NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Egyszerűen erre nem a válasz, fogalmam sincs miről beszélsz.Schleck
Nézd végig a WADA listáját a tiltott szerekről. Mindegyik mellett fel van tüntetve egy mennyiség ami még megengedett. Ha ez alatt van az adott versenyző vérében/vizeletében talált mennyiség, akkor az nem számít doppingolásnak. Ha kell a link, akkor megkeresem.gdavid
Keresd meg lécci, csak mert én eddig a nyakamat tettem volna rá, h Klenbuterolból egy nagy kerek 0 a megengedett szint, és ha nem így lenne, akkor vizsgálat se lenne AC ellen...Black_Adder
Mint én is írtam, a klenbuterolnál nincs megengedett mennyiség. Idén biztos így van.
Tavalyi listát nem találtam, pedig az sokkal részletesebb volt, mint ami 2011-re vonatkozik. Ezt találtam, az egyszerűség kedvéért magyar nyelven (az angol ugyanez, most hasonlítottam össze):
http://www.antidopping.hu/php/upload/2010_12/14/129231491044153375/tiltolista2011szabalyzat.pdf

A limitált szerekről nem találtam meg a listát, pedig ha jól emlékszem tavaly még együtt szerepeltek. De elég csak azokra a vegyületekre gondolni, amelyet az emberi szervezet önmaga is előállít.

A WADA-val pedig az a problémám, hogy náluk van, hogy megfordul a bizonyítási kényszer iránya. Az pedig az én jogértelmezésemben elfogadhatatlan. Kelli White példája alapján (nullum crimen sine lege) az én szememben a WADA egy bohózat. Nincs felettes szerve, nem tudom hogy ki választja őket. Nem világos, hogy mi alapján vizsgálódhatnak bárkinél (pl. ha egy íjász este megiszik egy sört a haverjaival és éppen akkor viszik pisilni, már jön is a két év). Szóval mi alapján ellenőriznek versenyen kívül? Hogy majd XY indulni fog valamikor, valamilyen versenyen? És ha nem indul, mert eltöri a lábát és úgy általában, akkor milyen jogon kell egy-egy embernek hónapokkal előre megmondania, hogy hol lesz. És hogyan döntik el, hogy kit és mikor ellenőriznek? Nagy Testvér megtestesülése ez a szervezet.

De még mielőtt valaki félreértené, az én szememben a doppinggal élő személy bűnt követ el, és ezt hivatalból üldözni és büntetni kell. Nekem a szabályozás és az ezt ellenőrző szervezet átláthatatlanságával van problémám.

u.i.: a dopping egyébként teljesítmény növelő szert takar, tehát a víz és a kaja is az. Ezért mondom én azt, hogy ami nem ártalmas az emberi szervezetre az ne legyen a listán.

szerk.: az íjász példa visszavonva, csak versenyen ellenőriznek.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
WADA statement on clenbuterol
June 15, 2011

Following current media interest in relation to clenbuterol, WADA wishes to clarify the following:

1. Clenbuterol is a prohibited substance and there is no threshold under which this substance is not prohibited.

2. At present there is no plan to introduce a threshold level for clenbuterol.

3. It is possible that under certain circumstances the presence of a low level of clenbuterol in an athlete sample can be the result of food contamination. However, each case is different and all elements need to be taken into account.

4. Under the World Anti-Doping Code, result management of cases foresees the opportunity for an athlete to explain how a prohibited substance entered his/her body.

5. Next week, WADA laboratory experts will meet, as they do regularly, and amongst other issues will discuss the situation with regards to clenbuterol. No decision will be taken at this meeting and any recommendation will then be reviewed and discussed at the WADA Health, Medical and Research Committee in view of the preparation of the 2012 List.

6. The power to take a decision and to adopt the 2012 List is vested to the WADA Executive Committee, composed equally of the Sport Movement and Governments, that will meet in September.

WADA will refrain from making any further comment regarding clenbuterol until the review process has been completed.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Schleckéknek viszont bejöhet ez a tag-team taktika, csak akkor cseszhetnek rá, ha van csapaton belüli sorrend (nem hiszem). Fränknak értelemszerűen több idő (Evans-hoz képest másfél perc körül) kell a kronóra, míg Andynak elég lehet 45 mp is.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Hát ha Te így, akkor én is. Az hogy nem szóltam eddig hozzá, az nem azt jelenti, hogy nem nézem 2 évtizede a Tour-t. És minden egyéb más bringaversenyt. Doppingolt? Igen. Megengedett mennyiség van? Igen (bár klenbuterolnál azt hiszem nincs, de van egy szint ami alatt semmi haszna). Az alatt volt? Igen. Contadornak szurkolok? Nem. Tudtad értelmezni az előző hozzászólásom lényegét? Nem. Ha újra elolvasod és rájössz, hogy mit is akartam mondani, mi a problémám a WADA-val és társaival, akkor jelezd és folytathatjuk.gdavid
Egyszerűen erre nem a válasz, fogalmam sincs miről beszélsz.Schleck
Nézd végig a WADA listáját a tiltott szerekről. Mindegyik mellett fel van tüntetve egy mennyiség ami még megengedett. Ha ez alatt van az adott versenyző vérében/vizeletében talált mennyiség, akkor az nem számít doppingolásnak. Ha kell a link, akkor megkeresem.gdavid
Keresd meg lécci, csak mert én eddig a nyakamat tettem volna rá, h Klenbuterolból egy nagy kerek 0 a megengedett szint, és ha nem így lenne, akkor vizsgálat se lenne AC ellen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Komolyan nem értem ezt a Contador + állítólag fertőzött hús = dopping témát. A megengedett mennyiség 1 ezrelékét (máshol 4 század részét írnak) találták a szervezetében. Ennél már csak az volt viccesebb, amikor Kelli White-ot olyan szer miatt tiltották el és törölték a világbajnoki címeit, ami nem is volt rajta a doppinglistán. Én nem tudom, hogy a doppingellenes szervek milyen jogelv mentén működnek, de hogy az nem felel meg a fejlett világban használt BTK., PTK., nemzetközi jog, illetve alkotmányjog alapelveinek az biztos.gdavid
Imádom a 'tegnap még vattaárusból lett tdf szakértőket' 😛
A megengedett mennyiség 0. Annál többet találtak benne. VAn egy határ, h a labornak milyen küszöbérték felett kell tudnia kimutatni a doppingot. Ez az alatt a küszöb alatt volt, de a labor nem a minimum elvárást tudta csak teljesíteni, ezért kimuatta azt a mennyiséget is ami Contadorban volt, és ami több mint a megengedett, mivel az 0, nulla, zero, cero.

A történet meg sok helyen sántít, először még az Astana szakács is azt mondta, h nem csinált ACnek húst, aztán módosította, magával a történettel is csak jó sokára álltak elő, a blokk is hónapok nem volt meg, aztán meg csak úgy előkerült, stb.

+ aki látott már 0,0001nél több kerékpár versenyt, az pontosan tudja, h egy elcseszett vérdoppingról van szó. Abban a vérben amit adtak neki, még volt klenbuterol. Azt a vért edzésközben szedték le tőle, csak edzésközben, ilyen cuccokat használt.Black_Adder
Hát ha Te így, akkor én is. Az hogy nem szóltam eddig hozzá, az nem azt jelenti, hogy nem nézem 2 évtizede a Tour-t. És minden egyéb más bringaversenyt. Doppingolt? Igen. Megengedett mennyiség van? Igen (bár klenbuterolnál azt hiszem nincs, de van egy szint ami alatt semmi haszna). Az alatt volt? Igen. Contadornak szurkolok? Nem. Tudtad értelmezni az előző hozzászólásom lényegét? Nem. Ha újra elolvasod és rájössz, hogy mit is akartam mondani, mi a problémám a WADA-val és társaival, akkor jelezd és folytathatjuk.gdavid
Valóban téged quotaltalak, de a szűk környezetemben fellelhető és a fórumon is beinduló 2 mítosz váltotta ki, csak itt sokaltam be.

Az egyik a Contador a Giron milyen állat volt, ha az lenne itt, akkor itt is húha lenne. Ezen logika alapján akkor ha valaki egy meccsen ad 4TD, utána minden meccsén el lehet mondani, ha nem ad min 4 TDt, h mivel akkor korábban 4 TD-t adott, az ellenfélnek csak szerencséje van h most nem adott annyit.
Akárhogy is tök mindegy, ma Andy Schleck erősebb volt nála, ez szerintem egyértelmű tény.
Ettől még lehet h megnyeri Contador, és ha nem akkor se lesz rosszabb versenyző, de ha a Contador tábor, azzal jön a tour alatt, h bezzeg a Giron az szánalmas, főleg h nem lehet összehasonlítani a kettőt.

A másik, h elhiszik azt a szánalmas mesét. Erre nem is tudok mit írni, lehet h bíróságon összejön vele, h ne tiltsák el, de profi fizikai sportról lévén szó, nem kérdés h doppingolt. Még te is írtad, h doppingolt, de

Ha elolvasod figyelmesen amit írtam, Conatodor NEM volt a megengedett mennyiség alatt. Ezt 5 soron át próbáltam megmagyarázni, nem sikerült. Akkor mindegy. Van egy szint ami alatt semmi haszna? Amikor edzett, akkor annyi volt benne, aminek volt haszna, csak nem ürült még ki teljesen a véréből és úgy kapta vissza. A megengedett mennyiség fölött volt => Dopping vétség.
De ha megmondod, h miért volt szabályos, amit Contador tett /*vagy nem is tudom h mit akarsz ebből kihozni*/, akkor kérek magamnak egy vattaárus rangot.

A WADA meg azt az elvet használja, h ha valaki szabálytalan előnyt élvez azt kizárja.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Hát ha Te így, akkor én is. Az hogy nem szóltam eddig hozzá, az nem azt jelenti, hogy nem nézem 2 évtizede a Tour-t. És minden egyéb más bringaversenyt. Doppingolt? Igen. Megengedett mennyiség van? Igen (bár klenbuterolnál azt hiszem nincs, de van egy szint ami alatt semmi haszna). Az alatt volt? Igen. Contadornak szurkolok? Nem. Tudtad értelmezni az előző hozzászólásom lényegét? Nem. Ha újra elolvasod és rájössz, hogy mit is akartam mondani, mi a problémám a WADA-val és társaival, akkor jelezd és folytathatjuk.gdavid
Egyszerűen erre nem a válasz, fogalmam sincs miről beszélsz.Schleck
Nézd végig a WADA listáját a tiltott szerekről. Mindegyik mellett fel van tüntetve egy mennyiség ami még megengedett. Ha ez alatt van az adott versenyző vérében/vizeletében talált mennyiség, akkor az nem számít doppingolásnak. Ha kell a link, akkor megkeresem.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként, akiről mindenki elfeledkezett, mint fehér trikó esélyes, az Uran. Szerintem még ő is odaérhet.Schleck
hegyen jó, Taaramaet erősebbnek hittem Uran így bőven esélyes. A FDJ nem ment olyan szarul TTT-n, ebből kiindulva viszont Jeannesson is jó lehet TT-n. Uran hogy megy TT-n?eaglesmcnabb
Én úgy tudom, hogy nem rossz. Kb. Andyval megy egy szinten.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyébként, akiről mindenki elfeledkezett, mint fehér trikó esélyes, az Uran. Szerintem még ő is odaérhet.Schleck
hegyen jó, Taaramaet erősebbnek hittem Uran így bőven esélyes. A FDJ nem ment olyan szarul TTT-n, ebből kiindulva viszont Jeannesson is jó lehet TT-n. Uran hogy megy TT-n?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát ha Te így, akkor én is. Az hogy nem szóltam eddig hozzá, az nem azt jelenti, hogy nem nézem 2 évtizede a Tour-t. És minden egyéb más bringaversenyt. Doppingolt? Igen. Megengedett mennyiség van? Igen (bár klenbuterolnál azt hiszem nincs, de van egy szint ami alatt semmi haszna). Az alatt volt? Igen. Contadornak szurkolok? Nem. Tudtad értelmezni az előző hozzászólásom lényegét? Nem. Ha újra elolvasod és rájössz, hogy mit is akartam mondani, mi a problémám a WADA-val és társaival, akkor jelezd és folytathatjuk.gdavid
Egyszerűen erre nem a válasz, fogalmam sincs miről beszélsz.

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Komolyan nem értem ezt a Contador + állítólag fertőzött hús = dopping témát. A megengedett mennyiség 1 ezrelékét (máshol 4 század részét írnak) találták a szervezetében. Ennél már csak az volt viccesebb, amikor Kelli White-ot olyan szer miatt tiltották el és törölték a világbajnoki címeit, ami nem is volt rajta a doppinglistán. Én nem tudom, hogy a doppingellenes szervek milyen jogelv mentén működnek, de hogy az nem felel meg a fejlett világban használt BTK., PTK., nemzetközi jog, illetve alkotmányjog alapelveinek az biztos.gdavid
Imádom a 'tegnap még vattaárusból lett tdf szakértőket' 😛
A megengedett mennyiség 0. Annál többet találtak benne. VAn egy határ, h a labornak milyen küszöbérték felett kell tudnia kimutatni a doppingot. Ez az alatt a küszöb alatt volt, de a labor nem a minimum elvárást tudta csak teljesíteni, ezért kimuatta azt a mennyiséget is ami Contadorban volt, és ami több mint a megengedett, mivel az 0, nulla, zero, cero.

A történet meg sok helyen sántít, először még az Astana szakács is azt mondta, h nem csinált ACnek húst, aztán módosította, magával a történettel is csak jó sokára álltak elő, a blokk is hónapok nem volt meg, aztán meg csak úgy előkerült, stb.

+ aki látott már 0,0001nél több kerékpár versenyt, az pontosan tudja, h egy elcseszett vérdoppingról van szó. Abban a vérben amit adtak neki, még volt klenbuterol. Azt a vért edzésközben szedték le tőle, csak edzésközben, ilyen cuccokat használt.Black_Adder
Hát ha Te így, akkor én is. Az hogy nem szóltam eddig hozzá, az nem azt jelenti, hogy nem nézem 2 évtizede a Tour-t. És minden egyéb más bringaversenyt. Doppingolt? Igen. Megengedett mennyiség van? Igen (bár klenbuterolnál azt hiszem nincs, de van egy szint ami alatt semmi haszna). Az alatt volt? Igen. Contadornak szurkolok? Nem. Tudtad értelmezni az előző hozzászólásom lényegét? Nem. Ha újra elolvasod és rájössz, hogy mit is akartam mondani, mi a problémám a WADA-val és társaival, akkor jelezd és folytathatjuk.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként, akiről mindenki elfeledkezett, mint fehér trikó esélyes, az Uran. Szerintem még ő is odaérhet.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Frank nagyon erős, hihetetlen könnyedén tekert fel. Evans is ott van, bár nála mindig benne van, hogy lesz egy hegy, és megrogy, bár most ezt nehéz elképzelnem. Basso is jó, Contadoron meglepődtem, és Andy meg görcsös. Nagyon.

De Weert ha így folytatja, bejöhet az első 8-ba is akár, szurkolok neki. Kár, Van Den Broeck sérüléséért, Vanendert jól bírta a mai szakaszt, lett volna Jürgennek egy jó segítője... 😕
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Komolyan nem értem ezt a Contador + állítólag fertőzött hús = dopping témát. A megengedett mennyiség 1 ezrelékét (máshol 4 század részét írnak) találták a szervezetében. Ennél már csak az volt viccesebb, amikor Kelli White-ot olyan szer miatt tiltották el és törölték a világbajnoki címeit, ami nem is volt rajta a doppinglistán. Én nem tudom, hogy a doppingellenes szervek milyen jogelv mentén működnek, de hogy az nem felel meg a fejlett világban használt BTK., PTK., nemzetközi jog, illetve alkotmányjog alapelveinek az biztos.gdavid
Imádom a 'tegnap még vattaárusból lett tdf szakértőket' 😛
A megengedett mennyiség 0. Annál többet találtak benne. VAn egy határ, h a labornak milyen küszöbérték felett kell tudnia kimutatni a doppingot. Ez az alatt a küszöb alatt volt, de a labor nem a minimum elvárást tudta csak teljesíteni, ezért kimuatta azt a mennyiséget is ami Contadorban volt, és ami több mint a megengedett, mivel az 0, nulla, zero, cero.

A történet meg sok helyen sántít, először még az Astana szakács is azt mondta, h nem csinált ACnek húst, aztán módosította, magával a történettel is csak jó sokára álltak elő, a blokk is hónapok nem volt meg, aztán meg csak úgy előkerült, stb.

+ aki látott már 0,0001nél több kerékpár versenyt, az pontosan tudja, h egy elcseszett vérdoppingról van szó. Abban a vérben amit adtak neki, még volt klenbuterol. Azt a vért edzésközben szedték le tőle, csak edzésközben, ilyen cuccokat használt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Komolyan nem értem ezt a Contador + állítólag fertőzött hús = dopping témát. A megengedett mennyiség 1 ezrelékét (máshol 4 század részét írnak) találták a szervezetében. Ennél már csak az volt viccesebb, amikor Kelli White-ot olyan szer miatt tiltották el és törölték a világbajnoki címeit, ami nem is volt rajta a doppinglistán. Én nem tudom, hogy a doppingellenes szervek milyen jogelv mentén működnek, de hogy az nem felel meg a fejlett világban használt BTK., PTK., nemzetközi jog, illetve alkotmányjog alapelveinek az biztos.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Ez a szakasz óriási csalódás volt nekem, aki egy Andy vs Contador párharcot várt, ehhez képest mind a kettő gyenge (ezen a szakszon legalábbis azok voltak). Mondjuk még azt mondom Contador érthető is, mert hát megnyert egy nagyon kemény Girot, és a Tour első hetén is esett-kelt, ami szintén nem használt neki (ennek ellenére nem ezt vártam tőle, főleg nem azt hogy ilyen passzív lesz).
De hogy Andy mit csinált egész évben?Mert, hogy ennél tavaly sokkal jobb volt. A mai szakaszon is alig bírta a tempót, és akkor még arról nem is beszéltem, hogy a múlt héten egy kis dombocskán is lemaradt.
Ha csak a mai szakasz után kéne véleményt mondanom, akkor én esélyesebbnek látom Andynál Bassot, Evanst, és még a bátyját is (Samut is idevenném csak ő sajnos a hegyek előtt túl sok időt vesztett).
Ennek ellenére azt mondom, hogy én még mindig bízok bennük (a két esélyesben), de eddig ez mind a kettőjüktől semmi.
Ja és még azt hozzátenném, hogy látom itt sokan nagyon örülnek Contador "leszereplésének", de azt hozzátenném, hogy Girón lévő Contador a mai hegyen egy fél percet simán vert volna mindenkire. 😉Jughead
1.) Andy miért volt gyenge? Csak Contadorra figyelt, Bassoval is Evansszel tudott menni. A kis dombocska azért teljesen más mint egy meredek és hosszú hegy. Neki mindig is az utóbbi feküdt

2.) Vert volna. Ja Indurain meg 2× annyit vert volna, meg Merckx, meg Hinault, meg Anquetil, meg Armstrong. Kb ennyi értelme van erről beszélni, mint az általam említett nevekről. És itt azért keményebb a mezőny, mint a Giron volt. Nem az a Contador van itt, és nem az a mezőny és nem azok a hegyek, nem az az aszfalt, nem az a tempó /*és nem az a hús 😛 😊*/

3.) Ha a nagy nevek nem mennek olyan jól, az csak jót tesz a versenynek. Nekem ez sokkal jobban tetszik, mint a tavalyi kétesélyes játék...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez a szakasz óriási csalódás volt nekem, aki egy Andy vs Contador párharcot várt, ehhez képest mind a kettő gyenge (ezen a szakszon legalábbis azok voltak). Mondjuk még azt mondom Contador érthető is, mert hát megnyert egy nagyon kemény Girot, és a Tour első hetén is esett-kelt, ami szintén nem használt neki (ennek ellenére nem ezt vártam tőle, főleg nem azt hogy ilyen passzív lesz).
De hogy Andy mit csinált egész évben?Mert, hogy ennél tavaly sokkal jobb volt. A mai szakaszon is alig bírta a tempót, és akkor még arról nem is beszéltem, hogy a múlt héten egy kis dombocskán is lemaradt.
Ha csak a mai szakasz után kéne véleményt mondanom, akkor én esélyesebbnek látom Andynál Bassot, Evanst, és még a bátyját is (Samut is idevenném csak ő sajnos a hegyek előtt túl sok időt vesztett).
Ennek ellenére azt mondom, hogy én még mindig bízok bennük (a két esélyesben), de eddig ez mind a kettőjüktől semmi.
Ja és még azt hozzátenném, hogy látom itt sokan nagyon örülnek Contador "leszereplésének", de azt hozzátenném, hogy Girón lévő Contador a mai hegyen egy fél percet simán vert volna mindenkire. 😉Jughead
A Giro nem Tour. Ott ellenfele sem volt gyakorlatilag, itt azért vannak nevek.
Basso és Cadel meg annyira erősek voltak, hogy vertek Andy-ra kőkemény 0 mp-t. Azon az Andy-n akinek igazán érdekében állt Frank után iramot menni, hogy még az a 20 mp se legyen köztük. Tényleg... 😀

Contadornak meg hoznia kell Andy-n, Basson és Cadelen is, nem fog ennyit egyikre se ráverni TT-n. Franknak még kell cirka 1 perc előny a többiekhez képest, és Ő lesz a Favorit.

Cadel meg évek óta bizonyítja hogy nem fog nyerni. Sastre-t sem verte meg TT-n, ha ő a legerősebb is képes perceket kapni az utolsó héten, annyira örök második, hogy idén sem nyer szerintem. Basso viszont jónak tűnik, kár hogy síkon kapott rendesen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ja és még azt hozzátenném, hogy látom itt sokan nagyon örülnek Contador "leszereplésének", de azt hozzátenném, hogy Girón lévő Contador a mai hegyen egy fél percet simán vert volna mindenkire. 😉Jughead
Igen, az a Contador lehet. De itt NEM tud úgy menni, ez nem az a Contador. Innentől felesleges belemenni a mi lenne ha kérdésbe.shawnka
+1. Bár a ha szó teszi érdekessé a sportot és a ha szó ad nekünk okot vitára. Az sztem vitán felüli, hogy egy jó passzban lévő Contador amelyik versenyen elindul azt meg is nyeri. Azért lesz jó az idei Tour, mert nincs formában, Andy Schleck pedig idén egyenlőre nem olyan kiemelkedő, mint tavaly.
Én nagyon drukkolok Cadelnek. Frank Schleckre sztem egy bő percet képes lenne verni a kronón, Andyra valamivel kevesebbet. HA ezen az intervallumon belül marad nyerhet.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
Ja és még azt hozzátenném, hogy látom itt sokan nagyon örülnek Contador "leszereplésének", de azt hozzátenném, hogy Girón lévő Contador a mai hegyen egy fél percet simán vert volna mindenkire. 😉Jughead
Igen, az a Contador lehet. De itt NEM tud úgy menni, ez nem az a Contador. Innentől felesleges belemenni a mi lenne ha kérdésbe.
több mint 13 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Ez a szakasz óriási csalódás volt nekem, aki egy Andy vs Contador párharcot várt, ehhez képest mind a kettő gyenge (ezen a szakszon legalábbis azok voltak). Mondjuk még azt mondom Contador érthető is, mert hát megnyert egy nagyon kemény Girot, és a Tour első hetén is esett-kelt, ami szintén nem használt neki (ennek ellenére nem ezt vártam tőle, főleg nem azt hogy ilyen passzív lesz).
De hogy Andy mit csinált egész évben?Mert, hogy ennél tavaly sokkal jobb volt. A mai szakaszon is alig bírta a tempót, és akkor még arról nem is beszéltem, hogy a múlt héten egy kis dombocskán is lemaradt.
Ha csak a mai szakasz után kéne véleményt mondanom, akkor én esélyesebbnek látom Andynál Bassot, Evanst, és még a bátyját is (Samut is idevenném csak ő sajnos a hegyek előtt túl sok időt vesztett).
Ennek ellenére azt mondom, hogy én még mindig bízok bennük (a két esélyesben), de eddig ez mind a kettőjüktől semmi.
Ja és még azt hozzátenném, hogy látom itt sokan nagyon örülnek Contador "leszereplésének", de azt hozzátenném, hogy Girón lévő Contador a mai hegyen egy fél percet simán vert volna mindenkire. 😉
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 257 — Tyrone Creek
Tud valaki olyan oldalt, ahol csapat alapján lehet szűrni az egyéni állására?Gogo
felmész a tour oldalára, és az F3 lenyomása után beírod a kívánt csapat nevét, majd hevesen nyomogatod az entert.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Tud valaki olyan oldalt, ahol csapat alapján lehet szűrni az egyéni állására?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Taaramaet benéztem, még jó hogy fantasyban Jeannesson megkapta a bizalmat. Gesink lefőtt, többi tippem még bejöhet...eaglesmcnabb
Hat a Taaramae tippeddel még mindig közelebb állsz mint mindenki más a Gesinkel 😀
15 emberből csak Te nem tettél GesinkreFa
Többet nem szabad kapni, TT-n megcsaphatja 😀 De örülök Jeanessonnak is, végre egy francia, aki közel áll egy trikóhoz, és nem egy kamu pöttyössel 😀 Amúgy nem emlékszem mikor voltak ilyen jók a franciák Touron, Vöki is bírja magát, Peraud is elismerésre méltó, 34 éves, 2 éve országútizik, és ma is beért 26-nak 😊

Contador vagy nagy taktikus, vagy kurvagyenge, vagy kifogyott a marhahús, mondjuk egymás után 2szer nehéz lenne bemagyarázni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondtam, hogy Cunyesz qrva jó önmagához képest, sima TOP10, Evans-t is mondtam, hogy erős. Persze lehet még betli napjuk, de tényleg erősek. Contador viszont önmagához képest gyenge, de én Andyt se érzem igazán erősnek. Szvsz Basso-Evans-Andy a 3 favorit. Köztük most nehezen tudnék választani. Franknek nagyon örülnék, de ő cronón annyira gyengus, hogy vmi überbrutál nagy győzelemmel lenne esélye. Pedig neki nagyon tudnék örülni, hogy megint egy igazi hegymászó nyerjen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
cadel legkesobb az alpokban ugyis elbassza. ne legyen igazam de szvsz ennel mar volt erosebb is
es akkor is kepes volt elkurni. samu jol inditott ma de csak ezert ne legyen mar eros mert "hazai palyan" odarakott neki.
ha nem voeckleren van a sarga gyanitom nem "kocogjak" igy vegig a ardidont az elmenok.
viszont contadort azert nem irnam le. kapott szaros 13 mpet egy ilyen szakaszon ez azert messze van a lefolestol ...
ellenben durva kiszamolni. touron ha landist nem szamitom 13 eve varok arra h a topfavorit akitol hanyok legalabb egy kicsiket megboruljon a hegyen. es lon 😊
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
No akkor! A tavalyi bajnok meg van ütve, de még hozzá mérem az időket:
F.Schleck -2'11"
Evans -1'54"
A. Schleck -1'43"
Basso -44"
Cunego -38"
Contador
Sanchez +11"