója
 edigital.hu/notebook/asus-vivobook-s15-m513ia-bq099t-notebook-ezust-windows-10-p793727

Én ezt vettem pár hónapja, akkor akciós volt itt, 214e Win 10-el együtt. Tökéletesen elégedett vagyok vele hasonló dolgokra használom.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem ez van azt hiszem 😊 bár nem volt ennyire drága

 www.mysoft.hu/details.aspx?pn=175T2EA%23AKC

Teljesen jó.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Srácok!

Itt is megkérdezem... Szóval milyen laptopot javasoltok itthonra, 15,6 méretben, amiben van SSD és egy 1 TB-s HDD is?
NB2
mit akarsz csinálni vele?
mi a budget?

miért bele mind2?
Negritis
itthon netezésre, használom
a c-n van a rendszer meg dolgaim, a d-n meg olyan dolgok, amiket szívesen megosztok másokkal, mert nekem akkora nagy a szívem 😊
egyébként durván elszálltak az árak, ahogy néztem 300e alatt nehezen úszom meg
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én tavaly jebeto.hu-n vettem használtat, mert viszonylag erős laptopot lehet venni annyiból amennyiből újonnan csak egy középszart

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 522 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Srácok!

Itt is megkérdezem... Szóval milyen laptopot javasoltok itthonra, 15,6 méretben, amiben van SSD és egy 1 TB-s HDD is?
NB2
Szerintem is felesleges bele mindkettő. Ha tárolni akarsz, vegyél mellé egy külső vinyót.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
Srácok!

Itt is megkérdezem... Szóval milyen laptopot javasoltok itthonra, 15,6 méretben, amiben van SSD és egy 1 TB-s HDD is?
NB2
mit akarsz csinálni vele?
mi a budget?

miért bele mind2?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Srácok!

Itt is megkérdezem... Szóval milyen laptopot javasoltok itthonra, 15,6 méretben, amiben van SSD és egy 1 TB-s HDD is?