Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez most kimaradt, de azért tippelnék (összetett) :

Piros trikó: Aru
Zöld trikó: Bouhanni
Kék pöttyös: Pozzovivo
Kombináció: Froome
Csapat: Astana

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Tinkoff-Saxo második → Sagan második → mert van, ami sosem változik. 😀
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
A mindig lelkes Ashley House úgy néz ki ebben az öltözetben, mint valami rossz homi. 😀

Nagyon lelkes vagyok én is a kövi három hét miatt, kőkemény útvonal -- közte 9 hegyi befutó!! --, kiváló nevek a rajtlistán, a mindig gyönyörű Laura a riporter, szóval minden adott a jó Vueltához...

...és ha még esetleg Sagan is nyerne szakaszt, az lenne a csúcs. 😀
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szépen kezdődik (el sem kezdődött pedig) az idei Vuelta.
Homokos, veszélyes, rámpás csapat időfutam!

A csapat versenybe beszámít az eredmény, az egyénibe nem. Ez nagy szervezői baki.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Aru és Quintana is ott lesz a Vueltán, alakul a névsor. 😊Mikey
Ez várható volt, főleg Quintana. Az előzetes névsoromban ő is benne volt, csak kihagytam az előző kommentemből (tévedésből).
De Aru is várható volt a Giro után.

Kemény kis hegyi etapok lesznek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Aru és Quintana is ott lesz a Vueltán, alakul a névsor. 😊
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha az előzetes szerinti szereplők szerepelnek az idei Vueltán, akkor igen nagy csata várható.
Froome hezitálása egyelőre biztosnak tűnik (az én infóm szerint), + Nibali, Valverde, J. Rodriguez, Landa és Van Garderen. Eddig ennyi top versenyző. Még bővülhet. Én Aru-t is vártam, de a lengyel körön bizti megy. Majd meglátjuk. Bouhanni is bejelentkezett, nagy esélyes a zöldre, ha végig bírja.

De persze van még addig Eneco Tour és Lengyel Kör is.

És aki nem restelli, nézzen ki a Tour de Hongrie szakaszira is. 😊 (Aug. 4-9 között).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én kb. a 9/11 óta félem, hogy valami elmebeteg (és/vagy terrorista) géppisztollyal belekaszáljon a pelotonba.
Egyszerűen számomra felfoghatatlan 2015-ben ilyen biztonsági kockázattal bármilyen esemény szervezését látni, pláne egy többszázmilliós nézettségűét.
Teljesen elképzelhetetlen, szerintem kisebbfajta csoda, hogy erre eleddig még nem került sor.Sobri Jóska
Remélem a pisis történet (amikor valamelyik barom azzal öntötte képen Froomeot) meg a leköpdösés valamit fog generálni az ügyben.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 040 — #NoStress
Én kb. a 9/11 óta félem, hogy valami elmebeteg (és/vagy terrorista) géppisztollyal belekaszáljon a pelotonba.
Egyszerűen számomra felfoghatatlan 2015-ben ilyen biztonsági kockázattal bármilyen esemény szervezését látni, pláne egy többszázmilliós nézettségűét.
Teljesen elképzelhetetlen, szerintem kisebbfajta csoda, hogy erre eleddig még nem került sor.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 473 — nabege2@yahoo.com
tényleg állt egy ember Froome mellett az egyik kanyarnál a végén, direkt visszatekertem, valami transzparenssel
ezzel az erővel bomba is lehetett volna nála, ebből egyszer még baromi nagy gond lesz, sok az idióta
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Hát legalább szépen fejezte be a Tourt a kolumbiai, az utolsó két szakaszon két percet hozott Froome-on. Kár azért a zeelandi szakaszért...

Pinot-nak nagyon örültem, viszont az, hogy összetettben már a 17. is óra feletti hátránnyal végez, az félelmetes.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Jövőre beraknak kêt 50 kilométeres egyenkéntit aztán Quintana kapaszkodhat. Ez az útvonal neki volt kitalálva, de elcseszte. Nálam Valverde a legnagyobb meglepetés. Conta pedig prezentálta, hog, ma már nem lehet Giirot és Tourt nyerni egy évben.
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Hát vége...Sajnálom Quintanát! Ő volt itt a legerősebb bringás, de a vitaminSky-val nem lehetett mit tenni. Kár azért a második szakaszért 😥
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki nyerte az Alp d'Huez-i befutót? Talán Froome. Nem Thibaut, Thibaut, Thibaut (Pinot). 😀

Le a kalappal a Moviestar és Quintana előtt. Remélem Nairo is hamarosan nyer egy Tourt.

A francia közönség egy része meg gondolkodjon el magán. Egy dolog, hogy nem szeretek valakit, de amit Froomemal műveltek az egyenesen gusztustalan volt.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Nibali nem fog fair play díjat kapni, amiért Froome lánckerékproblémái alatt támadott, másrészről viszont ment 60 km-t lényegében egyedül (a második lejtmenetben volt egy kis segítsége, de az sokat nem jelentett), azért az nem egyszerű (kérdéses is, hogyan regenerálódik holnapra). Ehhez képest a végén csak Quintana és Froome tudott időt hozni rajta, erős volt. Kár, hogy elbaszták a formaidőzítését, ha ketten tudták volna támadni Froome-t talán lett volna izgalom, így sokkal egyszerűbb dolga volt, ma is látszott, hogy már senki nem hisz abban, hogy meg lehet verni, a Lotto, a Tinkoff és a Movistar is Nibali ellen ment, nem Froome ellen.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Ne akarj addig fél lábon állni, míg Quintana elgurul Froome-tól. 😀Mikey
Eddig állt volna
Nem jelentős de ez is valamiJanek
Lejtőn elgurulásról volt szó, szóval továbbra is állna.

Nibali (Y) (Y) Quintana (Y)
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Ne akarj addig fél lábon állni, míg Quintana elgurul Froome-tól. 😀Mikey
Eddig állt volna
Nem jelentős de ez is valami

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Ha jól számolom, a mai szakasz 138 km-éből 61,5 lesz emelkedő. Az valami embertelen. Szeretjük. 😊
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
TvG. 😕

Az amúgy nem rossz, hogy már 70-nel a vége előtt megy a kóstolgatás Alberto részéről.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Én speciel nagyon bírom, szóval mérges is lehetnék emiatt, de a nevetés egészségesebb. 😉
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerencsétlen. Az egész Tour legkomolyabb teljesítményét nyújtja, de mindenki csak röhög rajta.

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
BREAKING:

Sagan második! Mondom MÁSODIK!

😀

A fogadóirodáknál szvsz már 1.00 alatti szorzó lesz az ő második helyére. 😊

Barguil WTF.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Ne akarj addig fél lábon állni, míg Quintana elgurul Froome-tól. 😀
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
3 percet emelkedőn nem lehet adni, szóval ma kell alkotni.Jughead
?

Nincsen 6%-os egyik emelkedő sem, meglepne, ha leszakadna akár Porte, akár Thomas. Főleg hogy Ricsi látványosan lazán vette a tegnapot.Mikey
Froomenak 3 percet felfelé nem fognak adni, ezért lefelé is kell előnyt szerezni. Ez a lejtő pedig pont olyan ahol lehet különbséget adni. 😉
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 578
Sagan megint szökésben, brutális mit dolgozik azért a zöldért...Jughead
Vagy az újabb top5 helyért. 😀

3 percet emelkedőn nem lehet adni, szóval ma kell alkotni.Jughead
?

Nincsen 6%-os egyik emelkedő sem, meglepne, ha leszakadna akár Porte, akár Thomas. Főleg hogy Ricsi látványosan lazán vette a tegnapot.